Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: kanimo »

Szalpuk, Sliwka. I jakby przestawili Kochanowskiego. :D
Pytales o przyszlosc za ile lat?
Bo za 1,2 lata to do pary z Kurkiem wiec powinien solidnie przyjmowac. Moze rozwinie sie MM a moze Ferens ale na razie troche im brakuje. Lukasikowi jeszcze dalej, Wachnikowi tez sporo.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: grzegorzg »

lucass90 pisze:I czyim kosztem miałby grać ? Murka, czy Świderskiego ?
Co za róznica, w stosunku do obu, a Świderskiego w szczególności w tamtym okresie, poziom przyjęcia miał nieporównywalny, nie będąc jednocześnie dziurą w żadnym elemencie tak jak np Ruciak w bloku. A Murek jak to Murek, często walił bez sensu w murek...fakt, mocno.
Zresztą, raczej jako pewnik nalezy przyjąć, że najczęściej sprawdza się układ mieszany, podbnie jak choćby w 2006 r.
Co do wypominania - trudno tego nie robić, jesli w druzynie nie grają najlepsi zawodnicy. Jakoś np Murek miejsca w serie A nie zagrzał, trudno zatem nie zaliczać Stelmacha do najlepszych polskich przyjmujacych tamtego okresu.
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Arogancja »

Murilo0 pisze:Trzeba zauważyć, że rozwój zawodnika jest nieprzewidywalny i najlepszy junior może się zmarnować, a słabo zapowiadający się nagle może wskoczyć na znacznie wyższy poziom jak np. Kubiak.
Kubiak wcale nie był zawodnikiem, który się słabo zapowiadał. Pomijając już sukcesy na plaży, był w reprezentacji Polski zarówno kadetów, jak i juniorów. Dość wcześnie debiutował w lidze, potem trafił do Olsztyna, który wtedy budował skład na MP. To później trochę zniknął z pola widzenia, paradoksalnie dlatego, że zniknąć nie chciał - chciał grać. Nawet przygoda w Izraelu mu nie zaszkodziła, a wręcz pomogła, bo po tamtym sezonie trafił do reprezentacji B. Fakt, nie był na świeczniku, media go nie nazywały złotym dzieckiem polskiej siatkówki czy nie prorokowały kariery zbawcy reprezentacji, ale sroce spod ogona nie wypadł na pewno. Jego kariera zdecydowanie nabrała tempa po przyjściu do Politechniki, ale warto pamiętać, że trafiając do Warszawy wcale nie był takim "no namem", jak chciałyby widzieć pewne media w tym kraju. No i miał jednak wtedy 22 lata - tyle, ile teraz wciąż uznawani za młodych i perspektywicznych: Mika, Ferens, Hain (wydaje się zresztą, że cała ta trójka może liczyć na powołanie do szerokiej kadry, jeśli oczywiście nie stanie się coś nieoczekiwanego).

Kubiak wstrzelił się do tego w idealny moment reprezentacji: nowy trener, na przyjęciu nie było już dawnych gwiazd (jak Świderski czy Gruszka, który już tylko wspierał ten zespół i to jako atakujący), grać nie mógł Winiarski, Bartman został przestawiony na atak...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: lucass90 »

grzegorzg pisze:A Murek jak to Murek, często walił bez sensu w murek...fakt, mocno.
Fantastyczna charakterystyka Dawida. Naprawdę, ja nie wiem jak to się stało, że jest uznawany za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii polskiej siatkówki, skoro jedynie walił przed siebie bez sensu...
grzegorzg pisze:Jakoś np Murek miejsca w serie A nie zagrzał, trudno zatem nie zaliczać Stelmacha do najlepszych polskich przyjmujacych tamtego okresu.
Stelmach grał we Włoszech, ale nie świadczy to od razu o jego wybitności. Był tam długo, ale zbyt wiele z tej obecności nie wynikło. Dawid największe sukcesy odnosił w Polsce, co nie czyni go od razu gorszym zawodnikiem.

Zresztą teraz takie gdybanie nie ma żadnego sensu. Równie dobrze można powiedzieć o Ruciaku, że GDYBY grał, to mielibyśmy więcej medali. Polak zawsze najmądrzejszy po szkodzie.


Abstrahując już od tego tematu, to co myślicie o Krzysztofie Gierczyńskim w kadrze na przyszły sezon ? Krzysiek przeżywa drugą młodość i, o ile utrzyma formę przez cały sezon, mógłby być bardzo wartościowym zmiennikiem, który wnosiłby do gry nie mniej, niż obecnie Antiga w pierwszym składzie Skry Bełchatów. Ja wiem, że Jerry jakiś czas temu sam zrezygnował z gry w reprezentacji, ale przed nami taka impreza, o której marzy chyba każdy siatkarz, niezależnie od wieku. Gdy rezygnował, jego argumentem było pozostawienie miejsca młodszym zawodnikom, ale to chyba selekcjoner jest od tego, by decydować kto jest w danym momencie bardziej potrzebny...? Ja jestem zdania, że jego umiejętności, spokój i doświadczenie byłyby bardzo przydatne.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Edyta

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Edyta »

Abstrahując już od tego tematu, to co myślicie o Krzysztofie Gierczyńskim w kadrze na przyszły sezon ? (...) Ja wiem, że Jerry jakiś czas temu sam zrezygnował z gry w reprezentacji, ale przed nami taka impreza, o której marzy chyba każdy siatkarz, niezależnie od wieku. Gdy rezygnował, jego argumentem było pozostawienie miejsca młodszym zawodnikom, ale to chyba selekcjoner jest od tego, by decydować kto jest w danym momencie bardziej potrzebny...?
Z całym szacunkiem do Krzysztofa Gierczyńskiego, ale powiedzieć, że "jakiś czas temu zrezygnował" to nic nie powiedzieć. Na dobrą sprawę całkowicie świadomie w ogóle zrezygnował z kariery reprezentacyjnej i to nie wtedy, kiedy miał ustępować młodszym tylko dużo, dużo wcześniej. Praktycznie w kadrze nie zaistniał i to był jego wybór. Zgłosił akces tylko w sezonie, kiedy przed zespołem stała realna perspektywa zdobycia medalu na IO, ani wcześniej, ani później kadra go nie interesowała.
Z jednej strony zgadzam się, że na taką imprezę jak MŚ 2014 powinniśmy rzucić wszystkie możliwe siły, ale nie jestem przekonana, czy pomysł z zawodnikiem ignorującym kadrę przez większość kariery jest dobry. Jeśli miałby to być wybór między nim a np. Ruciakiem to wolę zawodnika, który tyra dla kadry od lat i ciężko pracuje na jej pozycję na świecie, mimo że na pewno nie zawsze jego rola w tej kadrze jest spełnieniem jego marzeń.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: grzegorzg »

lucass90 pisze: Fantastyczna charakterystyka Dawida. Naprawdę, ja nie wiem jak to się stało, że jest uznawany za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii polskiej siatkówki, skoro jedynie walił przed siebie bez sensu...
Nie mam zamiaru toczyć dyskusji o przewadze świąt...
Chodziło tylko o to, że doświadczony przyjmujacy z duzym stażem w serii A mógł być dla tych chłopców bezcenny. Chłopców - ponieważ mam na mysli lata ok 2000 (wtedy róznie z nimi bywało...).
Koniec tego OT. ;)
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: azsiak88 »

O Gierku wspominałem jakiś czas temu. Po pierwsze ten sezon jest długi i nie wiadomo jak go wytrzyma, bo póki co gra w podstawowym czasie. Po Nowym Roku Gierkowi stuknie chyba 39 lat jeśli się nie mylę.
Patrząc jednak na jego ataki i ich moc to przypomina mi się sezon 2007/08 :D Dodatkowo jeszcze zwiększył logikę w tych atakach. Coś na kształt Antigi.

Ale tak jak napisała @Edyta, za Ruciakiem przemawia fakt, że tyra dla kadry od długich lat a w ostatnich tylko po to aby wejść 2 razy na boisko w meczu i zaserwować. Jednak nigdy nie powiedział: STOP, zamiast tylko zagrywać to wolę wyjechać z rodziną na wakacje w tym czasie.
To jest właśnie postawa prawdziwego Reprezentanta Polski.
Dlatego: Ruciak > Gierczyński
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: pk+ »

azsiak88 pisze:[...] stuknie chyba 39 lat jeśli się nie mylę.
Z jednej strony myślę że te MŚ powinniśmy potraktować bardzo prestiżowo i w kadrze powinni zagrać najlepsi, bez zaglądania w metrykę, bez mówienia że starzy blokują miejsce młodym - jeśli młodzi nie wygrywają z nimi na boisku powinni tym razem poczekać.
Ale z drugiej strony jak myślę o trenerze debiutancie, o ryzyku jakie z tym jest związane to może lepiej żeby po nim zostały jakieś nowe twarze, żeby odważnie wprowadził nowe pokolenie do reprezentacji. Oczywiście nie chodzi mi o to żeby odkrył jakieś talenty, tylko żeby postawił na zawodników którzy w otoczeniu kadry, czy w samej reprezentacji już są, ale nie dostawali szans, nie stawiano na nich.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Basil »

I jakby przestawili Kochanowskiego.
Nie wiem czemu wciąż wiązane są nadzieje z Kochanowskim w kontekście przyjęcia. W Spale trenuje jako środkowy ewentualnie atakujący a podczas meczów w Olsztynie czy teraz pod szyldem SMS-u gra na środku siatki. Warto dodać, że będąc z rocznika 1997 przebojem zdobył miejsce w podstawowej szóstce spalskiej drużyny Jacka Nawrockiego, która ma być szkieletem naszej nowej kadry juniorów.

W kontekście naszych utalentowanych środkowych warto wspomnieć jeszcze o mierzącym 212 cm Bartłomieju Lemańskim z rocznika 1996, który po przestawieniu na atak (gra już na tej pozycji w Młodej Lidze) ma być głównym bombardierem nowej drużyny kadetów a także mierzącym 210 cm Pawle Grycu również przestawionym z przyjęcia (z takim statusem został przyjęty do Spały)/środka (tak grał w drużynie kadetów u trenera Czaji) na atak notującym coraz lepsze występy na tej pozycji.
[edit]
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: azsiak88 »

pk+ pisze: Ale z drugiej strony jak myślę o trenerze debiutancie, o ryzyku jakie z tym jest związane to może lepiej żeby po nim zostały jakieś nowe twarze, żeby odważnie wprowadził nowe pokolenie do reprezentacji.
Na pewno Antiga będzie miał większy posłuch u młodszych zawodników niż u starych wyjadaczy. I to może zadziałać pozytywnie. Zawsze może to też wyjść katastroficznie.
Ale jak zwykle będziemy ze wszystkim mądrzy po szkodzie jak coś nie wypali :D
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Brasil

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Brasil »

Nie łapię tego pomysłu z Gierczyńskim. Co on da kadrze? W Jastrzębiu gra nieźle, ale jest trzecią opcją w przyjęciu, trzecią (a nawet czwartą, po środku) w ataku, rozsądnej zagrywki brak. Zupełnie nie poziom reprezentacyjny.
Był tam długo, ale zbyt wiele z tej obecności nie wynikło.
No, Fefe De Giorgi, który grał przez xxx lat z tuzinami klasowych przyjmujących powiedział, że nikt lepiej mu piłki nie dogrywał do siatki niż Stelmach.

P.S

Przesadziłem z tą czwartą, żeby nie było.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: kanimo »

Gierczynski tak pasuje do tematu jak i Lemanski :D wiec pociagne OT
Lamanski na ataku zrobil na mnie srednie wrazenie-niepozbierany i malo dynamiczny.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: pk+ »

Szumne zapowiedzi że Antiga będzie z bliska, na boisku oglądał kandydatów do kadry, od razu oceniałem jako bzdurę, dobrze że sam zainteresowany nie opowiada takich bajek, przykro że bzdury opowiada prezes, ale nie pierwszy raz i niestety nie ostatni...
Czy wchodząc na boisko czasami patrząc na grę przeciwników obserwujesz i zastanawiasz się kogo widziałbyś w kadrze?

- Absolutnie nie, kiedy wychodzę na boisko skupiam się na grze, chcę wygrać mecz, pokazać się z jak najlepszej strony. Na parkiecie jestem zawodnikiem, nie trenerem.

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... c-trenerem
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: mikser »

Ktoś jeszcze wierzy w słowa Przedpełskiego? To jest człowiek oderwany od rzeczywistości, powie tylko to, co jemu pasuje. Wiadomo było, że trener grający to przede wszystkim zawodnik, skupia się na grze i tyle. Wierzył ktoś - poza opalonym - że będzie się Antiga rozdrabniał i obserwował graczy? No proszę...

A tak odskakując:
Jerzy Mielewski ‏@Mielewski 29 lis
S.Antiga przygotowal regulamin reprezentanta...podobno dosc wymagajacy. Ciekawe ciekawe...


Kamil Skladowski ‏@KamilSkladowski 29 lis
@Mielewski wróbelki ćwierkają że nawet alkomat ma być na podorędziu... Ale nie wiem na pewno... Tylko po co? Siatkarze nie piją przecież!
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: azsiak88 »

Powiem tak - jeżeli ten regulamin jest bardzo restrykcyjny, to Antiga niech sobie wysyła powołania do zakonników w klasztorze ;)
Śmieszą mnie takie regulaminy, rygory itp. rzeczy.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: OlaMleko »

Moim zdaniem ogólnie pojęty "rygor" ma służyć zaznaczeniu różnicy trener-zawodnik,która w przypadku Stefana będzie kompletnie nienaturalna. Tak jak z wykładowcami - ci najmłodsi często są najbardziej zasadniczy i sztywni,żeby nie dać sobie wejść na głowę trzy lata młodszym studentom ;)
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: azsiak88 »

OlaMleko pisze: Tak jak z wykładowcami - ci najmłodsi często są najbardziej zasadniczy i sztywni,żeby nie dać sobie wejść na głowę trzy lata młodszym studentom ;)
... i najczęściej efekt jest odwrotny od zamierzonego. Przerabiałem takich wykładowców. I jeżeli Antiga zamierza w takie coś się bawić to może z góry skazać się na porażkę.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: mikser »

Może Antiga chce iść drogą Mazura i trzymać porządek w kadrze? :D Przeczytał książkę Prusa i coś mu się spodobało, coś podłapał...To będzie ciekawy rok dla kadry. Chociaż bardziej niż ewentualna gra - tu jeszcze podziałać może Blain - interesuje mnie jaka się atmosfera wytworzy. Bądź co bądź, nasza reprezentacja będzie eksperymentem.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: lipton »

@Mielewski wróbelki ćwierkają że nawet alkomat ma być na podorędziu... Ale nie wiem na pewno... Tylko po co? Siatkarze nie piją przecież!
A to ze strony Lali jakaś ironia, której nie wyłapałem czy on naprawdę tak uważa?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
maniek009
Posty: 99
Rejestracja: 25 mar 2008, o 20:01
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: maniek009 »

Kuba Wachnik do kadry !!:)
solanum
Posty: 324
Rejestracja: 4 maja 2012, o 21:51

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: solanum »

Kuba Wachnik do kadry !!:
Przepraszam, ale z powodu krótkiego pobytu po za krajem straciłem trochę kontakt z polską siatkówką.
Chciałem zapytać, czy nasza Reprezentacja ma nowego trenera?
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Murilo0 »

Tak, pierwszym trenerem został znany z występów w Pluslidze Stephane Antiga. Pomagać mu będzie Philippe Blain.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Mateusz1993 »

maniek009 pisze:Kuba Wachnik do kadry !!:)
Może ktoś odbierze te słowa, które cytuje jako przesade, chwilowa dobra gra, ale w szerokiej kadrze Wachnik na pewno się znajdzie. A co będzie dalej czas pokaże, na pozycji czwartego jest wakat i musi grać cały taki sezon jak ostatnie mecze i zdecydowanie będzie mógł powalczyć o te pozycje, tj. czwartego przyjmującego, ale to sporo czasu do kadry jeszcze, co nie zmienia faktu, że z cytatem się zgadzam- od razu odpowiem, nie dzięki ostatnim meczom, ale już o czasie wcześniejszym.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Basil »

Z powodu zamieszania z LM chyba umknęły dzisiejsze wypowiedzi prezesa Piechockiego:
K.Piechocki: jesli M.Wlazly otrzyma powolanie od Antigi to stawi sie na zgrupowanie.
[edit]
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: madlark »

Basil pisze:Z powodu zamieszania z LM chyba umknęły dzisiejsze wypowiedzi prezesa Piechockiego:
K.Piechocki: jesli M.Wlazly otrzyma powolanie od Antigi to stawi sie na zgrupowanie.
Sprytne ;) I wszystko zostaje w rodzinie :]
Urazy do działaczy pzps wyparowały?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: troche zorientowany »

do madlark- sądząc z wypowiedzi nie jest na rękę niektórym osobom powoływanie do reprezentacji najlepszych zawodników. Dziwi taka postawa w obliczu ostatniej mizerii naszej reprezentacji. Ale polskie piekiełko jest ważniejsze i charakter polskiego kibica aż nadto wyraźny.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: sb.slav »

madlark pisze:
Basil pisze:Z powodu zamieszania z LM chyba umknęły dzisiejsze wypowiedzi prezesa Piechockiego:
K.Piechocki: jesli M.Wlazly otrzyma powolanie od Antigi to stawi sie na zgrupowanie.
Sprytne ;) I wszystko zostaje w rodzinie :]
Urazy do działaczy pzps wyparowały?
Uważam, że czekające nas imprezy i nasz sukces na nich to trochę być, albo nie być dla obecnej ekipy "przy władzy" w polskiej siatkówce, więc spodziewam się, że będą chuchać i dmuchać, aby tylko Wlazłemu było jak najbardziej komfortowo. A zaczęło się od wyboru na trenera kadry kolegi z boiska, ot co.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Skra_7 »

madlark pisze:
Sprytne ;) I wszystko zostaje w rodzinie :]
Urazy do działaczy pzps wyparowały?[/quote]
Proponuje zobaczyć cały program. O jakie urazy Ci chodzi? Bo według mnie Mariusz swój cel osiągnął. Swoją drogą dobrze, że wróci do reprezentacji ( chociaż On tego jednoznacznie nie stwierdził) bo kto miałby grać na ataku Konarski ? Bartman ? A duet Wlazły i Bociek wygląda na papierze obiecująco.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: Mateusz1993 »

Skra_7 pisze:A duet Wlazły i Bociek wygląda na papierze obiecująco.
A duet Bociek i Wlazły jeszcze lepiej. Co nie zmienia faktu, że jeśli obaj mieliby być w kadrze na MŚ najpierw niech udowadniają to w sezonie ligowym, a później podczas LŚ. Osobiście nie skreślałbym jeszcze Bartmana, bo i ostatnio lepiej wiedzie mu się we Włoszech. Z tej trójki (pod warunkiem, dobrej dyspozycji i innych czynników wybierałbym dwójkę na MŚ).
Choć, samego Wlazłego nie jestem jeszcze pewien, bo żadnej deklaracji z jego ust chyba żaden kibic nie usłyszał. Tak btw podobnie ze strony Zagumnego.
Jedna podstawowa rzecz w powrocie Wlazłego jaka mi się nie podoba, to to, że chcą go wszyscy zrobić zbawcą naszej reprezentacji, a każdy pamięta jak to się skończyło, a tak wgl. to nie mamy wciąż pewności, że znajedzie się on na liście powołanych.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2014

Post autor: krzysiu »

Przecież od początku było wiadome,że Antiga będzie tym który ma spowodować powrót najlepszych(niby) do kadry .
Nie chce być złym prorokiem,ale Wlazły może nie udźwignąć tej presji jaka będzie na jego osobie ,ale to się okaże za niecały rok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”