Reprezentacja mężczyzn 2019

ciorny17
Posty: 8577
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

Dla mnie nawet treść tego oświadczenia jest śmieszna:
W związku z niepotrzebnym szumem medialnym, który powstał wskutek udzielonego przeze mnie wywiadu Jerzemu Mielewskiemu w „Prawdzie Siatki”, oświadczam:

Przede wszystkim – jak każdy – mam prawo do własnego zdania i własnej opinii.
Faktycznie niepotrzebny. No szkoda, ze ktoś zwrócił uwagę na jawną ksenofobię. Poglądy są jak tylna część ciała, każdy ją ma ale po co ją publicznie od razu pokazywać, tym bardziej będąc kapitanem drużyny Mistrzów Świata.
Kłamca.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: batmanowski »

Uuu czyli nie można wyrazić swojego zdania. Niezła cenzura nam się robi. Polityczna poprawność już bardzo ładnie zepsuła ludziom głowy. Po to żeby pewnie nie mogli złego słowa powiedzieć na inżynierów wykształconych ze wschodu.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Re_soviaczka »

Czy wyrażeniem swojej opinii byłaby dla Ciebie wypowiedź, że naród polski nie istnieje, że to jakiś miot, zwykłe leszcze i że osoba, która to wypowiada, nie ma żadnego szacunku dla Polski?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

mac 1 pisze:Jakby nam Kubiaka zawiesili to Prawdzie Siatki żaden siatkarz wywiadu nie udzieli. Faktem jest że Michał tym wywiadem "błysnął" ale Mielewski puszczając to też się nie popisał. I jak zwykle parę słów (które nigdy nie powinny paść zwłaszcza że Kubiak mówił to przede wszystkim jako kapitan reprezentacji Polski) wywołało burzę w szklance wody.
Zawieszanie Michała przez FIVB na parę spotkań to jeszcze nie byłoby takie najgorsze, tym bardziej że jak wiemy Kubiak w Lidze Narodów poza pierwszym turniejem miał i tak nie grać w tym roku. Natomiast ja zaczynam się bać całkiem poważnie tego, że ta rozkręcona przez Michała spirala wzajemnej niechęci, uprzedzeń i bicia piany może się w końcu wymknąć spod kontroli podczas turnieju w Iranie. Nie wiem czy Kubiak nawet teraz ma pełną świadomość, że kilkoma zupełnie niepotrzebnymi słowami naraził swoich kolegów z reprezentacji nawet na fizyczne niebezpieczeństwo. Wszyscy widzieliśmy i wiemy jak wygląda podczas meczów wcześniej LŚ, teraz LN hala w Teheranie - jeżeli chodzi o zabezpieczenia, to nie jest na pewno najbezpieczniejsza arena sportowa na świecie. :(
Ostatnio zmieniony 28 maja 2019, o 18:54 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

Jaka burza w szklance wody ??? Chyba naprawdę wiele osób zapomina, że kapitan to nie tylko prawa, ale przede wszystkim obowiązki. Jednym z takich obowiazków jest godne zachowanie w każdych okolicznościach. I tego kibicve mają prawo oczekiwac, a nawet wymagac. Dodatkowo, nie przeczytałem ani słowa o aspekcie "wychowawczym" wypowiedzi Kubiaka. Jako mistrz powinien dawac przykład swoim zachowaniem młodym adeptom sportu.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Kicu »

batmanowski pisze:Uuu czyli nie można wyrazić swojego zdania. Niezła cenzura nam się robi. Polityczna poprawność już bardzo ładnie zepsuła ludziom głowy. Po to żeby pewnie nie mogli złego słowa powiedzieć na inżynierów wykształconych ze wschodu.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Skończcie już chamstwo i buractwo tłumaczyć wolnością słowa.
ciorny17
Posty: 8577
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: ciorny17 »

batmanowski pisze:Uuu czyli nie można wyrazić swojego zdania. Niezła cenzura nam się robi. Polityczna poprawność już bardzo ładnie zepsuła ludziom głowy. Po to żeby pewnie nie mogli złego słowa powiedzieć na inżynierów wykształconych ze wschodu.
Wolność słowa i poprawność polityczna to dwa skrajnie odległe pojęcia, które w zależności od kontekstu wypowiedzi są podnoszone prze zwolenników bądź przeciwników danej informacji. Jednak należy pamiętać, że istnieje coś takiego jak szacunek do drugiego człowieka i poszanowanie jego wartości. Gdyby coś takiego powiedział ktoś krystalicznie czysty bez występków, a nie pierwszy zakapior naszej kadry to i tak to by nie było fair. Taka wypowiedź Kubiaka jest wręcz dla mnie groteskowa.
Kłamca.
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: PH3N-x »

drukjul pisze: Zawieszanie Michała przez FIVB na parę spotkań to jeszcze nie byłoby takie najgorsze, tym bardziej że jak wiemy Kubiak w Lidze Narodów poza pierwszym turniejem miał i tak nie grać w tym roku. Natomiast ja zaczynam się bać całkiem poważnie tego, że ta rozkręcona przez Michała spirala wzajemnej niechęci, uprzedzeń i bicia piany może się w końcu wymknąć spod kontroli podczas turnieju w Iranie. Nie wiem czy Kubiak nawet teraz ma pełną świadomość, że kilkoma zupełnie niepotrzebnymi słowami naraził swoich kolegów z reprezentacji nawet na fizyczne niebezpieczeństwo. Wszyscy widzieliśmy i wiemy jak wygląda podczas meczów wcześniej LŚ, teraz LN hala w Teheranie - jeżeli chodzi o zabezpieczenia, to nie jest na pewno najbezpieczniejsza arena sportowa na świecie. :(
No to chyba coś z tymi Irańczykami jest nie tak skoro masz całkiem poważne obawy co do ich zachowania podczas meczu z nami?
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1072
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: MWi »

Piękne non-apology Kubiaka.

Przykro mi, że taka "osoba" ma czelność nosić koszulkę z polskim orzełkiem, a to że jest on kapitanem reprezentacji, to już w ogóle parodia sportu - fair-play, szacunku dla przeciwnika i walki na argumenty boiskowe, nie te spoza.

Danym oświadczeniem Kubiak tylko jeszcze bardziej się poniża. Przykry typ.
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: mac 1 »

Tylko, że my doskonale wiemy jaki jest Michał i czasami ta jego " zadziorność" jest nam na rękę. Nie ma wątpliwości że TAKIE słowa z ust KAPITANA paść nie powinny. Bez kary pewnie się nie obędzie i slusznie. Jednakże nasi siatkarze na mecze LN do Iranu pojadą i o ile wcześniej było tam gorąco to teraz może być prawdziwe piekło. I oby za glupote Kubiaka i Mielewskiego nie zostali ukarani.
Prywatnie każdy z Nas może mieć opinie na dany temat jaka chce bo ŚWIADCZY to tylko o nim. Kapitan wyrażając się w ten sposób świadczy o Polsce. I za to jest mi po prostu wstyd.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

PH3N-x pisze:
No to chyba coś z tymi Irańczykami jest nie tak skoro masz całkiem poważne obawy co do ich zachowania podczas meczu z nami?
Po prostu kojarzę jak wyglądają mecze w Iranie i tamtejsze zabezpieczenia w hali. I pamiętam jeszcze niejakiego "Miśka", który 20-lat temu trafił nożem w głowę i zranił włoskiego piłkarza, co na kolejnych kilkanaście lat uczyniło z niego "bohatera" dla całkiem sporej grupy mieszkańców wydawałoby się cywilizowanego Krakowa w środku Europy. Świrusów i narwańców (delikatnie rzecz ujmując) tego typu znajdziesz pewnie wszędzie. Więc tak, mam duże obawy, że to się może wymknąć spod kontroli. :(
beatrix
Posty: 180
Rejestracja: 14 paź 2016, o 21:34
Płeć: K

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: beatrix »

mewa pisze:
Jacek pisze:Oj Mewa mam wrażenie, że Ty nie lubisz Kubiaka :)
Od wczoraj tak. Jakoś tak mam w stosunku do wypowiadających ksenofobiczne i rasistowskie treści.
Dziękuję. Myślałam, -że poprzestaniemy na "oj, Misiek, Misiek, badz sobie ksenofobem i rasistą w domu". Oburzające. Ksenofobia i rasim to nie jest pogląd, to jest postawa. Postawa pełna pogardy dla innego człowieka. Gdyby powiedział" Marouf to cham", to bylby pogląd. Nie chcialabym mieć takiego gościa w drużynie.
kibic_siatki
Posty: 2607
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: kibic_siatki »

Problem z Kubiakiem jest taki, że nie rozumie, że reprezentuje jako kapitan również swój kraj. Jeśli 5 lat temu w trakcie MŚ u nas pozwalał sobie na chamstwo w czasie meczu, wobec Irańczyków, czy Brazylijczyków (w pierwszym meczu), bo dostał czapę od rywala, to miało to mniejsze znaczenie. Był wtedy zawodnikiem rezerwowym( za Winiarskiego lub Mikę) i te popisy można było porównać ze Spirydionowem, który spełniał podobną rolę w reprezentacji Rosji. Teraz podczas zgrupowania reprezentacji wydaje mu się, że jest prywatną osobą i w wywiadzie prowadzonym w luźniejszej atmosferze może sobie powiedzieć tak, jakby był po kilku głębszych. :(
To nie są jedyne jego wyskoki: rok temu podczas półfinału z USA: też cały mecz prowokował Sandera i chyba też zaliczył za to jakąś kartkę. Po prostu ma taki charakter i sam szuka problemów, ale zwykle robi to celowo. Jeśli mówi, że podczas KMA inni go prowokowali, to jestem ciekawy, jak sam się w tym czasie zachowywał???
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Noworoczny »

Mnie najbardziej w wywiadzie z Wilfredo się podobało, jak mówił, że nie może obiecać, iż zagra w Polsce, bo to zależy od bardzo wielu czynników. Nie powiedział tylko, jakiego koloru są te czynniki. Zgaduję, że zielonego.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: troche zorientowany »

Kubiak oświadczeniem się pogrążył a miał sprawę załagodzić. Przykro to powiedzieć, ale opinię nam Polakom na świecie wyrobił odwrotną od zamierzonego. Wychodzi na to,że nie Irańczycy są chamscy ale ... No właśnie kto? Kapitan to nasza wizytówką a zatem jak to zachowanie nazwać? Kubiak bezwzględnie moim zdaniem powinien stracić pozycję kapitana. O ile wcześniej można by uznać, że nie wiedział co mówi, to teraz po oświadczeniu obstaje przy swoim. Myślałem, że ktoś mu doradzi i posłucha, ale nic z tego. Stracił mój szacunek. Sądzę jednak, że ma on w nosie co inni o nim sądzą.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Jacek »

Kicu pisze:Skończcie już chamstwo i buractwo tłumaczyć wolnością słowa.
Chciałem zacytować kilku użytkowików forum ale skończę na tym jednym. Zapewne bliski Twoim poglądom jest Rzecznik Praw Obywatelskich. Ba, nawet jestem tego pewien:

Co pawda w innym temacie ale powiedział tak: „Czuję potrzebę poinformowania Pana, że taka forma wypowiedzi budzi mój niepokój. Jednocześnie ważną dla mnie wartością pozostaje wolność słowa”.

I ja tak odbieram wypowiedź Michała.

Dlaczego nikt nie interweniował jak zawodnicy Iranu obrażali jego rodzinę? To było za słabe na lans?
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Kicu »

Jacek pisze:Dlaczego nikt nie interweniował jak zawodnicy Iranu obrażali jego rodzinę? To było za słabe na lans?
Problem w tym, że Kubiak zgrywa wielkie niewiniątko i wielce pokrzywdzoną osobę przez złych Irańczyków. Prawda natomiast jest taka, że sam do zaczepek jest pierwszy i sam niejednokrotnie wyprowadzał przeciwników z równowagi docinkami pod siatką, o czym zresztą już mowa tu była.
Abstrahując jednak od tego, sprawa rozeszłaby się po kościach, gdyby Michał skierował swoje słowa do konkretnej osoby, czyli tego, który obraził jego rodzinę. Natomiast w wywiadzie zrównał z ziemią cały kraj, a na domiar złego w oświadczeniu zrobił z siebie pośmiewisko jałowym tłumaczeniem, które kompletnie oderwane jest od rzeczywistości.

Mam dziwne przeczucie, że zaraz pół siatkarskiego świata zacznie wyciągać na światło dzienne syfy oczerniające Kubiaka i jego zachowanie na meczach. Obym sie jednak mylił.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Jacek »

Kicu pisze:Problem w tym, że Kubiak zgrywa wielkie niewiniątko i wielce pokrzywdzoną osobę przez złych Irańczyków. Prawda natomiast jest taka, że sam do zaczepek jest pierwszy i sam niejednokrotnie wyprowadzał przeciwników z równowagi docinkami pod siatką, o czym zresztą już mowa tu była.
Nie zgrywa, zawsze taki był. Zresztą to w jakimś sensie element gry. Poza USA każda reprezentacja ma takich zadowników, nie ważne czy to Rosja, Francja czy np Iran. Moim zdaniem ta cała nagonka to takie typowo polskie zachowanie, dojebać rodaka, bo po co ma mieć lepiej niż ja? Przy okazji można się wylansować.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Kicu »

Jacek pisze:
Kicu pisze:Problem w tym, że Kubiak zgrywa wielkie niewiniątko i wielce pokrzywdzoną osobę przez złych Irańczyków. Prawda natomiast jest taka, że sam do zaczepek jest pierwszy i sam niejednokrotnie wyprowadzał przeciwników z równowagi docinkami pod siatką, o czym zresztą już mowa tu była.
Nie zgrywa, zawsze taki był. Zresztą to w jakimś sensie element gry. Poza USA każda reprezentacja ma takich zadowników, nie ważne czy to Rosja, Francja czy np Iran. Moim zdaniem ta cała nagonka to takie typowo polskie zachowanie, dojebać rodaka, bo po co ma mieć lepiej niż ja? Przy okazji można się wylansować.
Skoro to element gry to chyba wypadałoby oddzielić sprawy boiskowe od tego co jest poza boiskiem, a nie szczekać w wywiadzie i żalić się jak to go ktoś skrzywdził. Tym bardziej, gdy samemu ma się nie jedno na sumieniu.
Nie mam pojęcia o jakim lansie mówisz. Spiridonov za mniej lub bardziej kontrowersyjne teksty był krytykowany. Kubiak ma być przez Polaków na rękach noszony bo to rodak? Czyli gdzie jest granica dobrego smaku w tym wszystkim?
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Jacek »

Kicu pisze:Skoro to element gry to chyba wypadałoby oddzielić sprawy boiskowe od tego co jest poza boiskiem, a nie szczekać w wywiadzie i żalić się jak to go ktoś skrzywdził. Tym bardziej, gdy samemu ma się nie jedno na sumieniu.
Nie mam pojęcia o jakim lansie mówisz. Spiridonov za mniej lub bardziej kontrowersyjne teksty był krytykowany. Kubiak ma być przez Polaków na rękach noszony bo to rodak? Czyli gdzie jest granica dobrego smaku w tym wszystkim?
Kolego (mogę tak się zwrócić?). Kubiak wytłumaczył skąd ta jego niechęć. Gdyby ktoś obraził Twoją rodzinę jak byś zareagował?

Dodam, że nie popieram formy wypowiedzi naszego kapitana, Staram się go zrozumieć. Nie rozumiem zaś zachowań mających w sobie znamiona siatkarskiej milicji.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

Jacek pisze:.

Dlaczego nikt nie interweniował jak zawodnicy Iranu obrażali jego rodzinę?

Litości. Gdzie i kiedy obrażali? W irańskiej telewizji? W internecie? :o

W każdym kodeksie karnym przestępstwo publicznej zniewagi za pomocą środków masowego komunikowania musi być karane znacznie surowiej niż niepubliczna zniewaga bezpośrednia, czy niepubliczne zachowanie obraźliwe względem drugiej osoby, bo poza tym że całkiem słusznie przyjmuje się, że poniesiona "szkoda moralna" w przypadku znieważenia, lub zniesławienia niepublicznego będzie dla znieważonego mniej dotkliwa i bolesna, to w tym drugim wypadku najczęściej nie ma w ogóle żadnego dowodu, ani też świadków , że do jakiejkolwiek zniewagi faktycznie doszło. I nikt poza samymi zainteresowanymi najczęściej nie ma zielonego pojęcia, kto i kiedy konkretnie coś obraźliwego powiedział, lub też co obraźliwego zrobił. A jeżeli nawet coś tam wie, to z reguły pozyskał relację tylko od jednej strony takiego sporu, czyli zna sprawę na zasadzie piąte przez dziesiąte.

Z kolei w przypadku znieważania przy pomocy środków masowego przekazu nie tylko mamy wszystko podane czarno na białym – przez co jesteśmy w stanie taką sprawę przede wszystkim poznać, żeby moc ją potem ocenić, ale też z uwagi na zasięg mediów publicznych ma to zupełnie inne skutki – i to jak się chyba słusznie przyjmuje zarówno moralne jak i prawne.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: knightrider »

Tak z ciekawości jakie realne kary Kubiak może dostać od władz światowych ?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

knightrider pisze:Tak z ciekawości jakie realne kary Kubiak może dostać od władz światowych ?
Włoski portal ivolleymagazine.it, który poinformował o skardze Iranu na wypowiedź Kubiaka, która został dziś przesłana do komisji etyki FIVB, twierdzi że jeżeli to gremium uzna naszego kapitana winnego naruszenia przepisów, to może nałożyć następujące sankcje: 1) najłagodniejsze - ostrzeżenie, 2) grzywna w wysokości do 10 000 franków szwajcarskich, 3) najsurowsze - zawieszenie do sześciu miesięcy https://www.ivolleymagazine.it/2019/05/ ... alla-fivb/
Ostatnio zmieniony 28 maja 2019, o 23:04 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: aezakmi »

O, to widzę, że jak Polacy dobrze się postarają, to i dyskwalifikację załatwią, na turniej kwalifikacyjny...
Ostatnio zmieniony 28 maja 2019, o 23:13 przez aezakmi, łącznie zmieniany 1 raz.
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: knightrider »

drukjul pisze:
knightrider pisze:Tak z ciekawości jakie realne kary Kubiak może dostać od władz światowych ?
Włoski portal ivolleymagazine.it, który poinformował o skardze Iranu na wypowiedź Kubiaka, która został dziś przesłana do komisji etyki FIVB, twierdzi że jeżeli to gremium uzna naszego kapitana winnego naruszenia przepisów, to może nałożyć następujące sankcje: 1) najłagodniejsze - ostrzeżenie, 2) grzywna w wysokości do 10 000 franków szwajcarskich, 3) najsurowsze - zawieszenie do sześciu miesięcy https://www.ivolleymagazine.it/2019/05/ ... alla-fivb/
Jak FIVB lubi hajs to skończy się na grzywnie bo ciężko mi wyobrazić sobie przyjęcie Bednorza z Leonem :|
aziente
Posty: 273
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 10:02
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: aziente »

Jaki tam FIVB. Zaraz przez tę nagonkę sam PZPS zawiesi zawodnika.. liczę, że psy zaszczekały, ale karawana pojedzie dalej. Jak mówił M. Możdżonek - w kadrze mają grać najlepsi. Mam nadzieję, że nie dojdzie do dyskwalifikacji (jako sankcja) ani do tfu odpukać rezygnacji z kadry z okazji burzy medialnej.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 868
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Jacek »

aezakmi pisze:O, to widzę, że jak Polacy dobrze się postarają, to i dyskwalifikację załatwią, na turniej kwalifikacyjny...
Idealnie to ująłeś.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

Jacek pisze:
aezakmi pisze:O, to widzę, że jak Polacy dobrze się postarają, to i dyskwalifikację załatwią, na turniej kwalifikacyjny...
Idealnie to ująłeś.
Szanowny Kolego! Jedną kwestię wyjasnił Ci juz Drukjul. Od siebie tylko dodam, że nawet jesli Kubiak twierdzi, iz została obrazona jego rodzina, to on poszedł jeszcze dalej, a nawet zdecydowanie za daleko. Tak trudno to dostrzec?

Poza tym, jestem przekonany, że mocno dramatyzujesz. Ta reakcja jest zupełnie nieadekwatna, podobnie jak Kubiaka. Jestem pewien, że nikt nie ukarze Kubiaka w ten sposób.

Jeszcze jedno - cel nie może uświęcac środków. Jeśli ktoś kradnie, to nie jest żadne wytłumaczenie dla Twojego złodziejstwa. Podobne reakcje są usprawiedliwone dopiero wtedy, kiedy opuszczają strefę werbalną. Inaczej jest to kompletna niedojrzałosc, żeby nie powiedzie więcej... To jest sport, przynajmniej powinien byc. A jak nim byc przestaje, jesli tak istotnym jego elementem ma byc prześciganie, kto mocniejszy w gębie, kto kogo bardziej obrazi, to ja mam osiagane cele w dupie...

PS Są inne metody wywierania presji na przeciwniku. Fakt, wymagają chyba zdecydowanie więcej i kultury , i wyobrazni, i nawet odporności. Przypomnijmy sobie. Taki śp. Hubert Wagner wymagał od swoich zawodników aby nie pozdrawiali pierwsi Rosjan w pewnych, czy nawet wszystkich sytuacjach pod grozbą - pisząc dyplomatycznie - kary cielesnej. ;)
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: bytrek »

Właściwie komentujący tutaj pasują do opisanego przez Kubiaka kibica Iranu. Kilka miesięcy temu te same osoby pisały najlepszy kapitan jakiego mieliśmy, a dziś, zanim 3 razy kogut zapiał, widzę wpisy, '' nigdy jego styl mi nie odpowiadał''


#murem za kapitanem!!!
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

Jesli już formułujesz takie zarzuty, to bądz łaskaw jes skonkretyzowac, bo bedziesz uogólniał jak Kubiak.
W każdym razie ja sobie wypraszam podobne porównania !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”