Reprezentacja kobiet 2015

Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: MaciejJoker »

:( :< :x
Fatalna wiadomość, Przeklinak jednak.
Życzę powodzenia, mecze będę oczywiście oglądał i kibicował...
2012, 2013, 2015
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Koso »

Na moje nic się nie zmieni. No, ale zobaczymy.
Stenol_92
Posty: 183
Rejestracja: 29 sie 2014, o 18:40
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Stenol_92 »

Przekliniak trenerem? No to chyba o dobrych wynikach możemy pomarzyć. Odrzucać kandydaturę Barboliniego na rzecz takiego "fachowca" :x
old pallavol
Posty: 56
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:41
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: old pallavol »

Gratulacje i powodzenia Panie Jacku !!! A co z Reprezentacją juniora i kto będzie I trenerem w Spale ??? W niedługim czasie są el.MŚ juniora w Polsce.Kto będzie prowadził tą Reprezentację?
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: phil »

Nie wiem czy czytaliście, ale zmieniły się też cele kadry na ten sezon. Po odejściu Makowskiego pojawiła się m.in. udział w Igrzyskach w RIO. Papke zapewniał, że nie możemy sobie odpuścić udziału w Igrzyskach itd.

Teraz na stronie PZPS pojawiło się, że jednym z celów Nawrockiego jest próba awansu na Igrzyska...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Elgarten »

Dla mnie niezrozumiała decyzja. Wybrać Nawrockiego zamiast Barboliniego? Pan Jacek powinien nadal trenować SMS, bo moim zdaniem to praca, gdzie osiąga dobre rezultaty. Nie chcę się rozpisywać o jego włoskim kontrkandydacie. Każdy może w internecie poczytać o jego osiągnięciach i porównać je z sukcesami naszego nowego trenera. Ciekawe ile zawodniczek będzie zgłaszało dziwne kontuzje tuż przed okresem kolejnych zgrupowań...?
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: troche zorientowany »

To co PZPS zrobił dziś wybierając Nawrockiego na trenera żeńskiej kadry to nazwałbym nawet czymś gorszym niż afera z Przedpełskim i Popko. To nie jest tylko kompromitacja obecnego zarządu to jest całkowita prywata, demoralizacja, układy, ignorancja, buta. Jednym słowem o żeńskiej reprezentacji na arenie międzynarodowej z udziałem znaczącym możemy poczekać kolejne 2-3 lata do czasu zmiany tego trenera- nieudacznika, wf-isty , pożal się Boże trenerzyny z okręgówki. Gorzej nie można było wybrać. Zastanawiałem się dlaczego tak długo podejmują decyzję. Teraz już wiem trzeba było jeszcze mieć czas na przekonanie mądrych w PZPS których pewnie kilku się jednak znalazło. I oni także ostatecznie za cenę pewnych profitów pewnie dali się przekonać. To jest sitwa. Mam nadzieję że żadna szanująca się siatkarka z poziomem europejskim nie zagra w tej "niby reprezentacji" Do Rio na pewno nie pojadą bo jak słusznie zauważył przedmówca celem jest próba awansu a to znaczy że ten cel zostanie osiągnięty i Nawrocki nie zostanie zwolniony. Bo próba awansu już jest osiągnięta czyli Nawrockiego nie będzie z czego rozliczać. Miałem lepsze zdanie o Papke ale obecnie uważam że mu brakuje jednak do średniego poziomu inteligencji pomimo że był siatkarzem. No cóż był "młotem" w swoim czasie zatem co można oczekiwać od młota.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: grzegorzg »

Hejterzy i trole wszystkich stanów łączcie się! :D
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: yfysk »

jedyna moja reflekcja w tym temacie to to, że to wielka strata dla SMSu. Robił tam dobrą robotę i po co to było zmieniać?
Marcin Podwysocki na prezydenta!
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: StanLee »

Jest jeszcze ktoś kto uważa, że siatkarki nie są traktowane niepoważnie?
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: krzysiu »

Są traktowane źle od dawna i mogę się założyć,że juz nie zobaczymy Skowrońskiej,Werblińskiej itd. itd. Będziemy grali juniorkami i Kaczorowskimi .. Co za idioci - nie mogli dać tej posady Barboliniemu - jakby nie wyszło to i tak by nic się nie stało -ale byśmy wiedzieli jedno - czy to siatkarki są takie słabe czy trenerzy którzy je trenowali.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: troche zorientowany »

Koniecznie chciałbym poznać nazwiska osób które wybrały na trenera Nawrockiego. Trzeba wiedzieć kto szkodzi żeńskiej siatkówce i z jakich powodów. Jedno nazwisko znamy : Papke. Proszę zorientowanych o następne.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

Nie bedę pisał co o tym mysle, bo od razu dożywotniego bana dostane...

Jedyne cenzuralne słowo to: MASAKRA

A taka była szansa na korzystną zmianę. Taaaakkk, reprezentacje kobiet PZPS ma baaardzo głeboko w .....

Okazało sie że obecny Prezes nie ma jaj żeby zmienic cos w istniejacych układach, i cały ten cyrk bedzie się dalej kręcił z tymi samymi aktorami, Qr**!!!!!
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: krzysiu »

Najlepszy i tak jest cel dla JN - Zarząd PZPS oczekuje, że nowy selekcjoner podejmie próbę wywalczenia awansu do turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro. Jednocześnie nie mniej ważne będzie budowanie zrębów reprezentacji, która walczyć będzie o czołowe lokaty w kolejnych turniejach rangi międzynarodowej. Podejmie próbę -nosz ku.. czyli mamy to samo co za Makosia tylko,że jest inny trener ;)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Elgarten »

krzysiu pisze:Najlepszy i tak jest cel dla JN - Zarząd PZPS oczekuje, że nowy selekcjoner podejmie próbę wywalczenia awansu do turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro. Jednocześnie nie mniej ważne będzie budowanie zrębów reprezentacji, która walczyć będzie o czołowe lokaty w kolejnych turniejach rangi międzynarodowej. Podejmie próbę -nosz ku.. czyli mamy to samo co za Makosia tylko,że jest inny trener ;)
Jakby mój dziadek został trenerem, to też by podjął próbę wywalczenia awansu do Rio. To zdanie to faktycznie niebywała żenada. Wcześniej mieliśmy Świderka, Makowskiego...Czy na serio nie można było postawić na Barboliniego? Cały PZPS mocno mnie zawiódł.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: krzysiu »

Widocznie 20 tys.euro było za dużym wydatkiem - Polska myśl szkoleniowa rządzi - od kilku dobrych lat z wspaniałymi wynikami :]
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: phil »

StanLee pisze:Jest jeszcze ktoś kto uważa, że siatkarki nie są traktowane niepoważnie?
Pewnie uważają tak wszyscy oglądający żeńską siatkówkę. To co robi PZPS jest śmieszne, inaczej nazwać tego nie można. Najpierw mówi się, że wybiorą eksperta znającego się na żeńskiej siatkówce, że będzie to trener z najwyższej półki itd. Pewnie sporo z nas za bardzo zaufało Papke... i teraz czujemy się oszukani.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: krzysiu »

Papke dla mnie staje się Grzegorzem Latą - czyli marionetka w sidłach rządzących..
pozytyw
Posty: 174
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:29

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: pozytyw »

StanLee pisze:Jest jeszcze ktoś kto uważa, że siatkarki nie są traktowane niepoważnie?
Jakim prawem parę gwiazdek małego formatu ma pokazywać palcem związkowi kto ma zostać trenerem? Kompletnie się im w głowach poprzewracało. Trenera wybiera związek a nie Werblińska.
Na dodatek na widzę powszechne przyzwolenie na odmowę gry w kadrze. To jest chore, macie podwójne standardy.
Gdy Wlazły odmawiał gry w kadrze to nikt nie zostawił na nim suchej nitki. Gdy wybrano Antigę na trenera to był to skandal, bo wybrano trenera ze względu na Wlazłego.
W przypadku kobiet wszystko jest ok, bojkotują kadrę a wy jeszcze bijecie im brawo.
Najlepsi na świecie są kibice Resovii
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: StanLee »

Kasia Skowrońska według Ciebie jest "gwiazdką małego formatu"? Po co zaglądać do takich obcych Tobie tematów? ;)

Grzegorzu, problemem nie jest sam Nawrocki - uważam, że to lepszy kandydat niż Makowski (bo ma lepszy warsztat), uważam, że może być dobrym selekcjonerem. Ale kontekst się liczy. Dlaczego PZPS zatrudnia po raz trzeci trenera, który na tym poziomie (kobiety lub/oraz rozgrywki międzynarodowe) po prostu nie pracował? Jesteś w stanie podać analogiczny taki przykład z innej reprezentacji kobiet która ma jakiś potencjał np. na medal Mistrzostw Europy? Co ma Nawrocki, czego nie ma Barbolini? Dlaczego PZPS nie chce dać siatkarkom szansy na pracę z zagranicznym trenerem, mając na biurku ofertę od jednego z najbardziej utytułowanych trenerów ostatnich lat? Jeżeli faktycznie cena odegrała takie znaczenie to ... po prostu nie sposób tego skomentować. :|

Decyzja jest żenująca, i nie ma nic wspólnego z oceną Nawrockiego. Schemat polskiego trenera u pań się nie sprawdza. U panów schemat zagranicznego trenera się sprawdza. Panie chcą zagranicznego trenera - ktokolwiek im się dziwi? PZPS ma kandydaturę jednego z najbardziej utytułowanych trenerów ostatnich lat. PZPS wybiera polskiego trenera bez żadnego doświadczenia z pracą z żeńską siatkówką. Jeszcze raz - nie definiuję już teraz, co z kadrą zrobi Nawrocki, może zrobić wiele dobrego. Chodzi o to, że PZPS ma gdzieś polskie zawodniczki i trudno po tej sytuacji mieć co do tego wątpliwości. Trzymam kciuki za Nawrockiego, bo nic innego nie zostało.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

mój pierwszy post w tym dziale z 7 listopada:
Artek1967 pisze:Budowe drużyny zacząłbym od selekcjonera... nowego selekcjonera. Pozostawienie Makowskiego na tym stanowisku to chyba najwiekszy dowcip PZPS-u w ostatnich latach.
Nie przypuszczałem że moga wyciąć jeszcze większy numer :<
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: grzegorzg »

StanLee pisze:Grzegorzu...
Stan - dla mnie ta argumentacja jest strasznie mętna. Ja jestem zdania takiego, jak kiedyś Małgorzata Glinka. Powiedziała, ze jesli Wiktorowicz każe jej zagrac na libero, to zagra. I tyle w temacie ze wszystkimi implikacjami z tej wypowiedzi wynikającymi.
StanLee pisze:Trzymam kciuki za Nawrockiego
I tego się trzymajmy. :)
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Noworoczny »

Czy PZPS postąpił słusznie stawiając na Jacka Nawrockiego?

Tak 25%

Nie 75%
Sprawdzam, czy na SN jest już PRZEKLINIAK MUSI ODEJŚĆ.

Nie ma (-:

Ale za to jest LEŚNE DZIADKI WYNOCHA (-:

W każdym razie Barańska może spokojnie odmawiać. "Kibice żeńskiej" złego słowa raczej nie powiedzą. A może pochwalą?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
SevenUP
Posty: 984
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

Zamienił stryjek... heheh. PZPS jest niepoważny i to tyle w temacie.

Uważacie że skład Wołosz-Kaczorowska-Sieczka-Kąkolewska-Tokarska-Durajczyk poprowadzi nas do Rio? Chyba do Rio kwalifikacji do kwalifikacji do kwalifikacji MŚ.

Jest mi przykro, bo siatkarki (rozwydrzone czy nie) bez Skowrońskiej i Werblińskiej na pewno na IO nie awansuje. Z nimi mamy choć z 50% szans.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Noworoczny »

StanLee pisze:Co ma Nawrocki, czego nie ma Barbolini?
Kolegów.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: lipton »

grzegorzg pisze:Stan - dla mnie ta argumentacja jest strasznie mętna. Ja jestem zdania takiego, jak kiedyś Małgorzata Glinka. Powiedziała, ze jesli Wiktorowicz każe jej zagrac na libero, to zagra. I tyle w temacie ze wszystkimi implikacjami z tej wypowiedzi wynikającymi.
To że tak powiedziała, nie znaczy że by tak było, bo sytuacja jest hipotetyczna i praktycznie nierealna. Już pomijając fakt, że Wiktorowicz by jej na libero nigdy nie wystawił, bo zwyczajnie by się bał reakcji ze strony zarządu czy koleżanek z drużyny.

Ja osobiście jestem ciekaw, czy w przypadku Nawrockiego nasze najlepsze Panie staną na wysokości zadania i zagrają w kadrze, czy po raz kolejny część zrezygnuje "bo trener zły"...
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
SerCos
Posty: 3019
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SerCos »

Co tu komentować :<

Jakiś czas temu były wypowiedzi siatkarek grających u zagranicznych trenerów, gdzie trener musiał wszystko zmieniać od pozycji ustawienia w przyjęciu po polskich trenerach.

Podobno trzeba się uczyć na błędach, szkoda, że to nie dotyczy PZPS.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Koso »

Noworoczny pisze:
StanLee pisze:Co ma Nawrocki, czego nie ma Barbolini?

Kolegów.
To powinno być zacytowane szerszej publiczności!
Takie oto właśnie zmiany nastąpiły po zmianie prezesa PZPS !
pozytyw
Posty: 174
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:29

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: pozytyw »

StanLee pisze:Kasia Skowrońska według Ciebie jest "gwiazdką małego formatu"? Po co zaglądać do takich obcych Tobie tematów? ;)
Po to, żeby zobaczyć ilu dwulicowych ludzi mamy na forum.
Najlepsi na świecie są kibice Resovii
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

Noworoczny pisze:
StanLee pisze:Co ma Nawrocki, czego nie ma Barbolini?
Kolegów.
w samo sedno :D

Aż sie prosi o zrobnienie posta na Demotywatory !
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”