Wyniki z Łódzkiego:
1. Sierka/Orczyk (Wifama Łódź)
2. Pełka/Kosiak (UKS SMS Łódź)
3. Felisiak/Bulak (Wifama Łódź)
4. Dąbrowski/Kowalczyk (Wifama Łódź)
5. Antoniak/??? (UKS SMS Łódź)
6. Kacprzykowski/Kuron (Wifama Łódź)
7. Goździk/Szkudlarski (MUKS Wiking Tomaszów Maz.)
8. Szczotarski/Dobrowolski (Wifama Łódź)
Piszcie wyniki z innych województw i kto jedzie do Katowic 1-2 lipca na turniej ogólnopolski. Z Łódzkiego jadą dwie pierwsze pary.
Rozgrywki młodzików 2008
Rozgrywki młodzików 2008
Czarni.
Re: Rozgrywki młodzików 2008
Orkisz kiedy i gdzie odbył się ten turniej??
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak
Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Re: Rozgrywki młodzików 2008
Na boiskach SP56 w Łodzi (ul. Turoszowska) 21-22 czerwca.
P.S Z Tomaszowa były 2 pary - Goździk/Szkudlarski i Pigłowski/Toma, bo widzę, że jesteś z Tomaszowa
P.S Z Tomaszowa były 2 pary - Goździk/Szkudlarski i Pigłowski/Toma, bo widzę, że jesteś z Tomaszowa
Czarni.
-
- Posty: 10
- Rejestracja: 9 sty 2008, o 08:21
- Płeć: M
Re: Rozgrywki młodzików 2008
Czyli w Łódzkim
1. Sierka/Orczyk (Wifama Łódź)
2. Pełka/Kosiak (UKS SMS Łódź)
3. Felisiak/Bulak (Wifama Łódź)
4. Dąbrowski/Kowalczyk (Wifama Łódź)
5.Szczotarski/Dobrowolski (Wifama Łódź)
6. Kacprzykowski/Kuron (Wifama Łódź)
7. Goździk/Szkudlarski (MUKS Wiking Tomaszów Maz.)
8. Antoniak/Długozima (UKS SMS Łódź)
1. Sierka/Orczyk (Wifama Łódź)
2. Pełka/Kosiak (UKS SMS Łódź)
3. Felisiak/Bulak (Wifama Łódź)
4. Dąbrowski/Kowalczyk (Wifama Łódź)
5.Szczotarski/Dobrowolski (Wifama Łódź)
6. Kacprzykowski/Kuron (Wifama Łódź)
7. Goździk/Szkudlarski (MUKS Wiking Tomaszów Maz.)
8. Antoniak/Długozima (UKS SMS Łódź)
Ostatnio zmieniony 2 lip 2008, o 20:00 przez Meksykanin, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Rozgrywki młodzików 2008
Nie znam nazwisk, ale powiedzmy:
1. Sierka/Orczyk (Wifama Łódź)
2. Sokół Katowice
3. Chyba Radlin
4. UKS Przysucha
5-6. Sokół Katowice i AZS Olsztyn
1. Sierka/Orczyk (Wifama Łódź)
2. Sokół Katowice
3. Chyba Radlin
4. UKS Przysucha
5-6. Sokół Katowice i AZS Olsztyn
Czarni.