Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Koso »

Dla mnie ciekawszym jest wczorajsze stwierdzenie Mielewskiego, że Antidze podoba się Łomacz i to on ma być drugim sypaczem.
Awatar użytkownika
MaciejJoker
Posty: 754
Rejestracja: 25 lis 2014, o 16:15
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: MaciejJoker »

Koso pisze:Dla mnie ciekawszym jest wczorajsze stwierdzenie Mielewskiego, że Antidze podoba się Łomacz i to on ma być drugim sypaczem.
Cóż, dużego wyboru nie ma. Oczywiste jest że Fabian będzie zdecydowanym numerem 1.
Pozostaje:
- Grzegorz Łomacz 28 lat
- Łukasz Żygadło 36 lat
- Paweł Woicki 32 lat
- Tomasz Kowalski 24 lat
- Marcin Janusz 21 lat
2012, 2013, 2015
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Chal »

MaciejJoker pisze:Marcin Janusz 21 lat
Chyba Grzegorz Pająk 28 lat
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: ciorny17 »

Chal pisze:
MaciejJoker pisze:Marcin Janusz 21 lat
Chyba Grzegorz Pająk 28 lat
Taka sama sytuacja jak kilka sezonów wstecz w KK podczas playoff częściej w pierwszym składzie wybiegał Dominik Witczak, a i tak Kuba Jarosz dostał powołanie do kadry.
Kłamca.
qtp
Posty: 2278
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: qtp »

ciorny17 pisze:Taka sama sytuacja jak kilka sezonów wstecz w KK podczas playoff częściej w pierwszym składzie wybiegał Dominik Witczak, a i tak Kuba Jarosz dostał powołanie do kadry.
No jednak nie taka sama, bo Jarosz dobrą gre pokazywał, a Janusz nie pokazuje żadnej gry, i to będąc w zespołach z ogonów ligi.
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Koso »

Wczoraj Składak na twitterze napisał o comebacku Gato na kadrę ^^.
wujas01
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2015, o 16:26
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: wujas01 »

Bardzo dobrze że Gato może wrócić, ma świetny sezon w Treflu. Tym bardziej że Igła skończył z kadrą.
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: mbor3k »

Kto na atak prócz Kurka? Największa dziura kadry. Jarosz, Romać?
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
rafael86
Posty: 329
Rejestracja: 3 sie 2009, o 10:44
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: rafael86 »

Jarosz to pewniak, trzecim będzie zapewne Konarski. Choć ten sezon ma nieudany to Antiga z pewnością mu ufa. Zresztą za bardzo nie ma w kim wybierać. Młodzi albo mało grają albo są bardzo nierówni, także przynajmniej w kadrze A w tym sezonie żadnego z nich nie będzie.

Swoją drogą jeśli Kurek dał się przekonać do gry na ataku i pojawiają się głosy, że w klubie ma też grać jako atakujący to dla mnie równoznaczne jest z tym, że Antiga chce Kurka przygotowywać już pod kątem Igrzysk, a co za tym idzie zmniejsza prawdopodobieństwo powrotu Wlazłego na tą imprezę.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: krzysiu »

Po co Konarski? Za jego ,,blok"? To już wolę Romacia
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Chal »

Wy tak poważnie z tym Romaciem?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: krzysiu »

Przeciez i tak wiadomo,że bedzie ogrywany Kurek a potem najwyżej Rudy
Matius

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Matius »

Pewnie większość meczy tej kadry będzie grał Kurek na ataku, w końcu jak już idą tą drogą to muszą poświęcić dużo czasu na przestawienie Bartka.
ciorny17
Posty: 8537
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: ciorny17 »

Chal pisze:Wy tak poważnie z tym Romaciem?
Ja bym dodał: na poważnie z Konarskim?
Kłamca.
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: azsiak88 »

Poczekajmy. Kadra lubi "stwarzać" zawodników. Może skoro udało się w niej wykreować Kurka czy teraz Mikę to wykreuje nam atakującego. Paradoksalnie szanse ma Konarski, bo sezonem za bardzo się nie zmęczył i może kadra go odblokuje.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: figol »

azsiak88 pisze:Poczekajmy. Kadra lubi "stwarzać" zawodników. Może skoro udało się w niej wykreować Kurka czy teraz Mikę to wykreuje nam atakującego. Paradoksalnie szanse ma Konarski, bo sezonem za bardzo się nie zmęczył i może kadra go odblokuje.
niestety nie wierze w Kurka jako atakującego ;/ co najgorsze w Konarskiego podobnie, Jarosza jako zbawcy też nie widzę niestety tą pozycję w tym sezonie reprezentacyjnym widzę w czarnych barwach ogromna dziura na tej pozycji nam się szykuje. Paradoksalnie ZB9 najbardziej podchodziłby mi do gry z Fabianem na młocie no ale niestety chyba Antiga nie widzi go w tej formule ;/
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: azsiak88 »

Ja w ogóle nie wierzę w Kurka jako atakującego i obym się mylił, ale tą decyzją chłopak może rozgrzebać sobie karierę. Chyba bardziej liczę na Konara, bo Jarosz już pewnego poziomu nie przeskoczy. Ale tak mówisz, mamy niezłą dziurę na tej pozycji.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: chemical_brother »

azsiak88 pisze:Ja w ogóle nie wierzę w Kurka jako atakującego i obym się mylił, ale tą decyzją chłopak może rozgrzebać sobie karierę. Chyba bardziej liczę na Konara, bo Jarosz już pewnego poziomu nie przeskoczy. Ale tak mówisz, mamy niezłą dziurę na tej pozycji.
A Konarski przeskoczy pewien poziom? LOL, naprawdę taka wielka różnica jest między nimi? I tak będzie dziura na 4-ce, z szerokiej czołówki to może Argentyna ma gorszego młota.
A Kurka nie wierzę, w najlepszym wypadku dobrze mu pójdzie w LŚ, na poważnym graniu dzień dziecka się skończy.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: bytrek »

Mam pytanie, bo tak widzę 90% osób nie widzi Kurka na ataku. Tylko czemu nie podajecie konkretów? Dlaczego Kurek nie nadaje się na atak, bo moim zdaniem pasuje tam idealnie, jakieś konkrety, przykłady? Czy podrostu tak wam się widzi?

Po za tym to nie jest jedyna niewiadoma w kadrze, bo nie będzie tez Winiarskiego, na przyjęciu będą głównymi Mikka i Kubiak, a kto tym 3 i 4? Jak Buszek, to czemu nie Włodarczyk? Obaj są rezerwowymi i różnicy nie widać, a może powrót Bartmana? Był by fajny paradoks jak Zibi zagra na przyjęciu a Kurek w ataku :] .

A kto na rozegraniu? Myśmy mieli na Mistrzostwach przewagę spowodu Zagumnego na ławce. Teraz tego zmiennika na poważnym poziomie zabraknie, chyba ze Żygadło.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Marcy$ »

Jedyna pozycja z problemami to atak. Na innych jest spokojnie. Wiadomo, że nie idealnie bo zawsze można się do czegoś przyczepić czy zdarzyć się kontuzja ale chyba nie oczekujemy od naszej repry na rezerwie zawodnika pokroju Juantoreny ?:)

Bo co jest złego w przyjęciu Mika/Kubiak z Buszkiem na rezerwie i np Śliwką? Albo Włodarczykiem?

Nasi trenerzy jakoś ustawili drużynę na MŚ, to teraz też to zrobią. Anastasi też nie miał jakiegoś mega młota, to skupił się na Kurku a Zibi grał swoje choć nie w stylu Stanleya a raczej tylko z dobrze rozegranych.

Ja tam wierzę, że będzie dobrze. Choć o wynik pokroju złota będzie trudno
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Murilo0 »

Marcy$ pisze: Bo co jest złego w przyjęciu Mika/Kubiak z Buszkiem na rezerwie i np Śliwką? Albo Włodarczykiem?
Zbyt duże uzależnienie od Miki. Kubiak+Buszek=słaby atak. W takim zestawieniu na 4-tego bardziej pasuje Bednorz lub Włodarczyk od Śliwki, bo mają więcej atutów na wysokiej piłce.
All work and no play makes Jack a dull boy...
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: sb.slav »

bytrek pisze:Mam pytanie, bo tak widzę 90% osób nie widzi Kurka na ataku. Tylko czemu nie podajecie konkretów? Dlaczego Kurek nie nadaje się na atak, bo moim zdaniem pasuje tam idealnie, jakieś konkrety, przykłady? Czy podrostu tak wam się widzi?
Ja co prawda nie należę do zdecydowanych przeciwników tego pomysłu, ale widząc jak Kurek atakował w klubie(Dynamo), a atakował trochę jak w OrlenLidze, to jest czego się bać. Pewno nad tym popracuje, i już nie będzie wyglądał na tak przerażonego, siła wzrośnie również, ale pewne obawy są, zwłaszcza, że przecież starego psa nie nauczysz nowych sztuczek - niech mi Kurek wybaczy to porównanie ;) Takie eksperymenty rzadko mają szanse powodzenia, z naszego podwórka - Wlazły, który miał być przyjmującym.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Chal »

bytrek pisze:Był by fajny paradoks jak Zibi zagra na przyjęciu a Kurek w ataku
Tak zdobywaliśmy Mistrzostwo Europy kadetów.

Naprawdę nie widać różnicy między Buszkiem, a Włodarczykiem?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Marcy$ »

Murilo0 pisze:
Marcy$ pisze: Bo co jest złego w przyjęciu Mika/Kubiak z Buszkiem na rezerwie i np Śliwką? Albo Włodarczykiem?
Zbyt duże uzależnienie od Miki. Kubiak+Buszek=słaby atak. W takim zestawieniu na 4-tego bardziej pasuje Bednorz lub Włodarczyk od Śliwki, bo mają więcej atutów na wysokiej piłce.
Przecież o Włodarczyku też wspomniałem.

Ale wrócę do pytania - zły skład? chyba nie. Jest na czym bazować. Reszta od trenerów zależy i od zdrowia...
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Mateusz1993 »

Myślę, że Antiga da szanse jakimś zawodnikom, którzy w zeszłym jej nie dostawali. Może pokaże się ktoś nowy. W zasadzie chyba najważniejsze jest co z pozycją atakującego.
Zdecydowanie nie widzę tu Jarosza i Konarskiego- to najgorsze co mógłbym sobie wyobrazić, gracze mocno przeciętni, za słabi na ten poziom no i nie rokujący. Wgl to pokazuje jaką ciężko sytuacje tu mamy gdy trzeba rozpatrywać kandydatury tych zawodników:
- bo z pierwszej 10 rankingu (bo tu trzeba porównywać) nie znalazłem reprezentacji ze słabszym atakującym od tych których wymieniłem wyżej. W zasadzie Argentyna jedynie nie ma aż tak dużej jakoś- Pereyra, choć od tej dwójki to też raczej gracz lepszy.
Dodatkowo warto zauważyć, że każdy atakujący, który by teraz do kadry nie trafił będzie miał trudną rolę. Bo trzeba zastąpić Wlazłego- zawodnika co poprowadził zespół do złota.
Jeśli mamy ogrywać i sprawdzać Kurka, nie mówię definitywnie nie- przy założeniu, że Stefan nie widzi go kompletnie w kadrze na przyjęciu i w swoich pomysłach nie uwzględnia Bartka na nominalnej pozycji.
Paradoksalnie niegłupim mógłby być powrót Bartmana. Jak na przyjęciu w 12 kompletnie go nie widzę tak na ataku byłby jak znalazł. Zawodnik już ograny na tej pozycji.
Wariant 3: Jednak tutaj biorę pod uwagę zdolności negocjacyjne Antigi i znajomość z Wlazłym. No bo jakoś mi się wierzyć nie chce, że Stefan nie rozmawiał z Mariuszem po zakończeniu kariery po MŚ. Już mówię do czego zmierzam. Będąc Antigą lub na jego miejscu i widząc jak niepewna jest sytuacja, lub inaczej jak słaba jest sytuacja na ataku, porozmawiałbym z Wlazłym czy w razie kłopotów (bo chce szukać wśród młodych) jest w stanie pomóc na IO i przy pozytywnej odpowiedzi. Szukałbym wśród młodych zawodników. Mając względne bezpieczeństwo, że w razie czego to koło ratunkowe jest, a co jeśli któryś z młodych wypali? Może Antiga miałby szczęśliwą rękę i np. ktoś z grupy: Filip, Bołądź, Schulz (no już nie taki młody, ale do tego grona go klasyfikuje, bo jakiś potencjał ma), może Romać, Muzaj, Malinowski- ale na któregoś z nich liczyłbym w drugiej kolejności.
Przy negatywnej odpowiedzi, byłoby ciężej i większe ryzyko, ale brak rozmowy to jeszcze gorsza sytuacja, tak by Stefan wiedział na czym stoi- oczywiście nikomu by tego mówić nie musiał, ale miałby pewne zabezpieczenie.
Tyle o ataku. Druga bardzo ważna pozycja to przyjęcie i jak na ataku wyglądamy blado, tak na przyjęciu zdecydowanie lepiej. A myśląc jednostkowo, to myślę, że na ten sezon powinniśmy dysponować jednym z lepszych przyjmujących spośród tej czołowej 10 reprezentacji- mam na myśli oczywiście Mateusza Mikę, bo to będzie teraz (jeśli już nie jest) nasz kluczowy zawodnik. I teraz dobranie do niego odpowiedniego zawodnika powinno być bardzo rozsądne. Bo to zawodnik i o sporych umiejętnościach ofensywnych jak i defensywnych. Do wyboru pewnie będą Kubiak, Buszek, może Kurek (choć chyba nie, bo zakładamy, że przestawią go na atak). Osobiście jestem za tym by w szerokiej kadrze znalazł się również Włodarczyk, a przy założeniu Kurek na czwórce mocno rozpatrywałbym go nawet do 12- tzn dałbym szanse i los by pokazał czy się odwdzięczy i zamelduje w 12, ale obserwując go dokładnie (niestety tylko w meczach) widzę spore zmiany, na lepsze i potencjał mimo nie wieku juniorskiego, a małej ilości gry zawodnik zasługujący na szansę. Śliwka, Szalpuk też do rozważenia, ale chyba bardziej na treningi bo powinni pograć mocniej w Igrzyskach Europejskich. Jeszcze o przyjęciu i doborze, tego drugiego przyjmującego, bo pozycja Miki jest dla mnie nie do podważenia. To osobiście postarałbym się dobrać gracza najlepiej zbilansowanego pod względem, ataku i przyjęcia, tak by Mateusz mógł pokazywać swe walory w pełnej krasie, by np. nie musiał za mocno harować za kolegę w przyjęciu.
Środek: Kłos i Nowakowski to pewniacy, a od siebie dodam, że liczę na Bieńka w 12 i Haina w szerokiej, bo ten gracz potrzebuje impulsu do progresu jak nie w nowym klubie to przez powołanie do kadry i wzięciu czynnego udziału w treningach i może graniu. Pozostają jak zwykle niezniszczalny Możdżonek- nie skreślałbym i kontuzjogenny Wiśniewski.
Libero- Zatorski da jakość, kandydatów na drugiego będzie kilku.
Sypa: Drzyzga i... no właśnie Żygadło załatwiłby sprawę, a tak trzeba się będzie pomęczyć.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Murilo0 »

Buszek jest według mnie przereklamowany. Średnie przyjęcie, dobra zagrywka (choć statystycznie nie powala), dość dobry atak przeciwko średniemu przeciwnikowi. Na regularnym bloku często piłka wraca mu pod nogi niestety, a w rozgrywkach reprezentacyjnych blokujący są na wysokim poziomie.
All work and no play makes Jack a dull boy...
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: StanLee »

Buszek dobrze przyjmuje. Ale generalnie się zgadzam.
majka86
Posty: 752
Rejestracja: 5 paź 2008, o 18:59
Płeć: K

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: majka86 »

Buszek to dobry siatkarz. Ale wydaje mi się, że decyzja o tym, kto będzie grać w tym roku, powinno zadecydować to, czy... Śliwka będzie grać w przyszłym sezonie i czy przypadkiem nie przezimuje całego sezonu na ławie Sovii. Jeśli tak, to nie ma co sobie z nim (na razie) zawracać głowy, bo na Igrzyska i tak nie pojedzie. Jeśli Śliwka będzie w przyszłym sezonie regularnie grał, to myślę, że ma spore szansę na olimpijską czwórkę (jeśli oczywiście jakikolwiek z naszych przyjmujących do Rio poleci :P ). Sądzę też, że Stefanowi a raczej Filipowi czwórka Mika, Winiar, Kubiak, Śliwka śni się po nocach (tak, wierzę, że Winiar wróci na Rio - ot taka ze mnie optymistka). Jeśli tak, to Śliwka powinien przegrać sobie całą LŚ

Jak nas Kurek nie zbawi, to dekorację olimpijską siatkarze sobie w TV obejrzą (znowu), bo naprawdę jest źle, i olimpijskiego medalu nie da się zdobyć bez atakującego. Wierzę w Bartka, bo co mi innego pozostało? :D

lipa, że ZNOWU zamiast wychować sobie atakującego z prawdziwego zdarzenia, sztukujemy z przyjęcia. Ale naprawdę nawet nie ma kogo wychowywać :<
''Gaude, mater Polonia, prole fecunda nobili.''

http://www.youtube.com/watch?v=8aHeGrJ8F7g
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: sb.slav »

Na ataku powinno dać się szanse Filipowi, Muzajowi i Bołądziowi - w tej kolejnosci, choć ci dwaj ostatni nie zachwycili w tym sezonie. Tak jak się spodziewałem Muzaj zardzewiał u Falasci, a Bołądź przegrał rywalizację z Oivanenem, co również przewidywałem, bo Fin jest bardzo dobrym bombardierem. Filip rozegrał pełny sezon i powinien dostać szanse, bo jest najmłodszy z nich a więc najbardziej perspektywiczny i sprawia wrażenie, że bardzo dobrze znosi psychicznie presję, gra z błyskiem. W czym jest gorszy od takiego Konarskiego? Moim zdaniem prezentuje już wyższy poziom.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Koso
Posty: 1249
Rejestracja: 13 cze 2012, o 09:53
Płeć: M
Lokalizacja: Kutno.

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2015

Post autor: Koso »

Szeroka kadra będzie ogłoszona za miesiąc, ale myślę, że powinno się obracać wokół następujących nazwisk:

Rozgrywający: Fabię, Woicki
Są głosy, że Antidze podoba się Łomacz, ale szanujmy się...
Niby jeszcze jest Ziomek, ale czy po tym dziwnym opuszczeniu zgrupowania w zeszłym sezonie teraz go powołają?
Grzesiu Pająk? XD

Atakujący: Jarski, Kurek
Pograć powinien: Konarski, może Filip, Muzaj. Zresztą tak czy siak pewnie będzie ogrywany Kurek jak już wystrzelili z tym pomysłem.
W powołanie ZB9/11 też średnio wierzę.
Może Hebda się pojawi?

Środkowi: Kłos, Nowakowski
Tu szerokie pole manewru. Bieńka już bym sprawdził, Wrona też pewnie pogra, może i Grzyba powoła? Hain się trochę zatrzymał w rozwoju, ale kto wie.

Przyjmujący: Mika, Kubiak
To będzie raczej docelowa para na taki PŚ. Pogra Śliwka. Reszta to chyba Buszmen, Włodi, Żaliński?, Szalpuk?
A może i Zibi przyjmujący? Może jakimś Walińskim zaskoczy?

Libero: Zati, Wojtaszek
Jak Składak poruszył temat Gato to pewnie comeback będzie. Ja tam się wcale też nie zdziwię jak Piechockiego Juniora zobaczymy.

To tak z grubsza. Z innymi nazwiskami to chyba tak średnio. Dodać można jeszcze jakiegoś Bednorza, Ferensa do kręgu zainteresowań?

Niby trochę nazwisk jest, ale konkretów to nie ma np. na takim przyjęciu.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2015, o 20:40 przez Koso, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Polskie reprezentacje”