Błędy Anastasiego

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: leeon »

E tam zaraz Nawrockiemu. Wyleciał ze Skry zasłużenie i tyle, nie liczy sięw kontekście kadry. Jak AA nie wyciągnie wniosków to też zasłuży na wylot.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: OldTimer »

mikser pisze: Michaiłow owszem, wrócił. Ale Rosja chyba nie miała w drużynie pupilka trenera, który baaardzo by nalegał, że to jednak nie fair, że wskakuje na jego miejsce, podczas gdy on tak ciężko zapier... na treningach. A u nas takowy istnieje :)

You made my day!!!:)
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: febel »

Po ostatniej wypowiedzi Wlazlego chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości że decyzja AA co do jego osoby byla jak najbardziej słuszna. Dzieciak postępuje w/g zasady "jest szansa na sukces (IO) to ja chętnie zagram w reprezentacji, jest ciężko są porazki - oj ja w tej reprezentacji grac nie chcę".
Krew mnie zalała gdy przeczytałem wpis Moderatora Arff w temacie "zmowa milczenia...." - sorki ale forum to nie jest prywatny folwark poszczególnego moderatora - temat miał 3 strony i nagle moderator pisze posta na zasadzie takie jest moje zdanie i koniec a jak ktoś się odważy pisać na ten temat to dostanie ostrzeżenie - i bęc zamkniecie tematu.

oto cały wpis Arffa:
I niniejszym zamykam ten... Zmowa milczenia zakończona, Wlazły przyjął dokładnie taką postawę, jaką przewidywałem w maju zeszłego roku, kiedy chciał się na bezczela wbić na IO... Każde kolejne przywołanie tematu w którejkolwiek częsci forum nagradzać będę ostrzeżeniem za pisanie nie na temat ;)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: KadrO »

febel pisze:Po ostatniej wypowiedzi Wlazlego chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości że decyzja AA co do jego osoby byla jak najbardziej słuszna. Dzieciak postępuje w/g zasady "jest szansa na sukces (IO) to ja chętnie zagram w reprezentacji, jest ciężko są porazki - oj ja w tej reprezentacji grac nie chcę".
Krew mnie zalała gdy przeczytałem wpis Moderatora Arff w temacie "zmowa milczenia...." - sorki ale forum to nie jest prywatny folwark poszczególnego moderatora - temat miał 3 strony i nagle moderator pisze posta na zasadzie takie jest moje zdanie i koniec a jak ktoś się odważy pisać na ten temat to dostanie ostrzeżenie - i bęc zamkniecie tematu.

oto cały wpis Arffa:
I niniejszym zamykam ten... Zmowa milczenia zakończona, Wlazły przyjął dokładnie taką postawę, jaką przewidywałem w maju zeszłego roku, kiedy chciał się na bezczela wbić na IO... Każde kolejne przywołanie tematu w którejkolwiek częsci forum nagradzać będę ostrzeżeniem za pisanie nie na temat ;)
Arff zrobił prawidłowo. Decyzja zapadła i od strony Mariusza i jak widać od strony Anastasiego. Temat nie miał sensu, równie dobrze można by założyć "Michał Łasko w polskiej reprezentacji" i o tym rozmawiać, ale po co, jeżeli nie ma to żadnej przyszłości.
Tryku
Posty: 178
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Tryku »

No tak lś sie nie udało. Błedy? Atak sie zatrzymał bartman zwolnił tempo i wylądował na ławce a jarosz gra dobrze momentami ale nie uciagnie stałej gry w pierwszym składzie. Kolejny bład powoływanie do kadry ruciaka. To jest non sens. Anastasi powołuje go tylko zeby wszedł i zaserwował bo nie caje? Pokazał jak gra w meczu z bułgaria cały czas był trzymany przez blok i nie umiał sie przebić tak wiec według mnie gramy tak jakby z jednym rezerwowym przyjmującym Kubiakiem i ten 4 przydał by sie niższy bo dlatego nie mozna zmienic 2 przyjmujących jednocześnie bo wtedy skrzydła będa słabiutkie. Powrót zagumnego i wlazłego. Zagumny nie wiem czy bedzie potrzebny do zygadły nie mam zastrzeżen tylko problemem jest brak zmiany dla zygadły wiec w roli rezerwy zagumny by sie przydał ale podobno zrezygnował z gry bo miał dosc siedzenia na ławce. Co do wlazłego to oczywiście TAK. Jak juz wczesniej pisałem nasz atak zwolnił i musi go kto napędzic. Wlazły to armata której my potrzebujemy a jeżeli teraz nie dostanie powołania i AA zostanie na stanowisku to przekona sie o jego wartosciowosci w przyszłym sezonie plusligi gdzie wraca na atak i bedzie stanowił o sile zespołu z Conte.
Co do ME w grupie mamy Francje z która przegralismy, słowacje i turcje. Wychodzi jedna drużyna a 2 i 3 graja w barazach wiec cos czuje ze wyjdzie francja a my gramy w barazach i natykamy sie na bułgarie, niemcy, rosje, holandie słabszych nie będe wymieniał no i czasem po tym moga sie te ME dla nas skonczyc i sadze ze po nieudanych ME Anastasiego juz nie będzie i po nim zdecydował bym sie na polaka. Gdyby był to Nawrocki wlazły by pewnie na 100% wrócił a tak to musimy czekac. Bo z polskich trenerów wolnych obecnie lepszych nie ma. Tyle na temat.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: OlaMleko »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... ny-porazek

Czy my,kibice, nie mamy prawa poznać tych przyczyn? Moim zdaniem, skoro sytuacja się już wyjaśniła, rozmowy zostały przeprowadzone,to powinno się podać do publicznej wiadomosci pewne wnioski. Jako wierny kibic, czuję się trochę urażona brakiem informacji.
Awatar użytkownika
OldTimer
Posty: 682
Rejestracja: 25 cze 2013, o 07:15
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: OldTimer »

OlaMleko pisze:http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... ny-porazek

Czy my,kibice, nie mamy prawa poznać tych przyczyn? Moim zdaniem, skoro sytuacja się już wyjaśniła, rozmowy zostały przeprowadzone,to powinno się podać do publicznej wiadomosci pewne wnioski. Jako wierny kibic, czuję się trochę urażona brakiem informacji.

Powód milczenia jest prosty...nie ma żadnych wniosków, jest kontrakt i tyle :| Znowu zaczyna się czarowanie mediów przez Anastasiego. W piątek A.A. "karmił" ludzi złotem na ME, w sobotę się wycofał i mówił, że to będzie trudne, dziś znów mówi o podium na ME. Jeszcze niedawno jego retoryka wygladała tak samo, czyli pieprzenie głupot, gadanie o gladiatorach, tworzenie mitów o poszczególnych graczach. No ale wyniki były więc było cacy. Dziś wyników już nie ma, Anastasi plecie durnoty jak zwykle, a na dodatek PZPS sie do tego podłącza. Ehhh. Ja może nie jako kibic, bo z przyjściem A.A. przestała mnie ta kadra zachwycać, ale też czuje się dotknięty tak powierzchownym załatwieniem problemu.
Zagumny, Drzyzga, Wlazły, Konarski, Kubiak, Mika, Buszek, Winiarski, Kłos, Wrona, Nowakowski, Możdżonek, Zatorski, Ignaczak, Antiga, Blain. Chapeau bas!!!
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: OlaMleko »

No nie wiem... nie wydaje mi się, żeby po wydarzeniach z LŚ, rozmowa była tak pusta i bezproduktywna. Zresztą, JAKIEŚ wnioski zawsze są, prawda? Nie wierzę, że ustalono tylko kontynuację współpracy, musiały tam paść jakieś konkrety co do ostatnich tygodni.
Mamut91
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 07:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mamut91 »

Każda Reprezentacja która miała jakieś szanse po porażce zmieniła trenera. AA działa trochę przypominając Engela... Zawodnicy zagrali eliminacje zrobili sukces, potem za ten sukces pojechali na turniej bez formy... Przypomina wam to coś????

Tak mam żal bo Castellaniego wywalili po jednym słabym turnieju mniejszej rangi a AA maści wszystko co obecnie jest najważniejsze bo ME to nie jest turniej kosmicznej rangi ot Paręnaście punktów do Rankingu i drobne bonifikaty które są mniejsze niż w przypadku LŚ oraz Igrzyska gdzie każdy powinien walczyć na 120%(Dobre złego początki zaczęły się pod koniec Pucharu Świata).

5 Lat temu Lozano wystawił zawodników nie w pełni sił i za błąd zapłacił posadą (Dodatkowo dziś się wini najbardziej tych którzy ryzykowali utratą zdrowia a nawet kalectwem i powinni zwyczajnie nie grać choć walczyli na tyle na ile mogli Z mojej perspektywy W Pekinie chłopaki nie będąc w takiej formie zostawiali na Boisku więcej niż "pakująca na siłce" ekipa AA

AA wiedząc o problemach Pitera i Moźdżonka który okłamał trenerów że wszystko z nogą jest OK a na dojściach do bloku wyglądało to całkiem inaczej... również nie jest święty... No ale Hajs i kontrakty muszą się zgadzać u wszystkich
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: d12343 »

Mamut91 pisze: Tak mam żal bo Castellaniego wywalili po jednym słabym turnieju mniejszej rangi
Słucham? :o
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kuki91 »

Pewnie, Mistrzostwia Świata są pewnie w randze koło Memoriału Imienia Huberta Wagnera :] :] Na tym forum czyta się coraz bardziej oderwane od rzeczywistości rzeczy...
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: krzysiu »

http://www.plusliga.pl/news/id/7537 polecam przeczytać ten wywiad
Mamut91
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 07:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mamut91 »

kuki91 pisze:Pewnie, Mistrzostwia Świata są pewnie w randze koło Memoriału Imienia Huberta Wagnera :] :] Na tym forum czyta się coraz bardziej oderwane od rzeczywistości rzeczy...
2010 o rzeczywiście trzeba robić szczyt formy by pokazywać światu jacy byliśmy mocni... Kiedyś nie było ME MŚ LŚ Wagnerów i innych... Każdy siedział i w zaciszu budował formę na Igrzyska... Kto wygrywał Igrzyska ten zgarniał pełną pulę. Tak samo ministerstwo sportu Daje dożywotnie renty tylko tym którzy zdziałali coś na igrzyskach... MŚ i ME to są teraz imprezy to zarabiania hajsu i nabicia rankingu tak jak to teraz jest w wielu sportach...
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: d12343 »

Aaaa no tak. To po co tutaj i w mediach te wszystkie dyskusje o naszej reprezentacji? Do IO jeszcze 3 lata, mamy czas...
:| ręce opadają.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Mamut91
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 07:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mamut91 »

d12343 pisze:Aaaa no tak. To po co tutaj i w mediach te wszystkie dyskusje o naszej reprezentacji? Do IO jeszcze 3 lata, mamy czas...
:| ręce opadają.
Zawsze jestto jakaś metoda... Brazylia przez ponad dekadę znajduje się na szczycie a wszyscy pamioętają tylko szóstkę z Aten i Gibę ... Każdy darzy szacunkiem Balla po zwycięstwie w Pekinie. Milijkowić po niespodziance w Sydney wyrobił sobie markę.... No i każdy będzie pamiętać Szarżę Muserskiego i genialną roszadę Alekhny...

Podejrzewam cze sporo osób nawet nie pamięta jak nasi zdobywali medale ... No może poza 2006 i kosmicznym meczu z Rosją gdzie tak naprawdę Lozano wykorzystał nasz potencjał... Nawet Holandia zrobiła niespodziankę i każdy teraz pamięta złoty zespół z Atlanty...

Historia ma to do siebie że do niej przychodzą najwięksi i ci którzy zdobyli sukces...

Jeśli w szaleństwie pracy przez 3 lata w odosobnieniu przyjdzie nam zdobyć olimpijski medal to pewnie każdy oddałby wszystkie sukcesy wzamian za medal olimpijski... Widać to po igle który stracił rezon i widać że forma już nie ta bo zaprzepaścił szansę na sukces jak pisał na swoim blogu... Owszem wygrał coś ale czy da mu to uczucie że jesteś zawodnikiem spełnionym...

Jednak widząc to jak Nasi kopacze przygotowywali się na Euro pozostaje znowu chełpić się meczem na Wembley i Złotem z Montrealu
Streeter
Posty: 7277
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Streeter »

Mamut91 pisze: Tak mam żal bo Castellaniego wywalili po jednym słabym turnieju mniejszej rangi a AA maści wszystko co obecnie jest najważniejsze bo ME to nie jest turniej kosmicznej rangi ot Paręnaście punktów do Rankingu i drobne bonifikaty które są mniejsze niż w przypadku LŚ
Jak czytam wpisy niektórych ludzi dochodzę do wniosku, że niektórzy powinni mieć Internet tylko do odczytu... To jaki turniej jest niby wysokiej rangi, skoro MŚ nie są?! Może Puchar Wielkich Mistrzów, albo Klubowe Mistrzostwa Świata?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Mamut91
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 07:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mamut91 »

Pragnę przypomnieć że pomimo Zwycięstwa w ME i klęsce na MŚ nie mieliśmy zagwarantowanego miejsca w Pucharze Świata dopiero dzika karta wynegocjonowana przez PZPS pozwoliła się tam znaleźć...

Jeśli Mistrz Europy nie ma zagwarantowanego udziału w PS... to odpowiedz mi o sensie i prestiżu obu tych imprez... Na PŚ wtedy był bilet na igrzyska więc jakaś marchewka i prestiż był... Jak się ostatecznie skończyło każdy wie...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: mikser »

Mamut, pogrążasz się...Wychodzi na to, że liczą się tylko Igrzyska jako wyznacznik wszystkiego dobrego jeśli idzie o medale, a te mierne mistrzostwa Świata czy Europy to takie popierdułki. Czysta głupota.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: dreamer »

Mamut91 pisze:Pragnę przypomnieć że pomimo Zwycięstwa w ME i klęsce na MŚ nie mieliśmy zagwarantowanego miejsca w Pucharze Świata dopiero dzika karta wynegocjonowana przez PZPS pozwoliła się tam znaleźć...
Jeśli Mistrz Europy nie ma zagwarantowanego udziału w PS... to odpowiedz mi o sensie i prestiżu obu tych imprez... Na PŚ wtedy był bilet na igrzyska więc jakaś marchewka i prestiż był... Jak się ostatecznie skończyło każdy wie...
Mistrz Europy - jak i każdego innego kontynentu (a raczej federacji kontynentalnej) - ma zapewniony start w Pucharze Świata. Gdyby AA z zespołem zdobył złoty medal ME 2011 to nie potrzebowałby dzikiej karty na Puchar Świata. Castellani zdobył ME 2009 ale akurat wtedy nie było Pucharu Świata, bo ten rozgrywany jest co cztery lata, zawsze na rok przed IO i jest jednocześnie dla wielu drużyn turniejem kwalifikacyjnym do IO.

edit: Można więc w jakimś stopniu (ale bez przesady) mówić o tym, że co drugie ME są z tego punktu widzenia ważniejsze, bo otwierają przy bardzo dobrej postawie zespołu drogę do IO.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Mamut91
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 07:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mamut91 »

mikser pisze:Mamut, pogrążasz się...Wychodzi na to, że liczą się tylko Igrzyska jako wyznacznik wszystkiego dobrego jeśli idzie o medale, a te mierne mistrzostwa Świata czy Europy to takie popierdułki. Czysta głupota.

Zapomniałeś dopisać LŚ i inne memoriały które są tak naprawdę bardziej prestiżowymi sparingami... Ale w zasadzie trafiłeś w sedno...

W zasadzie deo tego można też przywołać nasze złotka które ostatnio poszły po równi pochyłej. Kasia Skowrońska była takim Wlazłym bo ona z Matlakiem grać nie będzie... Dziewczyny wpadły w mantrę że z Matlakiem nic nie ugrają więc za wszelką cenę chciały go zostawić na lodzie co im się po części udało... Co do Świderka nie mam żadnych pytań bo o ile kluby na rozgrywkach europejskich walczą o uwagę sponsorów to w Reprze Kobiet też nie jest dobrze

Konkluzją jest że wszystko wychodzi powoli prezesowi Przedpełskiemu z pod kontroli bo na LŚ trzeba było grać żeby hajs zarobić
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Sobollo »

Boże jak czytam niektóre posty na forum to mam nieźle brechty. nawrocki na trenera? hahahaha to tak jakby pogodzić się z wieczną klęska. wogóle branie polaka na trenera kadry nie jest dobrym rozwiązaniem. ms nie są prestiżowe? hahahaha dla mnie igrzyska są tak samo prestiżowe jak ms a ls tak samo jak me bo jednak na me nie grają wszyscy a na ls tak.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: mikser »

Sobollo pisze:Boże jak czytam niektóre posty na forum to mam nieźle brechty. nawrocki na trenera? hahahaha
Jak już czytasz to czytaj uważnie, tu nikt nie chce go na trenera. Wręcz przeciwnie;]
Mamut91 pisze: Zapomniałeś dopisać LŚ i inne memoriały które są tak naprawdę bardziej prestiżowymi sparingami... Ale w zasadzie trafiłeś w sedno...

W zasadzie deo tego można też przywołać nasze złotka które ostatnio poszły po równi pochyłej. Kasia Skowrońska była takim Wlazłym bo ona z Matlakiem grać nie będzie... Dziewczyny wpadły w mantrę że z Matlakiem nic nie ugrają więc za wszelką cenę chciały go zostawić na lodzie co im się po części udało... Co do Świderka nie mam żadnych pytań bo o ile kluby na rozgrywkach europejskich walczą o uwagę sponsorów to w Reprze Kobiet też nie jest dobrze

Konkluzją jest że wszystko wychodzi powoli prezesowi Przedpełskiemu z pod kontroli bo na LŚ trzeba było grać żeby hajs zarobić
Pomijając uwagi o kobiecej reprezentacji - nie miejsce i żaden sens w odniesieniu do toczącej się tu dyskusji - to trafiłem w sedno pisząc o głupotach z Twojej strony? Miło (ironia). Raz na cztery lata odbywa się impreza nazwana szumnie Olimpiadą - żeby lud miał radochę - gdzie zbiera się do kupy wszystkie dyscypliny i rozdaje medale. Wszystkie inne imprezy przy niej blakną, medale zdobyte tracą sens...Po co zwoływać kadrę rok rocznie jak można raz na cztery lata się spotkać i rozegrać jedne zawody? Obudź się człowieku.
Mamut91
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 07:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Mamut91 »

Wygrać MŚ czy ME które odbywają się praktycznie co Roku... I ktoś wcześniej wspomniał że im bliżej IO tym gra toczy się o większą stawkę Punkty rankingowe potrzebne do rozstawienia Bilet na imprezy typu PŚ gdzie można zdobyć kwalifikację na Szumne Igrzyska... no i hajs Niewiem ile PZPS dawał za złoto do podziału ale Złota zasada Hajs się musi zgadzać coraz bardziej motywuje by federacje łakomiły się na pieniądze nawet kosztem wyników... Zwłaszcza że 3/4 nagrody przypada zawodnikom i sztabowi 1/4 idzie na federację...

Idąc tym tokiem myślenia Szumne igrzyska są przereklamowane a porażka... Na Szumnej Olimpiadzie przecież nic wielkiego się nie stało

Kurek też poszedł na hajs ostatecznie całe Dynamo sezon miało poniżej oczekiwań a Kurek odszedł bez wielkiego sprzeciwu... i nikt go nie zatrzymywał Tak samo jak Żygadłę

Trener Bernardi wspominał też o zachowaniu M.in Kubiak który będąc zmienianym nie przybił piony Rzucił Tabliczkę i zaczął mruczeć pod nosem... No i magiczne minki Bartmana w Jastrzębiu jak Łasko ciągnął grę a Zibi stał w kwadracie...

Jesteś z Rzeszowa więc zapewne widziałeś minki Zibiego gdy Schoeps też ciągnął grę... Telewizja tego nie pokaże ale Zibi wcale nie był taki happy ...

O innych nawet nie wspomnę bo widać że niektóre tematy są tabu i lepiej mydlić oczka czymś innym niż skupić się na tym że to już 2 impreza z rzędu przegrana Ale jedni mają do 1 raza sztuka a Inni do 3 razy sztuka... Mam nadzieję że gra zaskoczy..


Ale sądząc po tym co się stało w Warnie kadra to nie będzie monolit tylko grupy nacisku gdzie każdy będzie chciał coś ugrać....
Tryku
Posty: 178
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Tryku »

Dodam jeszcze 2 błedy według mnie Anastasiego

Środkowi to tez nasza bolączka drewna drewna i jeszcze raz drewna o Możdżonku dokłądniej szkoda gadac. Tutaj rówież rozwazył bym powołanie Plińskiego moze jest juz starszy ale on nie jest takim drewnem jak pozostali i potrafi z piłka zrobic wszystko a nie tylko uderzyć przed siebie jak to obecni nasi środkowi robią. Chociaż dałbym szanse Wronie za Możdżonaka bo wedłyg mnie jest lepszy.

Kolejnym blędem i to waznym jest mianowanie Możdżonka na kapitana. Drewniak który nie umie zmotywować chlopaków. On sie nie nadaje na kapitana. Popatrzcie np na wlazłego w skrze to jest prawdziwy kapitan. W reprezentacji na to dałbym Żygadło, Winiara lub dałbym nawet odpowiedzialnośc Kurkowi bo to chłopak pełen energii i wniósł by wiele jako kapitan.
Tryku
Posty: 178
Rejestracja: 21 kwie 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Tryku »

krzysiu pisze:http://www.plusliga.pl/news/id/7537 polecam przeczytać ten wywiad

Jeszcze co do tego.

Anastasi sie tam tłumaczy ze wprowadzili do gry nowego libero. A przecież libero - Zatorski chyba tam grał najlepiej z wszyskich, świtne obrony i stabilne przyjęcie.

I mówicie ze lepiej nie powoływac Zagumengo i Wlazłego bo mamy odmładzac reprezentacje. Odmładzac to sobie moze brazylia i zawsze beda silni a my po prostu mamy byc silni nie zważając na to czy sa młodzi czy starsi. Trzeba pomieszac mlodosc i doświadczenie żeby walczyć na wysokim poziomie. Po przegranych IO i LŚ śmiało bym wprowadził Zagumnego Wlałego i Plińskiego choć o Plińskim PZPS nie mówiło.
robal
Posty: 111
Rejestracja: 21 wrz 2012, o 15:02
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: robal »

Tryku pisze:
krzysiu pisze:http://www.plusliga.pl/news/id/7537 polecam przeczytać ten wywiad

Anastasi sie tam tłumaczy ze wprowadzili do gry nowego libero. A przecież libero - Zatorski chyba tam grał najlepiej z wszyskich, świtne obrony i stabilne przyjęcie.
Mimo wszystko to właśnie Zatorski powodował sporo nieporozumień w obronie.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kuki91 »

Mamut91 pisze:Wygrać MŚ czy ME które odbywają się praktycznie co Roku... I ktoś wcześniej wspomniał że im bliżej IO tym gra toczy się o większą stawkę Punkty rankingowe potrzebne do rozstawienia Bilet na imprezy typu PŚ gdzie można zdobyć kwalifikację na Szumne Igrzyska... no i hajs Niewiem ile PZPS dawał za złoto do podziału ale Złota zasada Hajs się musi zgadzać coraz bardziej motywuje by federacje łakomiły się na pieniądze nawet kosztem wyników... Zwłaszcza że 3/4 nagrody przypada zawodnikom i sztabowi 1/4 idzie na federację...

Idąc tym tokiem myślenia Szumne igrzyska są przereklamowane a porażka... Na Szumnej Olimpiadzie przecież nic wielkiego się nie stało
Aha.
Mamut91 pisze:Kurek też poszedł na hajs ostatecznie całe Dynamo sezon miało poniżej oczekiwań a Kurek odszedł bez wielkiego sprzeciwu... i nikt go nie zatrzymywał Tak samo jak Żygadłę
ile widziałeś występów Żygadły w Fakiele? Fakt, nikt go nie zatrzymywał, przecież zmienił Fakieł na jakiś słaby Zenit
Mamut91 pisze:Trener Bernardi wspominał też o zachowaniu M.in Kubiak który będąc zmienianym nie przybił piony Rzucił Tabliczkę i zaczął mruczeć pod nosem...
Nawet nie rozumiem tego zdania, co to ma do tematu? Bernardi to nowy asystent Anastasiego?
Mamut91 pisze:No i magiczne minki Bartmana w Jastrzębiu jak Łasko ciągnął grę a Zibi stał w kwadracie...
To samo pytanie co do Żygadły, widziałeś jakiś mecz Jastrzębia jak grał tam Bartman? Bo tak zdaje mi się, że Łasko przyjmującym w JW nie był, Bartman część sezonu nie grał przez kontuzje, jego "zmiennikami" byli Bozko i Nemer.
Mamut91 pisze:Jesteś z Rzeszowa więc zapewne widziałeś minki Zibiego gdy Schoeps też ciągnął grę... Telewizja tego nie pokaże ale Zibi wcale nie był taki happy ...
A jakie były minki kogokolwiek, jak Bartman był jednym z lepszych zawodników Resovii w Finałach?




Proszę uporządkować dyskusje, wchodzę na internety z radością na dyskusję na poziomie, a jestem atakowany bezsensami :<
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: troche zorientowany »

Dlaczego zamknięto temat w sprawie Wlazłego? Czy tu jest forum siatkarskie czy towarzystwo wzajemnej adoracji?
Czy są tematy tabu , które moderatorzy swoją władzą będą określać tym mianem , bo kogoś lub czegoś nie lubią.
Jestem rzadkim autorem tekstów ale czytam wiele. Nie podoba mi się takie podejście autorów bo pachnie cenzurą i brakiem obiektywizmu. Dostałem raz ostrzeżenie za to że przeprosiłem ostatnio kogoś za to że próbował mnie obrazić ale wiem że tematyka była niepopularna bo nie wpisywała się w uświęcony nurt poglądów moderatorów. Trąca mi to "jedynym słusznym poglądem przewodniej siły narodu' z czasów komuny. Mówię stanowczo NIE takiemu traktowaniu nawet jeśli moderatorzy zablokują moje konto to sobie ulżyłem i basta. Tak długo jak kibice chcą rozmawiać o powrocie Wlazłego do kadry to trzeba im to umożliwić.
Z analizy wypowiedzi obu stron wynika, że obaj panowie są obrażeni, ale Wlazły chce grać a nie jak próbuje się tutaj wmawiać większości, że nie chce. I nie zmienia tego faktu jego wypowiedź dla prasy bo zawodnik przekazał jedynie opinię, że jeśli AA i inni go nie chcą to on na siłę nie będzie burzył całego towarzystwa wzajemnej adoracji.
Ponadto prawda jest taka , że jego brak w kadrze mocno zaniża poziom atakujących a średniacy ( Bartman i Jarosz) nie mają do kogo równać bo młodzi ( Konarski, Krzysiek, Bociek) to pomimo talentu zupełny brak doświadczenia.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: hubert »

troche zorientowany pisze: Z analizy wypowiedzi obu stron wynika, że obaj panowie są obrażeni, ale Wlazły chce grać a nie jak próbuje się tutaj wmawiać większości, że nie chce. I nie zmienia tego faktu jego wypowiedź dla prasy bo zawodnik przekazał jedynie opinię, że jeśli AA i inni go nie chcą to on na siłę nie będzie burzył całego towarzystwa wzajemnej adoracji.
Jakby Wlazły chciał grać to powinien trzymać mordę na kłódkę za przeproszeniem i na pytanie o grę w kadrze odpowiadać, że jest silny, zwarty, gotowy i jak dostanie powołanie to przyjedzie. Ale nie, Mariuszek zawsze musi coś od siebie dodać, najczęściej uderzając w tony martyrologiczne, że nikt go nie lubi, nie chce itp.
Zresztą to nie pierwszy trener z którym Wlazły ma problem więc to raczej co z nim jest nie tak.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: azsiak88 »

1. odgrzewanie kotleta z Wlazłym to kompletny idiotyzm
2. zmiana trenera na tak krótki czas przed ME jeszcze większy idiotyzm, chyba, że myślą już o MŚ (o to jednak bym działaczy nie posądzał :] )

Czemu ta kadra tak gra? Bo w takiej nijakiej formie byli cały czas zawodnicy w lidze + plus przyjazd przytłumionego Żygadły i w jakieś tam formie Kurka.

Nie ma zawodników. Ich apogeum z czego dało się wycisnąć maksimum mam wrażenie, że nastąpiło na PŚ i też czynnikiem było to, że nikt nie liczył na nich wtedy. Bardziej myślało się o innych kwalifikacjach do IO.

Bardziej mam myśli, że MŚ u nas mogą skończyć się klapą. Trochę ich wygoniło po różnych ligach i jak tam nie będą grać to będzie źle. Chyba że nagle objawi się nam młot w postaci Boćka i jakiś nowy SuperKurek a Drzyzga będzie miał super sezon w Rzeszowie.

Sorry, nie wierzę w to.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”