Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: mikser »

Tyłka gra nie urywa, ale dajemy radę!! No i co ważniejsze prowadzimy :) Coraz fajniej mi się ogląda Boćka.
bebe
Posty: 115
Rejestracja: 22 maja 2013, o 20:44
Płeć: K

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: bebe »

jest transmisja w necie?
ewa
Posty: 689
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: ewa »

Eurosport player
zupa93
Posty: 540
Rejestracja: 1 maja 2011, o 14:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: zupa93 »

Jeśli ci się uda to tutaj chociażby
http://weeb.tv/online/eurosport2hd
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: mikser »

akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: akukuk »

Ja naprawdę nie wiem skąd te zachwyty grą Boćka... On kończy głównie wtedy, gdy ma rozegraną piłkę. W innych sytuacjach męczy się niesamowicie.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Milten »

I znowu tie-break :|
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
kanimo

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: kanimo »

Lomacz w przekroju meczu gra kaszane. Do obejrzenia rowniez dla tych, ktorzy chcieli Wierzbe do reprezentacjiA.
Bociek nierowno, ale widac jakies myslenie, widzi otwarta prost. Jednak od Krzyska wydaje mi sie nieporownanie lepszy.

Jak napisalam o Wierzbie ze sredni to akurat zagral bardzo fajnego seta. W sumie dosyc rowno ale jednak chyba jeszcze nie na pierwsza reprezentacje. Fajne wejscia Ferensa
Ostatnio zmieniony 14 lip 2013, o 17:23 przez kanimo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Pawel909 »

akukuk pisze:Ja naprawdę nie wiem skąd te zachwyty grą Boćka... On kończy głównie wtedy, gdy ma rozegraną piłkę. W innych sytuacjach męczy się niesamowicie.
Popatrz kto mu wystawia...
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3242
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Kicu »

W Uniwersjadzie jest jakiś górny limit wieku zawodników? Bo teoretycznie drużyny określane są jakie "studenci" z danych krajów.
beequeen
Posty: 26
Rejestracja: 20 mar 2013, o 11:06
Płeć: K
Lokalizacja: W-wa

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: beequeen »

Kicu pisze:W Uniwersjadzie jest jakiś górny limit wieku zawodników? Bo teoretycznie drużyny określane są jakie "studenci" z danych krajów.
Chyba 28 lat. Przynajmniej w polskich rozgrywkach akademickich jest taka granica.
Historia uczy jednego a mianowicie, że nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: mikser »

Narzekacie na Łomacza, a właśnie pkt zdobył :D
Chłopaki sobie ładnie radzą w tb. Brawo!
I wygrali :P
Pawel909
Posty: 740
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 13:16
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Pawel909 »

I mamy finał!! Ferens wejście smoka :D
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Milten »

Udało się! Mimo anty-rozegrania Łomacza ;) Dobrze skrzydła w ataku choć przyjęcie czasami wołało o pomste do nieba.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Brasil

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Brasil »

Pawel909 pisze: Popatrz kto mu wystawia...
Klasowy atakujący powinien kończyć także sytuacyjne piłki - dziś Bociek wcale nie dostawał takich złych wysokich piłek, żeby jego skuteczność w tego typu akcjach była tak słaba.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: lipton »

beequeen pisze:
Kicu pisze:W Uniwersjadzie jest jakiś górny limit wieku zawodników? Bo teoretycznie drużyny określane są jakie "studenci" z danych krajów.
Chyba 28 lat. Przynajmniej w polskich rozgrywkach akademickich jest taka granica.
Na AMPach 28 lat to gorna granica wieku dla ``normalnych`` studentow. Pracownikow uczelni, doktorantow itd. ten limit nie obowiazuje, co moglismy ogladac chociazby w tym roku gdzie na plazy wystepowal bodajze 38-letni Damian Lisiecki.

Nawiasem mowiac kilku graczy z naszej obecnej kadry tez bralo udzial w AMPach na przestrzeni ostatnich lat, chociazby: Zajder /Uniwerek Lodz/, Hain i Ferens /OSW Olsztyn/, Wierzba /ALk Warszawa i AJD Czestochowa/, Lomacz /Politechnika Warszawa/, Wojtaszek /WSEwS Warszawa/ z tych ktorych pamietam.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: madlark »

Rosja wgniata Japonię w parkiet.
Ciekawe, czy my postawimy się bardziej?

Edit: Tak było w dwóch pierwszych setach, a teraz Japonia się podniosła i wygrała seta.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: KChudz »

madlark pisze:Rosja wgniata Japonię w parkiet.
Ciekawe, czy my postawimy się bardziej?

Edit: Tak było w dwóch pierwszych setach, a teraz Japonia się podniosła i wygrała seta.
Z ruskimi tak się gra od zawsze = trzeba przetrzymać dwa pierwsze sety, a potem ich złoić. Niestety Japońce nie miały argumentów.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Mateusz1993 »

KChudz pisze:
madlark pisze:Rosja wgniata Japonię w parkiet.
Ciekawe, czy my postawimy się bardziej?
Edit: Tak było w dwóch pierwszych setach, a teraz Japonia się podniosła i wygrała seta.
Z ruskimi tak się gra od zawsze = trzeba przetrzymać dwa pierwsze sety, a potem ich złoić. Niestety Japońce nie miały argumentów.[/quote
Osobiście cieszę, że nie było tu niespodzianki i w finale są Rosjanie. Po prostu chcę zobaczyć konfrontacje naszej drużyny z mocną ekipą Rosji. Liczę, że nasi nie zawiodą, postawią się mocno wyżej notowanemu rywalowi.

Co do dzisiejszego meczu, to mnie podobała się gra ofensywna Włodarczyka, nawet i w przyjęciu (bo takim sobie początku sobie radził nienajgorzej), ale głównie atak rzucał się w oczy. Później gdy już zszedł, świetne wejście zanotował Ferens.
Bociek- statystyki tego nie potwierdzją, ale nie zagrał najgorzej, potwierdzał, że umie uderzać w różnych kierunkach. Dodatkowo, na jego skuteczność wpłynęła też spora niedokładność piłek, czy też takie wystawy po których piłke należało jedynie oddać. Osobiście dziś mnie nie zachwycił, bo rozczarował bodaj 3 zagraniami (tak solidnie), 2 razy pod rząd zablokowany na pojedynczym bloku i zaraz aut. Piszę, o tym (mimo iż raczej jestem osobą ,,forującą" jego wejście do kadry) tylko dlatego, że od tego gracza musimy jednak wymagać by takich błędów nie popełniał. A na plus należy dodać ruchliwość w obronie, potrafił wyciągnąć kilka piłek siatkarskim padem. Na kolejny plus, jest także to, że jest (bynajmniej w mojej opinii) takim buforem bezpieczeństwa, że większość piłek sytuacyjnych idzie do niego, a i po 20 punkcie (gdy podczas seta piłka jest różnie rozrzucana) jest przeważnie opcją numer 1 i to zdecydowanie.
W ostatnim wywiadzie Anastasi powiedział, że da szansę młodym i w pierwszej kolejności wymienił Boćka, liczę, że to nie będą tylko słowa i Bociek stanie do równej rywalizacji z Bartmanem i Jaroszem i kto okaże się lepszy też będzie grać.

Dodam tylko, że gra naszego sypacza Łomacza mi się dziś nie podobała i aż w kilku momentach chciałem zobaczyć na parkiecie Popika.
Kłos ponownie na plus. Wierzbowski, nieco słabiej w przyjęciu- bo w poprzednich meczach trzymał ten element, jednak z dobrej strony pokazywał się w ataku.
Teraz czas na finał i oby dobrą grę, liczę na 5 setów i najlepiej zwycięstwo. Obyśmy potrafili dotrzymać kroku Rosjanom.
ArsMoriendi
Posty: 149
Rejestracja: 21 maja 2012, o 16:42
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: ArsMoriendi »

Jak wygląda pierwsza szóstka Rosjan?
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Mateusz1993 »

ArsMoriendi pisze:Jak wygląda pierwsza szóstka Rosjan?
Kovalev-Żigałow, Birjukow-Ilinykh, Volvich-Sychev, Golubev, ale od drugiego seta były zmiany. (sorki, że jedne nazwiska spolszczane, a drugie nie, ale tak mi jakoś wygodniej-(te co zpolszczyłem) napisać)
Streeter
Posty: 7458
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Streeter »

@Mateusz1993

A nie ma na rozegraniu Butki? Nie oglądałem co prawda żadnego meczu Rosjan, ale na LŚ przy ich meczach mówiono, że Alexandra nie ma w reprezentacji, bo trenuje w tej uniwersjadowej.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Hesusinho
Posty: 53
Rejestracja: 16 gru 2012, o 17:33
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Hesusinho »

Streeter pisze:@Mateusz1993

A nie ma na rozegraniu Butki? Nie oglądałem co prawda żadnego meczu Rosjan, ale na LŚ przy ich meczach mówiono, że Alexandra nie ma w reprezentacji, bo trenuje w tej uniwersjadowej.
Nie ma go w składzie na Uniwersjadę z tego co patrzyłem.


Polacy wykonali plan minimum.
Nie oszukujmy się, brak awansu do finału w tym składzie, mając po drodze takich przeciwników to byłby wstyd.
Było ciężko z Koreą, dzisiaj były problemy z Ukrainą. Nasza gra wygląda średnio.

Z Rosją naprawdę zbyt dużych szans nie widzę.
Oprócz Wojtaszka (chociaż zawsze uważałem go za lepiej broniącego niż przyjmującego) to tam nie ma kto przyjmować. Włodarczyk z nawet najprostszymi piłkami ma naprawdę spore kłopoty.
Streeter
Posty: 7458
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Streeter »

Hesusinho pisze: Oprócz Wojtaszka (chociaż zawsze uważałem go za lepiej broniącego niż przyjmującego) to tam nie ma kto przyjmować. Włodarczyk z nawet najprostszymi piłkami ma naprawdę spore kłopoty.
Tu ogólnie tkwi problem naszej reprezentacji, nie tylko Uniwersjadowej, ale tej głównej też. Na dobrą sprawę poza 30-letnimi Michałami (Winiarskim i Ruciakiem) to ze świecą szukać kogoś młodszego od nich, potrafiącego bardzo dobrze przyjąć piłkę.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
kanimo

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: kanimo »

Zapominasz, ze ostatnio przeciwncy nauczyli sie zagrywania flotem w Winiara wlasnie. Co nie zmienia faktu, ze Michal nalezy do zawodnikow zbilansowanych, choc od ostatnich kontuzji doluje.
Co do przyjecia w ogole- nie widac szans na szybka poprawe. Byl to najbardziej szwankujacy element w reprezentacji juniorskiej. Ciut lepiej juz kadeci.

No coz Wlodarczy jest poniekad usprawiedliwiony, w koncu od bardzo niedawna gra na przyjeciu. Moze jeszcz sporo nauczyc sie od Antigi w sezonie klubowym.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Mateusz1993 »

@Streeter
Wybacz, że dopiero teraz, ale (Hesusinho) mnie wyręczył. Butki w składzie nie ma- też byłem mocno zdziwiony, gdy widziałem ich zestawienie, bo przecież tak hucznie zapowiadane było to, że miał być, podobnie jak Michajłow- tylko, że ten ma chyba cały sezon reprezentacyjny z głowy bo się ma wyleczyć.
Rozgrywał Kovalev, a zmiennikiem jest Antipkin.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: madlark »

Kiedy jest finał?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Murilo0 »

madlark pisze:Kiedy jest finał?
Jutro o 17:45
All work and no play makes Jack a dull boy...
Hesusinho
Posty: 53
Rejestracja: 16 gru 2012, o 17:33
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Hesusinho »

Mateusz1993 pisze:podobnie jak Michajłow- tylko, że ten ma chyba cały sezon reprezentacyjny z głowy bo się ma wyleczyć.
Poleciał z reprezentacją na Final Six.
Nie wiadomo chyba jeszcze czy zagra.

W "12", którą powołał Voronkov Maxim jest.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja na Uniwersjadę w Kazaniu

Post autor: Mateusz1993 »

Hesusinho pisze:
Mateusz1993 pisze:podobnie jak Michajłow- tylko, że ten ma chyba cały sezon reprezentacyjny z głowy bo się ma wyleczyć.
Poleciał z reprezentacją na Final Six.
Nie wiadomo chyba jeszcze czy zagra.

W "12", którą powołał Voronkov Maxim jest.
A to niespodzianka :o Nie wiedziałem. Jeśli by Maxim mógł grać, to byłoby to olbrzymie wzmocnienie. Mógłbyś podać link albo pełny skład Rosjan- oczywiście w bardziej odpowiednim temacie- choćby o Final Six.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”