Błędy Anastasiego

Luzz
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2013, o 11:32
Płeć: M

Błędy Anastasiego

Post autor: Luzz »

Byłem blisko reprezentacji od czasów Lozano. To on złapał ją mocno i stworzył jej siłę. Castellani ją rozwodnił, a Anastasi...
Ja wiem, ze to uznana trenerska sława i prezes Przedpełski prawie się w nim zakochał. Ale ostatnio Anastasi robi błąd za błędem. Padło rozegranie, "Guma" był artystą, Żygadło jest najwyżej sprawnym rzemieślnikiem. Nie ma Wlazłego, Winiarski jakby się cofnął w swoim rozwoju. Kurek zajęty jest robieniem klubowej kariery i pieniędzy, na doskonalenie warsztatu brak mu czasu. Najgorsze jednak, że w tej drużynie nie widać koncepcji gry, własnego stylu, wypracowanych oryginalnych schematów, które gra się wtedy, gdy radosna twórczość nie idzie.
Może prezes Przedpełski powinien zrewidować swoje wielkie uczucie? Wybitnych trenerów jest jeszcze paru.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kuki91 »

Największym błędem Anastasiego były 4 medale w 4 kolejnych imprezach, do dzisiaj nie umiem mu tego wybaczyć :/
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: KadrO »

kuki91 pisze:Największym błędem Anastasiego były 4 medale w 4 kolejnych imprezach, do dzisiaj nie umiem mu tego wybaczyć :/
Wywalić go na zbity pysk za takie coś.
A tak na poważnie, ten temat to chyba kpina.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: mikser »

KadrO pisze: A tak na poważnie, ten temat to chyba kpina.
Podobnie jak temat o Wlazłym. I pewnie tak samo nie zostanie usunięty. Forum powoli traci poziom.
Ostatnio zmieniony 9 lip 2013, o 16:42 przez mikser, łącznie zmieniany 1 raz.
kanimo

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kanimo »

Aaaa... kolega JN? Witamy na forum. :P
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: KadrO »

mikser pisze:
KadrO pisze: A tak na poważnie, ten temat to chyba kpina.
Podobnie jak temat o Wlazłym. I pewnie tak samo nie zostanie usunięty. Forum powoli tarci poziom.
Moderacja dla samego zachowania poziomu dyskusji powinna takie tematy likwidować jeszcze za nim rozwinie się tutaj dyskusja.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: sb.slav »

Żaden problem :) Przemianować nazwę wątku na Byli i obecni trenerzy Reprezentacji Polski Mężczyzn w piłce siatkowej i tu sobie pisać, o wszystkim, włącznie z krytyką posunięć poszczególnych trenerów ;-).

Myślę, że taki wątek może się przydać.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: d12343 »

Przyznam, że przeczytałam post otwierający ten wątek dość szybko po jego ukazaniu się i chciałam jakoś zareagować, ale niezbyt kleiły mi się myśli (riposta użytkownika kuki91 - bezcenna :D ). Byłam ciekawa reakcji innych i zdaje się, że temat niespecjalnie "chwycił". To pokrzepiające :)
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
kanimo

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kanimo »

Mysle, ze takie rzeczy tu nie przejda.
To forum kibicow, ludzi, ktorzy lubia i ogladaja siatke w roznych wydaniach-reprezentacyjna, klubowa, plus i nizszo ligowa, mlodziezowa itp, czasem grali lub graja amatorsko. Kiepskie miejsce na zakorzenienie sie troli.

Ale mod by sie przydal. To drugi taki temat w krotkim odstepie czasu-sezon czy moda?
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: mikser »

Szkoła się skończyła, nadszedł sezon reprezentacyjny - można popsioczyć trochę bo czasu od cholery. W czasie sezonu ligowego trolle cichną bo pewnie pojęcie słabe z naciskiem na bardzo słabe jeśli chodzi o znajomość drużyn. Z reprezentacją to co innego...Od kilku dni czytam na portalach komentarze typu:" AA jest zły bo olał Zagumnego i go nie powołał", "Dlaczego w kadrze nie ma Plińskiego" czy "Jak może Wiśnia nie grać, trener na pewno go nie lubi". Witki opadają. Drodzy moderatorzy, usuńcie proszę ten temat.
pozytyw
Posty: 174
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:29

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: pozytyw »

Każdy kto krytykuje AA jest trollem?
Wg. mnie można go krytykować choćby za wystawianie Ignaczaka w poprzednich meczach. Jego przyjecie w pierwszym meczu z Argentyną kosztowało nas 1 pkt. Po co ryzykować z Ignaczakiem mając Zatorskiego w bdb formie?
Najlepsi na świecie są kibice Resovii
placid
Posty: 501
Rejestracja: 27 maja 2011, o 09:05
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: placid »

Można a nawet trzeba . Kończ waś wstydu oszczędź , jedyny turniej który został dobrze zagrany pod przywództwem tego pseudo szkoleniowca to PŚ , który graliśmy w trakcie sezonu ligowego i siwy nie miał czasu na żadne " przygotowania" . Wszystkie inne "sukcesy" to różne mniej lub bardziej sprzyjające okoliczności ,organizacje , zaangażowanie inny drużyn itd . Także dziękujemy .
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: bakek »

Powinno się wypowiadać, a także krytykować.

Ale tekstów typu: Kurek jest zajęty robieniem kasy, Winiarski cofnął się w rozwoju itd. to nie będę nawet komentował. Co do tego ma w ogóle Anastasi?

Owszem, popełnia błędy. Nawet spore. Nietrafiona forma na Igrzyska Olimpijskie. Zły początek LŚ 2013...
Chyba każdy na forum zobaczył, że brakuje Zatorskiego, a Jarosz jest w lepszej formie od Bartmana.

Każdy ma swoje słabości, niedoskonałości, także nasz trener. Ja często staram się je znajdować. Tylko dlaczego kogoś od razu skreślać? Kogoś kto w końcu nie jest bez sukcesów.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: hubert »

bakek pisze: Każdy ma swoje słabości, niedoskonałości, także nasz trener. Ja często staram się je znajdować. Tylko dlaczego kogoś od razu skreślać? Kogoś kto w końcu nie jest bez sukcesów.
Co ciekawe ci skreślający nie mają zazwyczaj zielonego pojęcia o siatkówce ( ba - o sporcie w ogóle ). To tak jakby krytykować chirurga bo "widziałem na jutubie kilkadziesiąt operacji" i się znam.
Przeraża mnie jak niektórzy są nieświadomi swojej ignorancji.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: KadrO »

hubert pisze:
bakek pisze: Każdy ma swoje słabości, niedoskonałości, także nasz trener. Ja często staram się je znajdować. Tylko dlaczego kogoś od razu skreślać? Kogoś kto w końcu nie jest bez sukcesów.
Co ciekawe ci skreślający nie mają zazwyczaj zielonego pojęcia o siatkówce ( ba - o sporcie w ogóle ). To tak jakby krytykować chirurga bo "widziałem na jutubie kilkadziesiąt operacji" i się znam.
Przeraża mnie jak niektórzy są nieświadomi swojej ignorancji.
To niestety fakt. I stąd też ten temat powinien zostać w jak najszybszym tempie po prostu zlikwidowany.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: arbas »

Po pierwsze łatwo się wypowiadać po fakcie, a już najłatwiej po porażce. LŚ się jeszcze nie skończyła. To raz. Dwa niektórzy uważają trenerów za cudotwórców zupełnie pomijając potencjał kadry. A co dostał Anastasi w tym roku? Chyba najgorszą dwunastkę od lat. Kurek po kompletnie zawalonym sezonie, Winiarski, Żygadło mają już swoje lata, Bartman z Jaroszem w trakcie sezonu nie zachwycali a następców brak.... Możdżonek grzeje ławę w Zaksie, Nowakowski też nie zachwyca. I jakoś nie widzę powodów do optymizmu jeśli chodzi o kadrę na najbliższe lata. Najsilniejsi IMO byliśmy na MŚ za czasów Lozano. Ciężko wyrokować, kiedy znowu kadra będzie miała podobny potencjał...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Chal »

hubert pisze:Co ciekawe ci skreślający nie mają zazwyczaj zielonego pojęcia o siatkówce ( ba - o sporcie w ogóle ). To tak jakby krytykować chirurga bo "widziałem na jutubie kilkadziesiąt operacji" i się znam.
Przeraża mnie jak niektórzy są nieświadomi swojej ignorancji.
Jeśli nawet chirurg wykonał w swoim życiu tysiące udanych operacji, to gdy spartaczy moją, nie mogę go skrytykować, bo sam nie jestem lekarzem?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kevinpsb »

Luzz pisze:1. Castellani ją rozwodnił.
2. Ale ostatnio Anastasi robi błąd za błędem.
3.Padło rozegranie, "Guma" był artystą, Żygadło jest najwyżej sprawnym rzemieślnikiem.
4. Nie ma Wlazłego,
5. Winiarski jakby się cofnął w swoim rozwoju.
6. Kurek zajęty jest robieniem klubowej kariery i pieniędzy, na doskonalenie warsztatu brak mu czasu.
7. Najgorsze jednak, że w tej drużynie nie widać koncepcji gry, własnego stylu, wypracowanych oryginalnych schematów, które gra się wtedy, gdy radosna twórczość nie idzie.
8.Może prezes Przedpełski powinien zrewidować swoje wielkie uczucie? Wybitnych trenerów jest jeszcze paru.
1. A co to oznacza, bo w sumie to nie wiem? - jakby nie patrzeć spora cześć obecnej kadry to zawodnicy wykrystalizowani za DC. Mimo że oczywiście Castellani przegrywał co się da.
2. Czekam aż mu je wytkniesz. Nie twierdzę że AA nie jest nieomylny, można mu wiele wytknąć, ale Ty prawdopodobnie nie jesteś wstanie tego zrobić.
3. Dla mnie zdanie bez pokrycia z rzeczywistością. Żygadło to obecnie zawodnik na poziomieZagumny. Guma gra lepiej środkiem, Żygadło gra lepiej do tyłu i lepiej nakłada lewe, Zagumny ma lepszy przerzut do tyłu. Reszta jest porównywalna...
4. Nie ma. Ale nie wiemy dlaczego...
5. Winiar gra fajnie, podoba mi się jego gra.
6. Kurek jest po kontuzji po której nie może wrócić do formy.
7. Schematy są widoczne, tylko że są tacy którzy nie są wstanie ich zauważyć.
8. Nie ma ku temu argumentów.
Na tą chwilę nie zarzuciłeś nic AA, a wydawałoby mi się że chyba chciałeś.
KadrO pisze: A tak na poważnie, ten temat to chyba kpina.
Niekoniecznie. Przy analizie meczu można wiele wytknąć, dlaczego nie zrobić tego tutaj... Nie ma ludzi nieomylnych.
placid pisze:jedyny turniej który został dobrze zagrany pod przywództwem tego pseudo szkoleniowca to PŚ , który graliśmy w trakcie sezonu ligowego i siwy nie miał czasu na żadne " przygotowania" . Wszystkie inne "sukcesy" to różne mniej lub bardziej sprzyjające okoliczności ,organizacje , zaangażowanie inny drużyn itd . Także dziękujemy .
Szczególnie Brazylia (zawsze chcąca wygrać!) to czynniki sprzyjające. Niestety bzdurny post... Po za tym nawet jak coś pomaga, to z pomocy trzeba umieć skorzystać.
Chal pisze:
hubert pisze:Co ciekawe ci skreślający nie mają zazwyczaj zielonego pojęcia o siatkówce ( ba - o sporcie w ogóle ). To tak jakby krytykować chirurga bo "widziałem na jutubie kilkadziesiąt operacji" i się znam.
Przeraża mnie jak niektórzy są nieświadomi swojej ignorancji.
Jeśli nawet chirurg wykonał w swoim życiu tysiące udanych operacji, to gdy spartaczy moją, nie mogę go skrytykować, bo sam nie jestem lekarzem?
Złe porównanie Chal. Możesz po Twoją operację spartaczył i koniec. Natomiast AA ma właśnie wytykane za formę Kurka za którą zwyczajnie nie odpowiada, bo kiedy ostatnio w Rosji Kurek grał dobrze?

Zgadzam się z Hubertem, głównie krytykują laicy, którzy widzą suche wyniki. Żaden z nich nie wie, że choćby Kurek i Winiar są po kontuzjach i potrzeba im czasu...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Chal »

kevinpsb pisze: Złe porównanie Chal. Możesz po Twoją operację spartaczył i koniec. Natomiast AA ma właśnie wytykane za formę Kurka za którą zwyczajnie nie odpowiada, bo kiedy ostatnio w Rosji Kurek grał dobrze?
Ale też za uparte trzymanie się nazwisk i brak zmian mimo bardzo słabej gry niektórych zawodników, za co już odpowiada w pełni.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
kalosz
Posty: 1375
Rejestracja: 30 paź 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kalosz »

no ale przecież jeszcze nie wiemy czy to błąd Anastasiego. dopiero wynik w LŚ i ME powinien odpowiedzieć czy uparte granie jedną szóstką dało pozytywne efekty czy nie.
1971, 1972, 1974, 1975, 2012, 2013
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: ursula127 »

Tak,to są jego błędy które popełnił.Tylko łatwo się je wytyka po fakcie,siedząc w fotelu i nie mając rzadnej odpowiedzialności za swoje pomysły.Błędami personalnymi AA w LŚ byli ZB i Ignaczak,przez nich przegraliśmy wazne mecze.Więc przyjrzyjmy się tym błędom dokładniej.
Bartman: grał w lidze mało i nierówno.Może trener czekał aż się ogra w ważnych meczach i przełamie?Tak było z Kurkiem,który w pierwszych meczach grał padakę a obecnie ciągnie grę.Bartman najlepszy mecz rozegrał z Francją , a potem wyleciał ze składu.Pamiętajmy też o kontuzji Konarskiego.
Ignaczak: tu AA może wybierać między Igłą a Zatorskim.I wybrał początkowo Zatorskiego.Ten zagrał świetnie na przyjęciu z Brazylią ....i kiepściutko w obronie.Świetne przyjęcie zatuszowało błedy Zatora,ale klasowy obserwator widział je jak na dłoni.W następnym seciku AA musiał wybierać między dobrym przyjęciem a obroną,postawił na obronę.Nie trafił ,Igła był jednym z bardziej winnych porażkom z Francją ,ale o tym wiemy po fakcie.Wiem że tu są fachowcy którzy wiedza wszystko już przed meczem ( w wątkach transferowych Plusligi już medale są prawie rozdane tylko na podstawie transferów:) ale życie nie jest takie różowe.To jak ocenianie rozdania w brydżu w otwarte karty,wtedy wszyscy są najmądrzejsi:)
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kevinpsb »

Chal pisze: Ale też za uparte trzymanie się nazwisk i brak zmian mimo bardzo słabej gry niektórych zawodników, za co już odpowiada w pełni.
Oczywiście... Pełna zgoda. Bartman był za długo na boisku, Kurek jest...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: kevinpsb »

ursula127 pisze:Ten zagrał świetnie na przyjęciu z Brazylią ....i kiepściutko w obronie.Świetne przyjęcie zatuszowało błedy Zatora,ale klasowy obserwator widział je jak na dłoni.
:] Mowa o najlepiej broniącym 1 weekendu ligi światowej... Zatorski zagrał świetnie we wszystkich elementach.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: ursula127 »

Ja patrzę na grę a nie na statystyki,inaczej to wygląda
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: KadrO »

ursula127 pisze:Ja patrzę na grę a nie na statystyki,inaczej to wygląda
To chyba nie do końca przyglądasz się tej grze.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: Artek1967 »

arbas pisze:..... niektórzy uważają trenerów za cudotwórców zupełnie pomijając potencjał kadry. A co dostał Anastasi w tym roku? Chyba najgorszą dwunastkę od lat. Kurek po kompletnie zawalonym sezonie, Winiarski, Żygadło mają już swoje lata, Bartman z Jaroszem w trakcie sezonu nie zachwycali a następców brak.... Możdżonek grzeje ławę w Zaksie, Nowakowski też nie zachwyca. I jakoś nie widzę powodów do optymizmu jeśli chodzi o kadrę na najbliższe lata. Najsilniejsi IMO byliśmy na MŚ za czasów Lozano. Ciężko wyrokować, kiedy znowu kadra będzie miała podobny potencjał...
Jak to dostał???? chyba sam ich sobie WYSELEKCJONOWAŁ a nie DOSTAŁ :)

Krytykować kogoś można jesli nie ma wyników, (patrz- piłka kopana) a tu akurat wyniki są. Byc może jest pewien niedosyt po IO, ale to jest sport :)

Zgadzam sie jedynie, ze AA strasznie sie przywiazuje do nazwisk, i tego po prostu nie rozumiem! Czemu ciągany jest Michał Ruciak, z całym szcunkiem dla tego zawodnika ale naprawde nie mozna już nikogo znależć aby cos potrafił poza zagrywka (nota bene wcale bez rewelacji i jesli prześledzić statystyki ostatnich meczy- kompletnie pomijalny wpływ na wynik). Czy Marcin Możdzonek? genialny środkowy ze smołą pod podeszwami i balonowa zagrywką . Czy nasz podstawowy wystawiajacy.... bo słowo rozgrywajacy jakoś mi sie nie chce napisać...

Dochodze do wniosku że AA jest po prostu masochistą :)

Nie wiem czy juz nie powinno sie odmładzać tej druzyny w perspektywie IO 2016. Ale moze to jest zbyt wcześnie?

Mam nadzieję że AA wie co robi, i tyle. I mam nadzieję, że grę naszej reprezentacji bedzie sie ogladać z przyjemnością, a nie z zażenowaniem. To jest sport- zawsze mozna przegrać- czasami przeciwnik w danym dniu jest lepszy lub ma ociupinę wiecej szczęścia, ale ważny jest styl takiej porażki.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: ursula127 »

KadrO pisze:
ursula127 pisze:Ja patrzę na grę a nie na statystyki,inaczej to wygląda
To chyba nie do końca przyglądasz się tej grze.
Jeśli widzę niebronione ważne piłki,lub łatwe a nieobronione,to moim skromnym zdaniem mają one większy wpływ na zespół i wynik niż duża ilość obronionych i wysokie statystyki.To analogiczna sytuacja jak z Bartmanem i Jaroszem,statystyki w LŚ mają podobne ,a drażniąca jest u ZB sytuacja kiedy atak bez bloku ,albo na pojedyńczym idzie w aut,albo idzie kiwka.To jest marnowanie pracy zespołu.A w nasze pomarańczowe wpadało naprawdę niemało.
Uważam ,że Zatorski jest bardziej wartościowym zawodnikiem dla kadry niż Igła,ale trudno mnie będzie przekonać,że mecze z Brazylią były w jego wykonaniu świetne( mimo fantastycznego przyjęcia) i AA nie miał prawa próbować szukać innych wartości na pozycji libero
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: compact »

Obaj zagrali po 4 mecze i Zatorski statystycznie bronił trochę lepiej, ale ludzie, jaki potencjał ofensywny ma Brazylia i USA, a jaki Argentyna i Francja. To że ktoś do każdej piłki nie robi 2-metrowego padu ze śrubą i szpagatem przy lądowaniu, nie znaczy, że nie broni. Dobrze, że chociaż coraz mniej jest głosów, że Ignaczak powinien grać, bo "umie poderwać chłopaków do walki, jest prawdziwym wojownikiem, a tak w ogóle to jak to bez Igły?".
ursula127
Posty: 1415
Rejestracja: 5 mar 2013, o 21:59
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: ursula127 »

compact pisze:Obaj zagrali po 4 mecze i Zatorski statystycznie bronił trochę lepiej.
Tu właśnie tkwi różnica w naszym rozumieniu.Ocenianie gry na podstawie statystyk uważam za błędne.To nie jest tak ,że jak fakty sa przeciw mnie to tym gorzej dla faktów.STatystyki( te powszechnie dostępne i prezentowane w klasyfikacjach zawodników) nie oddają pełni gry zawodnika,sa bardzo uproszczone i szczątkowe.Czasem też mało wiarygodne.Często spotykamy sytuacje w transmisjach meczów gdy po secie przychodzą statystyki,komentatorzy(ludzie na poziomie wiedzy siatkarskiej większej od chyba kazdego amatora z forum) dziwią się liczbom.I jeszcze jedno: statystyki nie uwzglądniają ważności piłek.
Telewizyjny oglądacz.
Pewnie brak kontaktu z grą na żywo powoduje moje zdziwienie , gdy co innego widzę w czasie meczu w tv , a co innego czytam na tym forum
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Błędy Anastasiego

Post autor: sb.slav »

Musisz bardzo kochać Igłę, innego wytłumaczenia nie ma. Nikt po meczach gdy grał Zatorski nie pisał, że "zęby bolą od patrzenia co on wyczynia", a o Igle tak. Kompromitujesz się twierdząc, że Igła jest w tym sezonie lepszy w czymkolwiek od libero Skry.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”