Puchar Świata mężczyzn 2019

drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

Zaczynamy Kwolkiem III partię. Zawsze to +1 mocno zagrywający w "6", a licząc Kurka +2

Jest i Kochanowski. Czyli +3
Riad69
Posty: 493
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: Riad69 »

NIEMAMLANCII pisze:Zresztą nie wyciągałbym z żadnych wniosków w momencie gdy Leon i spółka mają w nogach ME i niedawno dolecieli do Japonii.

No.... jak to?Już zaczyna się usprawiedliwianie? Toć było wiadomym że taki układ terminarza jest.
Śliwka to się akurat nie nagrał na ME. Narzekać to może Leon, Fabie, Zator i Bieniu no i Muzaj
dedede
Posty: 524
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: dedede »

z całym szacunkiem, ale Christenson się tylko uśmiecha jak widzi te wrzutki Drzyzgi na środek..z Kwolkiem i Wojtaszkiem nie mamy przyjęcia za bardzo
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

Bez zmiany rozgrywającego można już rzucić ręcznik. :( :(

Jest wreszcie Komenda - ale to tylko podwójna zmiana z Muzajem
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: tomasol »

Amerykanie może i opuścili mistrzostwa swojej federacji, ale ME chyba obejrzeli. Na razie w pełni wykorzystują nasze słabe punkty. Zagrywka w Leona, słabość na prawym i drugiego lewego. Wygląda to trochę jak powtórka półfinału że Słowenią. Tylko, że rywale mają jeszcze Andersona a nie Sterna to i wynik nawet nie jest stykowy.

A co do Muzaja to warto zwrócić na jego reakcje po udanych zagraniach. Krzyk i zacisnieta pięść, dla mnie to oznaki sporego stresu. Jak nie panuje się nad nerwami to gra nie idzie.
Ostatnio zmieniony 4 paź 2019, o 08:50 przez tomasol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gustlik
Posty: 97
Rejestracja: 15 gru 2012, o 22:26
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: Gustlik »

Czy Muzaj po asie Leona krzyczał do Niego - "brawo Bambi" ?
Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce, więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe...
ciorny17
Posty: 8558
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

drukjul pisze:Bez zmiany rozgrywającego można już rzucić ręcznik. :( :(

Jest wreszcie Komenda - ale to tylko podwójna zmiana z Muzajem
Przyjęcie umarło. Czy Komenda czy Drzyzga to nie gra roli bo i tak w 2. secie to nie przypominam sobie przyjęcia przy siatce.
Leon. Leon. Leon. Nikogo nie ma.
Kłamca.
dedede
Posty: 524
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: dedede »

tomasol pisze:Amerykanie może i opuścili mistrzostwa swojej federacji, ale ME chyba obejrzeli. Na razie w pełni wykorzystują nasze słabe punkty. Zagrywka w Leona, słabość na prawym i drugiego lewego. Wygląda to trochę jak powtórka półfinału że Słowenią. Tylko, że rywale mają jeszcze Andersona a nie Sterna to i wynik nawet nie jest stykowy.

A co do Muzaja to warto zwrócić na jego reakcje po udanych zagraniach. Krzyk i zacisnieta pięść, dla mnie to oznaki sporego stresu. Jak nie panuje się nad nerwami to gra nie idzie.
stres stresem ale Muzajowi po prostu brakuje czasami siły..ataki poniżej 100 km/h przy dobrze ustawionej obronie można spokojnie wyciągnąć..
NIEMAMLANCII
Posty: 290
Rejestracja: 14 mar 2016, o 13:55
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: NIEMAMLANCII »

Kwolo ratuje narazie
ciorny17
Posty: 8558
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

Bardzo dobre wejście Kwolka.
Leon co trzyma przyjęcie mocny zagrywek Amerykanów to jestem pod wrażeniem.
Kłamca.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: laanca »

Aershis pisze:
laanca pisze:Rozleniwiło się towarzystwo przez tego Leona.
A wczoraj czytałem na forum, że ta aktualna reprezentacja USA to ogórki i nic nie ugrają ;)
Zakładam, że pijesz do mnie - nie, nie napisałem, że to ogórki, tylko że to nie jest faworyt do IO.

Zresztą nie wyciągałbym z żadnych wniosków w momencie gdy Leon i spółka mają w nogach ME i niedawno dolecieli do Japonii.
Nie piłem do Ciebie. Nie pamiętałem, że to Ty pisałeś. Pisałem raczej do ogółu użytkowników tego forum, a miałem na myśli:
1. nie skreślajcie drużyn po jednym lub kilku meczach, na długo przed imprezą docelową
2. nie dzielcie skóry na żywym niedźwiedziu - ME i przegrany mecz ze Słowenią, a większość przed ME dywagowała z kim zagramy w finale.

Ot co.
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: Simao »

Wczoraj pisałem, że taka drużyna jak USA ma większy potencjał od nas w zagrywce i ogólnie siła ognia na siatce. Kiwac i plasowac to można sobie tylko raz na jakiś czas, inaczej nic nie wygramy. Dzisiaj pięknie to wychodzi, jak również taktyka Heynena, tego pucharu nie wygramy. Podejrzewam, że skończymy gdzieś na 3 miejscu. Tu wychodzi gra Śliwką i Muzajem. Do Leona powinien być albo Kubiak, albo Kwolek. To jest moje subiektywne zdanie. Tutaj na Pucharze Świata powinien być Bednorz. Z Heynenem nic już nie wygramy, bo brak mu obiektywizmu, ma swoich ulubieńców i swoje dziwne wybory. Gdyby nie Kurek i Kubiak to juz by go nie było na stanowisku. Teraz mamy Leona i nie wykorzystać takiego potencjału to grzech. Za rok trafimy w ćwierćfinale na kogoś z czołówki (USA, Rosja, Brazylia) i tradycyjnie odpadniemy. Podejrzewam, że skład z ME będzie praktycznie taki sam z drobnymi korektami na IO, Kurek i może jeszcze Łomacz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

ciorny17 pisze:
drukjul pisze:Bez zmiany rozgrywającego można już rzucić ręcznik. :( :(

Jest wreszcie Komenda - ale to tylko podwójna zmiana z Muzajem
Przyjęcie umarło. Czy Komenda czy Drzyzga to nie gra roli bo i tak w 2. secie to nie przypominam sobie przyjęcia przy siatce.
Leon. Leon. Leon. Nikogo nie ma.
Przy tak zagrywającej drużynie jak Amerykanie to nie ma co liczyć na dobre przyjęcie przez większość czasu gry. Argentyńczycy z nimi we wtorek wygrali, ale raz że maksymalnie od początku do końca sami ryzykowali w polu serwisowym i udawało im się odrzucać Amerykanów od siatki, a dwa że nawet po przyjęciu na 3-4 metr Sanchez nie rezygnował z grania wrzutek do swoich środkowych.
dedede
Posty: 524
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: dedede »

Leon kiwa pod górę a przecież przy takim zasięgu powinien spokojnie pchać po skosie w dół..
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: bono »

Porównajmy
Christenson > Drzyzga
Muagututia > Śliwka/Kwolek/Szalpuk
Russell < Leon
Holt > Bieniek (Holt to też miał być ten cienias:))
Smith = Kłos(Kochanowski to w tej chwili tylko koszulka)
Anderson >> Muzaj(pół Kurka)
Shoji >> Wojtaszek

Wychodzi 6-2 tak to też wygląda na boisku
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
ciorny17
Posty: 8558
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

Słusznie Kadziu zauważył, że Heynen przesadził z reakcją wobec Kuby.
Jedno, że Jakub gra piach, ale nigdy nie byłem zwolennikiem takiego podejścia.
Kłamca.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: laanca »

ciorny17 pisze:Słusznie Kadziu zauważył, że Heynen przesadził z reakcją wobec Kuby.
Jedno, że Jakub gra piach, ale nigdy nie byłem zwolennikiem takiego podejścia.
A co zrobił ??
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

Fabian zamiast podbić piłkę się przed nią zasłonił :D
ciorny17 pisze:Słusznie Kadziu zauważył, że Heynen przesadził z reakcją wobec Kuby.
Jedno, że Jakub gra piach, ale nigdy nie byłem zwolennikiem takiego podejścia.
A co mu takiego zrobił?
ciorny17
Posty: 8558
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

Ku*wił na niego niemiłosiernie po zepsutej zagrywce.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: Simao »

Na początku meczu to wyjściowe zestawienie trochę mnie zaskoczyło. Teraz sobie myślę, jaką taktykę przygotował nasz sztab na ten mecz. Jak myśleli, że tymi balonikami zrobią krzywdę zmotywowanym Amerykanom, nastawionym na zwycięstwo to tylko pogratulować :D
bono
Posty: 3524
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: bono »

uffff...
słupek...wałek...Rejtan....repra...depra...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

As Bienia kończy III seta. 26:24 :)

Kapitalna gra Leona (16 pkt po trzech setach) w ataku 14/21 = 66%
Ostatnio zmieniony 4 paź 2019, o 09:12 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
dedede
Posty: 524
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: dedede »

Simao pisze:Na początku meczu to wyjściowe zestawienie trochę mnie zaskoczyło. Teraz sobie myślę, jaką taktykę przygotował nasz sztab na ten mecz. Jak myśleli, że tymi balonikami zrobią krzywdę zmotywowanym Amerykanom, nastawionym na zwycięstwo to tylko pogratulować :D
Chciał żeby było mocne przyjęcie i takowe było, ale nic to nie dało, bo i Śliwka i Muzaj nie kończyli na pojedynczym bloku
kinagyo
Posty: 758
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: kinagyo »

funkcjonowala zagrywka to wygralismy
dedede
Posty: 524
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: dedede »

ciorny17 pisze:Ku*wił na niego niemiłosiernie po zepsutej zagrywce.
trzy zagrywki praktycznie w dolną taśmę to nawet przy dużym ryzyku trochę tragedia..
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3866
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: tomasol »

Wzmocnienie zagrywki, wzmocnienie ataku ze skrzydeł (Kwolek I Kurek) i od razu wygląda to inaczej. W końcu udało też się wykorzystać słabsze punkty Amerykanów, zwłaszcza Muagutitie i szarpane przyjęcie Rusella.
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2779
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: Simao »

Może jeszcze wyciagniemy ten mecz, będzie szkoda, jeśli nie wykorzystamy tej bardzo dobrej gry Leona. Reszta drużyny musi trochę podnieś swój poziom. Na ataku może spróbowałby Bednorza, mógłby wejść na przyjęcie, albo być zmiennikiem Kurka. Naprawdę wielka szkoda zmarnować takiego zawodnika, jak będzie jeszcze w gazie po dobrym sezonie klubowym. Na Muzaja raczej nie ma co liczyć, ciekawe czy nastąpi u niego pozytywna zmiana po sezonie w Rosji. Reszta bez komentarza, tylko na przeciwników niższej klasy.
kinagyo
Posty: 758
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: kinagyo »

znów słabo bronimy
Awatar użytkownika
Gustlik
Posty: 97
Rejestracja: 15 gru 2012, o 22:26
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: Gustlik »

Kiedy ostatni raz piłkę do ataku dostał środkowy? - O właśnie Bieniu, ale nie skończył.
Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce, więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe...
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Puchar Świata mężczyzn 2019

Post autor: Aershis »

Gustlik pisze:Kiedy ostatni raz piłkę do ataku dostał środkowy? - O właśnie Bieniu, ale nie skończył.
Przed sekundą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchar Świata”