Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME?

Awatar użytkownika
qba92
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:45
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa

Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME?

Post autor: qba92 »

Witam. Jestem ciekaw waszego zdania na ten temat. Dlaczego po nieudanych mimo tego, że sie nie skończył (Bo niewierze w Polaków z taką grą na tym turnieju)
osnazfsb

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: osnazfsb »

Bez przesady . Gramy slabo ale to wynik duzych oslabien ale i tego ze rywale graja po prostu lepiej niz rok temu
Bedzie lepiej a z drugiej strony moze to i dobrze ze troche zelzeje uwielbienie do geniuszu Lozano i tez presja na zawodnikach...
Badzer
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:54
Płeć: M

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Badzer »

na pewno nie odejdzie. zmiana trenera przed igrzyskami bylaby glupota ze strony pzps. mysle ze nasza druzyna stanelaby w obronie naszego trenera. mam nadzieje ze nie pozwola mu odejsc. to ze ten turniej moze byc nieudany (odpukac) nie oznacza ze lozano jest zlym trenerem. nie mozna przekreslac tego co juz wypracowal z nasza reprezentacja.
osnazfsb pisze:Gramy slabo ale to wynik duzych oslabien ale i tego ze rywale graja po prostu lepiej niz rok temu
tymi oslabieniami nie ma sie co tlumaczyc. drazni mnie jak ktos tak mowi bo nasi siatkarze sami mowia ze jest rowna 12 i ze to nie moze byc usprawiedliwieniem. poza tym z podstawowej szostki wypadl wlazly ktorego grzesiek bardzo dobrze zastepuje (z wyjatkiem meczu z belgia)
osnazfsb pisze:moze to i dobrze ze troche zelzeje uwielbienie do geniuszu Lozano i tez presja na zawodnikach...
z tym geniuszem do lozano sie zgadzam. mysle ze troche bardziej krytycznie zaczniemy na niego patrzec. z kolei z ta presja to nie sadze. po nieudanych me i tak bedziemy oczekiwac od naszych medal na olimpiadzie.
torgaj
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:05
Płeć: K

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: torgaj »

Przepraszam jego autora, ale głupi temat.

Po pierwsze - jeszcze wcale nie przegraliśmy tych mistrzostw, nadal są szanse na wejście do czołowej czwórki - i to wcale nie takie małe.

Po drugie - nawet, jeśli nie wejdziemy do czołowej czwórki, to jesienią lub wiosną czeka nas bój o kwalifikacje olimpijskie - kto przy zdrowych zmysłach myślałby w takiej sytuacji o zmianie trenera?

Po trzecie - ciekawe skąd wziąć w tym momencie JAKĄKOLWIEK sensowną alternatywę dla Lozano. Pana Wspaniałego absolutnie nie biorę pod uwagę.
osnazfsb

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: osnazfsb »

Akurat Julio Velasco chciałby poprowadzic jakas kadre ale raczej po olimpiadzie bo jego zdaniem nikt teraz raczej trenera nie zwolni a i nie wiem czy tak wielki trener wziałby funkje patrzac ze do olimpiady bedzie rok czyli bardzo mało -chyba jednak zbyt powaznie podchodzi do swoich obowiazków choc patrzac na obecna gre Polaków i wymagania opinii publicznej to byłaby posada akurat dla niego -ale raczej nie bedzie zaiteresowany .....
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Karolina »

Cóż, uważam, że Lozano powinien poprowadzić kadrę do IO, bez względu na wynik ME. Dlaczego, w przypadku awansu do Pucharu Świata potrzeba osoby, która zna zespół, wie, co trzeba poprawić i będzie się starała to zrobić, w przypadku braku awansu - czekają nas kwalifikacje do IO - zmiana trenera byłaby błędem w każdym przypadku, nie zależnie czy zdobędziemy medal starego kontynentu czy nie...nie zapominajmy, że teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką, nawet jak Lozano zna receptę na sukces w swojej głowie, połowa realizacji tego planu leży w głowach zawodników...
...po za tym, trzeba podkreślić, że po IO może zabraknąć nie tylko Lozano, ale też "wilków" reprezentacji. Dla połowy te IO mogą być ostatnimi...
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Ted »

Karolina pisze:Cóż, uważam, że Lozano powinien poprowadzić kadrę do IO, bez względu na wynik ME.
Poprowadzi, bo umowa z PZPS wygasa mu po Olimpiadzie w Pekinie.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Karolina »

Ted pisze:Poprowadzi, bo umowa z PZPS wygasa mu po Olimpiadzie w Pekinie.
Ted jeśli już to po Igrzyskach Olimpijskich :) Olimpiada to okres pomiędzy dwoma następującymi po sobie igrzyskami :P Całe cztery lata :P

Wiem, że umowa wygasa mu po IO w Pekinie, ale pewności nie można mieć do postępowania działaczy PZPS. Wielu trenerów miało umowy i wielu kończyło pracę przed ich wygaśnięciem.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
an_m
Posty: 83
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: an_m »

mistrzostwa dopiero sie zaczely ... na pewno poczatek w zlym stylu, ale podobno ocenia sie po tym, jak sie konczy :P
a co jezeli zdobedziemy medal? teoretycznie mozliwy scenariusz ... tez beda nieudane?

a dlaczego Lozano mialby odchodzic?

a odnosnie jego "geniuszu" - to nie zauwazylam, aby on sam tak siebie nazywal czy uzurpowal sobie prawo do genialnym. Problem maja ci, ktorzy uznali, ze Lozano geniuszem jest i ze jego geniusz zapewni nam zwyciestwa zawsze i wszedzie i niezaleznie od wszystkiego.
Awatar użytkownika
Halski
Posty: 18
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:12
Płeć: M
Lokalizacja: Radlin (woj. śląskie)

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Halski »

Raul Lozano ma podpisany kontrakt z PZPS do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Wielekrotnie w jego wypowiedziach przewijało się, ze jego celem głównym jest medal olimpijski i tylko to go interesuje.

Co do postępowania działaczy naszego szacownego Związku (z panem Wspaniałym buuu) to myślę,że nawet w obliczu nieudanych Mistrzostw Europy nie poczynili by oni żadnych restrykcyjnych kroków względem trenera Lozano, bo oberwałoby sie im solidnie od szeroko rozumianej opinii publicznej i najlepszych kibiców na świecie :)
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2007, o 08:41 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie pisz jednego posta pod drugim.
krakus
Posty: 11
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: krakus »

Moim zdaniem Lozano zostanie!!! Po pierwsze umowa a po drugie to juz chyba zrobil cos dla polskiej siatkowki w Japonii tez trzeba o tym pamietac!! Jednym slowem mowiac ogarnoł chlopakow i jest Medal!! Ale te ME w ich wykonaniu to porazka nie ma juz szans na medal jak tak dalej beda grac!! A szkoda!!! Jednak widac duze straty po Wlazlym i Gruszce!! A co bedzie jak oni przestana grac w reprezentacji?? Świder i Grucha juz nie dlugo dadza sobie spokoj z tym i beda chcieli spokojnie pograc w polskiej lidze lub gdzies za granica do emeryturki!!!:):) Ale coz ma nadzieje ze wyloni sie nasza polska obiecujaca młodziez i dalej POLSKA bedzie sie liczyc na światowych parkietach i nie bedzie przyslowiowym chlopcem do bicia!!!
Awatar użytkownika
gosia_kalisz
Posty: 19
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:09
Płeć: K
Lokalizacja: Kalisz

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: gosia_kalisz »

A czy Lozano nie ma przypadkiem podpisanego kontraktu do Pekinu ? Chodź ME były i są nieudane dla nas, bo zapewne każdy przynajmniej liczył na półfinał, nie sądze by Lozano odszedł od nas, zrobił wiele dla nas,ograną chłopaków,zdobyl medal na MŚ,potem zaś przyszedł lekki spadek formy,ale sądze ze chłopaki wraz z trenerem znajdą dno tego problemu i Lozano wraz z chłopakami nadal będą świecić świetną formą. Czy Lozano odejdzie po ME? Nie sądze, raczej stanie się tak po Pekinie ;-) ale mam nadzieje że to tylko takie gdybanie ...
Hej Hej Calisia ... Calisia to potęga i nikogo się nie lęka...
Awatar użytkownika
Vision
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:31
Płeć: K

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Vision »

Nie wiem czy czytaliście informację, że Raul Lozano jest zainteresowany posadą we włoskim klubie Prismo Taranto? Tutaj znajduje się link do tej informacji http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.20008.

Moim zdaniem nie wolno dopuścić do tego, żeby stracić Lozano! Jasne, że z niewolnika nie ma pracownika ale moim zdaniem PZPS powinien zrobić wszystko by zatrzymać Raula! A jeśli to się nie uda to zatrudnić kogoś zbliżonego klasie naszego obecnego szkoleniowca!
"Wszystko jest trudne nim stanie się proste..."
"Aby dotrzeć do celu trzeba najpierw wyruszyć w drogę..."
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: PaStKa »

Przede wszystkim Lozano ma kontrakt. Zrywając go wyżądzi wielką krzywdę polskiej reprezentacji. W Polsce jest darzony przeogromnym szacunkiem, który może stracić. Zdobył vicemistrzostwo świata, a ma szansę osiągnąć w Polsce coś więcej. A konkretniej to nie w Polsce, ale w Pekinie. Myślę, że Lozano wierzy w sukces na IO, a wątpię w to, że okazja się powtórzy. Lozano na pewno zdaje sobie z tego sprawę. Więc choćby z pazerności na sukces powinien zostać. Chyba, że jest bardziej pazerny na pieniądze.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2909
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: hubert »

Być może wyraził zainteresowanie pracą w ITA aby u nas wydębić podwyżkę....
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
pps
Posty: 11
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: pps »

Co myślicie o ostatnim newsie na naszym portalu na temat propozycji złożonej przez włoski klub Raulowi Lozano ??? Jestem bardzo ciekaw bo jeżeli jest to prawda to Raul sprawia wrażenie typowego materialisty ... widzi ze w Polskiej kadrze zaczyna dziać sie źle wiec ucieka do tej pory bylo wszystko super a teraz po mistrzostwach coś sie psuje nie wiem czy nie było by lepszym posunięciem aby już w Pucharze Świata, na który podobno mamy dostać zaproszenie (ze względu na TV i jej pieniądze) , powinien poprowadzić trener Velasco, który z tego co wiem jest chętny podjęcia sie takiej pracy. Jestem bardzo ciekaw co z tego wyniknie. Owszem zmiana trenera dla drużyny jest szkodliwa ale patrząc na postawę Lozano ...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Antos »

Jak odejdzie Lozano to mamy naturalnego zastepce-Waldemara Wspanialego. Panie Waldku, Pan sie nie boi, 2/3 kibicow za Panem stoi...
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: trawelka »

hubert pisze:Być może wyraził zainteresowanie pracą w ITA aby u nas wydębić podwyżkę....
też mi to przyszło w pierwszej chwili do głowy,po przeczytaniu tej wiadomości...

Jeżeli jednak Lozano rzeczywiście myśli poważnie o propozycji włoskiego klubu,to może świadczyć o tym,że od samej siatkówki ważniejsze są pieniądze..Zresztą ma kontrakt z polską reprezentacją do IO w Pekinie i powinien się z tego wywiązać.Jeszcze do niedawna,jak pojawiły się plotki,że po ME PZPS może rozważać zerwanie umowy,to Lozano podkreslał tą datę i mówił,że bedą musieli mu zapłacić.A teraz postępuje podobnie.To,że Polska kiepsko wypadła na ME,nie znaczy,że już w ogóle będą grać beznadziejnie i Raul o tym wie,więc...
Więc choćby z pazerności na sukces powinien zostać
to jest najlepsze ujęcie myśli ;)
Muszka
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 23:07
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Muszka »

trawelka pisze:Jeżeli jednak Lozano rzeczywiście myśli poważnie o propozycji włoskiego klubu,to może świadczyć o tym,że od samej siatkówki ważniejsze są pieniądze..
Przecież wiadomo, że pieniążki są najważniejsze. Bez złudzeń - gdyby Lozano dostał znacznie lepiej płatną posadę, to na pewno poważnie by się zastanawiał nad odejściem i to jeszcze przed Pekinem.

Pewnie zaraz zostanę zlinczowana, ale takie są realia - w każdym sporcie (i nie tylko) rządzi kasa.
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: trawelka »

spokojnie,ja nie linczuję ;) Wiem,że takie są realia,ale Lozano jak obejmował naszą kadrę mówił m.in. o tym,że Polacy są bardzo zdolni,chciałby coś z nimi osiagnąc,bo wierzy to to możliwe,że w naszym kraju siatkówkę ma perspektywy,a to dla niego bardzo ważne itp.Teraz tylko kasa...widocznie vicemistrzostwo świata mu wystarcza i to jest to,co chciał osiągnąć...
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: PaStKa »

A ja, w młodzieńczej naiwności, nadal będę wierzył, że dla Lozano nie tylko kasa się liczy. Też nie mam zamiaru nikogo linczować, ale zgodzić się z Tobą, nie zgodzę. Kasa ważna, ale chyba są też (kolejna młodzieńcza naiwność) tacy, dla których są rzeczy ważniejsze(wyjmuję z pod tego zdrowie, bo to akurat wielu sobie ceni nabardziej, to już chyba nie jest młodzieńcza naiwność).

I pozwolę sobie powtórzyć moje słowa:
choćby z pazerności na sukces powinien zostać.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
osnazfsb

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: osnazfsb »

osobisicie powiem ze dla mnie nie jest to dziennikarska kaczka gdyz jest to przynajmniej prawdopodobne -Raul chyba troche stracił zapał do pracy z nasza kadra a po srebrnym medalu z Japonii pierwszy raz w karierze wszedł do grona swiatowej czołowki trenerów i mogłby pewnie wywalczyc wyzsza pensje podstawowa oraz zatrudnienie na dużo dłuzszy okres czasu niz do olimpiady - dodatkowo pare razy w wywiadach podkreslał ze chetnie popracowałby znowu jako trener klubowy a włoska Serie A jest chyba jego ulubiona liga- inna sprawa ze jesli przyjmie tą posade to zachowana sie skrajnie nieodpowiedzialnie i zostawi PZPS na lodzie ale w sumie czy musi go to interesowac?
Decydujacym zwrotem jest to jak pa Lozano rozumie "prawną weryfikacje możliwości rozwiązania kontraktu z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, dotyczącego pracy szkoleniowej z reprezentacją Polski'- no bo wiecie taki kontrakt mozna rozwazac albo za porozumieniem stron jak kazda umowe albo z zachowaniem terminów i trybu wypowiedzenia co zalezy juz w zasadzie od tego na jakiej podstawie jest on zatrudniony- najpewniej na podstawie cywilnoprawej umowy o swiadczenie usług a to niestety mozna jednostronnie wypowiedziec..... Iteraz pytanie czy Lozano ma na mysli ze jesli umowe w ogóle da sie rozwiazac to on jest zdecydowany czy uzaleznia zmiane pracy od zgody zwiazku i czy PZPS zgodziłby sie na jednoczesnie prowadznie kadry i klubu co na rok przed olimpiada chyba najrozsadniejszym rozwiazaniem nie jest...
Muszka
Posty: 27
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 23:07
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Muszka »

trawelka pisze:spokojnie,ja nie linczuję ;)
Cieszę się ;)
trawelka pisze:widocznie vicemistrzostwo świata mu wystarcza i to jest to,co chciał osiągnąć...
Widocznie tak... Ale skoro tak do tego podchodzi, to może jednak należałoby zmienić trenera na jakiegoś bardziej ambitnego? Bo w takiej sytuacji daleko drużyna już nie zajdzie. Z drugiej strony Pekin tuż-tuż...
osnazfsb pisze:Iteraz pytanie (...) czy PZPS zgodziłby sie na jednoczesnie prowadznie kadry i klubu co na rok przed olimpiada chyba najrozsadniejszym rozwiazaniem nie jest...
Powiem dobitniej: jest GŁUPIM rozwiązaniem. :D To nie piłka nożna, to siatkówka, tutaj praca z reprezentacją jest częstsza i jestem pewna, że nie udałoby się Lozano pogodzić tych dwóch obowiązków.

I raczej na 100% PZPS nie wyraziłby zgody. Chyba nikt tam nie jest samobójcą... ;)
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: zielony »

Mnie wkurza fakt, ze Lozano bardzo ignorancko odnosi sie do kontraktu i mozliwosci jego zwolnienia, twierdzac ze jak go zwolnia to beda mu placic odszkodowanie. Jesli bylby profesjonalista to powinien podejsc do tego profesjonalnie. Szanuje go za to co zrobil, ale jak widac cos w kadrze jest nie tak. Jesli tego nie uporzadkuje powinien odejsc.
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
torgaj
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:05
Płeć: K

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: torgaj »

No i wszystko jasne. Oddaję głos Trenerowi, komentarz jest zbędny:
Rzeczywiście włoski klub Prisma Taranto jest zainteresowany moją osobą. Jednak ja nie podjąłem żadnych rozmów z jego przedstawicielami! Mało tego: nie mam zamiaru w ogóle ich podejmować! Chcę wypełnić kontrakt, jaki obowiązuje mnie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. W tym trudnym dla reprezentacji momencie ambicja nie pozwoliłaby mi odejść. Po nieudanym występie na mistrzostwach Europy, podobnie jak zawodnicy mam dużo do udowodnienia wszystkim wokół. Całkowitą nieprawdą jest to, że odpowiedziałem na pismo z Taranto i wyraziłem zainteresowanie. Nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby prosić działaczy włoskiego klubu, aby rozważyli możliwości rozwiązanie mojego kontraktu z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Karolina »

Post wyżej mówi sam za siebie.
Społeczeństwo nasze ma dziwną tendencje do podburzanie się pod wpływem plotek i niedomówień. Dajmy czasowi czas. I może warto po raz drugi zaufać trenerowi Lozano ??? Taki kredyt zaufanie jeszcze nikomu nie zaszkodził, wręcz przeciwnie (czytaj Leo Beenhakker)
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
inaid
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 21:23

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: inaid »

"Społeczeństwo nasze" czyta i wierzy informacjom podawanym na powszechnie uważnym za profesjonalny i wiarygodny (dotychczas także przeze mnie) portalu siatkarskim Strefa Siatkówki, które po kilku godzinach okazują się być "plotkami i niedomówieniami". Nie rozumiem jak w sytuacji, w jakiej jest obecnie nasza reprezentacja siatkarzy, Strefa Siatkówki bez próby weryfikacji rozpowszechnia tego rodzaju nieprawdziwe informacje. Wytłumaczeniem nie może być powoływanie się na włoski serwis volleyball.it, bo mimo, że nie znam dobrze włoskiego, to tam nijak nie widzę informacji o tym, aby trener Lozano podkreślił swoje zainteresowanie ofertą Taranto. Do błędu trzeba umieć się przyznać i przeprosić - przede wszystkim trenera, który akurat dzisiaj jest w Barcelonie razem z Mariuszem Wlazłym, potem zawodników reprezentacji, a także kibiców, zamiast wmawiania im, że niepotrzebnie reagują emocjonalnie na "plotki ", które samemu się publikuje.
Ten post nie jest skierowany osobiście do Ciebie Karolino, bo nie masz z tym artykułem nic wspólnego, ale jestem wyjątkowo zdenerwowana dzisiejszymi publikacjami na Strefie Siatkówki. W przyszłości proszę aby nadal to włoska strona powoływała się na informacje podawane na siatka.org a nie odwrotnie.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Karolina »

Cóż, poszperałam troszkę na volleyball.it i znalazłam informacje, którą słowo w słowo przetłumaczył redaktor Strefy Siatkówki. I stwierdzam, że Strefa nie ma, za co przepraszać, trenera, zawodników jak i kibiców. Informacja w 100% została pobrana ze włoskiej strony.

http://www.volleyball.it/leggi.cfm?art=27087
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
Liana
Posty: 147
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:03
Płeć: K

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: Liana »

Przepraszać może i Strefa Siatkówki nie ma za co, ale i tak nie zrozumiem, czym się kierowali, bezkrytycznie zamieszczając informację z portalu, o którym wiadomo, że często jest nierzetelny i koniecznie chce wygrywać ten medialny wyścig szczurów, w myśl zasady: więcej, szybciej i... byle jak... Takie kaczki niczego dobrego nie wnoszą, a są jedynie wodą na młyn dla osób takich jak osnazfsb czy zielony, którzy bez zastanowienia wypisują po prostu paszkwile, po przeczytaniu których dostaję jedynie odruchu wymiotnego. Ale cóż, bezinteresowna złośliwość dla niektórych jest po prostu motorem napędowym, celem i sensem istnienia, dlatego mamy "dziennikarstwo" takie jakie mamy, bo zawsze znajdą się tacy, którzy takie "michałki" natychmiast przyjmą za pewnik, bo to odpowiada ich własnym "teoriom".
torgaj
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:05
Płeć: K

Re: Czy Lozano odejdzie po nieudanych ME??

Post autor: torgaj »

Strefa Siatkówki nie przepisała słowo w słowo artykułu z włoskiego portalu, a dokonała jego dość luźnej interpretacji.

Po pierwsze, jak już ktoś wyżej zauważył, w tej włoskiej notce nie padło sformułowanie, że Lozano wyraził zainteresowanie ofertą.

Po drugie nie ma tam niczego o tym, że klub dostał odpowiedź od Raula. Wręcz przeciwnie, "Per oggi Taranto attende la risposta da Lozano" oznacza "Dzisiaj Taranto oczekuje na odpowiedź od Lozano".

Wychodzi więc na to, że redaktorzy Strefy posiłkowali się jeszcze jakimś źródłem (jak widać nie bardziej wiarygodnym od volleybal.it), albo własną wyobraźnią.

Przyłączam się więc do apeli poprzedników - więcej ostrożności w tym, co się publikuje.
Zablokowany

Wróć do „Polskie reprezentacje”