Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: sb.slav »

Jeśli chcemy dobry atak ze środka i niezły blok: postawić na Wronę i Wiśnię, jeśli dobry blok kosztem słabszego ataku Możdżon+Wrona, do tego Zatorski, Bociek, Kurek + Winiarski czy jednak Kubiak? Ciekawy środek moim zdaniem - mam nadzieję, że kiedyś zobaczę takie ustawienie(Wiśniewski z Wroną).
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: OlaMleko »

Nie ma żadnego studia?? Co jak co, ale teraz byłoby o czym mówić...
No chyba że ja coś źle patrzę.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Mateusz1993 »

OlaMleko pisze:Nie ma żadnego studia?? Co jak co, ale teraz byłoby o czym mówić...
No chyba że ja coś źle patrzę.
No też mnie to trochę zdziwiło.
sb.slav pisze:Jeśli chcemy dobry atak ze środka i niezły blok: postawić na Wronę i Wiśnię, jeśli dobry blok kosztem słabszego ataku Możdżon+Wrona, do tego Zatorski, Bociek, Kurek + Winiarski czy jednak Kubiak? Ciekawy środek moim zdaniem - mam nadzieję, że kiedyś zobaczę takie ustawienie(Wiśniewski z Wroną).
Jeśli dwaj skrzydłowi zapewnią nam mocny, skuteczny, pewny atak. To ja bym postawił na środku na blok. Bo ostatnio nie punktowaliśmy tu za dużo. Wiśnia + Wrona- niewyobrażam sobie dwóch żółtodziobów na środku jednocześnie. Co do przyjęcia, jednak Winiar, ale Kubiak też powinien być w gotowości, a i Ruciaka nie zamrozić.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: PvK »

Anastasi w wywiadzie dla sport.pl powiedzial, ze Ruciak nie zagra w memoriale bo ma problemy miesniowe. W sparingach wew. tez nie gral, wiec 14 na ME jest jasna i Ruciaka w niej nie ma
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: majonez »

Nie było studia, ponieważ równocześnie rozgrywane są ME kobiet..
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: OlaMleko »

Tłumów w Płocku nie ma...
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: adi_tiger »

Kurek na treningach nad zagrywką nie pracował. Ciekawe co na to przyszły trener Gulliani. Jeszcze ani jeden serwis nie wszedł w boisko.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: sb.slav »

Mateusz1993 pisze:Jeśli dwaj skrzydłowi zapewnią nam mocny, skuteczny, pewny atak. To ja bym postawił na środku na blok. Bo ostatnio nie punktowaliśmy tu za dużo. Wiśnia + Wrona- niewyobrażam sobie dwóch żółtodziobów na środku jednocześnie. Co do przyjęcia, jednak Winiar, ale Kubiak też powinien być w gotowości, a i Ruciaka nie zamrozić.
Ja bym się martwił o przyjęcie: wtedy elastyczni środkowi jakimi są Wrona I wiśniewski mogliby nawojować. I btw co dyskusji komentatorów - rzeczywiście mamy jak na nas wysoki skład: Kurek 205, Bociek 209, Możdżon 211, Wrona 206, winiarski i Żygadło 200. Sam na to nie zwróciłem jakoś uwagi, a wystarczyło do tego wymienić jedno ogniwo na Boćka :) .
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
gokuskra
Posty: 143
Rejestracja: 23 sie 2013, o 09:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: gokuskra »

Nowakowski kompletnie nie radzi sobie z blokiem. Bociek, atakujący bez techniki. większa i silniejsza wersja Bartmana. Tylko czekać na mecz z Rosja, bo Niderlandy są słabe
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: placid »

Martwy środek tak w ataku jak i w bloku , Wrona na boisko lub Wiśnia za Nowakowskiego
Ostatnio zmieniony 6 wrz 2013, o 16:59 przez placid, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: dreamer »

gokuskra pisze:...Bociek, atakujący bez techniki. większa i silniejsza wersja Bartmana. Tylko czekać na mecz z Rosja, bo Niderlandy są słabe
1. Bociek jest wystarczająco dobry, żeby - jak to pokazuje dzisiaj - kierować grą zespołu i być zawodnikiem decydującym o obliczu drużyny, bo bez niego ta drużyna całkowicie straciła jaja.
2. Jak widać Holendrzy na Polskę są wystarczająco mocni - choćby na tyle, żeby objąć prowadzenie w meczu.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
gokuskra
Posty: 143
Rejestracja: 23 sie 2013, o 09:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: gokuskra »

dreamer pisze:
gokuskra pisze:...Bociek, atakujący bez techniki. większa i silniejsza wersja Bartmana. Tylko czekać na mecz z Rosja, bo Niderlandy są słabe
1. Bociek jest wystarczająco dobry, żeby - jak to pokazuje dzisiaj - kierować grą zespołu i być zawodnikiem decydującym o obliczu drużyny, bo bez niego ta drużyna całkowicie straciła jaja.
2. Jak widać Holendrzy na Polskę są wystarczająco mocni - choćby na tyle, żeby objąć prowadzenie w meczu.

dreamer
Liderem dziś jest Kurek
Mecz z Rosja pokaże ile nasz zespół jest wart
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kuki91 »

naprawdę jakis mecz na teraz pokazać ile jesteśmy warci? nie want przeciwnik, ważna jest na razie nasza gra... a ona bardzo faluje
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: mikser »

gokuskra pisze: Liderem dziś jest Kurek
Tak, na zagrywce zwłaszcza.
I nie tylko mecz z Rosją pokaże w jakim jesteśmy stanie, teraz każdy przeciwnik sprawdza naszą grę, od słabszego lub grającego drugim składem, aż po najsilniejszych.
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: dodonek »

Ktoś tęskni za Igłą jeszcze?
Dziękuję.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kuki91 »

dziwię się trochę, że nie próbujemy gry na dwóch Libero
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: KChudz »

dodonek pisze:Ktoś tęskni za Igłą jeszcze?
Zobaczymy w +L i LM 8-)
Szymon_ASD
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2012, o 14:29
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Szymon_ASD »

Witam
Jestem w robocie i nie mam jak oglądać, może mi ktoś streścić te dwa pierwsze sety bo patrząc na wynik to trochę się niepokoje. Ewentualnie jeśli znacie jakąś stronę z komentarzem i wynikiem na żywo?
Z góry dzięki.
aber
Posty: 26
Rejestracja: 28 sie 2013, o 15:28
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: aber »

Zobaczymy w +L i LM 8-)
Jeśli Ignaczak będzie kontynuował swoją grę na alibi z ostatnich dwóch sezonów, to myślę, że i my w Rzeszowie nie będziemy za nim tęsknić.
RR
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: luck191 »

Ostatnio zmieniony 6 wrz 2013, o 18:10 przez luck191, łącznie zmieniany 1 raz.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: sb.slav »

gokuskra pisze:Liderem dziś jest Kurek
Bociek zdobył w 1 secie tyle samo punktów. Ok, Bartosz maił lepszą skuteczność. Zobaczymy co dalej.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: dodonek »

KChudz pisze:
dodonek pisze:Ktoś tęskni za Igłą jeszcze?
Zobaczymy w +L i LM 8-)
Co ma +L i LM do wiatraka?
Dziękuję.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: KChudz »

Ale do igły ma :o
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kuki91 »

zagrywka Bocka a zagrywka Kurka pokazuje kto dzisiaj jest . liderem ;)
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: KChudz »

kuki91 pisze:zagrywka Bocka a zagrywka Kurka pokazuje kto dzisiaj jest . liderem ;)
Bociek ma parę w łapie. Jak się wstrzeli to jest groźny. Dostaje dużo czap, ale z czasem będzie lepiej ;)
dodonek
Posty: 1059
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: dodonek »

KChudz pisze:Ale do igły ma :o
TO jest temat o reprezentacji a nie o +L czy LM więc rozumiem uwielbienie do Igły z racji kibicowania zespołowi w którym gra ale jeśli chodzi o drużynę biało-czerwonych to LM czy +L nie ma żadnego związku..więć nie wiem co chciałeś uzyskać tą ripostą.. jeśli możesz rozwiń.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: KChudz »

dodonek pisze:
KChudz pisze:Ale do igły ma :o
TO jest temat o reprezentacji a nie o +L czy LM więc rozumiem uwielbienie do Igły z racji kibicowania zespołowi w którym gra ale jeśli chodzi o drużynę biało-czerwonych to LM czy +L nie ma żadnego związku..więć nie wiem co chciałeś uzyskać tą ripostą.. jeśli możesz rozwiń.
Nie mogę, bo oglądam :D
OK masz rację, w temacie kadry nie ma tematu Igły :o
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: mikser »

KChudz pisze: Nie mogę, bo oglądam :D
OK masz rację, w temacie kadry nie ma tematu Igły :o
Kurcze, nie myślałem, że rzucona luźna uwaga tak kogoś zdenerwuje :D KChudz wstydź się!!
Tak oglądam ten mecz i ani razu nie zatęskniłem za Bartmanem, nawet mi przez myśl nie przemknął. Bociek jeszcze nieoszlifowany, ale nie wypala się tak szybko jak Zibi.Robi swoje. I nareszcie w miarę ładny set.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Arff »

Warto zwrócić uwagę, że świetnie funkcjonuje nam zmiana Kurka z Wojtaszkiem... Początkowo obawiałem się, że jak wejdzie Wojtaszek, będziemy mieć mniejszą siłę ognia... Ale jeżeli okazuje się, że większość ataków przeciwnika, mamy w górze na kontrze, to warto tę siłę ognia zmniejszać :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: mikser »

Wojtaszek naprawdę fajnie zmienia Kurka, fakt. Za to Włodarczyk na zagrywkę to gorsza opcja Ruciaka. Wiśnię bym jeszcze z chęcią zobaczył.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”