Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: MAX »

compact pisze:Spokojnie, najpierw wyszła informacja o samym Antidze i było śmieszno-straszno, ale teraz już wiadomo, że będzie para Antiga-Blain, gdzie ten starszy będzie kręcił karuzelą taktyczno-treningowo-taktyczną, a Antiga będzie dla niego buforem bezpieczeństwa w kontaktach z drużyną i środowiskiem.
To kompletnie nie rozumiem dlaczego nie jest odwrotnie? Tzn. Blain jako pierwszy a Antiga jako drugi
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: compact »

Wy sądzicie, że kadra jest dana Antidze i on tam będzie ustawiał plany treningowe i inne merytoryczne rzeczy? :D
MAX pisze:
compact pisze:Spokojnie, najpierw wyszła informacja o samym Antidze i było śmieszno-straszno, ale teraz już wiadomo, że będzie para Antiga-Blain, gdzie ten starszy będzie kręcił karuzelą taktyczno-treningowo-taktyczną, a Antiga będzie dla niego buforem bezpieczeństwa w kontaktach z drużyną i środowiskiem.
To kompletnie nie rozumiem dlaczego nie jest odwrotnie? Tzn. Blain jako pierwszy a Antiga jako drugi
To ma znaczenie tylko dla mediów i histerii na forach. Przedpełski sam mówi, że Antiga ma wprowadzić etos pracy, motywację, atmosferę i nie przeszkadzać w skompletowaniu teoretycznie najsilniejszej reprezentacji. Wprost też mówi, że za trening będzie odpowiadał Blain. Sprawa jasna, można się rozejść.
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: MAX »

troche mi to przypomna sytuacje z piłkarskiej reprezentacji Niemiec którą jako głowny trener prowadził Klinsmann a tak naprawdę wszystkim kierował Joachim Loew. Pewnie Leowa zobaczyli jak w nosie dłubie i stwierdzili że niemedialny.. (a na pewno fachowcem jest 10x lepszym od Klinsmann'a)
Ostatnio zmieniony 23 paź 2013, o 13:17 przez MAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: BadTrue »

Chyba co niektórzy nie zdają sobie sprawy jak mocną pozycję ma Solaris. Jeśli nie dostanie innej ciepłej posadki, to jest nie do ruszenia.
krzysiu
Posty: 5485
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: krzysiu »

Ale tak wychodzi,że teraz nie rządzi trener(selekcjoner) tylko kto inny naszą kadrą - już jest prawie pewne,że Plina i Wlazły będą na MŚ . Tylko ja mam jedno pytanie do takich powrotów - co się stanie z trenerem i naszą kadrą jeżeli ci zawodnicy,którzy powrócą nie dadzą nam medalu , a jest na to duże prawdopodobieństwo? Kto będzie winny , trener który musiał powołać takich zawodników pewnie..
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: pewniak »

Nie mam pytań :(
Ciekaw jestem jaka była kolej rzeczy. Czy najpierw powiedziano AA, że to już koniec, potem rozeznano rynek, okazało się że żaden poważny trener nie jest zainteresowany i ktoś wpadł na pomysł z Antigą (tak na marginesie wspomniany przeze mnie Piechocki - za co od razu mi się oberwało - musiał być w temacie, bo jeśli SA ma dwuletni kontrakt, to musiał to z szefem skonsultować, jeśli to nie szef podsunął ten pomysł)
CZY...
Antiga był opcją jeszcze podczas ME?!?!
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: compact »

krzysiu pisze:Ale tak wychodzi,że teraz nie rządzi trener(selekcjoner) tylko kto inny naszą kadrą - już jest prawie pewne,że Plina i Wlazły będą na MŚ . Tylko ja mam jedno pytanie do takich powrotów - co się stanie z trenerem i naszą kadrą jeżeli ci zawodnicy,którzy powrócą nie dadzą nam medalu , a jest na to duże prawdopodobieństwo? Kto będzie winny , trener który musiał powołać takich zawodników pewnie..
Pewne to jest to, że dostaną powołanie. Wielce prawdopodobne byłoby to także przy każdym innym selekcjonerze.
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: BadTrue »

Oczywiście że Piechocki znał temat, przecież jest prezesem Skry i ma dobrą pozycje w PZPS. Pominięcie jego osoby było niemożliwe ale nie można tego = z tym że to on podsunął jego kandydaturę.

Projekt 3 letni uważam za słuszny, potrzeba nam w reprezentacji teraz stabilności na stanowisku trenera - pomijając fakt że będzie nim duet francuski.
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kalosz »

nam nie trzeba stabilizacji na pozycji trenera, nam trzeba wyniku na MŚ 2014.

skoro trzeba stabilizacji, to po co zwalniać Anastasiego?
Ostatnio zmieniony 23 paź 2013, o 13:29 przez kalosz, łącznie zmieniany 1 raz.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: sb.slav »

Tylko nie wiem co naszej kadrze przyszłej ma dać Pliński, skoro nawet nie wiadomo jak się w tym sezonie zaprezentuje, ale już do kadry to jest obligatoryjnie powoływany, chociaż wszystkie zmienne przemawiają przeciwko danielowi, a mianowicie:

- wiek
- konfliktowy charakter
- historia powrotów takich "dziadków" do kadry reprezentacyjnej(przytoczony przez @Brasila Ricardo, Mastrangelo itd.).

No to jak? Niby kadry nie powołujemy, bo trzeba wyselekcjonować, ale Pliński wróci bo tak? Toż to absurd :).
Jeszcze Wlazłego jestem w stanie zrozumieć, jeszcze ze 2 sezony pogra na wysokim poziomie, ale Daniel - no raczej mu nie wróżę. I w ogóle jeśli jakieś powroty będą - to sądzę, że prędzej zgodzi się zagrać w biało-czerwonych barwach(niestety) Pliński, niż Wlazły...
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: mikser »

kalosz pisze: jakby potrzebna była stabilizacja, to po co zwalniać Anastasiego?
No fakt, większej stabilności składu niż u AA to nie uświadczysz :)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Arff »

Co byście powiedzieli na grupę na fejsbuku z pytaniem "Czy prezes Przedpelski ręczy swoją posadą za ogromne ryzyko zatrudnienia trenera bez ani jednego meczu doświadczenia, przed Mistrzostwami Świata w Polsce?!" Jak zbierzemy dużo lajków, to pytanie dotrze do prezesa i będzie musiał na nie odpowiedzieć...

PS: Jeśli ktoś ma lepszy pomysł, jak to pytanie sformułować, to czekam na propozycje... To tylko taka mocno robocza wersja.
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: MWi »

Jestem pierwszym, który by się do takiej grupy dopisał. Nazwę bym skrócił do: "Prezesie Przedpełski - ręczysz posadą za Antigę?"
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: compact »

Raczej "Dlaczego PZPS mianuje Antigę na pierwszego trenera, chociaż de facto będzie asystentem Blaina i wywołuje tym samym histeryczną gownoburzę na forach?"
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: BadTrue »

Arff i tak jak nawet odpowie na pytanie to będzie ono bardzo wymijające ;)

Jeśli chodzi o Plińskiego w kadrze, to wydaje mi się że taki stary lis bardzo się jej przyda, co więcej przydałby się już na nieudanych ME.
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: MAX »

Cytat z artykułu ze strony głownej"
"Kandydatura Antigi to również policzek dla wszystkich polskich trenerów, a nawet dla samego PZPS, całego procesu kształcenia i ludzi za to odpowiedzialnych. Stwierdzając, że Francuz jest lepszym kandydatem od wszystkich polskich szkoleniowców pod ogromnym znakiem zapytania stawia Akademię Polskiej Siatkówki, wszelkie przedsezonowe szkolenia i konferencje dla trenerów. Fakt, że Polacy mają mniejsze kwalifikacje od debiutanta fatalnie świadczy o tych, którzy polskich trenerów kształcą, za niemałe przecież pieniądze."
Czyli zarząd PZPS de facto przyznaje się do tego że się do swojej roboty nie nadaje...
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Arff »

compact pisze:Raczej "Dlaczego PZPS mianuje Antigę na pierwszego trenera, chociaż de facto będzie asystentem Blaina i wywołuje tym samym histeryczną gownoburzę na forach?"
Interesuje Cię to? :) Bo mnie jakoś nie za bardzo... Mnie interesuje skutek tych działań i to, kto za to będzie odpowiadać ;)
MWi pisze:Jestem pierwszym, który by się do takiej grupy dopisał. Nazwę bym skrócił do: "Prezesie Przedpełski - ręczysz posadą za Antigę?"
Spokojnie... może jesteśmy zdenerwowani, ale to nie znaczy, że wyklucza to szacunek dla, było nie było, prezesa związku sportowego w Polsce... Jeśli już to "ręczy Pan posadą za Antigę" ;)
BadTrue pisze:Arff i tak jak nawet odpowie na pytanie to będzie ono bardzo wymijające ;)
.
Zapewne tak, ale wtedy zobaczy, jak duże ciśnienie społeczne na nim spoczywa i że nie jest to jego prywatny folwark...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: MWi »

Arff pisze:
MWi pisze:Jestem pierwszym, który by się do takiej grupy dopisał. Nazwę bym skrócił do: "Prezesie Przedpełski - ręczysz posadą za Antigę?"
Spokojnie... może jesteśmy zdenerwowani, ale to nie znaczy, że wyklucza to szacunek dla, było nie było, prezesa związku sportowego w Polsce... Jeśli już to "ręczy Pan posadą za Antigę" ;)
Ujdzie. (Ja akurat szacunkiem Pana Przedpełskiego nie darzę, ale to tylko mała dygresja)
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: MAX »

Arff pisze: Zapewne tak, ale wtedy zobaczy, jak duże ciśnienie społeczne na nim spoczywa i że nie jest to jego prywatny folwark...
Najgorsze że wygląda na to faktycznie to nie jego prywatny folwark... tylko sponsorów.
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Arff »

Folwark sponsorów, ale ktoś musiał im na to pozwolić ;)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: BadTrue »

Teraz mamy niestety lub stety takie czasy że sponsor daje kase i decyduje w dużej mierze o wszystkim.....oczywiście można się sprzeciwić ale każdy doskonale wie jak ciężko teraz o dobrego sponsora.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kanimo »

BadTrue pisze:Oczywiście że Piechocki znał temat, przecież jest prezesem Skry i ma dobrą pozycje w PZPS. Pominięcie jego osoby było niemożliwe ale nie można tego = z tym że to on podsunął jego kandydaturę.

Projekt 3 letni uważam za słuszny, potrzeba nam w reprezentacji teraz stabilności na stanowisku trenera - pomijając fakt że będzie nim duet francuski.
Jasne. Przypomne, ze niedawno dowiedzielismy sie, ze zwiazek analizuje umowe z AA ( nie mogli przed jej podpisaniem?) i jest rozczarowany, ze nie mozna mu wyplacic za 3 miesiace tylko trzeba do konca umowy.
I co dalej? Ano trzyletnia umowa z debiutantem. Rozwiazemy po roku jak towarzystwo wzajemnej adoracji przegra z kretesem MS i bedziemy placic przez 3 lata. To juz moze utworzmy fundusz na sponsorowanie polowy trenerow i zawodnikow europejskich. A po Stephanie zatrudnijmy Bernardiego- tez swietnie sie zna na siatkowce i na pewno sie zgodzi, wyglad w mediach wazny-blondyn oczy chyba niebieskie, orli profil, energiczy facet- ma kwalifikacje.
Uwielbiam Antige i kiedys marzylam by zostal trenowac u nas . Ale nie jako trener reprezentacji w debiucie. To ponury zart.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: OlaMleko »

Ciekawi mnie opinia Wojciecha Drzyzgi na ten temat. Mam wrażenie, że niemożliwe jest, żeby popierał taką opcję, a z drugiej strony jest z Polsatu... jestem ciekawa,co powie. Czy ktoś wyłapał wczoraj jakąś jego uwagę o tym podczas meczu Kazania? BO ja oglądałam na laoli.

Mazur w filmiku na stronie PS jest bez wątpienia zmartwiony i zaniepokojny tą decyzją,to także jest wymowne.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2013, o 15:14 przez OlaMleko, łącznie zmieniany 1 raz.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kuki91 »

Mazur też z Polsatu, a się mało nie przewrócił :D
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: tomikon »

Mam pytanie czy PZPS właśnie:

- Chce mianować pierwszym trenerem gracza Skry Bełchatów, który ma zamiar w czasie przygotowywań do najważniejszej imprezy w Polsce zamiast jeździć i oglądać zawodników - czynnie grać i trenować?
Czyli obserwować to będzie zawodników Skry na treningu i czasami innych podczas transmisji telewizyjnych Polsatu?

- Chce mianować na drugiego szkoleniowca czynnego trenera klubowego, który wiedzę o naszej lidze będzie czerpał z telewizji i tego co mu powie czynny zawodnik Skry?

Powodzenia!

Acha a to wszystko żeby Mariuszowi się chciało grać?
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: sb.slav »

kuki91 pisze:Mazur też z Polsatu, a się mało nie przewrócił :D
I ciekawe, czy sobie przypomniał gdzie zaparkował samochód :)
A może to nie szok, tylko już wiek i pamięć nie ta... :)
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: luck191 »

Wywiad z Przedpełskim, Papke i Antigą na polsatsport.pl
http://www.polsatsport.pl/video/
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Mateusz1993 »

MAX pisze:troche mi to przypomna sytuacje z piłkarskiej reprezentacji Niemiec którą jako głowny trener prowadził Klinsmann a tak naprawdę wszystkim kierował Joachim Loew. Pewnie Leowa zobaczyli jak w nosie dłubie i stwierdzili że niemedialny.. (a na pewno fachowcem jest 10x lepszym od Klinsmann'a)
Czy ja wiem, akurat Klinsman dla niemieckiej piłki zrobił wiele dobrego, a Klinsman tylko to przejął.

No to idziemy do tematu, pierwsza moja reakcja była jak większość, szok, zdziwienie. I w sumie chyba nikt nie może mieć o to pretensji. Bo dużo jest we fragmencie jednego z użytkowników dlaczego tak uważałem/uważam:
tomikon pisze:Mam pytanie czy PZPS właśnie:

- Chce mianować pierwszym trenerem gracza Skry Bełchatów, który ma zamiar w czasie przygotowywań do najważniejszej imprezy w Polsce zamiast jeździć i oglądać zawodników - czynnie grać i trenować?
Czyli obserwować to będzie zawodników Skry na treningu i czasami innych podczas transmisji telewizyjnych Polsatu?

- Chce mianować na drugiego szkoleniowca czynnego trenera klubowego, który wiedzę o naszej lidze będzie czerpał z telewizji i tego co mu powie czynny zawodnik Skry?

Powodzenia!

Acha a to wszystko żeby Mariuszowi się chciało grać?
Ponadto powracany temat powrotów, do których ja osobiście przekonany nie jestem (bo praktycznie na jeden turniej), a powoływanie się na to, że każdy tak robi to trochę bez sensu, na Olimpiadę fakt zdarza się, w sumie MŚ są dla nas równie ważne jak Olimpiada dla innych. Bo nie wyobrażam sobie Plińskiego w 6 w kolejnych latach, a i w 2014 jakoś niezbyt.
Wlazły to także inna historia, on z tego co ostatnio było nic nie mówił o tym, że u Anastasiego nie zagra, a u innego tak, raczej przeciwnie wcale w kadrze grać nie chce, (ostatni wywiad o którym tu głośno było na forum).
Zagumny, Ignaczak- na rok 2014 jestem jak najbardziej za powrotem, ale czy na 2015-2016 to już nie wiem.
To taka mała dygresja.
Bo dziś zacząłem się tak na spokojniej zastanawiać (dalej dziwna decyzja) i czy Stefan Antiga chce zawiesić buty na kołku? Wywiad na polsacie potwierdził, że tak. Nieco dziwne, myslałem, że Stefan te 2 lata jeszcze chciał pograć w siatkówkę.
A z drugiej jako pozytyw, świeża krew ktoś głodny sukcesów, wobec braku szans sprowadzenia Velasco, Hoag- mają kontrakty- jak dla mnie najlepsi kandydaci. Alekno- nierealny, więc nie ma co o nim myśleć, McKuetchon- też niechętny. Zastanawiałem się nad kimś właśnie takim, ale nie kompletnym żółtodziobem, który w sezonie poprzedzającym będzie grał.

Co do wywiadu, Antiga dość spokojny i dementował (słownie, zobaczymy jakie będą czyny) sympatie klubowe itp.
Ciekawe jaki ma pomysł, ciekawe czy chce te kadre nieco odmładzać?

Decyzja dziwna, ale w sumie to nie wiemy co przyniesie. Blain ma być chyba takim buforem bezpieczeństwa.
Swoją dorgą, może warto by dyskutować w temacie ,,[...] 2014" bo to chyba już bardziej odpowiedni, bo oprócz tego, że wybiorą trenera w tym roku- 2013, to nic z nim wspólnego mieć nie będzie.

Antiga oczywiście wspomniał również o czystej kartce, ale powrotu Wlazłego nie potwierdził, bo Mielewski oczywiście spytał, mówił kto będzie grać bardzo dobrze.

A teraz do starszyzny czy mają być zbawieniem? Wątpie, ale dobrym uzupełnieniem, czemu nie.
Rozegranie- dla mnie sprawa kluczowa, to jaki sezon rozegra Drzyzga, jeśli pokaże, że jest w stanie prowadzić Resovię- stosunkowo mocny klub, to może warto i na kadrze mu zaufać. Żygadło- sezon może mieć stracony, a później nieoczywiste musi być przebicie się przez Grbicia czy na kadrze.
Zagumny- chciałbym go zobaczyć na kadrze, ale w dobrej formie.
Środek- Pliński? Jak dla mnie zbędny, a jeden z poprzedników dodał argumentów, kolejnym może być dość spory wybór: Nowakowski, Wiśniewski, Możdzonek, a do tego dodałbym klubowego kolege Kłosa (dla którego może to być przełomowy sezon, sądzę, że wygryzie któregoś z tej trójki.
Atak-
Wlazły- jaki sezon zagra, bo jest nie wiadomą, a wszyscy chcą go namaścić pierwszym atakującym. Równie istotne, to jaki sezon rozegrają kolejno: Bociek, Bartman i (weźmy też go pod uwagę) Konarski.
Jak widać jest kilku zawodników.
Libero- Ignaczak- do rywalizacji z Zatorskim, choć minimalnie stawiałbym na Zatorskiego, ale tylko tragiczna dorma mogła by wykluczyć któregoś z nich z MŚ.
zibi84
Posty: 21
Rejestracja: 9 mar 2013, o 20:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: zibi84 »

Witam
Podobnie jak większość z Was ta informacja/decyzja mnie mocno zaskoczyła. Ale gdy przeanalizować to na chłodno to może być nie takie złe oczywiście pod warunkiem ze Blain będzie pierwszym. Antiga gra w Polsce parę lat. Poznał zwyczaje, mentalność i podejście ludzi do tematu. Natomiast Blain ma warsztat trenerski. Poza tym za bardzo nie wiem kto by mógł zmienić AA. ja nie widzę realnej w tym momencie kandydatury.
tomikon
Posty: 382
Rejestracja: 22 kwie 2013, o 13:14

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: tomikon »

zibi84 pisze:Witam
Podobnie jak większość z Was ta informacja/decyzja mnie mocno zaskoczyła. Ale gdy przeanalizować to na chłodno to może być nie takie złe oczywiście pod warunkiem ze Blain będzie pierwszym. Antiga gra w Polsce parę lat. Poznał zwyczaje, mentalność i podejście ludzi do tematu. Natomiast Blain ma warsztat trenerski. Poza tym za bardzo nie wiem kto by mógł zmienić AA. ja nie widzę realnej w tym momencie kandydatury.
Tylko że Antiga będzie czynnym zawodnikiem czyli będzie chciał generalnie wygrać Puchar Polski, Mistrzostwo Polski itd... będzie się skupiał na treningach, na innych rzeczach związanych z zespołem Skry Bełchatów, a nie na reprezentacji Polski. Antiga nie będzie miał szansy pojechać sobie do Radomia na mecz, aby obejrzeć grę Czarnych, bo będzie miał trening. Jedyne mecze które zobaczy to te które Polsat sport pokaże i które sobie nagra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”