Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: maksik »

Antos pisze:Castellaniego juz nie ma, czas oczyscic atmosfere w kadrze i wokol niej.
A skąd masz info ze atmosfera w kadrze jest (była) zakłócona lub coś..
Widzę że jesteś jednym z tych bardzo niecierpliwych sukcesiarzy. Zaproponuj coś dobrego i oczywiście taniego.. I takiego żeby każdemu odpowiadało.. Oczyścić z brudu to trzeba zarząd.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: todus »

Pele pisze:Na temat "zdolności" JM nie będę się wypowiadał bo miałem nieprzyjemnośc się o nich przekonać, zbierajac gorzkie owoce
A dokładniej ?
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: pk+ »

Pele pisze: Ciekawe ile ich kosztowało to "porozumienie stron"? noi czy oficjalnie się do tej kwoty przyznają!
- Mogliśmy szukać innego rozstrzygnięcia, ale Daniel zachował się honorowo - powiedział menedżer trenera Jakub Malke
Wg. tej wypowiedzi należy sądzić że była to kwota bliska 0zł.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: maksik »

- Mogliśmy szukać innego rozstrzygnięcia, ale Daniel zachował się honorowo - powiedział menedżer trenera Jakub Malke.
dreamer pisze:Jeżeli Daniel Castellani nie wyegzekwuje należnych mu pieniędzy, to chyba przestanę go szanować jako wybitnego szkoleniowca... a jednocześnie calkowicie stracę szacunek i zaufanie do PZPS-u.
Co prawda nie znamy szczegółów żadnych i konkretnych kwot czy to 0zł czy 199,99 czy 300tys Euro ale ciekawi mnie jak to poszło.. Jeśli poszło na zero to się podłączam do Dreamera.
Po pańskim odejściu została spalona ziemia. Siatkarze mogą zacząć równać do futbolistów...
- Przerwano mi w połowie drogi, miałem pracować cztery lata. Chciałem zbudować i zostawić po sobie system
. To się nie udało, ale nie zgodzę się, że została tylko spalona ziemia. Ta drużyna dostała coś ode mnie.
Czyli nie będzie tak przeciętna jak piłkarze?
- Nie wygłupiajmy się! Nasza, przepraszam, nie powinienem już tak mówić - wasza reprezentacja - jest silna. Można ją porównać do Bartka Kurka.
Czyli?
- Bartek ma ogromny potencjał, ale ciągle nie jest jak Brazylijczyk Dante, który błyszczy w Lidze Mistrzów czy na mundialu.
Zdanie podkreślone to chyba cała puenta pracy Daniela w którą mimo wszystko ja wierzyłem.

BTW: Bez zdradzania szczegółów ale Daniel dość szybko może mieć nową robotę.. ;)
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: pk+ »

maksik pisze:
BTW: Bez zdradzania szczegółów ale Daniel dość szybko może mieć nową robotę.. ;)
Czyżby dostał znowu sms'a tym razem od Piechockiego??
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

pk+ pisze:
maksik pisze:
BTW: Bez zdradzania szczegółów ale Daniel dość szybko może mieć nową robotę.. ;)
Czyżby dostał znowu sms'a tym razem od Piechockiego??
Jak Marszałek pójdzie w górę, to może zwolnić się miejsce, a związki Atomowego z Wieluniem znane są nie od dziś
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
mazi
Posty: 40
Rejestracja: 4 wrz 2007, o 19:05
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: mazi »

lucass90 pisze:
Dennis Guilder pisze:Co i tak nie zmieniło faktów, że przebił większość swoich poprzedników na tym stanowisku.
Hmm chyba trudno byłoby ich nie przebić (poza Wagnerem)... ;)
Przykro to czytać, ale niestety jest w tym ziarno prawdy. Gdy w połowie lat siedemdziesiątych laliśmy wszystkich dookoła to przecież nasza myśl szkoleniowa musiała być jedną z najlepszych a sam Wagner, mimo swojego ostrego podejścia do pracy i zawodników, mimo gorzały był jednym z najlepszych na świecie. Chciałbym zapytać jak się wtedy roztrwonił ten kapitał z którego w pewnym sensie do dziś korzystają np. Włosi ale nie my. Dlaczego jesteśmy takimi kiepskimi gospodarzami? Może jest to na rękę niektórym zbawcom naszej siatkówki jak np. Panu Waldkowi W (to normalnie wstyd, że ktoś wymienia to nazwisko jako potencjalnego trenera kadry)
Był Lozano,Castellani wzięli kasę a my powinniśmy od nich wyssać za to maksymalną ilość wiedzy i przelać ją na karki naszych młodych trenerów i był taki pomysł, ale chyba ktoś w trosce o własną du@ę od niego odszedł. Tak jak SMS są świetnym rozwiązaniem, tak już czas pomyśleć o szkoleniu Trenerów w podobny sposób bo AWF nie załatwi niestety sprawy, tu trzeba zajęć
o dużo większej liczbie kierunków, z taktyką, techniką damy sobie radę, ze statystyką też bez problemu na dzisiaj, kłopot to odpowiednie przygotowanie i fizyczne tak aby forma nie przychodziła w czasie urlopów i psychiczne tak żeby zawodnik miał zajęcia z psychologiem nie wtedy jak się wszystko wali tylko jak jest dobrze, łatwiej wtedy przygotować go do pracy w stresie czy nauczyć jak ma się szybko odprężyć itp. PZPS robi oczywiście szkolenia, ale część „trenerów” w nich uczestniczących to pijane oszołomy jak Wiktor K. lub ludzie, którzy nie nadają się do profesjonalnego sportu chociaż w I czy II lidze robią dobrą „rzemieślniczą” robotę. Jak chodzi o atmosferę w drużynie profesjonalistów to układ jest bardzo prosty Trener(pracodawca który wie czego chce) i Zawodnik (profesjonalista który wie co ma robić i jak i kto rządzi)jak na razie w większości sprawdzili się w historii trenerzy, twardzi i zasadniczy(chamy i nerwusy) . Mam wielką nadzieję ,że kiedyś doczekamy się dobrego trenera POLAKA, który w czasie przerwy w grze będzie w stanie kilku zmotywować, kogoś objechać, komuś podać jakieś wskazówki i przekazać emocje jednym prostym bluzgnięciem, ale nie da się tego zrobić przez tłumacza :)
PS. Miałem przyjemność widzieć zajęcia Castellaniego i brać w nich udział i jako były zawodnik uważam, że to duży błąd pozbywanie się takiego trenera w tym czasie, jak również błędem jest brak rozmowy władz PZPS na temat szkoleniowca z zawodnikami kadry.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Antos »

Ja Castellaniego w najwiekszej mierze oceniam poprzez "poco mi psycholog, ja jestem psychologiem", a po katastrofalnym wystepie na MŚ: "zawiodla sfera mentalna".
Juz moglby facet sie nie wyglupiac i nie wspominac co zawiodlo zeby sie nie osmieszac. Czy psycholog to jakis szatan ktorego nalezy sie bac? To jest osoba ktora ma pomoc no ale jak ktos na to leje to pozniej dostaje sms od prezesa "dziekujemy za prace, do widzenia".
Mam nadzieje ze nastepny trener nie bedzie zadufanym w sobie bufonem i bedzie chcial jak najlepiej dla siebie, kadry i kibicow i zatrudni odpowiedni sztab ktory bedzie wspieral. Nie wstydzmy sie psychologow, porada u nich to zadna ujma na honorze a wrecz przeciwnie.
Tak tak, jestem wredny i wogole.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: dreamer »

A niżej najważniejszy fragment opinii Ljubo Travicy o tym, co zaserwowali polskiej siatkówce nieudacznicy z PZPS-u:
Ljubo Travica pisze:Na pewno zdziwiony jestem faktem, że zdecydowała grupa 23 osób. To znaczy, że wszyscy odsuwają odpowiedzialność od siebie. Uważam, że takie decyzje powinno podejmować najwyżej pięć osób. Wtedy jest jasna sytuacja. Jak trener popełni błąd, to winę bierze wyłącznie na siebie. Tak samo wygląda sytuacja wśród zawodników. Z kolei PZPS nagle zebrał się w 23 osoby, które zwolniły szkoleniowca. Ale kto go zdymisjonował? Wszyscy teraz umywają ręce i tak będzie też, jeśli kolejne postanowienia okażą się nie do końca trafione. Nie będzie winnych. Nie ma przecież czegoś takiego, jak odpowiedzialność zbiorowa.
dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: przeemekk90 »

A ja oglądam powtórkę CafeFutbol i Strejlau wypowiada się na temat trenerów i ich kontraktów. Ogólnie chodzi o błazenadzie podpisywania 5letnich umów, a zrywania ich po 6 miesiącach z powodu słabych wyników.

Może w siatkówce należy przestać mydlić oczy jakimiś projektami na kilka lat przyszłych, budowaniu reprezentacji tylko podpisać kontrakt z trenerem na rok z opcją przedłużenia, określić jasno i ściśle cele na jakiej imprezie jakie ma być miejsce i tyle....Uniknie to kuriozalnych sytuacji i nikt nie będzie miał pretensji do decydentów za błędne decyzje.
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: dreamer »

przeemekk90 pisze:...Może w siatkówce należy przestać mydlić oczy jakimiś projektami na kilka lat przyszłych, budowaniu reprezentacji tylko podpisać kontrakt z trenerem na rok z opcją przedłużenia, określić jasno i ściśle cele na jakiej imprezie jakie ma być miejsce i tyle....Uniknie to kuriozalnych sytuacji i nikt nie będzie miał pretensji do decydentów za błędne decyzje.
Wiesz, zastanawiam się czy jest choćby jedna reprezentacja na świecie (jeżeli już taką wymieniać, to niechybnie będzie nią Brazylia), w odniesieliu do której ma sens coś takiego jak planowanie konkretnego wyniku (czytaj miejsca w mistrzowskiej imprezie) jako zadania do wykonania przez trenera.
Uważam, że takie plany wyglądają zawsze śmiesznie i przede wszystkim świadczą o braku poszanowania dla idei rywalizacji sportowej.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Tylko nie zapominajmy, że trener nie pracuje dla idei.
Zawiera kontrakt w którym powinny być jasno określone efekty jego pracy, których oczekuje pracodawca.
W końcu jak bierze spore pieniądze, to powinno być wiadomo za co.
Stawianie sobie celów jest jak najbardziej zgodne z ideą rywalizacji sportowej.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: przeemekk90 »

No to skoro DC miał prowadzić reprezentację przez 4 lata (?) i miał pewien projekt(plan) do wykonania i związek nie pozwolił mu tego dokończyć tłumaczyć porażką na MŚ to wniosek jest taki że kontrakt powinien być roczny z założeniem planowania wyniku...niestety :) skoro nie ma możwliości potknięcia to trzeba ściśle określać cele .
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: dreamer »

madlark pisze:...Stawianie sobie celów jest jak najbardziej zgodne z ideą rywalizacji sportowej.
Zdecydowanie tak... a nawet jest motorem napędowym pasji sportowej praktycznie wszystkich zawodników.
I co z tego wynika?
Tylko tyle, że zawodnik po porażce podnosi się i zaczyna trening aby (zgodnie z najlepiej pojętą własną nadzieją) zdobyć medal na kolejnej imprezie... i jak ta nadzieja najczęściej się kończy? a tym, że znowu przegrywa i z zapałem bierze się za trening przed następną wielką imprezą. itd

Inaczej mówiąc chęć zwycięstw jest motywatorem do pracy - zarówno dla trenerów jak i przede wszystkim dla zawodników. Jednak nie jest to czynnik który powinno ujmować się w kontraktach w czysto ilościowy sposób (poprzez zapisywanie miejsca jakie ma zająć sportowiec czy drużyna) bo to już zakrawa na kpinę z rywalizacji sportowej i na lekceważenie rywali.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Tylko nie mylmy sportu amatorskiego i zawodowego.
W zawodowym liczą się efekty i jak ich nie ma to do widzenia.
Pracodawcy mają prawo oczekiwać efektów, za kasę którą płacą trenerowi.
To jest rynek pracodawcy i nie ma przymusu pracy.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: przeemekk90 »

Ale często jest tak że pracodawca kładzie grubą kasę na trenera, od którego wymaga złota, co jest w praktyce niewykonywalne. Trzeba mierzyć siły na zamiary
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

przeemekk90 pisze:Ale często jest tak że pracodawca kładzie grubą kasę na trenera, od którego wymaga złota, co jest w praktyce niewykonywalne. Trzeba mierzyć siły na zamiary
Ale ktoś tę kasę bierze. Pracodawca ma prawo dawać kasę i wymagać, a ten co tę kasę wziął i nie zdobył złota nie powinien
czuć się pokrzywdzony
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: dreamer »

przeemekk90 pisze:Ale często jest tak że pracodawca kładzie grubą kasę na trenera, od którego wymaga złota, co jest w praktyce niewykonywalne. Trzeba mierzyć siły na zamiary
I myślę, że tą trafną uwagą możemy zakończyć tę dyskusję. Może tylko jeszcze podkreślę, że już kilka razy i w tym temacie i w temacie o MŚ podkreślałem ten fakt, że polscy działacze siatkarscy (centrali) mają całkowicie mijającą się z rzeczywistością ocenę możliwości i pozycji w świecie naszych siatkarzy. To właśnie jest moim zdaniem główne źródło tarć z kolejnymi trenerami kadry. Po prostu Polacy są w siatkówce dużo słabsi niż to wydaje się naszym władzom siatkarskim (a także kibicom).
Temat ten (poruszany przeze mnie) niestety (chyba nawet domyślam się dlaczego) nie spotkał się wśróg użytkowników forum z zainteresowaniem.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

dreamer pisze:(...)
Temat ten (poruszany przeze mnie) niestety (chyba nawet domyślam się dlaczego) nie spotkał się wśróg użytkowników forum z zainteresowaniem.

dreamer
A moim zdaniem zainteresowanie było, lecz rozłożyło się równomiernie na całym forum. No bo o czym dyskutować? Ano o tym, że jednak nie jesteśmy tak silni (o czym pisało parę osób w tym dziale, albo w dziale MŚ), i o tym, co możemy z tym zrobić (czyli o budowaniu od dołu, czyt. pracy z młodzieżą, o czym toczyła się dyskusja w dziale Plus liga). Faktem jest, że dyskusja ta nie przebiega jakoś zażarcie, ponieważ zdecydowana większość forum jest zgodna, i nie za bardzo jest się o co pokłócić, bo najdalej po jednej stronie dochodzi się do konkluzji.

Bardzo liczyłem właśnie na to, że Castellani nam chociaż paru młodziaków ogra. Tak jak to zrobił z Kurkiem. Niestety, na nim się skończyło (jest jeszcze paru, ale "przerwano mu w trakcie"), a nie sądzę by następca Polak będzie mógł się pochwalić czymś takim. Zwłaszcza, jak kochany PZPS narzuci mu takie restrykcyjne wymagania co do wyniku, wtedy zamęczy na śmierć takiego Świderskiego, czy kogoś z pary Wlazły/Gruszka.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: maksik »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... ro-klamstw

żenada.. :|
chciałbym to jakoś skomnetować ale tylko klika słów podobnych do tego pierwszego ciśnie mi się na usta.. Panie i Panowie..źle się zaczyna dziać w polskiej siatkówce. to nie jest droga do osiągania jakichkolwiek wyników przez naszych siatkarzy czy nasze siatkarki (choć one są troszkę "pod innym parasolem"). Obłuda, kłamstwo i odrywanie kuponów..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: dreamer »

To najlepszy fragment z cytowanego wyżej wywiadu Daniela Castellaniego dla Faktu:
Dziennikarz Faktu:
Działacze nie mówili prawdy?
Daniel Castellani pisze:- Pojawiło się sporo kłamstw. Na przykład, że w kontrakcie jest zapisany wynik, jaki mam osiągnąć w mistrzostwach świata, że ma być co najmniej czwarte miejsce, bo inaczej umowa może być rozwiązana. Nie było czegoś takiego. Wsadzano mi w usta słowa, których nie powiedziałem. To przykra sytuacja.
Komentarz może być tylko jeden.
Trzeba zebrać się wreszcie w silną grupę, przejść się po siedzibie PZPS-u i powyrywać wszystkie chwasty...

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Nagor »

Komentarz może być tylko jeden.
Trzeba zebrać się wreszcie w silną grupę, przejść się po siedzibie PZPS-u i powyrywać wszystkie chwasty...
Dokładnie to chciałem napisać, tylko innymi słowami. Widocznie pozazdrościli pzpnowi i robią wszystko by spaść do ich poziomu. Sam fakt posiadania przez polsat i plus czy tam jakiś polkomtel praw do decydowania o kadrze jest kretynizmem.
...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

Nagor pisze:(...)fakt posiadania przez polsat i plus czy tam jakiś polkomtel praw do decydowania o kadrze jest kretynizmem.
Dokładnie o tym myślę od samego początku, gdy zastanawiano się nad losem Castellaniego. I to właśnie doprowadzi do upadku siatkówki w Polsce. Sponsorzy na pewno są ważni, ale to już jest gruba przesada.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Antonella Hard Core »

To teraz aż strach czekać na to kogo nam panowie od komórek wybiorą na nowego trenera kadry.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: yfysk »

dreamer pisze: Komentarz może być tylko jeden.
Trzeba zebrać się wreszcie w silną grupę, przejść się po siedzibie PZPS-u i powyrywać wszystkie chwasty...

dreamer
no lepiej uważaj z takimi wypowiedziami, bo po ostatnich wydarzeniach w naszym kraju, za takie coś może zjawić się u ciebie ABW :P zaraz na onecie napiszą, że kolejne zamachy planowane i że polityka nienawiści w siatkówce jest ;)
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

O ile dobrze pamiętam, ktoś wcześniej był ciekaw głosów ZA i PRZECIW odwołaniu Castellaniego:
Mirosław Przedpełski - ZA
Artur Popko - ZA
Andrzej Gołaszewski - ZA
Wiesław Radomski - ZA
Bogusław Adamski - ZA
Marek Kisiel - ZA
Andrzej Lemek - ZA
Waldemar Bartelik - NIEOBECNY
Józef Bartkowiak - PRZECIW
Ryszard Bartliczek - ZA
Marek Bykowski - ZA
Stanisław Gościniak - ZA
Krzysztof Iwańczuk - WSTRZYMAŁ SIĘ
Tadeusz Jasiński - ZA
Janusz Kamiński - PRZECIW
Jacek Kasprzyk - ZA
Waldemar Kobienia - WSTRZYMAŁ SIĘ
Krzysztof Kozłowski - ZA
Dariusz Matuszak - NIEOBECNY
Konrad Piechocki - PRZECIW
Waldemar Sagan - WSTRZYMAŁ SIĘ
Jacek Sęk - PRZECIW
Sylwester Strzylak - PRZECIW

13x ZA, 5x PRZECIW, 3x WSTRZYMAŁ SIĘ, 2x NIEOBECNY
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Pele »

Dzięki to ja się dopytywałem.
Widzę że przedstawiciel Opolszczyzny głosował tka jak ja bym zagłosował.
Generalnie PZPS idzie w stronę śmieszności PZPN-u

Czekam, bo może w siatkówce też działa jakiś fryzjer :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

Jak ktoś ma ochotę się zdenerwować, to niech poczyta (ja na Ipli do tego dotarłem) wypowiedź Dariusza Matuszaka:
Jakiego my byśmy chcieli trenera? Obojętnie jakiego, byle zerwał z tą głupią filozofią, że można przegrywać <chodzi m.in. o LŚ i MHW, ogólnie mecze w Polsce - Guilder> po to, żeby wygrywać później, żeby wygrywać duże turnieje. Nie, nie, nie, trzeba wygrywać wszystko, co jest do wygrania, po prostu wszystko. Trzeba wychodzić na boisko, i przygotowywać się, mieć mentalność zwycięzcy, wojownika, w każdych warunkach, a nie poświęcać jakieś rzeczy, które się wydają mniej istotne na rzecz wielkiego triumfu w świecie. No to potem mamy taki rezultat, że w Polsce nie wygraliśmy nic, i w świecie też dostaliśmy baty.
Matuszak jest przedstawicielem sponsora (konkretnie Polkomtelu) w zarządzie.
Wszystko fajnie, jasne że dobrze jest, jak reprezentacja wygrywa wszystko jak leci. Ale panie Matuszak: kto ma wygrywać te wszystkie mecze? Jeden i ten sam skład ma ciągnąć formę cały sezon reprezentacyjny? Czy może jesteśmy Brazylią, posiadającą całą 12-tkę na światowym poziomie, zdolną osiągać sukcesy na każdej imprezie? Mnie się nie wydaje. Nie mamy możliwości robić wszystkiego na raz. Owszem, teraz jakoś by to wyglądało, w końcu Lozano jakoś sobie z tym radził. Ale bądźmy szczerzy, wraz z momentem odejścia Gumy posypiemy się, i za sukces będziemy uważać lokaty, które teraz są porażką. A to dlatego, że nie mamy kim zastępować odchodzących liderów naszej obecnej kadry.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Daniel Castellani - trener reprezentacji Polski mężczyzn

Post autor: Antos »

Czytaliscie to?
http://sport.onet.pl/siatkowka/tak-mial ... omosc.html

Po fakcie to mozna nawet obiecac ze sie zrobi tutaj druga Brazylie 8-)

"w kręgu jego zainteresowań pojawiły się zupełnie nowe twarze. (...)Bartosza Janeczka (AZS Częstochowa), Dawida Konarskiego (Delecta) i Łukasza Wiśniewskiego (AZS Częstochowa)"

Nowi jak cholera, chiba wylezli nagle spod kamienia jak robaki hihi.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”