Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: krzysiu »

Ale pan prezes Kasprzyk juz powiedział,że Leoś ma być w kadrze chyba ze trener przekona go ze zdobedzie bez niego medal na Olimpiadzie .. no i prezes dostał kopa energii od widzów i chce zostać .. a my się martwimy o młodych jak mamy takich ,,mądrych" ludzi na najwazniejszych stołkach ..
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Artem »

madlark pisze:Ktoś wierzy, że Kurek się przełamie i i poleci do Tokio? :D
Ja wierzę. Podniecamy się naszymi juniorami i już każdy coraz odważniej mówi o wyrzuceniu z kadry Drzyzgi, Kurka i Kubiaka. Wywalmy zawodnika z ogromnym serduchem do gry i drugiego, któremu nie wyszedł zaledwie jeden sezon. Kurek do końca Igrzysk był w świetnej formie. Nie wyszedł mu tylko ten obecny sezon. Dziwię się, że po tym wszystkim gdzie praktycznie większość grała piach czepiacie się jednego Bartka. Wpychacie do składu juniorów i co? będziecie oczekiwać medalu na MŚ? Ja jestem pewien, że jeśli postąpimy tak jak głoszą teraz bezmyślni ludzie to po MŚ na kolanach będziemy prosić Kurka i Kubiaka żeby do tej kadry wrócili bo awans na IO stanie się niepewny. Co do Drzyzgi pełna zgoda. Tego pana nie widziałem już w tym roku w kadrze.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Aranger »

Przegląd Sportowy:
Teraz chcą go z hukiem wywalić z posady i zastanawiają się, jak to zrobić, żeby nie płacić zbyt wielkiego odszkodowania. Losy De Giorgiego, o ile nie uratuje go jakiś cud, zdają się być przesądzone, problem w tym, że to nie rozwiąże kłopotów.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: aezakmi »

Teraz chcą go z hukiem wywalić z posady i zastanawiają się, jak to zrobić, żeby nie płacić zbyt wielkiego odszkodowania. Losy De Giorgiego, o ile nie uratuje go jakiś cud, zdają się być przesądzone, problem w tym, że to nie rozwiąże kłopotów.
Rozwiąże, rozwiąże (przynajmniej część)... Dwóch gości: Włoch i statystyk nie poczuwają się do odpowiedzialności za naszą reprezentację i jej wyniki. Kogo więc oni zatrudnili?! Niech teraz płacą, sami nabroili.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

aezakmi pisze:
Teraz chcą go z hukiem wywalić z posady i zastanawiają się, jak to zrobić, żeby nie płacić zbyt wielkiego odszkodowania. Losy De Giorgiego, o ile nie uratuje go jakiś cud, zdają się być przesądzone, problem w tym, że to nie rozwiąże kłopotów.
Rozwiąże, rozwiąże (przynajmniej część)...
To niestety tylko klasyczne myślenie życzeniowe, nic więcej.... Też podzielam opinię, iż zerwanie kontraktu z de Giorgi żadnych naszych problemów nie rozwiąże, a co najwyżej przysporzy nam kłopotów nowych. Zaczynając od znalezienia w miarę poważnego i kompetentnego kandydata na selekcjonera, który musi poważnie liczyć się z tym, czy nawet być z góry przygotowany na to, iż będzie to dla niego przygoda z naszą kadrą na tylko jeden sezon. Gdzie teraz szukać takiego frajera? Może tak w jakimś kolejnym talent show Polsatu przez głosowanie audio-tele? Nie chce nikogo straszyć, ale jest ryzyko, że dyrektor Kmita w końcu taki pomysł wpadnie. :]

Perspektywy na przyszły rok, a w końcu będziemy bronić tytułu na MŚ, są jak na dziś bardzo szare i ciemne. Sam awans na IO w 2020 w Tokio, nawet licząc na to, że w ostatniej chwili nadciągnie nam w sukurs amerykańska kawaleria w osobie Leona, to naprawdę może być dla nas bardzo duże wyzwanie.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: pewniak »

Artem pisze:Podniecamy się naszymi juniorami i już każdy coraz odważniej mówi o wyrzuceniu z kadry Drzyzgi, Kurka i Kubiaka. Wywalmy zawodnika z ogromnym serduchem do gry i drugiego, któremu nie wyszedł zaledwie jeden sezon. Kurek do końca Igrzysk był w świetnej formie. Nie wyszedł mu tylko ten obecny sezon. Dziwię się, że po tym wszystkim gdzie praktycznie większość grała piach czepiacie się jednego Bartka. Wpychacie do składu juniorów i co? będziecie oczekiwać medalu na MŚ? Ja jestem pewien, że jeśli postąpimy tak jak głoszą teraz bezmyślni ludzie to po MŚ na kolanach będziemy prosić Kurka i Kubiaka żeby do tej kadry wrócili bo awans na IO stanie się niepewny. Co do Drzyzgi pełna zgoda. Tego pana nie widziałem już w tym roku w kadrze.
Odpowiem odnosząc się do mojego wpisu w sprawie młodych...
Uważam, że opuszczenie kadry przez Kubiaka, Kurka i Drzyzgę nie będzie definitywne, tylko po to by wrzucić młodych na głęboką wodę. Tak by po 2019 roku mieć pełen obraz i wtedy wrócić do wspomnianych powyżej graczy. Bo czego możemy oczekiwać od KaKaDu już wiemy. A im samym taki odpoczynek się przyda.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Mateja »

Zamorano pisze:Niech zacznie od siebie i poprawi telewizyjny format. Żeby był np. dobry magazyn ligowy, niekoniecznie polegający na tym, że kilku ziutków sobie gada. Żeby można tam było np. zobaczyć 3 najefektowniejsze akcje kolejki, żeby to było opakowane dobrą grafiką. Skoro siatkówka jest najważniejszym sportem do kibicowania dla dziewcząt i numerem dwa dla chłopaków to żeby mogli kupować w kioskach karty kolekcjonerskie jak w piłce nożnej. Wiadomo skala mniejsza by była, ale można by ponownie zbudować klimat i nakręcić koniunkturę. Żeby była choćby efektowna promoczołówka przed meczami obu lig. Siatkówka w Polsce złapała zadyszkę i mały dołek. Ale potencjał jest ciągle duży. Zarówno sportowy i jak by to powiedzieć kulturowy.
Bardzo podoba mi się ta wizja. Najważniejsze jest oczywiście to, co dzieje się na boisku, ale niech nasza siatkówka oferuje coś poza tym. Może przyciągnąć to osoby, które jeszcze się nie zafascynowały tym sportem i potrzebny im jest taki magnes, dodatkowe smaczki :)
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: aezakmi »

drukjul pisze:Perspektywy na przyszły rok, a w końcu będziemy bronić tytułu na MŚ, są jak na dziś bardzo szare i ciemne.
Kilka korekt w składzie i w przyszłym sezonie wracamy do gry na poziomie minimum z 2015 roku. Orczyk, Szalpuk, Śliwka - ktoś z nich odpali w nadchodzącym sezonie. Do tego jeszcze: Fornal, Kwolek, Włodarczyk, Żaliński + może jeszcze ktoś. Do Miki w sam raz znajdzie się zawodnik + rezerwowi. Na ataku jest stabilny Kaczmarek + ktoś do niego (nie skreślam Kurka na tej pozycji), Libero? Popiwczak, Masłowski, Piechocki - jeden z nich będzie w czołówce ligi, a może nawet któryś wyprzedzi Zatorskiego (w przyjęciu). Na środek siatki wróci przynajmniej jeden z doświadczonych środkowych. Na rozegraniu: obyśmy w końcu uwolnili się od koziej bródki - to musi stać się faktem. Łomacz w Skrze, Kędzierski w Resovii, Komenda pod Gruszką :). Perspektywa jest więc przynajmniej dobra.
kibic-alk
Posty: 414
Rejestracja: 3 sie 2016, o 17:32
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kibic-alk »

Artem pisze:
madlark pisze:Ktoś wierzy, że Kurek się przełamie i i poleci do Tokio? :D
Ja wierzę. Podniecamy się naszymi juniorami i już każdy coraz odważniej mówi o wyrzuceniu z kadry Drzyzgi, Kurka i Kubiaka. Wywalmy zawodnika z ogromnym serduchem do gry i drugiego, któremu nie wyszedł zaledwie jeden sezon. Kurek do końca Igrzysk był w świetnej formie. Nie wyszedł mu tylko ten obecny sezon. Dziwię się, że po tym wszystkim gdzie praktycznie większość grała piach czepiacie się jednego Bartka. Wpychacie do składu juniorów i co? będziecie oczekiwać medalu na MŚ? Ja jestem pewien, że jeśli postąpimy tak jak głoszą teraz bezmyślni ludzie to po MŚ na kolanach będziemy prosić Kurka i Kubiaka żeby do tej kadry wrócili bo awans na IO stanie się niepewny. Co do Drzyzgi pełna zgoda. Tego pana nie widziałem już w tym roku w kadrze.
Popieram :)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

aezakmi pisze: Perspektywa jest więc przynajmniej dobra.
Ja jestem tutaj znacznie większym sceptykiem. Jesteśmy po tak słabym turnieju naszej reprezentacji, że zaczęliśmy już nawet chwalić przeciętność. Dokonujemy więc post factum ciekawych odkryć, że w minionych rozgrywkach ligowych Kurek na przyjęciu radził sobie bardzo dobrze, a Konar jak napisał dziś red. Drąg w "PS" w rozgrywkach LŚ wręcz dosłownie w jego oczach błyszczał. ;)

Patrząc chłodnym okiem to na tle dyspozycji jaką Konar pokazał w dwóch ostatnich tygodniach na ME wcześniej w Lidze Światowej to błyszczał na pewno, ale już w porównaniu z bardzo przeciętnym atakującym jakim jest przykładowo Belg van den Dries to forma Dawida podczas LŚ też nie wyglądała aż tak wyjątkowo ciekawie - były atakujący AZS-u Olsztyn zdobył bowiem także w rozgrywkach LŚ więcej od Konara punktów, przy wyraźnie lepszej aż o 6% efektywności ataku.

Więc ja się oczywiście bardzo bardzo cieszę, że w przyszłym roku zamiast może na zmęczonych już reprezentacyjną siatkówką Konara, Fabiana, Kubiaka, czy Bartka Kurka postawimy na stabilnego Kaczmarka i niestabilnego Muzaja, a także wciąż jeszcze dobrze rokujących (pytanie tylko jak długo?) Orczyka, Szalpuka, Śliwkę, oraz ponoć super-utalentowanych Kochanowskiego, Fornala, Kwolka, podeprzemy tę młodzież ligowymi starymi wyjadaczami w osobach Włodarczyka, Żalińskiego, mam natomiast pewne uzasadnione obawy, że w takim składzie dalej będziemy często drżeć o wyniki w meczach z takimi "światowymi potentatami" jak choćby Słowenia, Belgia, Turcja, Holandia, czy Czechy, bo stan gry przynajmniej na dzień dzisiejszy wygląda tak, że występują tam w wyjściowych "6" siatkarze wcale nie gorsi, lub przynajmniej równie dobrze na przyszłość rokujący oraz utalentowani co i w naszej drużynie.

Miejmy jednak nadzieję, że w pojedynkach z rywalami z tej średniej półki inaczej niż było to w bieżącym sezonie będziemy w przyszłym roku górą, choć z pewnością nie jest to szczyt naszych marzeń. Nasze ambicje sięgają znacznie wyżej; jesteśmy w końcu nadal mistrzami świata i pojedziemy na te MŚ bronić tytułu - prawda? I te medale na szyi będą nam tam mocno ciążyć - nie ma to chyba żadnej rady. Nawet jeżeli będziemy prezentować się tam trochę lepiej niż w tym roku, brak awansu przynajmniej do III rundy (a o ten awans będzie z pewnością bardzo, bardzo trudno) musi po turnieju rodzić frustrację, bo skończymy te mistrzostwa na tarczy. Kto nie ma nic, nie ma też nic do stracenia, więc często jest szczęśliwszy - to w sumie banał. ;)
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Zapomniales o istnieniu takiego siatkarza jak Mateusz Mika. Niekoniecznie Wlodarczykiem i Zalinskim trzeba podpierac te mlodziez. Zreszta Kubi tez definitywnie sie nie odcial. Moze jego rola powinna byc inna. Wiecej wolnego i gra na turnieju docelowym. W koncu obecnie byl nasza pierwsza opcja w ataku.
Zapomniales tez o istnieniu Kurka-atakujacego. Leona odkladajac na bok na chwilke .

Repra oparta o Mike, Lomacza, Kurka na ataku i z Kubim jako jokerem tak zle nie wyglada.
Nasi srodkowi, zdobywcy MS tez nie sa emerytami. Moze w nadchodzacym sezonie Nowakwski czy Klos jeszcze pokaza zeby.

Zreszta mamy sezon ligowy przed soba. Tak jak w zeszlym pokazali sie troche atakujacy, tak licze, ze w nadchodzacym sezonie rozwina sie nam przyjmujacy a moze i jakis sypak zasluzy na pwolanie i gre jako drugi.

Co pozwoli przyjrzec sie kandydatom i wybrac najlepszych.

Mlodzi powinni byc wprowadzani stopniowo i w miare dojrzewania. Ale nie ma co przesadzac w druga strone-sadzac ich na lawkach nawet jesli pokazuja sie swietnie, bo a nuz jakas gwiazda odpali.
Moze inni tez maja rownie zdolna mlodziez. Tylko my mamy 2 pod rzad roczniki medalowe. Wiec do madrej budowy reprezentacji powinno wystarczyc.

Kwestia dla mnie najwazniejsza-kto bedzie to robil. Nie Kmita przeciez i nie aktualny prezes.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: krzysiu »

Młodych trzeba wprowadzić w LŚ - tylko się boje ze znajac nasz PZPS nie beda chcieli płacić kar za brak iluś zawodników z ME , chyba ze podziękują tylko kilku to będzie okej :)
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: pewniak »

krzysiu pisze:Młodych trzeba wprowadzić w LŚ - tylko się boje ze znajac nasz PZPS nie beda chcieli płacić kar za brak iluś zawodników z ME , chyba ze podziękują tylko kilku to będzie okej :)
Kurek, Kubiak, Drzyzga, Buszek. Jeszcze raz podkreślam! Ja ich nie skreślam z kadry. Oni niemal w każdej chwili będą w stanie dołaczyć w razie potrzeby i na to liczę przed Igrzyskami. Ja chcę by oni sami odpoczęli od tłumaczenia się dlaczego nie wyszło.
Na świeżości wrócą lepsi dla kadry :)
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: meduza123 »

pewniak pisze:
krzysiu pisze:Młodych trzeba wprowadzić w LŚ - tylko się boje ze znajac nasz PZPS nie beda chcieli płacić kar za brak iluś zawodników z ME , chyba ze podziękują tylko kilku to będzie okej :)
Kurek, Kubiak, Drzyzga, Buszek. Jeszcze raz podkreślam! Ja ich nie skreślam z kadry. Oni niemal w każdej chwili będą w stanie dołaczyć w razie potrzeby i na to liczę przed Igrzyskami. Ja chcę by oni sami odpoczęli od tłumaczenia się dlaczego nie wyszło.
Na świeżości wrócą lepsi dla kadry :)
Dla Kurka przejście na atak chyba jest jedynym ratunkiem, za dwa lata w parze z Leonem, na przyjęciu nie będzie miał miejsca. W ataku owszem - nie wiem czy jako jedynka czy rezerwa, ale połączenie Kurek, Muzaj, Kaczmarek daję ciekawą perspektywę. A może ktoś jeszcze się dołączy do rywalizacji. Konarski jest dobrym zawodnikiem, ale nie możemy zakłamywać rzeczywistości - nie da nam medali.

Kubiak powinien mieć odpuszczoną LŚ. Ale dalej jest super ważnym zawodnikiem. Zakładam, że Kubiak, Mika, Leon i walka o wolne miejsce powinna odbywać się między młodymi, którzy mają LŚ i 2 lata do dołączenia Leona aby się pokazać. Buszek nie daje już raczej perspektyw.

Środek rywalizacja młodych i starych będzie ciekawa. Liczę, że Lemański będzie kontynuował rozwój (rok temu ledwo w ataku trafiał w piłkę) a nie zatrzyma się w rozwoju jak Bieniu. Kochanowski, ciekaw jestem czy da radę ze swoim wzrostem.

Libero chyba również nas nie powinien martwić. LŚ przerwą dla Zatora. Wypróbowanie najlepszego młodego, a nie Wojtaszka.

Wisienką na torcie jest sypacz. Fabian powinien być na rok pominięty, niech się ogarnie i wróci do czołówki. Grankin też miał różne lata. Sypacz czasem potrzebuje czasu. Łomacz nie daje szans na nowoczesną grę. Spróbowałbym dać szanse młodym, ew. Żygadło na MŚ jako zabezpieczenie. Jest bieda i musimy szukać, coś jak Amerykanie po Ballu.

Największą zaletą osłabienia naszej PLS jest to, że sporo młodych dostanie szanse.

Chciałbym też, aby Lemański, Fornal, Ziobrowski, Kwolek, Bieniek, Kochanowski uciekli za rok do Serie A.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: krzysiu »

Mozna ich nie skreślać,ale muszą prezentować lepszą formę i podporządkować się i grać dla drużyny bo jak maja byc niektorzy i psuć atmosfere,nie dawać nic od siebie to ja wole grać gorszymi nawet a mieć atmosfere
Taco
Posty: 60
Rejestracja: 12 sie 2016, o 10:55
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Taco »

Teraz najłatwiej zrzucić wszystko na trenerów czy zawodników. To naturalne. Myślę jednak, że potrzeba więcej czasu, by wszystko poskładać po poprzednim trenerze.
- F. Drzyzga

Była wina Tuska, czas na winę Antigi 8-)
knightrider
Posty: 926
Rejestracja: 15 sie 2017, o 14:35
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: knightrider »

Taco pisze:
Teraz najłatwiej zrzucić wszystko na trenerów czy zawodników. To naturalne. Myślę jednak, że potrzeba więcej czasu, by wszystko poskładać po poprzednim trenerze.
- F. Drzyzga

Była wina Tuska, czas na winę Antigi 8-)
Antiga jest winny tego, że Drzyzga Junior od 2014 roku schodzi coraz niżej i niżej aż trafił do słabej ligi greckiej do ekipy na poziomie 2 ligowca polskiego :] :]
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

O dziwo, pod poprzednim, "fatalnym trenerem" gra bardzo zblizonej grupy zawodnikow wygladala o niebo lepiej. Nawet z kulawym Mika. Fabie broni trenera majacego koncepcje jego osoby jako pierwszego-to ewidentne.
Wtedy walczylismy z Brazylia, Stanami, Wlochami w ich optymalnych skladach i formach. W Berlinie pokazalismy plecy Serbii. Dzis leja nas Serbowie bez Atana i Ivovica oraz Slowenia bez Cebulija.
Drzyzga pograza sie kazda wypowiedzie, ukazujac absolutny brak krytycyzmu.

I dlatego wizja pozostania Fefe mi sie srednio podoba. Moim zdaniem, z roznych przyczyn Konar i Drzyzga jako podstawowi zawodnicy wiele nie wniosa. Wydaje sie, ze Fabie sporo moze zniszczyc swoim zarozumialstwem i cwaniactwem. A medialne wsparcie jego ojca, szanowanego przeze mnie do tej pory, pdbija mu bebenek i zle robi polskiej siatkowce. Juz wole moze i slabszego ale normalnego Lomacza plus kogos z mlodych (jesli zasluza gra).
Jesli Fefe brnie w te wybory to juz wole Gruche. I zdrowe zasady rywalizacji.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: krzysiu »

To prawda, najgorzej w przypadku Fefe to wiara w tych co teraz , wiara ciągle w podstawy Zaksy ,a przede wszystkim granie za nazwisko a na razie to było w tym sezonie i straciliśmy rok ;) a patrzac na to jak Fefe bronił Fabiana to wygląda to niepokojąco
Komunista
Posty: 538
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 05:35
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Komunista »

Drzyzga jest skończony jak Bartman. Przy nowym trenerze nie ma dla niego miejsca w reprezentacji. Bartmana, Jarosza dało się z kadry wypędzić, to i Drzyzgę można.
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: reeman »

A w czym Jarosz, Bartman przeszkadzali naszej kadrze?
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

A Bartman to pamiętam jakie miny i gesty strzelał, jak Zagumny był na boisku i wystawiał, po czym jak wszedł jego ziomek Żygadło, to promieniował z radości.

A Drzyzga wiadomo dlaczego broni trenera, bo już u żadnego innego grać nie będzie. Te jego hejty na Antigę są żałosne.
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: rocky »

Szary Wilk pisze:A Bartman to pamiętam jakie miny i gesty strzelał, jak Zagumny był na boisku i wystawiał, po czym jak wszedł jego ziomek Żygadło, to promieniował z radości.

A Drzyzga wiadomo dlaczego broni trenera, bo już u żadnego innego grać nie będzie. Te jego hejty na Antigę są żałosne.
Ale hejty tut. Użytkowników na Fabiana to kwintesencja rzetelnej krytyki :]

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Guilder »

Ale trzeba przyznać, że to sam Drzyzga junior to nakręca, a nie użytkownicy samych siebie. Mnie by zwyczajnie było wstyd się tak wypowiadać w mediach, zwłaszcza po tak kiepskiej grze w całym sezonie reprezentacyjnym*.

* - abstrahuję tutaj zupełnie od postawy reszty drużyny, kilku zawodników wypadło jeszcze gorzej.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
kanimo

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanimo »

Szary Wilk pisze:A Bartman to pamiętam jakie miny i gesty strzelał, jak Zagumny był na boisku i wystawiał, po czym jak wszedł jego ziomek Żygadło, to promieniował z radości.

A Drzyzga wiadomo dlaczego broni trenera, bo już u żadnego innego grać nie będzie. Te jego hejty na Antigę są żałosne.

Coz-Zygadlo ma akurat wystawe na prawe lepsza od Gumy. Nie calosc, nie wybory ale tempo i dokladnosc do prawego dla Bartmana swietne. A przy jego parametrach jako atakujacego to bylo istotne.
Coz, ja min nie pamietam tak, jak Ty to opisujesz.

Zreszta aktualnie atutem Drzyzgi jest rowniez gra z prawym. Kiedys tam gral fajnie przez srodek. W czasach Czestochowy to chyba najlepsza otka ligi, grana z Nowakowskim; O krotkich przy sobie nie wspominajac.
Juz AA mowil glosno, ze Fabie ma duze zaleglosci w treningu fizycznym i dlatego nie korzystal szeroko z jego uslug.
Za tymi zaleglosciami i nadwaga poszly problemy z kolanami, poglebiajac niechec/niemozliwosc do treningu fizycznego.
A za tym uproszczenie gry, nawyk latania z dyszlem. Teraz ciezej wrocic do gry wszystkimi strefami, poprawic dokladnosc na lewe, wrocic do gry srodkiem i to jeszcze w ryzykowniejszych wariantach. O bieganiu poza 3metr i pracy nog nie wspominajac. Chyba w tej LS mielismy obrazek Fabie z dyszlem na 3 metrze(wysoka pilka) i Bruno podchodzacego z palcami na nogach pod pilke broniona w okolicy 6-7m. Do tego trzeba i fizyki i wiary, ze mozna i warto. A obu Fabie brakuje. Wlasnie ten charakter-brak realnej samooceny, brak pasji do pracy nad soba, odrobiny pokory. A nie brak talentu, czy wzrostu.
Wydaje mi sie, ze fizycznie jest postep. Widac go bylo po zasiegu w bloku np. Ale stare nawyki sa trudne do wykorzenienia.

Taka postawa rzutuje na funkcjonowanie calej druzyny. Utwierdza gwiazdki w mniemaniu, ze sa jedyne i bezkonkurencyjne, ze nie warto sie wysilac, doskonalic, inwestowac w siebie. I pokazuje podobna droge mlodziezy. Jakos owo rzadanie podwyzki mi pasuje w tym klimacie. Wychodzace od ktoregos z 3 najbardziej utytulowanych.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: madlark »

Pytanie do Leona na stronie pzps
Tegoroczny sezon reprezentacyjny był dla Ciebie nieco luźniejszy. Jak spędziłeś swój wolny czas?
:D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: leeon »

Guilder pisze:Ale trzeba przyznać, że to sam Drzyzga junior to nakręca, a nie użytkownicy samych siebie. Mnie by zwyczajnie było wstyd się tak wypowiadać w mediach, zwłaszcza po tak kiepskiej grze w całym sezonie reprezentacyjnym*.

* - abstrahuję tutaj zupełnie od postawy reszty drużyny, kilku zawodników wypadło jeszcze gorzej.
Młody coraz bardziej oderwany od rzeczywistości. Nie rokuje to dobrze.
mmb
Posty: 1763
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: mmb »

Czyli skoro Fabię nie zwolnił trenera, to Fefe zostaje? :D
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: drukjul »

mmb pisze:Czyli skoro Fabię nie zwolnił trenera, to Fefe zostaje? :D
To się rozumie samo przez się. Fabian locuta, causa finita - jak mawiali w takich wypadkach starożytni Aztecy. :]
Szary Wilk
Posty: 7958
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

W dniu dzisiejszym, tj 6.09.2017, po spotkaniu ze sztabem szkoleniowym i godzinach rozmów i negocjacji, zarząd PZPS w porozumieniu z Fabianem i Wojciechem Drzyzgą podjął decyzję o pozostawieniu na stanowisku szkoleniowca Ferdinando De Giorgiego. Po krótkim urlopie trener wróci do swoich obowiązków wraz ze startem 1 kolejki PlusLigi
Tak to widzę :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”