Reprezentacja kobiet 2015

Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

phil większość zawodniczek z Twojej listy nie prezentuje poziomu reprezentacji a co najwyżej 1 Ligi. Dlatego siedzą w OL i siedzieć będą, zamiast grać w lidze niższej. W niektórych wypadkach nie maja albo umiejętności albo parametrów. Część z nich byla wyróżniającymi sie zawodniczkami w wieku juniorskim/kadeckim, ale od dawna twierdzę, że wciskanie takich zawodniczek na siłe do OL (nie mówiac juz o reprezentacji) to totalne nieporozumienie! Z tej listy jedynie Smarzek, i na siłę Paszek prezentuje właściwy poziom. Reszta to dobry PR. Czasami mocno na wyrost.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: bytrek »

ale już pominąłeś np Kąkolewska

większość tych zawodniczek o których piszesz, wciąż ma czas i perspektywy
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: phil »

Kąkolewską pominąłem celowo. Agnieszka gra w szóstce (głównie dzięki fatalnej postawie Berit), ale tego sezonu do udanych zaliczyć nie może. Większość osób pisze, że Kąkolewska to "drewno" itd, na pewno jest w tym trochę racji, ale gdyby miała lepszą rozgrywająca to pewnie zdobyłaby więcej punktów. W poprzednim sezonie z Frauke grało jej się o wiele lepiej. Miałem nadzieję, że w tym sezonie dalej będzie robić postępy, ale jej gra momentami wygląda wręcz fatalnie.
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: picaporte »

Nie możemy sobie pozwolić, by ktoś odmawiał gry. Musimy zrobić wszystko, by najlepsze zawodniczki grały w reprezentacji. Musimy dostać się na styczniowe kwalifikacje olimpijskie - mówi prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Paweł Papke.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... kandydatow

Czyli Glinka też brana pod uwagę? ;D
riki tiki tak!
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: MaciejJoker »

picaporte pisze:
Nie możemy sobie pozwolić, by ktoś odmawiał gry. Musimy zrobić wszystko, by najlepsze zawodniczki grały w reprezentacji. Musimy dostać się na styczniowe kwalifikacje olimpijskie - mówi prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Paweł Papke.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... kandydatow

Czyli Glinka też brana pod uwagę? ;D
Glinka podobno kończy karierę po tym sezonie. Pewnie chodzi o Werblińską, Skowrońska, Bednarek, Zenik.
2012, 2013, 2015
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

Przecież w tym rankingu CEV jesteśmy na 6 miejscu i możemy spaść max na 7, bo Belgijki mało bronią za ME 2011. Za 8 miejsce raczej nie spadniemy, a jeszcze może Rosja się pokusi o wcześniejszą kwalifikację.

Tylko pytanie czy my będziemy w stanie coś na tych kwalifikacjach osiągnąć, o pierwsze 3 miejsca będzie bardzo ciężko. Chociaż z Werblińską i Kaśką jest to na pewno wykonalne.

A tak PS jak Glinka ma przyjmować, to w ogóle po co ją brać?
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: picaporte »

Jak siatkarki mają nie olewać kadry sk0ro PZPS robi to nieustannie?

Normalnie tylko takie słowa cisną mi się na usta przez tą całą dyskusję o kadrze kobiet. Jak dla mnie związek szuka tylko oszczędności w kwestii selekcjonera. Wiadomo, Polak będzie najtańszy- kolejny, który tylko mimo pewnie jakichś ambicji odwali fuszerkę, bo z kim tu współpracować. W orlenlidze zatrudniani są zagraniczni trenerzy mimo ze niektórzy bardzo mało znani po to by coś odnieśli, zrealizowali się... a młodym Polakom oj ciężko ciężko... ich tak łatwo przerobić. To tak jakby szacunek się miało tylko do obcokrajowca. To niech będzie selekcjonerem ten obcokrajowiec! Przynajmniej zacne panie nie będą miały wymówki.
riki tiki tak!
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

Szkoda, że Łyszkiewicz miała ten uraz w tym sezonie, bo miała dobry początek sezonu, teraz w przyjęciu sobie radzi- ale nieco słabiej w ataku- może jeszcze się rozkręci. W sumie to podobna zawodniczka do Paszek.
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: phil »

picaporte pisze: Jak dla mnie związek szuka tylko oszczędności w kwestii selekcjonera. Wiadomo, Polak będzie najtańszy- kolejny, który tylko mimo pewnie jakichś ambicji odwali fuszerkę, bo z kim tu współpracować.
I jak podała pewna gazeta. PZPS najprawdopodobniej zatrudni Nawrockiego, bo chce za sezon 20 tys. mniej niż Barbolini... Najpierw Papke obiecywał, że będzie najlepszy trener, a teraz okazuje się, że będzie najtańszy...
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

No to będziemy mieli ostateczny gwóźdź do trumny i pewnie skład typu Kaczorowska-Sieczka-Kąkolewska itd. :] Ciekawe co powie wtedy PZPS? Że zawodniczki są złe, a oni zrobili co mogli? :o Ja już chyba nie mam na to nerwów. Bo tylko w Polsce na selekcjonera można wybrać kogoś z zerowym doświadczeniem.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

Krótkie statystyczne podsumowanie OL pod kątem reprezentacji:

ATAK: (min. 200 ataków)
Glinka-Mogentale Małgorzata 43,12%
Zaroślińska Katarzyna 40,98%
Wójcik Aleksandra 40,69%
Smarzek Malwina 40,48%
Szeremeta Paula 38,13%
Bamber Natalia 37,82%
Werblińska Anna 37,63%
Sieczka Ewelina 37,22%
Różycka Karolina 36,36%
Kaczor Joanna 35,89%
Kowalińska Izabela 35,33%
Miros Anna 35,07%
Skrzypkowska Natalia 34,87%
Kaliszuk Tamara 34,64%
Mroczkowska Katarzyna 34,51%
...
Paszek Daria 33,55%
Kurnikowska Natalia 33,4%

PRZYJĘCIE:(min. 200)
Borek Lucyna 39,73%
Wojtowicz Mariola 36,21%
Maj Paulina 33,33%
Durajczyk Agata 33,17%
Olszówka Magdalena 30,56%
Łyszkiewicz Koleta 29,66%
Wysocka Katarzyna 29,3%
Werblińska Anna 28,73%
Różycka Karolina 28,69%
Mucha, Ściurka, Korabiec ~28%
Sawicka, Bawoł, Dybek- 26%
Śliwińska, Kuligowska, Zenik, Strózik 25%
Stanucha, Paszek, Strasz 24%
Kurnikowska Natalia 23,5%
Glinka-Mogentale Małgorzata 23%
Kaczorowska 19%
Sieczka, Wójcik 15%

BLOK:(na set)
Wojcieska Sylwia 1,5
Ganszczyk Kamila 1,03
Bednarek Agnieszka 1
Trojan Aleksandra 0,99
Polańska Gabriela 0,93
Kąkolweska Agnieszka, Ptak Monika, Mróz Katarzyna 0,9
Sobolska Dominika 0,87
Efimienko Zuzanna 0,8
Pycia Sylwia 0,76

ZAGRYWKA:
Kaczorowska Klaudia 0,51
Tokarska Maja 0,49
Smarzek Malwina 0,42
i wiele zawodniczek w przedziale 0,2-0,3X
sharkinator
Posty: 132
Rejestracja: 7 paź 2012, o 13:28
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: sharkinator »

Strasznie się ucieszyłem po dymisji Makowskiego. Później jeszcze bardziej, wiedząc że zgłosiło się wiele obcokrajowców. I gdy już wydawało się, że trenerem zostanie Lozano lub Barbolini byłem wniebowzięty. A teraz szykuje się to co zawsze, czyli nic specjalnego i równia pochyła.

PS
Da się mieć 15% przyjęcia? :o
krzysiu
Posty: 5484
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: krzysiu »

Jeżeli trenerem będzie JN to mogę się założyć o 10zł nawet :P tak wiem szał :D ,że nie wrócą te najlepsze :) chyba ,że JN im zapłaci
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: StanLee »

Może i będzie dobrym selekcjonerem Nawrocki, może ma dobry plan, ale jeżeli zostanie wybrany - to jak można tak ignorować fakty i zawodniczki? :o
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

sharkinator pisze:Strasznie się ucieszyłem po dymisji Makowskiego. Później jeszcze bardziej, wiedząc że zgłosiło się wiele obcokrajowców. I gdy już wydawało się, że trenerem zostanie Lozano lub Barbolini byłem wniebowzięty. A teraz szykuje się to co zawsze, czyli nic specjalnego i równia pochyła.

PS
Da się mieć 15% przyjęcia? :o
Chodzi o przyjęcie perfekcyjne.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SerCos »

Pięknie Micelli wypunktował PZPS
Dlaczego nie wziął pan udziału w konkursie na trenera polskiej kadry?

- Nie jestem zwolennikiem formuły konkursu. Nie uważam, aby była to odpowiednia metoda wyboru szkoleniowca. Konkurs na co? Na najlepszą osobowość? Charyzmę? W mojej opinii ważniejsze powinno być to, jak przebiegała kariera trenera, to jakie posiada metody szkoleniowe oraz to czy jego metody mają jakiekolwiek odzwierciedlenie w wynikach.

To prawda, ale rozmowy z kandydatami są jednym z etapów konkursu.

- Być może wyznaję inne zasady, ale do mnie dużo bardziej przemawia sytuacja, w której zbiera się zarząd, ustalają jakiej osoby szukają i kontaktują się z trenerami, którzy te wymogi spełniają. Skoro federacja wie jakiego trenera szuka, to dlaczego czeka aż on sam się do niej zgłosi?

Być może dlatego, że niewielu jest trenerów chcących obecnie rzucić posadę w klubie dla dość niepewnej pracy w reprezentacji?

- Jeśli postawiony zostaje konkretny, krótkodystansowy cel na ten czy tamten turniej, uważam, że nie jest możliwe zatrudnienie trenera niepracującego w danym kraju na co dzień. Jakim cudem, ktoś spoza środowiska jest w stanie poznać zawodniczki, żeby dokonać odpowiedniego wyboru zespołu w tak krótkim czasie?
żródło: reklama konkurencyjnego serwisu
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: phil »

sharkinator pisze:Da się mieć 15% przyjęcia? :o
Nawet da się mieć ujemną skuteczność przyjęcia. 3 reprezentantki grające w kadrze w 2014 to udowodniły (Wójcik, Twardowska, Mroczkowska).
StanLee pisze:Może i będzie dobrym selekcjonerem Nawrocki, może ma dobry plan, ale jeżeli zostanie wybrany - to jak można tak ignorować fakty i zawodniczki? :o
Papke mówił, że wybór dobrego trenera to priorytet i obiecał zawodniczkom szkoleniowca z najwyższej półki znającego się na siatkówce kobiet... Jak się okazało to "eliminacji" nie przeszedł np. Motta. W finałowej czwórce odpadł Lozano (Mielewski pisał, że bardzo mu zależało na tej posadzie). A prawdopodobnie wyścig o fotel selekcjonera wygra Nawrocki, który ma zerowe doświadczenie w pracy z kobietami i z najwyższej półki raczej nie jest. Werblińska, Maj, Skowrońska, Tokarska czy Wołosz mówiły, że wolałyby obcokrajowca, ale na tego PZPS też nie usłyszał. Ważne, że się zgadza kasa.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

sharkinator pisze:Da się mieć 15% przyjęcia? :o
ktoś niedawno sie ze mna spierał, jak mówiłem ze Wójcik nie umie przyjmowac.... Twardowska zreszta równiez.... a to kadrowiczki .... Makoska komedia :]
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
krzysiu
Posty: 5484
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: krzysiu »

Wybór trenera jednak w środę - znaczy się ostateczne rozmowy
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: MaciejJoker »

Barbolini chce zarabiać ok. 120-130 tys. euro za sezon. Związek nie chce tyle płacić.
- To bardzo mało. W Turcji Barbolini zarabia teraz 200tys. euro w kadrze i 190tys. w klubie. Tyle, że z Galatasaray ma odejść po sezonie. W kadrze zawodniczki go nie chcą, ale ma ważny kontrakt do Igrzysk w Rio. Jeśli tamtejszy związek go zwolni, będzie musiał mu zapłacić 400tys. euro odszkodowania - mówi Andrzej Niemczyk.
Polski związek nie chce ponoć zapłacić więcej niż 100 tys. euro za sezon. Na taką kwotę, i to brutto, na pewno zgodzi się Jacek Nawrocki, który ponoć jest obecnie faworytem wyścigu po posadę selekcjonera.
- To prawda, że trener Nawrocki przedstawił świetną koncepcję prowadzenia kadry. Ale pomysł Massimo Barboliniego jest również dobry - Paweł Papke.
Koncepcja prowadzenia kadry Nawrockiego jest ponoć bardzo szczegółowa i kompleksowa. Nawrocki, choć zdobywał mistrzostwo Polski mężczyzn z bełchatowską Skrą uchodzi za jednego z najlepszych polskich trenerów, nie ma tego, co ma Barbolini. Sukcesów i autorytetu w świecie żeńskiej siatkówki.
- Znam oczekiwania doświadczonych zawodniczek, ale z całym szacunkiem, to nie one będą wybierać selekcjonera. Jestem po rozmowach z prezesami, trenerami i sponsorami czterech najlepszych polskich klubów. Dostałem zapewnienie, że ze względu na to, kogo wybierzemy na selekcjonera, będą nie tylko zwalniali zawodniczki na zgrupowania kadry, ale wręcz je zachęcali do gry. Wszyscy doskonale rozumieją, że bez sukcesu reprezentacji nie będzie zwiększenia zainteresowania rozgrywkami OrlenLigi - dodaje Papke.
Żródło: GC Nowiny Rzeszów
2012, 2013, 2015
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SerCos »

Z jednej strony PZPS nie chce, aby trener łączył pracę w klubie i reprezentacji, a z drugiej nie chce dawać więcej.

Pewnie zwycięży wersja oszczędnościowa, bo trener Nawrocki ma świetną koncepcję i chce mniej. Na Igrzyska się nie zakwalifikujemy, nastąpi kolejna zmiana trenera, gdy Werblińskie, Skowrońskie, Skorupy, Zeniki zakończą kariery, a młode zdolne Grejmany, Chojnackie będą siedzieć na ławce, w związku z brakiem potencjału znowu zostanie trenerem Polak (Wiktorowicz albo Serwiński).
Dostałem zapewnienie, że ze względu na to, kogo wybierzemy na selekcjonera, będą nie tylko zwalniali zawodniczki na zgrupowania kadry, ale wręcz je zachęcali do gry.
:] :] :]

I on w to pewnie wierzy, co innego mieli powiedzieć, że będą działali na szkodę reprezentacji.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

Pytanie- czy Lozano juz całkiem przepadł?

Jeśli tak, to pewnie selekcjonerem będzie Nawrocki. Skoro do mediów trafiaja informacje o kasie jaka Barbolini zarabia w Turcji, to juz szukanie wymówki, że tyle od PZPS-u nie dostanie. Jak nie wiadomo o co chodzi to wszystko wiadomo :) Nie moga rozmawiać z nim o nędznej podstawie i naprawde dużych premiach za sukcesy? Kij i marchewka. A tak przy okazji to zastanawiam sie kto prowadzi te negocjacje.... Prezes -siatkarz, vice- siatkarz... to troche tak jakby pracownik (za którego nota bene kontrakty negocjowali profesjonalni managerowie) nagle stał się pracodawca i miał zatrudnić szefa dla swojej siostry-siatkarki. Czy może coś mi się myli??

Nawrocki bedzie miał dobrą posadke na dwa lata, a jak mu cos nie wyjdzie to i tak jest wymówka, że przeciez kobiet nigdy nie prowadził, a 200k € przytuli, czyli jak psu w d...

Zamieni stryjek siekierke na kijek... ech a tak była szansa coś porządnie zmienić...
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: phil »

Artek1967 pisze:Pytanie- czy Lozano juz całkiem przepadł?
Według Mielewskiego przepadł totalnie i PZPS mu podziękowało bez słowa wyjaśnienia, a podobno Raulowi zależało na tej pracy.
Artek1967 pisze:Nawrocki bedzie miał dobrą posadke na dwa lata, a jak mu cos nie wyjdzie to i tak jest wymówka, że przeciez kobiet nigdy nie prowadził, a 200k € przytuli, czyli jak psu w d...
Właśnie ponoć Nawrocki chce pracować za 100 tys. Euro, a Barbolini chce 120 za sezon.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: SevenUP »

Ciekawe czy koncepcja Nawrockiego byłaby tak świetna gdyby nie była najtańsza ;) Przecież to jest jakaś śmieszna różnica dla związku, a ogromna dla efektu. Jestem przekonany, że chodzi tu o to że Nawrockim będzie można sobie obracać jak wygodnie, a Włochem nie. Poza tym co z tego że klub nawet zmusi zawodniczki do grania, skoro one sobie przyniosą zwolnienia?

Ostatnia szansa będzie katastrofą.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: Artek1967 »

różnica 20tyś € za rok to naprawde drobne. Jesli to porównać na kwoty wydawane bez opamiętania na kompletnie poroniony pomysł SOS-ów to sa to miedziaki.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: phil »

SevenUP pisze:Jestem przekonany, że chodzi tu o to że Nawrockim będzie można sobie obracać jak wygodnie, a Włochem nie. Poza tym co z tego że klub nawet zmusi zawodniczki do grania, skoro one sobie przyniosą zwolnienia?
Właśnie, Nawrocki to "ich człowiek". Tak samo jak Popik pracujący w SMSie. Sądzę, ze Popik zostanie trenerem "kadry B". Od początku wiadome było, że W. Wspaniały będzie za wszelką cenę lansować Polaka, który w dodatku będzie po ich stronie. Decyzja w środę, ale sądzę że już wybrano nowego trenera i jest nim Nawrocki. (Pamiętacie co było 2 lata temu z Makowskim? Wszyscy wiedzieli, że zostanie trenerem, tylko PZPS zaprzeczał i zapewniał, że rozmowy trwają, są kandydaci itd...)
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: bytrek »

Nie interesuje się kadra kobiet, ale co to za kadra i co to za reprezentantki kraju, które uzależniają swój byt w kadrze, od tego kto będzie trenerem. Na jakiej podstawie, jakakolwiek zawodniczka która odmówi gry w kadrze Nawrockiego, ma prawo reprezentować kadrę w przypadku objęcia jej przez Lozano lub Barboliniego? W jaki sposób ja się mam z taką kadra i takimi pożal się boże reprezentantkami utożsamiać?
ja rozumiem, bo i mi sie wydaje od czasu do czasu ze Werblińska to najpiękniejsza kobieta świata, ale w kadrze grac już nigdy nie powinna.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: KuNowymHoryzontom »

Kiedy decyzja ? Gdzieś było napisane , że 23 miała być podjęta.
:))
KuNowymHoryzontom
Posty: 437
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 14:11
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: KuNowymHoryzontom »

"Kto jest faworytem tego pasjonującego wyścigu, z którego wypadli już ostatecznie dwaj inni kandydaci – Argentyńczyk Raul Lozano i Wiesław Popik? Z naszych informacji wynika, że wśród członków komisji głosy są podzielone. – Dlatego zdecydują ostatnie rozmowy dotyczące szczegółów programowych. Bo wynagrodzenie w obu przypadkach nie jest problemem. Te kwestie mamy już wstępnie uzgodnione i żaden z trenerów nie postawił warunków, których związek nie byłby w stanie spełnić. Zdecydują programy przedstawione przez obu panów – mówi Lemek. Z naszych informacji wynika, że w Polsce był już Luca Novi słynny menedżer reprezentujący także interesy Barboliniego. To on uzgadniał z działaczami szczegóły ewentualnego kontraktu. Włoski trener będzie rozmawiał z członkami komisji tylko o programie i pomyśle na reprezentację Polski, która znalazła się niemal na dnie."
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,892.html
:))
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2015

Post autor: MaciejJoker »

KuNowymHoryzontom pisze:Kiedy decyzja ? Gdzieś było napisane , że 23 miała być podjęta.
Jutro, tj. w środę 25.03 ma być wybór ale pewnie nie będzie.
2012, 2013, 2015
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”