ME Juniorów 2014

StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: StanLee »

W żaden sposób? Wlosi wygrywają za trzy z Francja i wychodzą z pierwszego. Dziś słabszy Polietajew, aczkolwiek ilość błędów niewielka, wiec pewnie gra Wlochow w obronie miała znaczenie. 31 zagrywek Pankowa...
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Kamil92 »

StanLee pisze:W żaden sposób? Wlosi wygrywają za trzy z Francja i wychodzą z pierwszego. Dziś słabszy Polietajew, aczkolwiek ilość błędów niewielka, wiec pewnie gra Wlochow w obronie miała znaczenie. 31 zagrywek Pankowa...
W sumie racja, dzisiaj spojrzałem na tabelę bez doliczonych punktów za ten mecz. No to Polacy mogą mieć wielki problem już w półfinale.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: StanLee »

Nasi wygrali 3-0. W wyjściowym składzie rozpoczął kosztem Szymury Fornal. Nie widziałem, nie wypowiadam się.

Czesi przegrali z Turcją 2-3 - mamy już zagwarantowane pierwsze miejsce na koniec fazy grupowej, więc jeżeli chcemy uniknąć Rosji w półfinale, to liczyć możemy tylko na to, że Francuzi urwą choć dwa sety Włochom. Według mnie to jest dosyć realne. W innym wypadku o powtórzenie wyniku z kadetów będzie niezmiernie ciężko.

Donovan Dzavoronok -> 8-)
Matius

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Matius »

Nie oglądałem, ale w statystykach Bućko tym razem gorzej. Swoją drogą jest teraz ktoś kto grywał na ataku poza nim? W razie czego na zmianę za Bartka.
luka
Posty: 59
Rejestracja: 27 lut 2012, o 10:01
Płeć: K

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: luka »

30% Bućki z taką Romanią a co będzie z Czechami???? Po urazie Gryca trener Nawrocki rotuje składem tyle tylko ;)
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Pawel9221 »

Najzabawniejsze w tej sytuacji jest to , że mamy tylko jednego skrzdłowego do zmiany : Fornala , nie licze Zabłockiego , bo przeciez on nie wejdzie za Śliwke czy Szymure do 1 linii.
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: slepy sedzia »

Po urazie Gryca mamy już tylko 4 ludzi z pola , którzy jako tako potrafią atakować:
Śliwkę , Szymurę, młodego Fornala i Bućkę.
Jeszcze 2 kontuzje ( tfu, tfu ! ale wszystko przecież możliwe ) i Nawrocki zostanie zmuszony do sięgnięcia po żelazne rezerwy , o których istnieniu dziś może jeszcze nie wie : Zwiech wróci do szóstki pod siatkę, kto zdrów na przyjęcie a Kochanowski na atak.
Były by to roszady żywcem z szachów wzięte, ale słowo daję chciałbym to zobaczyć.
I ćwokowatą minę JN , kiedy się przekona, że o dziwo to działa.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: grzegorzg »

slepy sedzia pisze:(...)ale słowo daję chciałbym to zobaczyć.
I ćwokowatą minę JN , kiedy się przekona, że o dziwo to działa.
A ja czasami marzę o powierzenie reprezentacji czy klubu w ręce jakiegoś anonimowego, internetowego "fachowca", chocby i na jeden mecz. Ubaw pewnie byłby po pachy... Zapewne to się nigdy nie stanie. Ale może to i lepiej. Po co dawać małpie brzytwę ?
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Pawel9221 »

grzegorzg pisze:
slepy sedzia pisze:(...)ale słowo daję chciałbym to zobaczyć.
I ćwokowatą minę JN , kiedy się przekona, że o dziwo to działa.
A ja czasami marzę o powierzenie reprezentacji czy klubu w ręce jakiegoś anonimowego, internetowego "fachowca", chocby i na jeden mecz. Ubaw pewnie byłby po pachy... Zapewne to się nigdy nie stanie. Ale może to i lepiej. Po co dawać małpie brzytwę ?
Ale ja nie krytykuje Nawrockiego , bo widac ze dobrze druzyne przygotowal , lecz zbieg niefortunnych zdarzen sprawil ze nie mogli zagrac Szalpuk , Lemański Badura , teraz Gryc. Ja tylko stwierdzam , że mamy obecnie przez kontuzje Gryca do gry jedynie 4 skrzydłowych ( chyba fakt niezaprzeczalny jakby tam Kochanowskiego nie klasyfikowac )
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Pawel9221 »

Francja Włochy 2:2 , Rosjanie za 3 i my zwyciezcy i 1 miejsce i gramy z Włochami naprawdopobniej ?
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: slepy sedzia »

grzegorzg pisze:
slepy sedzia pisze:(...)ale słowo daję chciałbym to zobaczyć.
I ćwokowatą minę JN , kiedy się przekona, że o dziwo to działa.
A ja czasami marzę o powierzenie reprezentacji czy klubu w ręce jakiegoś anonimowego, internetowego "fachowca", chocby i na jeden mecz. Ubaw pewnie byłby po pachy... Zapewne to się nigdy nie stanie. Ale może to i lepiej. Po co dawać małpie brzytwę ?
Pudło z tą małpą - "maupa" jest ze Śląska , chyba z Jastrzębia
-----------------------------------------------------
Tak jest ! Ubaw byłby po pachy! Goliat też nie wiedział , kto na niego wychodzi z procą.
Nie jestem zawodowym trenerem siatkówki, ale byłem w swoim życiu na około 1000 treningów młodzieżowych drużyn siatkarskich prowadzonych przez wielu znakomitych trenerów. Fachowców mających worek medali z różnych młodzieżowych rozgrywek. Do tego byłem jeszcze na około 500 meczach (tak szacuję, bo może więcej) . Tylko młodzieżowych! Meczów seniorskich nie liczę. I wiem co potrafią wszyscy dobrzy juniorzy w tym kraju.
Tak! Miałbym ubaw po pachy, gdyby prowadzona przeze mnie kadra złożona z zawodników odrzuconych przez JN spuściła jego ekipie lanie. Dosłownie obśmiałbym się wtedy ze śmiechu.Po pachy.
Masz rację: zapewne to się nigdy nie stanie. A wielka szkoda. Bo moja kadra dobrana by była wg umiejętności i sportowego potencjału , a nie wg dawnych zasług i klucza SMS.
Awatar użytkownika
ProBC
Posty: 36
Rejestracja: 25 maja 2011, o 11:52
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: ProBC »

Tak czytam i nie mogę wyjść z zdumienia, stanlee zbiera ostrzeżenia, basil chyba ma bana bo się nie odzywa a posty tego użytkownika uprawiajacego ciągle krytykanctwo wciąż tu są. Widzę że przykład doroty swieniewicz poszedł w zapomnienie a na forum tepi się wartościowych ludzi promując coś takiego.

Do slepego sędziego, koleś jak taki z ciebie kozak to pojedz i powiedz to wszystko chłopakom w twarz, o tym ze ogralbys ich jakaś swoja drużyną mirków, i o tym ze osiągają sukcesy bo klepia amatorow, przed komputerem to jest każdy mocny.
"Tylko idioci mówią prawdę. Ja jestem inteligentny, więc nie mówię prawdy."
— Salvador Dalí
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: compact »

Reprezentacja województwa warmińsko - mazurskiego pod wezwaniem ślepego by rozbiła w pył tę naszą reprezentację. 8-)
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Kamil92 »

Rosja właśnie wygrywa 2 seta w meczu z Bułgarią, więc jest już pewne, że z tej grupy wychodzą oni na pierwszym miejscu i Francja na drugim. Jeśli nie stanie się kataklizm i nie przegramy z Czechami 3-0 to my również awansujemy do półfinału i w nim zmierzymy się z Francuzami.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Basil »

E tam, ja tu ciągle jestem tylko darowałem sobie komentowanie tych omamów
[edit]
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: slepy sedzia »

compact pisze:Reprezentacja województwa warmińsko - mazurskiego pod wezwaniem ślepego by rozbiła w pył tę naszą reprezentację. 8-)
Mylisz się kolego. Nic z tych rzeczy.
W mojej kadrze byli by najlepsi , to z WM załapało by się najwyżej 3 ludzi . A pewnie tylko 2.
Reszta dwunastki była by z kraju.
Siła tej kadry była by właśnie w tym, że nikogo nie było by po znajomościach lub "pa zasługam".
Zero sentymentów.
Biorąc lokalnych "matadorów" zaprzeczałbym sam sobie i nie różnił się niczym od JN , biorącego często na siłę graczy ze Spały.
bebe
Posty: 115
Rejestracja: 22 maja 2013, o 20:44
Płeć: K

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: bebe »

Nie wypowiadam się zbyt często na tym forum, chociaż temat reprezentacji juniorów jest mi bardzo bliski. Ale jeśli jest to wątek ME juniorów to wypowiadajcie się na temat proszę, o meczach, o zawodnikach a nie o decyzjach Jacka Nawrockiego. Mistrzostwa się jeszcze nie skończyły jak można oceniac wybory trenera przed efektem końcowym jego pracy? A chłopcy szkoleni w SMS raczej nie narzekają z tego co wiem
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: compact »

Gra Fornal czy Szymura?
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Pawel9221 »

Szymura
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: lucass90 »

Panowie od siatkówki młodzieżowej, jak myślicie, będą ludzie z tego Szymury? Bardziej drugi Wierzbowski, czy może drugi Bąkiewicz? A może coś pomiędzy? :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Pawel9221
Posty: 1184
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:08
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Pawel9221 »

Ciezko stwierdzić, idzie na takiego Ruciaka/ Bąkiewicza/ Buszka
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Kamil92 »

EDIT.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: lucass90 »

Pawel9221 pisze:Ciezko stwierdzić, idzie na takiego Ruciaka/ Bąkiewicza/ Buszka
A mentalnie wszystko w głowie dobrze poukładane?
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: compact »

Od połowy seta z górki, ale to naprawdę smutne, że obaj przyjmujący najchętniej w ogóle by nie przyjmowali dołem.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Basil »

Panowie od siatkówki młodzieżowej, jak myślicie, będą ludzie z tego Szymury? Bardziej drugi Wierzbowski, czy może drugi Bąkiewicz? A może coś pomiędzy? :)
Do Bąkiewicza ciężko porównać bo w przyjęciu raczej patałach no chyba, że pod względem dynamiki - obaj nie brylują w tym elemencie. Jeśli zagra tak jak podczas MPJ gdzie był najlepszym na swojej pozycji to może się przydać inaczej może być różnie.
[edit]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: lucass90 »

Basil pisze:
Panowie od siatkówki młodzieżowej, jak myślicie, będą ludzie z tego Szymury? Bardziej drugi Wierzbowski, czy może drugi Bąkiewicz? A może coś pomiędzy? :)
Do Bąkiewicza ciężko porównać bo w przyjęciu raczej patałach no chyba, że pod względem dynamiki - obaj nie brylują w tym elemencie. Jeśli zagra tak jak podczas MPJ gdzie był najlepszym na swojej pozycji to może się przydać inaczej może być różnie.
Oby grał w Częstochowie jak najwięcej, obok mega-gwiazdy z Białorusi.
AZS CZĘSTOCHOWA!
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: compact »

Szkoda, że to akurat Bućko nie wyrósł, bo tak ułożonej ręki to nie ma żaden Bołądź czy Muzaj.
Matius

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Matius »

Uff, 2:0 a była od samego początku około 4 punktowa przewaga Czechów.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Kamil92 »

Świetna końcówka naszych! Odrobili spore straty i wygrali. Każdy kto wchodził na serwis to coś od siebie dodawał. Śliwka świetnie w ataku, kończył praktycznie wszystko.

Czesi fajnie grają w obronie, dużo podbijają.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: ME Juniorów 2014

Post autor: Artek1967 »

uff... wrócili z dalekiej podróży w drugim secie. przegrywali 15-20 a wyciągneli!
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”