Agata Mróz

ugly kid joe
Posty: 59
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:28
Płeć: M
Lokalizacja: Radom

Agata Mróz

Post autor: ugly kid joe »

Obrazek
W wieku 26 lat zmarła siatkarka Agata Mróz, złota medalistka Mistrzostw Europy - poinformowała TVN 24.
Siatkarka cierpiała na przewlekłą chorobę – walczyła z białaczką. 17 maja przeszła we Wrocławiu operację przeszczepienia szpiku kości.

Mróz była wielokrotną reprezentantką Polski w siatkówce.
Straszna i tragiczna wiadomość.Liczyłem że po przeszczepie wszystko będzie dobrze.A tu taka wiadomość.
Kondolencje dla męża i rodziny.
Ostatnio zmieniony 4 cze 2008, o 10:31 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wyłącz Caps Lock`a pisząc tytuły, zapoznaj się z Regulaminem
Hareng
Posty: 14
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 15:29
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AGATA MRÓZ

Post autor: Hareng »

[*]

Tragiczna wiadomość :<
Dla mnie ona jest, była i będzie legendą, i to nie tylko siatkówki. Jest też symbolem walki z chorobą, z którą na nieszczęście przegrała :<
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Agata Mróz

Post autor: ark »

zawsze będziesz w naszych sercach


Obrazek
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Agata Mróz

Post autor: mateo9 »

[*][*][*]

nie moge w to uwierzyc zcielo mnie z nog....jestem w szoku


zegnaj Agatko zawsze zostaniesz w naszych sercach
Awatar użytkownika
Macka
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:38
Płeć: K

Re: Agata Mróz

Post autor: Macka »

Proponuje żeby każdy o godzinie 22:00 zapalił świeczkę w oknie na znak solidarności z rodziną Agaty

Na zawsze w naszych sercach, na zawsze w naszej pamięci [*]
"Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.”
AZS Białystok
Awatar użytkownika
ur_karol
Posty: 11
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:00
Płeć: M
Lokalizacja: Pisarzowa:)
Kontakt:

Re: Agata Mróz

Post autor: ur_karol »

Zatkało mnie i to konkretnie.. Byłem pewien, że z tego wyjdzie.. Wielka strata :<
Spokój Jej duszy
AGina
Posty: 7
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:13
Płeć: K

Re: Agata Mróz

Post autor: AGina »

Ja nie wiem co mam napisać. Ona nie powinna umrzeć, Ona miała dla kogo żyć. Agata zawsze pozostanie w sercach kibiców. Wszyscy przecież liczyli, że jeszcze zagra mecz. Wyjdzie na boisko, pokaże te cudowne ataki i blok. Zagra asa serwisowego. A przede wszyskim będzie ŻYŁA. Ona miała opiekować się swoją rodziną i być zdrowa. A teraz? Pewnie jest już w niebie razem z Hubertem Jerzym Wagnerem czy Arkiem Gołasiem.

(*)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Agata Mróz

Post autor: Pele »

Wierzyłem że będzie inaczej. Jestem w szoku bo to nie tak miało być. Kondolencje dla męża i córeczki.
Jakie to szczęscie że Agata zdecydowała się na córeczkę. To bedzie tak jakby Ona była ciagle tu

A tak nawiasem mówiac to ten "trener tam na górze" niezły skład montuje
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Agata Mróz

Post autor: Arff »

Zapraszam do wpisywania się na listy kondolencyjne jakie prowadzą wszystkie większe portale (onet.pl, wp.pl), tam można spokojnie wyrazić swoje żale, sam tez się wpisałem... na forum, nie ma sensu robić kolejnej takowej listy...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Shadori
Posty: 45
Rejestracja: 13 wrz 2007, o 20:09
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Agata Mróz

Post autor: Shadori »

Pele pisze: A tak nawiasem mówiac to ten "trener tam na górze" niezły skład montuje
Dokładnie.

Kondolencje dla całej jej rodziny.
Agata, [*].

Jak przeczytałam sms, który wysłała mi siostra [cenzura] z tą wiadomością to aż zaniemówiłam...
Awatar użytkownika
Urban
Posty: 683
Rejestracja: 29 gru 2007, o 17:57
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Agata Mróz

Post autor: Urban »

Straszne. Znowu dowiedziałem się na lekcji... I nauka się skończyła ;((
Przede wszystkim kibicuję... Polskiej Siatkówce!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Mróz

Post autor: dreamer »

Jestem zszokowany...
Zaraz po tym, jak dowiedziałem się o śmierci Agaty, przez pół godziny siedziałem nieruchomo na fotelu... Myślałem, ale nie pamiętam już o czym...
Potem przyszło mi do głowy, że napiszę maile do volleyball.it i planetavolei.com.br z tą smutną wiadomością. Obydwie stronki szybko zamieściły info, niech inni też wiedzą o tej tragedii...
http://www.planetavolei.com.br/index.ph ... &Itemid=78
http://www.volleyball.it/leggi.cfm?art=35983

Jest też wspomnienie o Agacie na stronie oficjalnej CEV:
http://www.cev.lu/mmp/online/website/ne ... 90_EN.html

Widzę, że nawet na stronie www Grupo 2002 Murcia bardzo szybko ukazało się info o śmierci Agaty...
http://www.voleibolmurcia.net/portal/in ... 9&Itemid=1

dreamer
Ostatnio zmieniony 4 cze 2008, o 18:01 przez dreamer, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Uzupełniłem o informację ze strony Grupo 2002 Murcia i poprawiłem błędy.
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Agata Mróz

Post autor: mewa »

Na prośbę Piotra zamieszczam również tu::

W imieniu zawodniczek i zawodników reprezentacji Polski Siatkarek i Siatkarzy proszę o umieszczenie na Państwa stronie apelu o zapalenie w dniu dzisiejszym o godz. 21.00 świeczek w oknach mieszkań dla uczczenia pamięci Agaty Mróz-Olszewskiej.

Piotr Boruch

Polski Związek Piłki Siatkowej
osnazfsb

Re: Agata Mróz

Post autor: osnazfsb »

Wielka szkoda- tez mi było z poczatku trudno w to uwierzyc- los zabrał nam juz drugiego swietnego zawodnika/czke w ciagu raptem niecałych 4 lat
Na stronie FIVB tez zamiescili informacje o smierci - szkoda tylko ze z artykułu wynika ze córka urodziła sie 4 maja a nie 4 kwietnia http://www.fivb.org/en/Infomedia/PressR ... Language=0
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Agata Mróz

Post autor: Ted »

Pozwoliłem sobie wysłac informacje do Federacji Słowackiej
http://www.svf.sk/Default.aspx?CatID=667&NewsID=2799 oto rezultat

i czeskiej.
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Agata Mróz

Post autor: jasson »

R.I.P. Agato...

[*] [*] [*]
arek_614
Posty: 76
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:08
Płeć: M

Re: Agata Mróz

Post autor: arek_614 »

Urban pisze:Straszne. Znowu dowiedziałem się na lekcji... I nauka się skończyła ;((
Ja na j.polskim się dowiedziałem to nie mogłem nic powiedzieć ani napisać ... tak mnie to zszokowało :( ...
zachary
Posty: 56
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:17
Płeć: M

Re: Agata Mróz

Post autor: zachary »

[*][*][*]
Brak slow..... :<
Cos strasznego... :(
Bylem pewny ze wygra ta walke... :(((
Intense
Posty: 31
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:00
Płeć: K

Re: Agata Mróz

Post autor: Intense »

Tak mi przykro. Załamała się moja wiara. Bo skora Bóg zabiera nam takie osoby, to jak może nas kochać? :<

Przypomniała mi się piosenka: "Ile razy Bóg może dawać szansę? Ile razy śmierć może przegrać walkę?" - Nie dał jej szansy. Teraz gra dla Niego... :<
"Bo my... nawet śpimy z MIKASĄ!"
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Agata Mróz

Post autor: ark »

niezależnie czy tutaj czy tam zawsze będziesz dla nas MVP

Obrazek

smutno było dzisiaj w Bielsku pod halą BKS-u :<

---------------------------

pogrzeb ś.p. Agaty Mróz odbedzie się 9 czerwca o godzinie 12:00 w kościele Filipinów przy ulicy Józefa Piłsudskiego w Tarnowie
Ostatnio zmieniony 4 cze 2008, o 21:37 przez ark, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Agata Mróz

Post autor: Guilder »

No cóż, wydawać by się mogło, że w szpitalu po udanej operacji może już być tylko lepiej. A tu nagle taka bomba. W ciągu kilkudziesięciu godzin wszystkie plany, całe pozytywne myślenie piorun strzelił. Podziwiam jej męża, bo był naprawdę spokojny podczas mini konferencji prasowej tuż po tym wszystkim.
Dołączam się do kondolencji.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
feRgIe
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:31
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Agata Mróz

Post autor: feRgIe »

zepsuty CapsLock
Ostatnio zmieniony 5 cze 2008, o 09:57 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum - punkt 18.
AGina
Posty: 7
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:13
Płeć: K

Re: Agata Mróz

Post autor: AGina »

Dlaczego? Również zadaje sobie to pytanie. I wydaje mi się że jedyną odpowiedzią jest: Bóg tak chciał, potrzebował jej "tam na górze".
[*][*][*][*]
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Agata Mróz

Post autor: Wojciech »

Pogrzeb Agaty odbedzie sie w rocznie ślubu z Jackiem Olszewskim w tym samym kościele ( 9 czerwca).
Poprostu brak słow.... :<
Czy ktoś wie czy w Ostrowcu w planach jest jakas szczególna msza święta za Agatę. Reprezentowała moje miasto grając w WSBiP...
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Agata Mróz

Post autor: ark »

MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI AGATY MRÓZ
W dniu 9 czerwca o godzinie 8:00 w Parafii pw. Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej zostanie odprawiona Msza święta w intencji Agaty Mróz (od klubu BKS STAL Bielsko-Biała). Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w tej Mszy świętej.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Mróz

Post autor: dreamer »

Informacja o śmierci Agaty zatacza coraz szersze kręgi. Rosjanie tak "ciepło" też o niej napisali (w tym fragmencie o pomocy środowiska siatkarskiego w jej chorobie): http://www.vcmo.ru/news-volleyball/2008 ... l_990.html

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ludi14
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2008, o 19:31
Płeć: M

Re: Agata Mróz

Post autor: ludi14 »

Można by było w miarę przełożyć ten tekst?Nie każdy zna rosyjski.
osnazfsb

Re: Agata Mróz

Post autor: osnazfsb »

Tak szczerze mówiac to nie bardzo rozumiem co dreamer ma na mysli piszac ciepło w cudzysłowie - zreszta to taka sobie stronka chyba głownie poswiecona druzynom z Odincowa bez aspiracji do bycia jakims specjalnie wiarygodnym zródłem informacji
Tłumacze wiec ten fragment o pomocy środowiska siatkarskiego w jej chorobie
"Polska społecznosc siatkarska zrobiła wszystko co w jej mocy aby pomóc Agacie Mróz w jej nieszczesciu organizujac wielokrotnie zbiórki funduszy na jej leczenie lecz strasznej choroby nie mozna juz było zatrzymac"
Co w tym zdaniu niestosownego- sam nie wiem- moze nie do konca to prawda z tymi zbórkami pieniedzy bo zbierano raczej krew ale to zwykła pomyłka a nie zadna złosliwosc podobnie jak na stronie FIVB gdzie pomylili date urodzin córki

Tu macie informacje z oficjalnego forum Lokomotiwu Biełgorod moze o tyle scislejsza ze autorem jest osoba dosc dobrze znajaca polski z która miałem kiedys okazje rozmawiac http://forum.belogorievolley.ru/viewtop ... highlight=
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Agata Mróz

Post autor: dreamer »

osnazfsb pisze:Co w tym zdaniu niestosownego- sam nie wiem- moze nie do konca to prawda z tymi zbórkami pieniedzy bo zbierano raczej krew ale to zwykła pomyłka a nie zadna złosliwosc podobnie jak na stronie FIVB gdzie pomylili date urodzin córki
Coś mi się wydaje, że mam po prostu pecha, i od jakiegoś czasu kolejno przez wszystkich na forum jestem posadzany o słowa, jakich nie napisałem, o opinie jakich nie wypowiedziałem itp.
No więc pytam:
dlaczego wzięte w cudzysłów słowo "ciepło" (wyrwane zresztą z kontekstu) ma świadczyć, że używam go w negatywnym znaczeniu?
Czyż można coś ot tak ciepło napisać? Ciepło ma swoje znaczenie - nie da się pisać ciepło, chyba że rozumie się "ciepło" w cudzysłowie. Może nie byłoby wątpliwości (choć wątpię) gdybym napisał "napisali ciepło".

Oświadczam zatem, że uważam w pozytywnym sensie, że napisali o Agacie "ciepło"
szczególnie w kontekście tej bolesnej straty poruszyły mnie te proste, ale zarazem patetycznie napisane słowa
"ale okrytna choroba nie dała się już zatrzymać".

Dlaczego przyszywacie mi fałszywe łatki i obciążacie odpowiedzialnością za wytwory własnej wyobrażni... :<

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
osnazfsb

Re: Agata Mróz

Post autor: osnazfsb »

Moze po prostu jestem zbyt podejrzliwy

Zadziałałem i stosowny temat znalazł sie tez u Uktainców
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”