Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: lucass90 »

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/repr ... osja/n8lkx

No to po wakacjach będzie na kim sprawdzić, czy nasza reprezentacja poczyniła od lipca jakiś postęp.
AZS CZĘSTOCHOWA!
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kibic_siatki »

lucass90 pisze:http://eurosport.onet.pl/siatkowka/repr ... osja/n8lkx
No to po wakacjach będzie na kim sprawdzić, czy nasza reprezentacja poczyniła od lipca jakiś postęp.
Rywale dość mocni, ale 3x nasze zwycięstwo wcale nie będzie niespodzianką. Osobiście obecna gra Rosji mnie nie przekonuje. W tym turnieju im szło, ale jak poszło nie tak, to popłynęli z najsłabszą drużyną w grupie (Kanadą). Grę ich ciągnęło 2 zawodników: Pawłow w ataku i Muserski w bloku. Pawłow był skuteczny ponad swoje możliwości- podobnie jak Gruszce wyszły ME 2009. Oczywiście może jeszcze wrócić Michajłow w formie, lecz jest to niepewne. Pozostali niscy skrzydłowi też grali bardzo dobrze- Siwożelez miał chwilami kłopoty i był zmieniany, natomiast Spiridonow nie potrafił się opanować, gdy mu będzie gorzej iść, to będzie to źle działać na drużynę. Przed tym turniejem byli słabo rozpisani przez sztaby innych drużyn- na ME nie będą taką świeżyzną. Nasza drużyna ma wyższych skrzydłowych i ma dużą szansę na pokonanie ich.
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Bazinga »

kibic_siatki pisze: Osobiście obecna gra Rosji mnie nie przekonuje. W tym turnieju im szło, ale jak poszło nie tak, to popłynęli z najsłabszą drużyną w grupie (Kanadą).
Kolego o czym Ty w ogole mowisz :D, z Kanada po wygraniu dwoch setow mieli pewny polfinal, chcieli zamknac w 3 setach, jakos nie wyszlo, grali na pelnym luzie bez spiny i sobie przegrali mecz o pietruzkę. To samo z resztą było w drugim meczu na Kubie, mieli juz awans i sie nie spinali, na dodatek Kuba zagrala bardzo dobrze (jak wyskoczysz ze Niemcy mogli na Iranie zrobic 6 puntktow to nie mamy o czym gadac ;]).

Jesli gra Rosji Cie nie przekonuje, to gra wszystkich innych reprezentacji powinna Cie nie przekonywac tak z 5x bardziej. To co gra chocby Brazylia/Polska/Wlochy/Bulgaria/Argnetyna na to sie patrzec NIE DA.
Pawłow był skuteczny ponad swoje możliwości-
co to znaczy byl skuteczny ponad swoje mozliwosci ?:D bo jakos tego nie potrafie zrozumiec. Ogolnie to w sumei szkoda tracici czas na psucie klawiatury.
Mar1977
Posty: 765
Rejestracja: 25 lis 2012, o 20:56
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Mar1977 »

kibic_siatki pisze:
lucass90 pisze:http://eurosport.onet.pl/siatkowka/repr ... osja/n8lkx
No to po wakacjach będzie na kim sprawdzić, czy nasza reprezentacja poczyniła od lipca jakiś postęp.
Rywale dość mocni, ale 3x nasze zwycięstwo wcale nie będzie niespodzianką. Osobiście obecna gra Rosji mnie nie przekonuje. W tym turnieju im szło, ale jak poszło nie tak, to popłynęli z najsłabszą drużyną w grupie (Kanadą). Grę ich ciągnęło 2 zawodników: Pawłow w ataku i Muserski w bloku. Pawłow był skuteczny ponad swoje możliwości- podobnie jak Gruszce wyszły ME 2009. Oczywiście może jeszcze wrócić Michajłow w formie, lecz jest to niepewne. Pozostali niscy skrzydłowi też grali bardzo dobrze- Siwożelez miał chwilami kłopoty i był zmieniany, natomiast Spiridonow nie potrafił się opanować, gdy mu będzie gorzej iść, to będzie to źle działać na drużynę. Przed tym turniejem byli słabo rozpisani przez sztaby innych drużyn- na ME nie będą taką świeżyzną. Nasza drużyna ma wyższych skrzydłowych i ma dużą szansę na pokonanie ich.
Jasne chcesz postraszyć Rosję Kubiakiem i Ruciakiem bo to wieże jakich mało a i umiejętnościami biją na głowę i Spiriego i Siwożelezca. Lejemy Rosję na maxa nie ma co. ;)
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: hubert »

I zaczyna się patrzenie przez różowe okulary i zaklinanie rzeczywistości.

Polska: fatalna gra na IO, fatalna gra w LŚ. Brak klasowego atakującego i wartościowych zmienników.
Rosja: wygranie IO, wygranie LŚ połową drugiego składu. Nieprzebrane zastępy zmienników.

I co z tego wynika ? Ano to, że gra Rosji nie przekonuje a my jesteśmy stawiani na równi z nimi lub lepiej.
Na nieprzekonującą grę Rosjan wpływa JEDEN przegrany mecz z Kanadą a na nasze szanse z nimi wpływa wygranie... no właśnie czego ? My NIC nie wygraliśmy od roku !
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: lipton »

dreamer pisze:co wspólnego ma siatkarz o nazwisku Mariusz Wlazły z reprezentacją Polski 2013?
Ja już napisałem wcześniej dlaczego tak się dzieje, myślałem że to wystarczające wytłumaczenie. Po prostu jak długo Wlazły będzie grał tak długo jego temat gry w kadrze będzie wracał. Powód jest prosty - nie mamy atakujących, którzy są w stanie zapewnić jakość gry, jakiej większość kibiców naszej reprezentacji (inna sprawa czy słusznie), by oczekiwało.

Poza tym - skoro nawet pracodawcy Anastasiego namawiają go (drugi rok z rzędu (!) ) żeby sięgnął po Wlazłego, to trudno się dziwić że kibice dyskutują o jego przydatności.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Sobollo »

Bazinga nie przeinaczaj faktów. rosja przed meczem nie miała zapewnionego awansu. pragnę przypomnieć że jakby niemcy zagrali swoje z iranem to rosji byśmy wogóle nie oglądali w f6 więc ten mecz był przegrany czysto sportowo. rosja gra bardzo nierówno i według mnie jest najgorzej grająca drużynę która wygrała jakiś turniej od lat.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: mikser »

lipton pisze: Ja już napisałem wcześniej dlaczego tak się dzieje, myślałem że to wystarczające wytłumaczenie
Dreamer zadał dobre pytanie - temat brzmi "Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013" więc technicznie ma rację - Wlazły nie pasuje :) Gdyby dodać jeszcze końcówkę "marzenia i spekulacje" to wtedy rozumiem ;)
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: lipton »

mikser pisze:
lipton pisze: Ja już napisałem wcześniej dlaczego tak się dzieje, myślałem że to wystarczające wytłumaczenie
Dreamer zadał dobre pytanie - temat brzmi "Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013" więc technicznie ma rację - Wlazły nie pasuje :) Gdyby dodać jeszcze końcówkę "marzenia i spekulacje" to wtedy rozumiem ;)
Kluczowe do zacytowania z mojej wypowiedzi wydaje się tutaj inne zdanie, ale jeszcze raz to podkreślę:

Jeżeli PRACODAWCA Anastasiego - PZPS - w trakcie rozmów z nim, podczas trwania sezonu reprezentacyjnego 2013, o którym TUTAJ dyskutujemy, porusza temat gry Wlazłego w kadrze, to również kibice mają prawo poruszać ten temat w dyskusji.

Czyli - ocenić czy jest to słuszna droga postępowania, rozważyć plusy i minusy powrotu Wlazłego do kadry itd. itd.

Dla mnie rozdział Wlazłego w kadrze jest zamknięty i nie tylko u Anastasiego, ale w ogóle. PZPS Włocha raczej nie zwolni, nawet jak nie przywiezie medalu z ME. Jeżeli AA zostanie zwolniony lub nie przedłużą mu umowy, to będzie to miało miejsce po sezonie reprezentacyjnym 2014. Wtedy Wlazły będzie miał 31 lat, "docelową" imprezą będzie Rio i nie sądzę by ktokolwiek wówczas brał go pod uwagę. Chociaż może w sezonie 2013/2014 zagra sezon życia (chociaż brak ku temu racjonalnych przesłanek), a wtedy kto wie, kto wie...
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: majonez »

Mar1977 pisze:
Jasne chcesz postraszyć Rosję Kubiakiem i Ruciakiem bo to wieże jakich mało a i umiejętnościami biją na głowę i Spiriego i Siwożelezca. Lejemy Rosję na maxa nie ma co. ;)
A kto powiedział, że podstawową parą przyjmujących będzie Ruciak z Kubiakiem?
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: mikser »

lipton pisze: Kluczowe do zacytowania z mojej wypowiedzi wydaje się tutaj inne zdanie, ale jeszcze raz to podkreślę:
Jeżeli PRACODAWCA Anastasiego - PZPS - w trakcie rozmów z nim, podczas trwania sezonu reprezentacyjnego 2013, o którym TUTAJ dyskutujemy, porusza temat gry Wlazłego w kadrze, to również kibice mają prawo poruszać ten temat w dyskusji.
Czyli - ocenić czy jest to słuszna droga postępowania, rozważyć plusy i minusy powrotu Wlazłego do kadry itd. itd.
Rozumiem Twoje racje, ale że lubię być upierdliwy to będę :D Dywagacje swoją drogą, ale technicznie rzecz biorąc temat brzmi "Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013". Wlazły został powołany? Nie. Nie ma go w reprezentacji 2013. Jak będzie to co innego.
Ale to tylko tak, żeby się przyczepić i na marginesie ;) Wracamy do dyskusji normalnej. W której to - o śmieszności - mamy niby być lepsi od Rosji :)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Skrzypek »

lipton pisze:[
Dla mnie rozdział Wlazłego w kadrze jest zamknięty i nie tylko u Anastasiego, ale w ogóle. PZPS Włocha raczej nie zwolni, nawet jak nie przywiezie medalu z ME. Jeżeli AA zostanie zwolniony lub nie przedłużą mu umowy, to będzie to miało miejsce po sezonie reprezentacyjnym 2014. Wtedy Wlazły będzie miał 31 lat, "docelową" imprezą będzie Rio i nie sądzę by ktokolwiek wówczas brał go pod uwagę. Chociaż może w sezonie 2013/2014 zagra sezon życia (chociaż brak ku temu racjonalnych przesłanek), a wtedy kto wie, kto wie...
Oj oj, na początku października możesz się mocno zdziwić. Jeśli Anastasi i reprezentacja nie znajdą się w czwórce mistrzostw europy to jestem przekonany, że pożegna się z pracą w Polsce.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kanimo »

Mam taka nadzieje. Bylby to 3 turniej ponizej mozliwosci. Bo na 4ke to jednak chyba sie zgodzicie, ze mozliwosci mamy.
Jednak mowa o tym, ze prawdopodobnie wygramy z Rosje bo ich gra nie powala jest smieszna.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: lipton »

Skrzypek pisze: Oj oj, na początku października możesz się mocno zdziwić. Jeśli Anastasi i reprezentacja nie znajdą się w czwórce mistrzostw europy to jestem przekonany, że pożegna się z pracą w Polsce.
No zobaczymy. Czy zwolnienie Anastasiego (rozwiązanie kontraktu) przed czasem wiąże się z wypłaceniem mu pozostałej do końca kontraktu należności?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: leeon »

dreamer pisze:Proszę o odpowiedź na pytanie proste jak budowa dzidy bojowej... co wspólnego ma siatkarz o nazwisku Mariusz Wlazły z reprezentacją Polski 2013? Śmieciowych postów na jego temat jest tu chyba już stanowczo za wiele.

dreamer
Raz narzekasz na braki wartościowych zmienników kadry Polski, a z drugiej strony dziwi Cię sytuacja, gdy ktoś wspomina o najlepszym atakującym z Polski, oraz (wcześniej) o najlepszym środkowym (pls). Skoro możemy sobie pozwolić na takiego Kosoka i Bartmana w pierwszym składzie, a takich zawodników jak Plina i Wlazły odrzucamy to mamy co mamy. Przeciwnicy pokazują Nam miejsce w szeregu i prawdopodobnie zrobią to też na ME, a AA dalej do upadłego będzie bronił swoich też.

Oczywiście nie liczę na grę MW u AA, czekam na kolejny sezon i Mariusza na swojej pozycji gdzie pokaże jak innym atakującym z Polski daleko do Niego. Oczywiście uprzedzeni nadal będą marudzić, ale " who cares".

Żyjmy w swoim piekiełku, stawiajmy uprzedzenia nad wszystko, a przyjdzie Nam za 10 lat wspominać sukces w LŚ, która z uwagi na IO nie była przez wielu poważnie traktowana.
kanimo

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kanimo »

A dlaczego zapominasz, ze to MW nie byl i nie jest zainteresowany gra w reprezentacji. Z wyjatkiem momentu gdy reprezentacji szlo dobrze a Mariusz mial laskawie ochote zagrac na IO.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: lipton »

leeon pisze:Żyjmy w swoim piekiełku, stawiajmy uprzedzenia nad wszystko, a przyjdzie Nam za 10 lat wspominać sukces w LŚ, która z uwagi na IO nie była przez wielu poważnie traktowana.
Aj tam, to że Wlazły mógłby grać lepiej niż Bartman i Jarosz to prawda, ale zauważ że on się nie chce podporządkować regułom panującym w kadrze i tylko dlatego nie gra.

A odnośnie piekiełka - każdy ma swoje. W Bułgarii nie gra Kazyiski, w Brazylii przez kilka lat nie grał Ricardo, także myślę że twierdzenia o "polskim piekiełku" są przesadzone.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: sb.slav »

Sobollo pisze:Bazinga nie przeinaczaj faktów. rosja przed meczem nie miała zapewnionego awansu. pragnę przypomnieć że jakby niemcy zagrali swoje z iranem to rosji byśmy wogóle nie oglądali w f6 więc ten mecz był przegrany czysto sportowo. rosja gra bardzo nierówno i według mnie jest najgorzej grająca drużynę która wygrała jakiś turniej od lat.
Czytanie ze zrozumieniem, mowa o F6, nie o fazie grupowej.
***********************************
A w ogóle co ja czytam? :o Pawłow mistrz jednego turnieju? :]
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
kibic_siatki
Posty: 2608
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: kibic_siatki »

sb.slav pisze: A w ogóle co ja czytam? :o Pawłow mistrz jednego turnieju? :]
Tego nie napisałem. Obecna "nowa" reprezentacja Rosji zagrała ten turniej rewelacyjnie. Trochę to przypominało grę 2 lata temu grę Argentyny w tym samym turnieju. Od tego czasu nie wznieśli się na ten poziom. Uważam, że w dłuższej perspektywie czasowej- ponad rok, trudno im będzie uzyskiwać dobre rezultaty, przy wszystkich niskich skrzydłowych (<2 m).
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: hubert »

kibic_siatki pisze:Uważam, że w dłuższej perspektywie czasowej- ponad rok, trudno im będzie uzyskiwać dobre rezultaty, przy wszystkich niskich skrzydłowych (<2 m).
Od kiedy to wzrost jest głównym kryterium ?
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Sobollo »

Umiem czytać ze zrozumieniem a ty jak nie masz pewności to nie zarzucaj nic nikomu. kolega wyraźnie napisał że rosja przegrała z kuba bo miała już zapewniony awans co oczywiście jest nie prawda
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: dreamer »

leeon pisze:...Raz narzekasz na braki wartościowych zmienników kadry Polski, a z drugiej strony dziwi Cię sytuacja, gdy ktoś wspomina o najlepszym atakującym z Polski, oraz (wcześniej) o najlepszym środkowym (pls). Skoro możemy sobie pozwolić na takiego Kosoka i Bartmana w pierwszym składzie, a takich zawodników jak Plina i Wlazły odrzucamy to mamy co mamy. Przeciwnicy pokazują Nam miejsce w szeregu i prawdopodobnie zrobią to też na ME, a AA dalej do upadłego będzie bronił swoich też...
Oczywiście, narzekam na zmienników, bo nie są tak dobrzy jak powinni być. Ale zarazem nie chcę, aby ten temat (rozumiem, że jak najbardziej realny - o rzeczywistej, a nie urojonej czy w inny sposób wydumanej reprezentacji) stał się tematem fikcyjnym, gdzie z nostalgią (dla wielu - choćby dla mnie - niezrozumiałą) rozkm9inia się od trzech lat problem zawodnika który w tej kadrze grać nie chce (albo nie może - nie bardzo mnie to zresztą interesuje). Chcę w tym temacie dyskutować o wzlotach i upadkach (radościach i smutkach) rzeczywistej kadry Polski. Jak ktoś woli zamiast tego fikcyjne rozważania o niemożliwym, to niech założy w dziale inne tematy temat pt. Science fiction, czyli jak mogłaby wyglądać kadra narodowa Polski.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: d12343 »

A tymczasem...: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... em-wlazlym
Szkoda tylko, że nie wiemy, co z tego spotkania na szczycie wynikło :|
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Riad69
Posty: 498
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: Riad69 »

Znowu PZPS z solarisem an czele dyktuje trenerowi co ma robić......
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: hubert »

d12343 pisze:A tymczasem...: http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... em-wlazlym
Szkoda tylko, że nie wiemy, co z tego spotkania na szczycie wynikło :|
Mam nadzieję, że nic.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: leeon »

Lekcja pokory potrzebna jest jednemu i drugiemu. Nic na siłę, ale jak ma być "nie bo nie" to to jest dziecinada.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: grzegorzg »

Nie no, wymiękam. Muszę zatem zaryzykowac ostrzeżenie od jednego z modów (chociaż nie przywołam nazwiska bohatera newsa, może się nie zorientuje :] ) i wyrzucić to z siebie - życie jednak zaskakuje. Przede wszystkim, to nie spodziewałem się, że Anastasi zmięknie i przestanie być "al dente". Ciekawe co z tego wyniknie...

PS Chciałbym się kiedyś także dowiedzieć jak to było naprawdę z tym sezonem.
krzysiu
Posty: 5487
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: krzysiu »

Jeśli AA na prawdę zmiękł , a to spotkanie nie jest tylko prośbą od PZPS to dla mnie pokazuje jednak co się stało z samym Andreą.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6841
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: leeon »

grzegorzg pisze:Nie no, wymiękam. Muszę zatem zaryzykowac ostrzeżenie od jednego z modów (chociaż nie przywołam nazwiska bohatera newsa, może się nie zorientuje :] ) i wyrzucić to z siebie - życie jednak zaskakuje. Przede wszystkim, to nie spodziewałem się, że Anastasi zmięknie i przestanie być "al dente". Ciekawe co z tego wyniknie...

PS Chciałbym się kiedyś także dowiedzieć jak to było naprawdę z tym sezonem.
Nic z tego nie wyniknie na pewno nie w kontekście ME, gdyż Mariusz jest daleko w tyle z przygotowaniami (chyba nawet nie zaczął trenować). Co będzie później? To zależy od tego kto będzie treneiro. Ja bym potraktował to spotkanie jako ciekawostkę nic nie wnoszącą.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn 2013

Post autor: grzegorzg »

leeon pisze:Nic z tego nie wyniknie na pewno nie w kontekście ME...
Bardzo mozliwe. Ale z drugiej strony - po co mieliby sie spotykać w takim okresie ?
leeon pisze:gdyż Mariusz jest daleko w tyle z przygotowaniami (chyba nawet nie zaczął trenować)
On nalezy do graczy z takimi predyspozycjami motorycznymi, że może zagrać - bez mała - bez przygotowań.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2013, o 15:22 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”