Mecze sparingowe innych reprezentacji

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Mecze sparingowe innych reprezentacji

Post autor: Mate »

Piszcie tu wyniki spotkań sparingowych między reprezentacjami. Wczoraj Włochy przegrały ze Słowacją 2:3(21-25 25-19 23-25 27-25 7-15).

Składy drużyn i zdobycze punktowe
Włochy: Cernic 7, Fortunato 22, Lasko 10, Savani 14, Sala 9, Sintini 5. Libero: Maniá. Cazzaniga, Forni, Gavotto 3, Maruotti 5, Parodi 5.

Słowacja: Joscak 5, Masny 5, Ogurcak 16, Piovarci 6, Nemec 26, Divis 14. Libero: Pipa, Kubs, Cerven 2, Bencz.

Włosi skład na sparingi zrobić mogą, ale dziwne, że Zanini nie dał odpocząć podstawowym graczom.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Mecze sparingowe innych reprezentacji

Post autor: Mate »

Jako, że nie ma śmiecić forum to o "słabszych turniejach" lepiej pisać tu. Włochy pokonały Hiszpanię 3:1 (25-23 21-25 25-16 25-22) w finale rozgrywek Igrzysk Śródziemnomorskich. Hiszpanie takim składem powinni rozwalić Włochów 3:0. Można powiedzieć, że grała prawie najsilniejsza szóstka reprezentacji Hiszpanii. Gospodarze wystąpili w częściowo odmłodzonym składzie, ale mogli przecież wystawić mocny skład. W ataku szalał Cazzaniga. W szóstce Hiszpanii grał Falasca, który rozgrywał całkiem dobrze.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reprezentacje innych państw”