Zbigniew Bartman

Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Zbigniew Bartman

Post autor: PAWKENS »

Młody zawodnik, który zbiera świetne recenzje w silnej lidze tureckiej. http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.24255 Gra w silnym zespole w składzie z taką legendą jak V. Grbić !!! Poraz kolejny zostaje wybrany MVP meczu. Myślę że Lozano powinien dać mu jakieś powołanie do kadry narodowej
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
GrindkamiL
Posty: 291
Rejestracja: 7 gru 2007, o 18:39
Płeć: M
Lokalizacja: KrainaTysiącaJezior
Kontakt:

Re: Zbigniew Bartman

Post autor: GrindkamiL »

Warto dodać,że grał w meczu gwiazd ligi tureckiej.Nie widziałem więc nie wypowiem się.
nie siłą lecz rozumem
piranha
Posty: 72
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:46
Płeć: K
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Zbigniew Bartman

Post autor: piranha »

No i dostał powołanie do kadry, nawet grał. Jak na razie to całkiem dobrze wygląda to jego granie, ale mało go widziałam na boisku. Jednak gdy wchodził to pokazywał, że grać potrafi. Na razie to za mało by być w 12, ale za jakiś czas kiedy będzie zmiana pokoleń to z pewnością.
; )
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Zbigniew Bartman

Post autor: Bartex »

Wedlug mnie jego umiejetnosci spokojnie wystarczaja na 12 IO . Michał winiarski, Sebastian Świderski, Marcin Wika iii ? jak dla mnie to wlasnie Zibi . Jesli chodzi o atak ( w szczegolnosci zasieg ) to deklasuje Gierczynskiego i Bakiewicza, przyjecia wcale nie ma gorszego od Krzyska, a do Michala duzo mu nie brakuje . Takze gdyby Bartex byl Lozano to Zibi spokojnie zalapal by sie na Pekin ale raczej tak sie nie stanie :(
BTW ale mam chociaz nadzieje ze nasz mlody zawodnik dogada sie z Treflem. Skorzytslaby na tym klub, gracz i cala liga :D
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zbigniew Bartman

Post autor: Guilder »

Zasięg ma większy ale przypadek Brazylijczyków pokazuje, że to nie wszystko. Sam atak zaś Bartman ma od Wiki i Gierczyńskiego zdecydowanie gorszy (przynajmniej na podstawie tego co widziałem jak grał w reprezentacji). Serwis też pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście dobrze przyjmuje, więc przyszłość ma, ale nie teraz.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Zbigniew Bartman

Post autor: Mate »

Czwartym przyjmującym będzie chyba Bąkiewicz. Gdyby coś się przydarzyło libero to jedynie Bąku jest w stanie zastąpić Ignaczaka lub Gacka na tej pozycji. Spotkań Polskiej reprezentacji z udziałem Bartmana nie widziałem, ale jest za mało doświadczony na arenie międzynarodowej. I nie wiadomo czy jeszcze wytrzymałby psychicznie tak ważny turniej.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
piranha
Posty: 72
Rejestracja: 8 lip 2008, o 09:46
Płeć: K
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Zbigniew Bartman

Post autor: piranha »

Na taki ważny turniej jakim jest olimpiada zabiera się doświadczonego zawodnika z ograniem na arenie międzynarodowej, tj. z najlepszymi drużynami świata. Zibi nic z tego nie ma, on dopiero wchodzi do reprezentacji. LŚ to dobry okres żeby dać odpocząć podstawie, a rozegrać się młodzieży. Dostał taką szansę, może nie było tego jego grania za dużo, ale pokazał się. Gdyby przeszedł do Trefla to można by było więcej o nim powiedzieć, bo nie widziałam jak prezentuje się w lidze. Tak więc na Bartmana jeszcze przyjdzie czas, a IO nie są dobrym polem do ćwiczeń dla wchodzącej nowej gwardii.
; )
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Zbigniew Bartman

Post autor: maggie »

piranha pisze:Na taki ważny turniej jakim jest olimpiada zabiera się doświadczonego zawodnika z ograniem na arenie międzynarodowej, tj. z najlepszymi drużynami świata. Zibi nic z tego nie ma, on dopiero wchodzi do reprezentacji. LŚ to dobry okres żeby dać odpocząć podstawie, a rozegrać się młodzieży. Dostał taką szansę, może nie było tego jego grania za dużo, ale pokazał się. Gdyby przeszedł do Trefla to można by było więcej o nim powiedzieć, bo nie widziałam jak prezentuje się w lidze. Tak więc na Bartmana jeszcze przyjdzie czas, a IO nie są dobrym polem do ćwiczeń dla wchodzącej nowej gwardii.
zgadzam się. Na razie jedynym pretendentem do wyjazdu z poza drużyny z MŚ jest Wika no i Woicki. Bartman zdecydowanie został w polu... no chyba że rozegra 4 kolejne mecze i wszystkim nam szczeny poopadają...

Chciałabym żeby Bartman przeszedł do Trefla bo wreszcie można by go zobaczyć w przekroju całej ligi i mam nadzieje że ta opcja wypali.
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”