Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: mewa »

Dziś na zgrupowaniu w Szczyrku trener Bonitta poprosił o opuszczenie hotelu trzy zawodniczki: Skowrońską, Barańską i Skorupę. Na razie pełno plotek na ten temat, w PZPS wszyscy nabrali wody w usta i czekają, czy komuś uda się ublagać Bonittę. Więcej informacji powinno być ok. 20-tej.
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: ludi14 »

Skowrońską ponoć wpuścił z powrotem ,chociaż zapewne prawdę sami zainteresowani tylko wiedzą.
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: mateo9 »

sytuacja jest zalosna...nowy Menadzer powinien juz dawno bys spakowany i jechac do domu czemu zawodniczki ktore sie zjawily wtedy kiedy mialy sie zjawic??Bonnita robi ogromny blad z swietnej atmosfery juz chyba nici a powod jaki w wywiadach bedzie dawala Baranska czy Skajka na pytanie "dlaczego cie nie ma na IO" "nie przyszlam na kolacje " ;/ paranoja oby Bonnita przejrzal na oczy i sie opanowal
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: Arff »

No to się porobiło... nie wiem czy to jest dobra postawa trenera... na pewno zawodniczki zawiniły... ale nie aż tak żeby je wywalać z kadry, do tego swój udział miał nowy manager... trochę nieprzemyślana i impulsywna decyzja trenera... myślę że Wspaniały załatwi tą sprawę i trener da dziewczyna drugą szanse... bo to jednak dosyć ważne zawodniczki... zęby nie mówić że kluczowe...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: ludi14 »

Kluczowe zawodniczki.Za Skowrońską wejdzie Podolec ale wtedy na przyjęcie wejść będzie musiała wejść "Podaje ręczniki w Bergamo"Nie będzie na skrzydłach żadnej rezerwy,na rozegraniu też.Wspaniały musi szybko działać a ten nowy menadżer niech sie nie pokazuje przez najbliższe 5 lat jeżeli Bonitta sie nie zgodzi na ich powrót.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: pk+ »

Arff pisze:No to się porobiło... nie wiem czy to jest dobra postawa trenera... na pewno zawodniczki zawiniły... ale nie aż tak żeby je wywalać z kadry, do tego swój udział miał nowy manager... trochę nieprzemyślana i impulsywna decyzja trenera... myślę że Wspaniały załatwi tą sprawę i trener da dziewczyna drugą szanse... bo to jednak dosyć ważne zawodniczki... zęby nie mówić że kluczowe...

Sytuacja jest trochę patowa... z jednej strony idiotyczna decyzja trenera - chyba że już wcześniej się działo coś o czym nie wiemy i to była kropla która przelała czarę.
Z drugiej strony jeśli teraz trener będzie zmuszany do odwołania decyzji przez związek, a z tego co można wyczytać już zmienił decyzję w sprawie Skowrońskiej po rozmowie z nią to straci posłuch u reszty.

Dla dobra drużyny trzeba było poczekać, zastanowić się i ukarać managera - nawet jeśli to nie do końca jego wina. Bonita by pokazał twardą rękę, a drużyna nie posypałaby się jak teraz.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: mewa »

właśnie w Szczyrku zaczyna się spotkanie członków zarządu PZPS, Bonitty i menadżera. Spróbuję się do nich dodzwonić późnym wieczorem, co uradzili i czy znaleźli jakieś wyjście z sytuacji.
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: maggie »

a dla mnie przymus "wspólnej kolacji" jest co najmniej dziwny... Spędzają ze sobą całe dnie więc po kiego jeszcze i wieczory? przymusowo? Baby to baby, muszą czasami odpocząć od reszty... poza tym w poniedziałek był pogrzeb Agaty. Każda z nich przeżywa to na inny sposób. Bonnita nie trenował z Agatą ale dziewczyny tak więc na pewno przeżyły to inaczej... Ehhhh dla mnie postawa Bonnity jest co najmniej dziwna. No chyba że na prawdę dziewczyny sobie już wcześniej nagrabiły - choć nic na to nie wskazywało bo np o Ani wypowiadał się pozytywnie..........
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: Robert »

No to mieliśmy reprezentację... Po IO pan Bonitta powinien zrezygnować. Nie dajmy się zwariować, przecież zawodniczki z kimś ustalały o której godzinie mają przyjść, a że menago nie umie przekazać informacji to jest jego problem, a nie zawodniczek. W taki oto sposób psuje się atmosferę i rozwala drużynę. Skoro PZPS już interweniuje znaczy, że jest źle a przed nami WGP i IO.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: evija »

[Po IO pan Bonitta powinien zrezygnować. Nie dajmy się zwariować, przecież zawodniczki z kimś ustalały o której godzinie mają przyjść, a że menago nie umie przekazać informacji to jest jego problem, a nie zawodniczek.
Kupy to się za grosz nie trzyma Robert ;)

Główny Winny dla mnie to jest ***** Tietianiec, który nie wie, że w kadrze wszystko musi być zapięte na ostatni guzik a godziny istotne. Odsyłam do wypowiedzi tego pana. Mam nadzieję, że facet wyleci z hukiem z kadry, bo jeśli przez głupotę nowego pseudomenagera nasza kadra ma się osłabić na IO w takich okolicznościach to pozostaje rwać włosy z głowy.

Oczywiście Bonitta przesadził w reakcji, ale wkurzony to był chyba na maksa wczoraj - skoro dziś rano Skowronek poszła pogadać i została "przyjęta" ponownie. Chyba da się ugadać...
Tylko niech dziewczyny (Ania i Kasia Skorupa) pogadają dobrze, mam nadzieję, że menago nie będzie ratował własnego tyłka i wszystko zwalał na dziewczyny skoro sam nie jest profesjonalistą do czego się między wierszami przyznał. Zawodniczki dostały od niego informacje więc oznały, że tak ma być i jest to konsultowane. Domyślam się, że nie mały szok je spotkał po powrocie.

Mam nadzieję, że to się rozejdzie po kościach, chodzi o kolację przez którą doszło do tego wszystkiego, wróciły do hotelu przecież przed ciszą nocna, a nie rano, nawalone czy coś takiego. Może za dużo emocji jak na jeden dzień... wiadomo o co chodzi...

a bardziej żartobliwie to to, że dziewczyny wkroczyły na miejsce akurat gdy Włosi tracili trzecią bramkę ;)

Wierzę, że się pogadają... Bonitta przywracając Kasię pokazał, że jest skłonny się dogadać i zmienić decyzję...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: dreamer »

pk+ pisze:Dla dobra drużyny trzeba było poczekać, zastanowić się i ukarać managera - nawet jeśli to nie do końca jego wina. Bonita by pokazał twardą rękę, a drużyna nie posypałaby się jak teraz.
Nie wiem czy płakać, czy śmiać się ze specyficznego pojmowania "dobra"...
Jeżeli stało by się tak jak piszesz, a ukarany zostałby niewinny człowiek, to dopiero siatkareczki by się rozbestwiły...
Ludzie... więcej szacunku dla podstawowych wartości...


dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: evija »

Dreamer ja polecam wypowiedzi "pana menagera" - ja tam szukam klucza. Dla mnie facet nie odpowiedzialny albo słabo jak to się obecnie mówi "ogarnięty". Z tego co czytałam z nim wywiad na rep.net parę dni temu to doświadczenie czy wykształcenie w roli menagera ma... ciekawe jak z takimi poglądami ( " Dopiero poznaję atmosferę kadry, reguły w niej panujące, że to wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik." Nie chcę już wnikać w godziny, jakie podawałem, to nieistotne. Nie czuję się winny, choć powiedziałem Bonitcie, że mogę wziąć wszystko na siebie." http://www.sport.pl/siatkowka/1,65111,5 ... _trzy.html ) podoływał swoim obowiązkom... chyba rolą menagera jest m.in dopinanie wszystkiego na ostatni guzik, czy ze mną nie tak???

Zbyt ważna to impreza która nas czeka, by 3 tak ważne siatkarki usuwać z powodu spóźnienia na kolację z bardzo prawdopodobnej winy dezinformacji/zaniechania przez nowiutkiego menagera...

Jak wspomniałam Marco trochę za ostro zareagował, ale jak widać skłonny do negocjacji jest. Z Włoszkami taki rozmowny chyba nie był,a to daje szanse na ugodę.
Takie afery są nam w ogóle niepotrzebne. Sądzę, że to emocje po pogrzebie Agaty spowodowały zamieszanie. Nie wiem, czy menedżer będzie nadal pracował z zespołem. Ustalimy kto zawinił i dopiero wtedy ukarzemy winnego.


To słowa prezesa Przedpełskiego z artykułu w podanym linku.

Ja uważam też osobiście, że nasze siatkarki, a szczególnie Kasia Skowrońska są zbyt świadome celu do jakiego dążą i o czym marzą, żeby sobie pozwalały na umyślne zaniechania. Do tej pory wszystko odbywało się OK, a teraz nagle komunikacja zawiodła - dosyć dziwne... oby jutro było po wszystkim. Trzymam kicuki za negocjacje.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
koles
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2008, o 22:44
Płeć: M

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: koles »

Przecież ten nowy ( Maciej T.) menago to koleś od kielicha Waldka W i Bogusia A.
Wspaniały rozwalił reprezentację Niemczykowi. Teraz Macius pracuje nad tym samym u Bonity. I to z jakim skutkiem. Ledwo kilka dni i już reprezentacja rozpieprzona. Ten gość nie ma ZIELONEGO POJĘCIA o tej robocie. Jedynymi jego kwalifikacjami jest to, że jest człowiekiem Adamskiego i Wspaniałego. Jak go jak najszybciej nie wywalą na zbity pysk to jeszcze do olimpiady przeżyjemy nie jeden taki kwiatek. Ratujmy reprezentację : wywalmy Tietiańca
Chyba, że znowu chodzi o to, żeby tym razem Bonicie się nie udało i Waldek przejmie stery reprezentacji.
Boże uchroń nas od tego
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: ark »

koles pisze:Przecież ten nowy ( Maciej T.) menago to koleś od kielicha Waldka W i Bogusia A.
Wspaniały rozwalił reprezentację Niemczykowi. Teraz Macius pracuje nad tym samym u Bonity. I to z jakim skutkiem. Ledwo kilka dni i już reprezentacja rozpieprzona. Ten gość nie ma ZIELONEGO POJĘCIA o tej robocie. Jedynymi jego kwalifikacjami jest to, że jest człowiekiem Adamskiego i Wspaniałego. Jak go jak najszybciej nie wywalą na zbity pysk to jeszcze do olimpiady przeżyjemy nie jeden taki kwiatek. Ratujmy reprezentację : wywalmy Tietiańca
Chyba, że znowu chodzi o to, żeby tym razem Bonicie się nie udało i Waldek przejmie stery reprezentacji.
Boże uchroń nas od tego
zgadzam się z kolesiem, myślę że cała sprawa rozejdzie się po kościach ale po tym co zrobił nowy menago pożegnałbym sie z nim jak najszybciej
kostrzewka
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2008, o 19:49
Płeć: K

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: kostrzewka »

Mewa jak tam coś się dowiedziałeś??
Wg mnie ta sytuacja nie wpłynie dobrze na morale kadry a Ania z Kasią mogą nie wrócić i będzie ogólnie ciężko wywalczyć cokolwiek na IO a wszystko przez jakiegoś menago, który nie nadaje się za bardzo na to stanowisko. Oby wszystko się dobrze skończyło !!! !!!
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: pk+ »

dreamer pisze: więcej szacunku dla podstawowych wartości...
dreamer
Nie widzę tych podstawowych wartości, zawodniczki umówiły się z managerem o której wrócą i wróciły. Manager mętnie się tłumaczy, że nie ważne jaką godzinę podał, że on nie zna zasad... Jedna zawodniczka dostała amnestię, co z pozostałymi??? nie ukorzyły się przed trenerem za to że nic nie zrobiły?
Może trener powinien przeprosić i menago także - to by była jakaś wartość.

Co będzie dalej wyleci któraś bo źle będzie trzymała sztućce przy kolacji, albo rozleje mleczko do kawy?

Przypominam oficjalna wersja jest taka zawodniczki otrzymały pozwolenie na przejazd o godzinie 22 i o tej godzinie się zjawiły, jeśli dowiemy się oficjalnie o jakiś przewinieniach dziewczyn będziemy je mogli osądzać, teraz możemy osądzić decyzje trenera i brak decyzji managera.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
zachary
Posty: 56
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:17
Płeć: M

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: zachary »

Jak dla mnie to byla zbyt pochopna decyzja bonnity. Zamiast trenowac wszyscy zajmuja sie ta sytuacja.... Rozumiem ze trener musi dbac o autorytet ale bez przesady...
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: Olla »

No to już wszystko w porządeczku - dziewczyny będą trenować.
Z tego co mówił trener to zawinił menedżer i będzie mieć teraz nad sobą innego menedżera :) nie dadzą mu skrzydeł rozwinąć ale może to i dobrze.
O:)T
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: Pele »

Niby wróciły i ma być OK ale niestety jakoś w to nie wierzę.
No bo skoro się pokłócili i nikt SZCZERZE nie przeprosił to to się po prostu musi walnąć
Szkoda bo mogło być takk pięknie
Ostatnio zmieniony 12 cze 2008, o 19:15 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin, punkt 17. - Słownik - 20 zł, szacunek pozostałych użytkowników Forum - bezcenny...
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: Robert »

Koleś napisał całą kwintensencję, tego całego zamieszania wokół kadry. Nic dodać, nić ująć, panu "menadżerowi" należy powiedzieć: "dziękuję", chyba to nie jest trudne....
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: mewa »

Robert pisze:Koleś napisał całą kwintensencję, tego całego zamieszania wokół kadry. Nic dodać, nić ująć, panu "menadżerowi" należy powiedzieć: "dziękuję", chyba to nie jest trudne....

A ja myślę, że kolega "koleś" nie bardzo zna kulisy całej sprawy :) Za to pewnie zna dobrze menadżera :)

Co do całej sprawy, to całe zamieszanie zupełnie nie potrzebne i wynikło zapewne z niedoświadczenia menadżera i wybuchowości trenera. Swoją droga Bonitta odwołując swoją decyzję mocno nadszarpnął swój autorytet. Nie zazdroszczę mu teraz - atmosferę w kadrze trzeba budować niemal od nowa i to na dwa miesiące przed IO. Coś czuje, że w Pekinie może być już ktoś inny trenerem...
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: ark »

a ja dziwię się, że w ogóle całe zamieszanie ujrzało światło dzienne :| ... zresztą już po sprawie ... już wczoraj Ania i obie Kasie normalnie trenowały z kadrą A :)

a po tym co widziałem wczoraj nie wydaje mi się by cokolwiek trzeba było budować od nowa ... przynajmniej miedzy dziewczynami
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: Robert »

Dobrze, że cała sprawa zakończyła się dobrze. Choć z drugiej strony szkoda, że do takiego nieporozumienia w ogóle doszło. Autorytet trenera został mocno nadwątlony i to przed IO w Pekinie. Teraz pozostaje odbudowanie dobrego imienia naszej reprezentacji i dobre przygotowanie do IO.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Zgrupowanie siatkarek w Szczyrku

Post autor: Pele »

A tak swoją droga to czym sie wyróżnił "kierownik" Tietaniec ze został tak ważna osoba w kadrze kobiet. Oczywiście oprócz tego ze ma nazwisko, sławne po przodkach znanych w polskiej siatkówce
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”