Liga Narodów 2019 (M)

troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: troche zorientowany »

straciłem szacunek do Heynena za ten wyczyn. I już nic tego nie zmieni nawet złoto olimpijskie i żadne dosłownie żadne tłumaczenie (tylko śmierć najbliższych lub nieszczęście) nie jest akceptowalne. Przecież on nie tylko nie uszanował zawodników ale również nas Polaków. Jego zachowanie w trakcie meczów to porażka i brak kultury i za to dostał już 2 czerwone kartki ale teraz to już nie tylko słoma ale i prywata wyszła z niego!!!
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Noworoczny »

Polska gra już tylko o złoto olimpijskie. Teraz nic innego się nie liczy.

Gdyby zrobić ankietę: co wolisz? Brąz VNL czy złoto olimpijskie? Albo: co wolisz? Medal na PŚ czy złoto olimpijskie? wynik byłby oczywisty. Wszystko, co może przeszkodzić w złocie olimpijskim, a czymś takim jest absencja Vitala w przygotowaniach do turnieju eliminacyjnego, jest zasadniczo szkodliwe.

Polska już raz zdobyła złoto ligi śmieciowej. Jak to się skończyło na igrzyskach - pamiętamy.

Ale przede wszystkim g...burza, skoro stuprocentowo Heynen miał zgodę związku na powrót, typowe gnidowe zachowanie polsatowców. Już to wystarczająco wiele razy widziałem.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Son »

Pamietam jak po pierwszym meczu z Serbią Kubiak powiedział, że nigdy nie powie co się dzieje w szatni, a teraz nagle gracze maja być skonsternowani, bo VT nic im nie powiedział? To, że nie raczył poinformować znawców i ekspertów na forum, faktycznie jest nietaktem z jego strony.... Gość zdobywa mistrzostwo, wchodzi do finałów z żółtodziobami chyba wie co robi. Zreszta kadra nie zostaje sama, tylko pod okiem „najzdolniejszego trenera młodego pokolenia i bozyszcza forumowiczów” - Kuby Bednaruka.
Nie wiem o co ta awantura. Selekcjonerem jest Heynen, a nie grupa polsat, ja, czy inni czytelnicy. Niech gość robi swoje.
Zaksa na maksa
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: troche zorientowany »

ja będąc na miejscu zawodników miałbym przeświadczenie że jestem śmieciem w tej reprezentacji i zgadzam się ze zdaniem Kadziewicza i podobnych. Zatem jaka może być ich dzisiejsza postawa. Zresztą zaraz się przekonamy
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: OlaMleko »

Noworoczny pisze:Polska gra już tylko o złoto olimpijskie. Teraz nic innego się nie liczy.

Ale przede wszystkim g...burza, skoro stuprocentowo Heynen miał zgodę związku na powrót, typowe gnidowe zachowanie polsatowców. Już to wystarczająco wiele razy widziałem.
1. Co dokładnie zmieni ta jedna doba?
2. Komentatorzy Polsatu mają taką pracę, żeby komentować, nie widzę w tym nic gnidowego. I skoro sam prezes mówi, że w sumie to nie wie, o co chodzi, a potem jeszcze przytacza sytuację z Miką, to to nie jest normalne.

Poza tym, gadasz ciągle o "śmieciach", a dla tych młodych chłopaków to jest ogromne wydarzenie, mecz pod presją, o medal, o wynik. Ja to widzę trochę tak, jakby dziecko spędziło trzy wieczory na rysowaniu laurki dla rodzica, po czym ten rodzic powiedział "ej, twój starszy brat ładniej rysuje, idź mie z tym sprzed oczu".
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Son »

Jeszcze jak na złość Kaczmarek (z góry na dół...) :D
Zaksa na maksa
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: troche zorientowany »

Olu ujęłaś to w punkt
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: dyletant »

Noworoczny, ale co to za zasłanianie się przygotowaniami do kwalifikacji olimpijskich, skoro i tak nie może uwzględnić w nich najważniejszego zawodnika?
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: troche zorientowany »

chciałbym wiedzieć gdzie dokładnie pojechał Heynen. Mam nadzieję że się tego dowiemy.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Son »

A Dembowski mówi z kolei o celowym zagraniu trenera ;)
Zaksa na maksa
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: OlaMleko »

Son pisze:A Dembowski mówi z kolei o celowym zagraniu trenera ;)
No wiesz, przez przypadek do samolotu to nie wsiadł.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: drukjul »

troche zorientowany pisze:chciałbym wiedzieć gdzie dokładnie pojechał Heynen. Mam nadzieję że się tego dowiemy.
Prosto do Zakopanego. Było wyjaśniane już wczoraj.

Poza wszystkim to nasi siatkarze w dzisiejszym meczu grają o konkretne pieniądze. Wygrana to całkiem sporo tysięcy dolarów do podziału więcej. Choć przy aż 26 zawodnikach, którzy w tym roku grali w VNL w fazie zasadniczej licho wie jak oni to teraz podzielą. :]
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Son »

OlaMleko pisze:
Son pisze:A Dembowski mówi z kolei o celowym zagraniu trenera ;)
No wiesz, przez przypadek do samolotu to nie wsiadł.
Masz tyle samo racji co dembowski, tylko on mówi „może”, a ty „na pewno” a pewnie zarówno ty jak i on prawdziwych intencji nie znacie.
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Noworoczny »

Podobno Dembowski pisze się Dębowski.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: OlaMleko »

Son pisze:
OlaMleko pisze:
Son pisze:A Dembowski mówi z kolei o celowym zagraniu trenera ;)
No wiesz, przez przypadek do samolotu to nie wsiadł.
Masz tyle samo racji co dembowski, tylko on mówi „może”, a ty „na pewno” a pewnie zarówno ty jak i on prawdziwych intencji nie znacie.

Chodzi mi o to, że "celowe zagranie" w zasadzie niczego nie wyjaśnia, tylko mówi, że Vital nie poleciał do Polski przez przypadek. No chyba wszyscy wiemy, że ma jakieś swoje powody.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Noworoczny »

Łukasz "z góry na dół" Kaczmarek nie daje żyć Lealowi (-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Maczyn
Posty: 63
Rejestracja: 22 cze 2019, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Maczyn »

Brazylijczycy ze zwieszonymi głowami wyszli na mecz. U nas jest pozytywny nerw do walki.
Szary Wilk
Posty: 8014
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Ten brazylijski libero to szału nie robi. Był Sergio, nie zastąpił go Mario, ale grał solidnie. Natomiast w tej chwili mają wielki zjazd na tej pozycji, a do tego kulejący w przyjęciu Leal i Lucarelli też asem w tym elemencie nie jest. Na ławce Douglas,Mauricio. Raczej żaden z nich również nie jest zawodnikiem z mocnym przyjęciem.
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Marcy$ »

Son pisze:
OlaMleko pisze:
Son pisze:A Dembowski mówi z kolei o celowym zagraniu trenera ;)
No wiesz, przez przypadek do samolotu to nie wsiadł.
Masz tyle samo racji co dembowski, tylko on mówi „może”, a ty „na pewno” a pewnie zarówno ty jak i on prawdziwych intencji nie znacie.
Amen!
Ale to tylko polsatowcy afery robią bo Mazur i inni są zbyt głupi żeby ogarnąć to co Vital robi i że to działa.

Nic z szatni nigdy nie wychodziło. Wszyscy się szanowali i nagle teraz konsternacja? Bo wierzycie ślepemu Swędrowskiemu? Bądźmy poważńi.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Papito13 »

Ja poczekam z ciekawością na wywiady z siatkarzami i ich opinie nt. zachowania Heynena.
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: dyletant »

Trochę Huber zjechał ze skutecznością, nie wiem czy to kwestia piłek jakie dostaje, czy troche się usztywnił.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Camillo Marcotti

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Camillo Marcotti »

Dodajmy, że dziś jest niedziela, nie sądzę, żeby w Zakopanym był przygotowany morderczy trening pod okiem Heynena. Do turnieju dużo czasu, nie wiem co miałaby ta doba zmienić.

Aczkolwiek... Gość zbudował problem, w którym nie wie z którą grupą zawodników przebywać, przypomnijmy, że jeszcze trzecia ekipa pojechała na Uniwersjade i o mało jej nie wygrała, a swego czasu mieliśmy problem ze znalezieniem np. 2 atakującego czy 4 przyjmującego do 12-tki. Niemniej wciąż uważam, że ta doba zbawienna nie będzie i mógł zostać z ekipą.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Maczyn
Posty: 63
Rejestracja: 22 cze 2019, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Maczyn »

dyletant pisze:Trochę Huber zjechał ze skutecznością, nie wiem czy to kwestia piłek jakie dostaje, czy troche się usztywnił.
Mam wrazenie że 2 piłki miał trochę za nisko. Stąd takie samoloty poszły w trybuny
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: OlaMleko »

Papito13 pisze:Ja poczekam z ciekawością na wywiady z siatkarzami i ich opinie nt. zachowania Heynena.
Na pewno nic w wywiadach nie będą mówić, i bardzo dobrze, nie ma co wywoływać syfu w drużynie.
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Marcy$ »

OlaMleko pisze:
Na pewno nic w wywiadach nie będą mówić, i bardzo dobrze, nie ma co wywoływać syfu w drużynie.
Co nie znaczy, że w ogóle problem jest.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: drukjul »

OlaMleko pisze:
Chodzi mi o to, że "celowe zagranie" w zasadzie niczego nie wyjaśnia, tylko mówi, że Vital nie poleciał do Polski przez przypadek. No chyba wszyscy wiemy, że ma jakieś swoje powody.
Zgrupowanie w Zakopanem miało potrwać tylko do najbliższego piątku 19. Gdyby Heynen wyleciał jutro, to w Zakopanem byłby pewnie dopiero we wtorek, czyli miałby tylko cztery dni na popracowanie z grupą szykowaną na kwalifikacje. A tego czasu wbrew pozorom wcale dużo nie ma.
Camillo Marcotti

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Camillo Marcotti »

Widzicie, wiedzą jak wziąć challenge, nie jest źle :D

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
dyletant
Posty: 5104
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: dyletant »

Brazylia gra na jakieś 30% skuteczności, chyba nie mogą grać tak słabo w dalszej części. Prawego nie mają w ogóle
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
bono
Posty: 3522
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: bono »

Ładnie Bednorz przyjmuje te bomby
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ciorny17
Posty: 8555
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: ciorny17 »

Tak przyjmujący Bednorz jak dzisiaj i atak jak w tym turnieju to numer 3 na naszym przyjęciu.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”