Typer 2021/2022 play off I runda
Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa
MVP
punkty
Wstawiam już teraz bo chyba każdy zna już poniedziałkowy wynik.
Jak nie padnie 2-3 będę zmieniał.
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa
MVP
punkty
Wstawiam już teraz bo chyba każdy zna już poniedziałkowy wynik.
Jak nie padnie 2-3 będę zmieniał.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2022, o 15:14 przez MoWo, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 PWN
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
MVP Semeniuk
punkty Bołądź
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 PWN
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
MVP Semeniuk
punkty Bołądź
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2022, o 19:31 przez MoWo, łącznie zmieniany 2 razy.
- niepoinformowany
- Posty: 4623
- Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
Trzeba to wszystko na raz typować?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
No to jak to zrobić inaczej skoro mecze będą prawdopodobnie grane codziennie?
- niepoinformowany
- Posty: 4623
- Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
Może chociaż podzielić na mecze wtorkowe, środowe i czwartkowe (pierwsze terminy) a potem drugie? Taka luźna propozycja.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
Jest ktoś jeszcze za tym żeby podzielić?
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
Dla mnie obojętne, jak Ci wygodniej liczyć z typami czekam na potwierdzenie dzisiejszego wyniku
Streeter
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
Przekazuję wiadomość od Noworocznego:
"Tak. Może zrezygnujmy z typowania spotkań typu Suwałki Lublin, które o niczym nie decydują w lidze i nie powinny w typerze, bo to już czysty los?"
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 1-3
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Warta Zawiercie 2-3
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1-3
GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0-3
MVP Semeniuk
punkty Kovacewić
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
Zdecydowałem sie jednak podzielić play offy.
Proszę się nie sugerować Noworocznym.
Proszę się nie sugerować Noworocznym.
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-1 PEWNIAK
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 2-3
PKT Bołądź
MVP Hadrawa
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-1 PEWNIAK
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 2-3
PKT Bołądź
MVP Hadrawa
- niepoinformowany
- Posty: 4623
- Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 2-3
PKT DeFalco
MVP Fornal
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 2-3
PKT DeFalco
MVP Fornal
Resovia Rzeszów & FC Barcelona
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-2
PKT Kovacević
MVP Janusz
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-2
PKT Kovacević
MVP Janusz
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-0
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 2-3
PKT Atanasijevic
MVP Janusz
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-0
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 2-3
PKT Atanasijevic
MVP Janusz
-
- Posty: 192
- Rejestracja: 10 cze 2017, o 13:45
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-2
Punkty: DeFalco
MVP: T. Fornal
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-2
Punkty: DeFalco
MVP: T. Fornal
- AZS OLSZTYN 1978
- Posty: 527
- Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 1-3
Punkty: DeFalco
MVP: Semeniuk
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 1-3
Punkty: DeFalco
MVP: Semeniuk
-
- Posty: 2918
- Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
Punkty: Muzaj
MVP: T. Fornal
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
Punkty: Muzaj
MVP: T. Fornal
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3:1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 2:3
MVP Olek Śliwka
punkty DeFalco
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3:1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 2:3
MVP Olek Śliwka
punkty DeFalco
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
Punkty: DeFalco
MVP: Kovacević
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
Punkty: DeFalco
MVP: Kovacević
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
Punkty: Butryn
MVP: Tomek Fornal
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
Punkty: Butryn
MVP: Tomek Fornal
- nikt wazny
- Moderator
- Posty: 1530
- Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
- Płeć: M
- Lokalizacja: Opole
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-0
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-2
Punkty: Bołądź
MVP: Janusz
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-2
Punkty: Bołądź
MVP: Janusz
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 2:3
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 1:3
MVP Semeniuk
punkty Kaczmarek
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 2:3
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 1:3
MVP Semeniuk
punkty Kaczmarek
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 2:3
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 1:3
MVP Janusz
punkty Muzaj
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 PEWNIAK
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 2:3
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 1:3
MVP Janusz
punkty Muzaj
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3,:2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3:1
MVP Fornal
punkty Muzaj
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3,:2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3:1
MVP Fornal
punkty Muzaj
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 2-3
PKT Kovacević
MVP Kwolek
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 Pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 2-3
PKT Kovacević
MVP Kwolek
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 PEWNIAK
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
MVP: Kaczmarek
Punkty: Bołądź
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 PEWNIAK
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
MVP: Kaczmarek
Punkty: Bołądź
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
MVP Kovacevic
punkty Kovacevic
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
MVP Kovacevic
punkty Kovacevic
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2:3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3:1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3:2
MVP: Kaczmarek
Punkty: Muzaj
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 2:3
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3:0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3:1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3:2
MVP: Kaczmarek
Punkty: Muzaj
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
Typy Noworocznego
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
MVP Semeniuk
punkty Kovacewić
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-2
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
MVP Semeniuk
punkty Kovacewić
-
- Posty: 1274
- Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
- Płeć: M
- Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1 Pewniak
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-1
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
PKT - Hadrava
MVP Hadrava
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1 Pewniak
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-1
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-1
PKT - Hadrava
MVP Hadrava
Re: Typer 2021/2022 play off I runda
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-2
MVP: Bołądź
Punkty: DeFalco
Aluron Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 3-0 pewniak
Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin 3-1
Cuprum Lubin - Projekt Warszawa 3-2
MVP: Bołądź
Punkty: DeFalco