Typer 2021/2022 play off II runda
Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0 PVN
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-0
MVP Jarosz
punkty Jarosz
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-0
MVP Jarosz
punkty Jarosz
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2022, o 04:44 przez MoWo, łącznie zmieniany 1 raz.
- niepoinformowany
- Posty: 4625
- Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0 pewniak
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP Fornal
punkty Kovacević
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP Fornal
punkty Kovacević
Resovia Rzeszów & FC Barcelona
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3:1
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3:2
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
MVP Łukasz Kaczmarek
Punkty Jakub Jarosz
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3:2
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
MVP Łukasz Kaczmarek
Punkty Jakub Jarosz
- nikt wazny
- Moderator
- Posty: 1530
- Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
- Płeć: M
- Lokalizacja: Opole
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 2:3
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3:1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
MVP Janusz
Punkty TJ Falco
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:2
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3:1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
MVP Janusz
Punkty TJ Falco
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-1
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-2
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-0
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
MVP Jarosz
punkty Butryn
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-2
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-0
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-2
MVP Jarosz
punkty Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-1
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3:2
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
MVP Janusz
PKT Muzaj
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3:2
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1:3
MVP Janusz
PKT Muzaj
-
- Posty: 1274
- Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
- Płeć: M
- Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 1:3
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 2:3
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3:1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 Pewniak
MVP TJ Falco
Punkty TJ Falco
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 2:3
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3:1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 Pewniak
MVP TJ Falco
Punkty TJ Falco
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-1
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2-3
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
MVP Fornal
punkty Lipiński
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2-3
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
MVP Fornal
punkty Lipiński
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2022, o 13:21 przez Lawka1, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-1
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1 Pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-2
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP Fornal
Punkty Lipiński
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1 Pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-2
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP Fornal
Punkty Lipiński
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3:1
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:2
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 1:3
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2:3
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
MVP Janusz
punkty Huber
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:2
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 1:3
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2:3
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
MVP Janusz
punkty Huber
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3:0
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 1-3
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
MVP Konarski
punkty Muzaj
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 1-3
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
MVP Konarski
punkty Muzaj
- AZS OLSZTYN 1978
- Posty: 527
- Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3:1 pewniak
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 1:3
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
MVP Lipiński
Punkty Butryn
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 1:3
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
MVP Lipiński
Punkty Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-1
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-2
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-2
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-2
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
MVP Fornal T.
punkty Urosz K.
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-2
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-2
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-2
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2-3
MVP Fornal T.
punkty Urosz K.
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2-3
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-0 - Pewniak
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP Szymański
punkty Atanasijevic
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2-3
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-0 - Pewniak
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP Szymański
punkty Atanasijevic
-
- Posty: 192
- Rejestracja: 10 cze 2017, o 13:45
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1. Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0 Pewniak
2. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4. GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: T. Fornal
Punkty: Kovacević
2. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4. GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: T. Fornal
Punkty: Kovacević
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0 Pewniak
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-2
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: Tomasz Fornal
punkty: Uros Kovacevic
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-2
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: Tomasz Fornal
punkty: Uros Kovacevic
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3:0 pewniak
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2:3
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2:3 - Pewniak
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2:3
MVP: Semeniuk
Punkty:Muzaj
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 2:3
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2:3 - Pewniak
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2:3
MVP: Semeniuk
Punkty:Muzaj
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0 pewniak
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-2
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: T. Fornal
punkty: Kaczmarek
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-2
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: T. Fornal
punkty: Kaczmarek
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-1 Pewniak
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: Kaczmarek
Punkty: Butryn
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: Kaczmarek
Punkty: Butryn
-
- Posty: 2919
- Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0 PVN
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-0
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
MVP Hadrava
punkty De Falco
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-0
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 1-3
MVP Hadrava
punkty De Falco
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3:0
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2:3
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
MVP Tomek Fornal
Punkty: Muzaj
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3:1 pewniak
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 2:3
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:2
MVP Tomek Fornal
Punkty: Muzaj
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0 PEWNIAK
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Warta Zawiercie 3-0
3.Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 3-1
MVP:Petković
PKT:Kovacevic
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Warta Zawiercie 3-0
3.Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 3-1
MVP:Petković
PKT:Kovacevic
Gdybyś miał wątpliwości, śpieszę wyjaśnić, że "nieprzyjemny szczurek" to taki płaski, szybki serwis (asowy) opadający z nagła na końcową linię boiska. (zasłyszane w TV, def. I.Mazur)
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1. Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0 PEWNIAK
2. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-2
3. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4. GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-2
5. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: Tomasz Fornal
Punkty: Kovacević
2. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-2
3. Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4. GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-2
5. Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: Tomasz Fornal
Punkty: Kovacević
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0 pewniak
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: Fornal
punkty: Butryn
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: Fornal
punkty: Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
1.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin 3-0 Pewniak
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: Kaczmarek
Punkty: Butryn
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP: Kaczmarek
Punkty: Butryn
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167
5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167
5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
Wklejam typy Noworocznego
.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP Kaczmarek
punkty Butryn
.Projekt Warszawa - Cuprum Lubin
2.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Warta Zawiercie 3-1
3.Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3-1
4.GKS Katowice - Trefl Gdańsk 3-1
5.Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3-1
MVP Kaczmarek
punkty Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
Wyniki:
astronauta 24
Zksiak 14
AZS OLSZTYN 1978 12
dakuul 10
gladki8 10
emerencja 9
ewa 9
gieremek 9
lukecik 9
marcin2212 9
morswin 9
MoWo 9
niepoinformowany 9
PabloFX 9
Garp 8
Lawka 1 4
Gurth 3
Noworoczny 3
miro1905 2
Dejwu 1
Kicu -3
Streeter -3
dezerter -4
sal -4
nikt ważny -6
Papito13 -7
Trochę Zaksa narozrabiała.
Gurth obstawił 2 pewniaki , oba skasowałem.
astronauta 24
Zksiak 14
AZS OLSZTYN 1978 12
dakuul 10
gladki8 10
emerencja 9
ewa 9
gieremek 9
lukecik 9
marcin2212 9
morswin 9
MoWo 9
niepoinformowany 9
PabloFX 9
Garp 8
Lawka 1 4
Gurth 3
Noworoczny 3
miro1905 2
Dejwu 1
Kicu -3
Streeter -3
dezerter -4
sal -4
nikt ważny -6
Papito13 -7
Trochę Zaksa narozrabiała.
Gurth obstawił 2 pewniaki , oba skasowałem.
Re: Typer 2021/2022 play off II runda
Obstawiła. Gurth to kobieta .