Reprezentacja mężczyzn 2019

reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: reeman »

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 867
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Jacek »

Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Skrzypek »

I co z tego wynika? Moim zdaniem tylko to, że sekcja komórka komunikacji w dziale marketingu i PR FIVB nie obgarnia bieżących wydarzeń. ;)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Murilo0 »

Słabe jest to, że my Polacy często gasimy ogień we własnym domu za pomocą benzyny. Kubiak dostanie dyskwalifikację na rok i osiągnięcie swój cel, a igrzyska siatkarze obejrzą przed telewizorem :]
All work and no play makes Jack a dull boy...
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: boftek »

Skład USA na pierwszy weekend:
Taylor Sander, Jendryk, Kyle Ensing, Mitch Stahl, 2x Shoji, DeFalco, Langlois, Micah Ma, Josh Tuaniga, Garrett Muagututia, Smith, Watten, Kyle Russell
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: mewa »

Murilo0 pisze:Słabe jest to, że my Polacy często gasimy ogień we własnym domu za pomocą benzyny. Kubiak dostanie dyskwalifikację na rok i osiągnięcie swój cel, a igrzyska siatkarze obejrzą przed telewizorem :]
i napisz jeszcze, że to wcale nie będzie wina Kubiaka, tylko tych, co to zauważyli i głośno nazwali :)
boftek
Posty: 195
Rejestracja: 16 lut 2019, o 08:16
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: boftek »

Odnośnie Kubiaka, jakąś dyskwalifikację powinien dostać tak samo jak karę finansową. Michał wypowiadał się jako kapitan naszej najlepszej drużyny. No i naprawdę mi jest wstyd. Jako kapitan na boisku Kubiak jest niezastąpiony, ale jak otworzy buzię to potem trzeba po nim sprzątać. Koleś mówi, że piłka nożna jest grą dla ludzi mniej inteligentnych no a sam kolejny raz daje do zrozumienia, że do stowarzyszenia Mensa by się nie dostał (lekko mówiąc). Dyskwalifikacji na turniej kwalifikacyjny IO na pewno nie dostanie, bo jednak nasza federacja coś tam znaczy, ale na jakieś mecze ligi narodów, np za rok, to bym się nie zdziwił. Mówię za rok dlatego, że uważam, że postępowanie dyscyplinarne trochę potrwa.
qtp
Posty: 2279
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: qtp »

boftek pisze:Skład USA na pierwszy weekend:
Taylor Sander, Jendryk, Kyle Ensing, Mitch Stahl, 2x Shoji, DeFalco, Langlois, Micah Ma, Josh Tuaniga, Garrett Muagututia, Smith, Watten, Kyle Russell
Taki troche mało ekskluzywny ten skład.
Murilo0 pisze:Słabe jest to, że my Polacy często gasimy ogień we własnym domu za pomocą benzyny. Kubiak dostanie dyskwalifikację na rok i osiągnięcie swój cel, a igrzyska siatkarze obejrzą przed telewizorem :]
To nawet szkoda komentować.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

boftek pisze:Skład USA na pierwszy weekend:
Taylor Sander, Jendryk, Kyle Ensing, Mitch Stahl, 2x Shoji, DeFalco, Langlois, Micah Ma, Josh Tuaniga, Garrett Muagututia, Smith, Watten, Kyle Russell
qtp pisze:
Taki troche mało ekskluzywny ten skład.
14-stka Amerykanów rzeczywiście mocno rezerwowa - mając zapewniony udział w F6 u siebie i to przez kolejne trzy lata, w fazie zasadniczej VNL Jankesi nie muszą się już teraz specjalnie spinać i mogą ogrywać młodzież.

Na szczęście canarinhos wbrew wcześniejszym słuchom przyjeżdżają do Katowic (poza rozegraniem) w najmocniejszym składzie m.in z Lealem i Lucarellim, więc będzie w tym pierwszym weekendzie VNL w naszym turnieju co obejrzeć :)
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Marcy$ »

mewa pisze: i napisz jeszcze, że to wcale nie będzie wina Kubiaka, tylko tych, co to zauważyli i głośno nazwali :)
Czytam czytam i jakoś nie widzę, żeby tak napisał, a Ty?
Jak moderujesz to bądź fair i odnoś się do treści.

Jedno to kara dla Kubiaka... ale druga to odwracanie się od niego rodaków w mediach publicznych, światowych i pogarszanie sytuacji.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

Marcy$ pisze:
Jedno to kara dla Kubiaka... ale druga to odwracanie się od niego rodaków w mediach publicznych, światowych i pogarszanie sytuacji.
Znając impotencję organów FIVB pewnie na ostrzeżeniu się skończy. Nie straszmy tak tą karą zawieszenia dla Kubiaka, bo naprawdę znając jednak trochę skostnienie i paraliż decyzyjny tej organizacji, mimo że taka kara teoretycznie może zostać nałożona, w praktyce raczej nie ma się czego bać.

A co do Kubiaka, to wypić całe skwaśniałe piwo, które kilkoma swoimi słowami Michał nawarzył będą musieli teraz jego partnerzy z reprezentacji podczas turnieju w Iranie. Kubiak ma o tyle luksusową sytuację, że tam się nie wybiera i nie będzie musiał tam świecić za siebie oczami. Więc może lepiej o pozostałych naszych zawodników się martwmy, bo muszą teraz poradzić sobie ze sporym problemem, który zafundował im nieodpowiedzialny kolega. :|
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, o 13:53 przez drukjul, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Marcy$ »

drukjul pisze:[

A co do Kubiaka, to wypić całe skwaśniałe piwo, które kilkoma swoimi słowami Michał nawarzył będą musieli teraz jego partnerzy z reprezentacji podczas turnieju w Iranie. Kubiak ma o tyle luksusową sytuację, że tam się nie wybiera i nie będzie musiał musiał tam świecić za siebie oczami. Więc może lepiej o pozostałych naszych zawodników się martwmy, bo muszą teraz poradzić sobie ze sporym problemem, który zafundował im nieodpowiedzialny kolega. :|
Jaki to jest problem? Będą głośno kibicować? Rzucać wyzwiskami? Gwizdać w trakcie serwisu? To coś nowego?

Boisz się o życie i zdrowie? To w takim razie jednak źle świadczy o Irańczykach... przepraszam, Irańskich kibicach siatkówki w hali. Bo Spiridonov raczej o życiu się u nas w kraju bać nie musi.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

Miałem juz nic nie pisac, ale wymiekłem...
Marcy$ pisze:ale druga to odwracanie się od niego rodaków w mediach publicznych, światowych i pogarszanie sytuacji.
Boże, widzisz i nie grzmisz, przynajmniej koło Wrocka...
A wiesz, że -paradoksalnie - to obrońcy Kubiaka robią mu najwięcej "koło pióra". Tak kazdy wyraziłby swoją dezaprobatę i sprawa by się rozeszła. A tak to Wy próbujecie odwrócic kota ogonem, ze niby przewprosił, chcoc ja za takie "przeprosiny", to pewnie mocno bym się wkurzył. Że niby nic nie powiedział, a powiedział aż nadto... itd itp

I tak jak pisał Drukjul - nie drzyjcie szat, bo nikt Kubiaka nie zdyskwalifikuje, a juz na pewno nie dotkliwie. A jak chcecie popłakac nad swoim losem, to najlepiej do Mielewskiego, do kamery...
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, o 13:45 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Gibson
Posty: 287
Rejestracja: 19 gru 2018, o 14:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Gibson »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, o 13:44 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: jaet »

Załóżmy może osobny wątek w kwestii: "Kubiak, a sprawa irańska".
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: lucass90 »

Albo może zakończmy ten temat, bo chyba obie strony powiedziały wszystko, co tylko się dało ;) Teraz np pośmiejmy się z tego, że na dzień przed startem turnieju, nie znamy składu, który tam zagra :]
AZS CZĘSTOCHOWA!
mac 1
Posty: 238
Rejestracja: 12 maja 2016, o 10:52

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: mac 1 »

Tylko jak Michał ma wyciągnąć wnioski z tego co powiedział, skoro jego ojciec nie widzi w tym nic złego. Widać taki klan Kubiaków:(
A zachowania kibicow naszej reprezentacji do zachowania fanatycznych kibiców reprezentacji Iranu w żaden sposób porownac się nie da. I szczerze się obawiam ich zachowania podczas meczu w Iranie. Bo Michał piwa nawarzył a inni będą musieli je wypić.
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2568
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Murilo0 »

mewa pisze:
i napisz jeszcze, że to wcale nie będzie wina Kubiaka, tylko tych, co to zauważyli i głośno nazwali :)
Będzie wina i Kubiaka, i kibiców. W życiu jest kilka etapów inteligencji. Dochodząc do jednego etapu zauważamy więcej rzeczy i głośno się tym chwalimy, myśląc że jesteśmy wspaniali. Dochodząc do kolejnego etapu zaczynamy zauważać, że nie zawsze rozsądnie jest rozgłaszać swoje spostrzeżenia na prawo i lewo ;)
All work and no play makes Jack a dull boy...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: mily66 »

Trzeba pamiętać, że takie wypowiedzi nie biorą się znikąd. Wystarczy poszukać w internecie jak na przestrzeni kilku lat nasi reprezentanci są obrażani przez irańskich kibiców, zawodników. Tym FIVB się nie zajmowała, a może powinna?
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Marcy$
Posty: 2084
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Marcy$ »

grzegorzg pisze:Miałem juz nic nie pisac, ale wymiekłem...
Tak oczywiście... my BE, ale to, że "Wy" nie odpuszczacie to już wszystko w porządku.
My robimy zło, ale Wy nie... zalatuje Dniem Świra.
Skoro tak się martwisz o tą sytuację, i że rozdmuchywanie jest takie złe, to czemu sam nie zakończysz? Nie wypowiedziałeś swojej opinii?
Ale na privie jak napisałem, że kończę temat to dalej swoje i swoje....
grzegorzg pisze: A tak to Wy próbujecie odwrócic kota ogonem, ze niby przewprosił, chcoc ja za takie "przeprosiny"
Poproszę o info, gdzie napisałem, że jestem zadowolony z tych przeprosin... Odpowiem, NIGDZIE. To nie było przeprosiny, to było sprostowanie.

Poraz Nty (ciekawe czy Pan Wszechwiedzący w końcu zrozumie ten tekst) - Kubiak popełnił błąd. Nie powinien tak mówić. Stało się. Kara finansowa. I koniec.

Ile jeszcze chcesz pisać?
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3240
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Kicu »

mily66 pisze:Trzeba pamiętać, że takie wypowiedzi nie biorą się znikąd. Wystarczy poszukać w internecie jak na przestrzeni kilku lat nasi reprezentanci są obrażani przez irańskich kibiców, zawodników. Tym FIVB się nie zajmowała, a może powinna?
A nasze polskie piekiełko niby lepsze jest? Choćby teraz to widać, gdy kibice stojący murem za Kubiakiem oczerniają publicznie Irańczyków. I wcale nie tych, którzy są faktycznie czemuś winni. Taka ślepa nienawiść i bezmyślne podążanie za swoimi idolami.
Głupie krytykowanie zawodników też jest na porządku dziennym. Przypomnę choćby akcję z Samikiem, który miał żal do polskich kibiców, że zrobili z niego alkoholika.
TommyLeeJones pisze:Tak głębiej się zastanawiając, środowisko siatkarskie tak przywykło do wazeliniarskiego, naciąganego, wycinkowego, nieobiektywnego i skrajnie sztucznego dziennikarstwa, że jak Mielewski "przypadkiem" zwyczajnie puścił jakąś wypowiedź zawodnika, bez ingerencji, montażu, retuszu (a więc bez manipulacji - dziennikarskiej zbrodni), to jest oskarżany o... W sumie nie wiem o co, o wyjawienie prawdy? U mnie Jurek zaplusował, tylko niestety skasowanie tej wypowiedzi skutkuje wymazaniem plusika.
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Masz rację, że środowisko jest przesiąknięte wazeliniarstwem, słodzeniem sobie i klepaniem się po plecach. Nie znaczy to jednak, że mamy iść od razu w drugą stronę i jeździć po kimś jak po burej s*ce. Właśnie to wazeliniarstwo teraz wyszło najbardziej, bo Kubiak powinien usłyszeć kilka mocniejszych słów od kogoś z góry, żeby następnym razem ugryzł się w język zanim palnie taką głupotę.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: drukjul »

"14" Heynena na I turniej Ligi Narodów

rozgrywający: Drzyzga, Łomacz.

przyjmujący: Fornal, Kubiak, Kwolek, Szalpuk, Śliwka.

atakujący: Bołądź, Konarski

blokujący: Bieniek, Kochanowski, Nowakowski,

libero: Wojtaszek, Zatorski.

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: grzegorzg »

Marcy$ pisze:Ale na privie jak napisałem, że kończę temat to dalej swoje i swoje....
Możesz skończyc kiedy chcesz, nic mi do tego, ja zresztą też i Tobie nic do tego, prawda? Tylko nie kłam, bo piszesz koniec i znowu zaczałeś swoje lamenty, tylko dlatego odpisałem.
Ale faktycznie pora skończyc.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: jaet »

Ja już w kwestii irańskiej ostatni komentarz i nawet nie bezpośrednio o Kubiaku. Otóż nie każdy tu pamięta jak wyglądały pierwsze mecze Irańczyków z Amerykanami. Prowokowali Amerykanów dwa razy bardziej niż naszych, ale Jankesi mieli na takie akcje wyj... odwracali się z uśmiechem i robili swoje. I nic tak Persów nie rozkładało tak jak taka olewka. Z czasem się uspokoili i mecze z USA wyglądają teraz normalnie. A my jak te koguty na ringu i to już od juniora. Ktoś powinien zwrócić na to uwagę, bo za poważną reprezentacją i siatkarską nacją na takie draki rodem spod remizy jesteśmy. Tyle w temacie.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Re_soviaczka »

To samo pisałam w innym miejscu (żeby po prostu nasi siatkarze ignorowali te zaczepki, to Irańczykom się one znudzą, bo zobaczą, że nic nie zdziałają w ten sposób), ale wtedy ruszyło do mnie kilku ze słowami "NO JAK TO?! MAM STAĆ BEZCZYNNIE I PATRZEĆ, JAK MI PLUJĄ W TWARZ I RODZINĘ OBRAŻAJĄ?! MOWY NIE MA, ODE MNIE DOSTAŁBY W TWARZ!"
I to były najłagodniejsze komentarze na ten temat.

Mnie za to bawi to, że Kubiak jest na celowniku FIVB bo... ośmielił się skrytykować terminarz rozgrywek.
No tak, bo on jest taki idealny i w ogóle nic nie można mu zarzucić...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: madlark »

Czekam kiedy reprezentanci staną murem za Kubiakiem
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: mewa »

madlark pisze:Czekam kiedy reprezentanci staną murem za Kubiakiem
Możesz się nie doczekać. Atmosfera jest bardzo napięta...
Re_soviaczka
Posty: 501
Rejestracja: 10 lis 2017, o 12:02
Płeć: K

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: Re_soviaczka »

Gdyby tak się stało, to dopiero wojnę by im zgotowano w Iranie...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4623
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2019

Post autor: niepoinformowany »

mewa pisze:
madlark pisze:Czekam kiedy reprezentanci staną murem za Kubiakiem
Możesz się nie doczekać. Atmosfera jest bardzo napięta...
Możesz rozwinąć, nawet prywatnie?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”