Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 PVN
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP Bieniek
punkty Bołądź
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 PVN
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP Bieniek
punkty Bołądź
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2022, o 18:31 przez MoWo, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 1274
- Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
- Płeć: M
- Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 1-3
MVP Lomacz
PKT Atanasijević
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 1-3
MVP Lomacz
PKT Atanasijević
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2:3
MVP Fornal
PKT Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2:3
MVP Fornal
PKT Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-2
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1 Pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2-3
MVP Fornal
PKT Bołądź
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1 Pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2-3
MVP Fornal
PKT Bołądź
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
Typy Noworocznego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 Pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP T. Fornal
punkty Bołądź
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 Pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP T. Fornal
punkty Bołądź
- niepoinformowany
- Posty: 4625
- Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2-3
MVP Bieniek
PKT Atanasijevic
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2-3
MVP Bieniek
PKT Atanasijevic
Resovia Rzeszów & FC Barcelona
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2-3
MVP Łomacz
punkty Bołądź
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2-3
MVP Łomacz
punkty Bołądź
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: Tomasz Fornal
punkty: Karol Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: Tomasz Fornal
punkty: Karol Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: Tomasz Fornal
punkty: Karol Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: Tomasz Fornal
punkty: Karol Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: Bieniek
punkty: Karol Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: Bieniek
punkty: Karol Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 Pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 1-3
MVP Bieniek
punkty Bołądź
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 Pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 1-3
MVP Bieniek
punkty Bołądź
- nikt wazny
- Moderator
- Posty: 1530
- Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
- Płeć: M
- Lokalizacja: Opole
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-0
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 Pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2-3
MVP Łomacz
punkty Bołądź
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 Pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2-3
MVP Łomacz
punkty Bołądź
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3:1
MVP Hadrava
Punkty Bołądź
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3:1
MVP Hadrava
Punkty Bołądź
-
- Posty: 192
- Rejestracja: 10 cze 2017, o 13:45
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1. PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 Pewniak
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: T. Fornal
Punkty: Bołądź
2. Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 Pewniak
3. LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: T. Fornal
Punkty: Bołądź
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 1-3
MVP: Tomasz Fornal
punkty: Karol Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 1-3
MVP: Tomasz Fornal
punkty: Karol Butryn
- AZS OLSZTYN 1978
- Posty: 527
- Rejestracja: 6 lis 2015, o 13:35
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3:1
MVP: Tomasz Fornal
punkty: Karol Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3:1
MVP: Tomasz Fornal
punkty: Karol Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: T. Fornal
punkty: Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: T. Fornal
punkty: Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 2-3
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1 Pewniak
MVP: defalco
punkty: defalco
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1 Pewniak
MVP: defalco
punkty: defalco
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1 Pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: T. Fornal
Punkty: Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-1 Pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: T. Fornal
Punkty: Butryn
Mistrzyni Czerwonej Czcionki zaprasza do Typera PlusLigi 2017/2018:
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167
5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=71&t=6143
http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=6167
5. miejsce w Typerze PlusLigi 2015/2016
Buraczek w Typerze PlusLigi 2016/2017
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 PEWNIAK
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: Bieniek
punkty: Butryn
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 PEWNIAK
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3-1
MVP: Bieniek
punkty: Butryn
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2-3
MVP: Fornal
punkty: Bołądź
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 2-3
MVP: Fornal
punkty: Bołądź
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3:2
MVP: T.Fornal
punkty: Bołądź
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3:1 pewniak
3.LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki 3:2
MVP: T.Fornal
punkty: Bołądź
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.Skra Bełchatów - AZS Olsztyn 3-1
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 PEWNIAK
3.LUK Lublin - Ślepsk Suwałki 1-3
MVP: Fornal T.
PKT: Bołądź
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 PEWNIAK
3.LUK Lublin - Ślepsk Suwałki 1-3
MVP: Fornal T.
PKT: Bołądź
Gdybyś miał wątpliwości, śpieszę wyjaśnić, że "nieprzyjemny szczurek" to taki płaski, szybki serwis (asowy) opadający z nagła na końcową linię boiska. (zasłyszane w TV, def. I.Mazur)
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1.Skra Bełchatów - AZS Olsztyn 2-3
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 PEWNIAK
3.LUK Lublin - Ślepsk Suwałki 3-2
MVP: DeFalco.
PKT: Bołądź
2.Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 3-0 PEWNIAK
3.LUK Lublin - Ślepsk Suwałki 3-2
MVP: DeFalco.
PKT: Bołądź
-
- Posty: 2919
- Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
- Płeć: M
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
1. 3:1
2. 3:0 PWN
3.3:1
MVP Hadrava
Pkt Boladz
2. 3:0 PWN
3.3:1
MVP Hadrava
Pkt Boladz
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023. Lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Zdobywca medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019, 2023/2024 i ziemniaka 2016/2017.
Re: Typer 2021/2022 play off I runda ciąg dalszy ciągu dalszego
Wyniki:
niepoinformowany 20
dakuul 16
dezerter 16
ewa 16
gieremek 16
gladki8 16
marcin2212 16
miro1905 16
MoWo 16
Noworoczny 16
PabloFX 16
astronauta 16
AZS OLSZTYN 1978 14
Gurth 14
lukecik 14
nikt ważny 14
morswin 13
Papito13 13
emerencja 12
Kicu 12
Lawka 1 12
sal 10
Zksiak 10
Streeter 7
Dejwu 6
niepoinformowany 20
dakuul 16
dezerter 16
ewa 16
gieremek 16
gladki8 16
marcin2212 16
miro1905 16
MoWo 16
Noworoczny 16
PabloFX 16
astronauta 16
AZS OLSZTYN 1978 14
Gurth 14
lukecik 14
nikt ważny 14
morswin 13
Papito13 13
emerencja 12
Kicu 12
Lawka 1 12
sal 10
Zksiak 10
Streeter 7
Dejwu 6