Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: azsiak88 »

Dla mnie idealny byłby Makowski. PZPS powinien jego zostawić na wyjście awaryjne, gdyby podwinęła się noga Włochowi.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
maciek0812
Posty: 674
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 14:46
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: maciek0812 »

To ja już wole Krzyśka Stelmacha.
Zagumny, Świderski, Kadziewicz, Wlazły, Winiarski, Pliński, Ignaczak
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: madlark »

Brasil pisze:Po drugie chyba faktycznie w roku Mistrzostw Świata powrócą Pliński i Wlazły - mam ambiwalentny stosunek do tego, ale większość będzie hepi.
A kto na sypie?
Guma ma tarcia ze Świdrem, więc raczej jest niezależny.
Drzyzga(Francuz)? i kto na drugiego?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: compact »

Jak urządzają pospolite ruszenie to nie po to, żeby Drzyzga grał na MŚ. Jak Zagumny zaliczy przyzwoity sezon to nawet nie będzie dyskusji.
kibic_siatki
Posty: 2602
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kibic_siatki »

Z tego co kojarzę to S. Antiga podpisał na 2 lata. Na miejscu Piechockiego zrobił bym to samo co w przypadku Nawrockiego- zablokowałbym szybko ten pomysł. To byłoby z korzyścią dla wszystkich. Co prawda podobna jest sytuacja z Falaską: zawodnik już wcześniej zapowiadał zakończenie kariery.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: qtp »

compact pisze:Jak urządzają pospolite ruszenie to nie po to, żeby Drzyzga grał na MŚ. Jak Zagumny zaliczy przyzwoity sezon to nawet nie będzie dyskusji.
Ja proponuje od razu Janusza na pierwszego.

To teraz w Skrze wszystkie ważne piłki do Antigi, żaden polski zawodnik marzący na MŚ nie będzie do Francuza skakał :P ciekawy pomysł na sukces, w ich stylu :]
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Pawel_RZ »

Ani się z nim kłócił :D. Tak był blok, był blok :D.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: madlark »

Jerzy Mielewski ‏@Mielewski 44 min

Antidze mialby pomagac Blain...teoretcznie jako 2 ale w praktyce jako head coach
Miesza ten redaktor.
Po co to Stefanowi? Do CV?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: OlaMleko »

qtp pisze:
To teraz w Skrze wszystkie ważne piłki do Antigi, żaden polski zawodnik marzący na MŚ nie będzie do Francuza skakał :P ciekawy pomysł na sukces, w ich stylu :]
Toż to prawdziwie genialny plan! Uśmiałam się :D
madlark pisze:
Jerzy Mielewski ‏@Mielewski 44 min

Antidze mialby pomagac Blain...teoretcznie jako 2 ale w praktyce jako head coach
Co to za bzdury?
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: madlark »

OlaMleko pisze:
madlark pisze:
Jerzy Mielewski ‏@Mielewski 44 min

Antidze mialby pomagac Blain...teoretcznie jako 2 ale w praktyce jako head coach
Co to za bzdury?
Z Twita. Ciekawe kto będzie zarabiał więcej Stefan czy Blain?
PZPS sporo oszczędzi ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: OlaMleko »

Wiem,że z Twita, po prostu ta wypowiedź jest bzdurna. Jak można mieć kontrakt drugiego i odpowiedzialność pierwszego? I dlaczego to jest takie ważne,żeby Antiga był tym pierwszym? Przecież o to się rozchodzi cały niepokój, gdyby powiedzieli "dajemy Blaina, a do pomocy Stefana", to podejrzewam,że taką informację ludzie by przyjęli znacznie cieplej i spokojniej.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: PH3N-x »

OlaMleko pisze:Wiem,że z Twita, po prostu ta wypowiedź jest bzdurna. Jak można mieć kontrakt drugiego i odpowiedzialność pierwszego? I dlaczego to jest takie ważne,żeby Antiga był tym pierwszym? Przecież o to się rozchodzi cały niepokój, gdyby powiedzieli "dajemy Blaina, a do pomocy Stefana", to podejrzewam,że taką informację ludzie by przyjęli znacznie cieplej i spokojniej.
A czy w Bułgarii tak na początku nie było, że Włoch, będący drugim trenerem odpowiadał za przygotowanie taktyczne, a pierwszy trener (Bułgar) był bardziej od motywowania? Przynajmniej kiedyś coś takiego słyszałem.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: troche zorientowany »

No i odpowiedź już znamy. Tydzień temu pytałem retorycznie- Czy zamieniamy siekierkę na kijek? I masz babo placek. Toż to kompromitacja PZPS. Osobiście nic nie mam do Antigi. Uważam go za jednego z najwybitniejszych siatkarzy ostatniego dziesięciolecia. Ale nie na stanowisko trenera w Polsce. Niestety nie wierzę w jego autorytet wśród reprezentantów. oczywiście poważanie będzie miał ale to zupełnie inna sprawa. Tu potrzeba fachowca z sukcesami. Kogoś kto z niejednego pieca jadł chleb. PZPS strzelił sobie gola. Zna język ok ale to nie decyduje o warsztacie trenerskim. On w ogóle nie ma żadnego doświadczenia. W klubie można tak eksperymentować ( patrz Falasca) ale nie w reprezentacji, gdzie mamy plejadę gwiazd i trzeba je ustawić w szeregu. Mam jednak nadzieję ( chyba płonną) że to jest kaczka dziennikarska.
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Arogancja »

OlaMleko pisze:Wiem,że z Twita, po prostu ta wypowiedź jest bzdurna. Jak można mieć kontrakt drugiego i odpowiedzialność pierwszego? I dlaczego to jest takie ważne,żeby Antiga był tym pierwszym? Przecież o to się rozchodzi cały niepokój, gdyby powiedzieli "dajemy Blaina, a do pomocy Stefana", to podejrzewam,że taką informację ludzie by przyjęli znacznie cieplej i spokojniej.
PZPS potrzebuje dobrego, mocnego nazwiska. Nie znalazł takiego trenera, więc wziął zawodnika, który w Polsce cieszy się dużym szacunkiem i sympatią kibiców. Wybór interesujący medialnie - to ważne dla Związku. Widocznie uznano, że Blain nie zrobi takiego wrażenia, tym bardziej, że ostatnio prowadzeni przez niego Francuzi zamiast iść w górę, pogrążali się w przeciętności. To nie byłoby dobre przed MŚ. Nam potrzeba pozytywnych postaci, a tu Antiga pasuje idealnie. Pokazał, że można wciąż świetnie grać w siatkówkę, mimo że spisywano go na straty już kilka razy. Propaganda sukcesu i dobra prasa muszą być.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: troche zorientowany »

do OlaMleko- zgoda na całej linii. Blain jako pierwszy a Antiga jako drugi. Uważam że taki zestaw jest jak najbardziej do przyjęcia. Wtedy byłbym pełny nadziei ale nie odwrotnie. To jakaś farsa.!!!!
Edyta

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Edyta »

Jak można mieć kontrakt drugiego i odpowiedzialność pierwszego? I dlaczego to jest takie ważne,żeby Antiga był tym pierwszym?
Otóż to, co to miałby być za szemrany układ? Godny naszej kochanej federacji :) Stefanie i ty Filipie, nie idźcie tą drogą. ;)

Arogancjo - czy na forach i wśród dziennikarzy (zajrzyj na twittera) widzisz choć ślad zadowolenia i medialnego zwycięstwa tej decyzji? Wszyscy solidarnie kwitują to jak kuriozum i absurdalną decyzję PZPS, więc żaden z wymienionych przez ciebie celów nie jest spełniony.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: troche zorientowany »

do Arogancja- prasa byłaby równie dobra gdyby ogłoszono Blain i Antiga jako asystent.
Brasil

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Brasil »

Co do tych powrotów, będziemy jedyną z liczących się drużyn na Mundialu, która opiera zespół na 36-37 latkach.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kalosz »

Arogancja pisze:dobra prasa
jaka dobra prasa? PZPS dostanie po głowie od większości ekspertów.
raczej chcieli coś zrobić, by dostać efekt "nieważne jak mówią, ważne żeby mówili".

co do samego Antigi - może wypalić (podobnie jak każdy inny kandydat), ale decyzja nie podparta żadnymi logicznymi argumentami.

po drugie - co to za farsa z ustaleniem kolejności 1.Antiga 2.Blain. czemu tak i po co?

po trzecie - martwiliśmy się tutaj, że nie mamy dobrego polskiego kandydata na trenera kadry (no własnie czemu nie Zagumny, Winiarski czy Ignaczak), a już wiemy, że z nowym selekcjonerem nie będzie mógł współpracować żaden nasz polski trenerski talent. czyli po Antidze najprawdopodobniej dalej szukamy zagranicznej opcji, chyba że któryś trener klubowy wypali...
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: troche zorientowany »

A ja uważam że puszczono kaczkę aby rozeznać się w sytuacji. A werdykt ostateczny będzie : Blain jako pierwszy a Antiga jako drugi. Może przyszedł im do głowy ten szalony pomysł i postanowili się przekonać jaka będzie reakcja środowiska. Liczę jednak na rozwagę władz.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: troche zorientowany »

Nie ma co spekulować. reakcja jest jednoznaczna a jeśli my tak myślimy to sądzę że również siatkarze podobnie oceniliby taką decyzję. Zatem wnioski nasuwają się same.
Awatar użytkownika
gostek
Posty: 116
Rejestracja: 13 maja 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: gostek »

troche zorientowany pisze:A ja uważam że puszczono kaczkę aby rozeznać się w sytuacji. A werdykt ostateczny będzie : Blain jako pierwszy a Antiga jako drugi. Może przyszedł im do głowy ten szalony pomysł i postanowili się przekonać jaka będzie reakcja środowiska. Liczę jednak na rozwagę władz.
Z wywiadu na polsatsport.pl (tego nagrania powyżej 4min) z prezesem PZPS wynika, że jednak Antiga jest szykowany na pierwszego, ale dziwne słowa dla mnie, że będą pracować w duecie. Nie ma czegoś takiego raczej, jest 1 trener i 2, a ten podział jest wyraźny. A po tak konkretnych słowach Pana Przedpełskiego najprawdopodobniej będzie to Antiga, chodź oczywiście ja też bym wolał, gdyby z Blainem się zamienili miejscami, bo wtedy Stefan np. podpowiadałby mu całą wiedzę na temat naszej ligi.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: madlark »

Jerzy Mielewski ‏@Mielewski 1 min

W szoku jest wiekszosc z nas ale czy to cos zmieni ?? Decyzja bardzo kontrowersyjna ale jest... Hejtowanie i wysmiewanie nie pomoze...
Czekamy na komentarz Kmity
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: OlaMleko »

madlark pisze:Jerzy Mielewski ‏@Mielewski 1 min

W szoku jest wiekszosc z nas ale czy to cos zmieni ?? Decyzja bardzo kontrowersyjna ale jest... Hejtowanie i wysmiewanie nie pomoze...
"Hejtowanie", łohoho.
Moim zdaniem tutaj nikt nie hejtuje (na pewno nie Stefana), tutaj są tylko wyrazy wielkiego zdziwienia i uzasadniona krytyka.
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: bakek »

Ja się teraz pytam: "co teraz?" tych co chcieli porażki na tych ME naszej reprezentacji jako bodźca do zmian.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: madlark »

Kiedy się o tym dowiedziałem, omal się nie przewróciłem. Ze zdumienia zapomniałem gdzie zostawiłem samochód - tak trener Ireneusz Mazur komentuje informację, że posadę selekcjonera reprezentacji Polski ma przejąć Stephane Antiga.
:]
http://siatkowka.przegladsportowy.pl/Si ... 1,282.html

Czekamy na dalsze komentarza
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: OlaMleko »

Ta wypowiedź Mazura może być swobodnie umieszczona w ewentualnym raporcie wyjaśniającym porażki ;)



(Nie że przewiduję zło,to czystko humorystyczny komentarz, uprzedzam)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Arff »

ehh... trochę sobie pospałem... Zasnąłem jakoś w październiku, wchodzę na Strefę i co?! Pierwszy kwietnia, a tu dalej nie ma trenera, tylko jakieś mało śmieszne żarty? Co ten związek wyprawia... Mistrzostwa Świata za pasem! :o
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
gokuskra
Posty: 143
Rejestracja: 23 sie 2013, o 09:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: gokuskra »

Najbardziej jak zwykle ta wstępna decyzja boli niektórych kibiców Resovii na tym forum. Widzą słowa: Skra, powroty zawodników, to wychodzą z siebie. Żadna decyzja jeszcze nie zapadła. Polska federację nie stać na trenera ze znanym nazwiskiem, polscy trenerzy się nie dają, zagraniczny trener może nie znać polskich siatkarzy, powroty byłych selekcjonerow i zostawienie AA to najgorsze zło. Lepiej powierzyć kadrę Francuzom, Antiga zna polskich zawodników. Antiga na pewno będzie autorytem dla polskich zawodników.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: mikser »

gokuskra pisze:Najbardziej jak zwykle ta wstępna decyzja boli niektórych kibiców Resovii na tym forum. Widzą słowa: Skra, powroty zawodników, to wychodzą z siebie. Żadna decyzja jeszcze nie zapadła. Polska federację nie stać na trenera ze znanym nazwiskiem, polscy trenerzy się nie dają, zagraniczny trener może nie znać polskich siatkarzy, powroty byłych selekcjonerow i zostawienie AA to najgorsze zło. Lepiej powierzyć kadrę Francuzom, Antiga zna polskich zawodników. Antiga na pewno będzie autorytem dla polskich zawodników.
Wiesz co, Ty jednak jesteś stuknięty i przewrażliwiony na punkcie i Skry i Resovii. Bo trzeba swoje żale klubowe wtrącić. Gul ruszasz z samego rana.

Odnośnie decyzji Antiga/Blain na trenera się nie wypowiem bo szok mnie dalej trzyma :) Jest ryzyko, jest zabawa ale kurde nie taka...
Jakub Bednaruk ‏@JakubBednaruk 10 h
Tylko kto będzie w tym sezonie przed kim odpowiadał ? Stefan przed Miguelem ,czy trener klubowy przed reprezentacyjnym ? :)
Ostatnio zmieniony 23 paź 2013, o 07:07 przez mikser, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”