Okulary sportowe z korekcją...

Awatar użytkownika
patryk
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:34
Płeć: M

Okulary sportowe z korekcją...

Post autor: patryk »

Witam, mam pytanie. Czy ktos wie gdzie mozna kupić okulary sportowe z korekcją? - takie typowe do grania ( cos w stylu takich jak ma Edgar Davids). Szukałem po necie ale nie ma za ciekawego wyboru - są tylko przeciwsłoneczne z korekcją. - Nie chcę soczewek bo troche za drogi interes ;/
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Okulary sportowe z korekcją...

Post autor: Mate »

trudno dostac je na necie... one chyba sa robione na zamowienie... musisz pochodzic po okulistykach to moze znajdziesz....
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Okulary sportowe z korekcją...

Post autor: Arff »

W każdym większym mieście jest Ocular Canada albo Vision expres super optyk... tam na pewno znajdziesz coś dla siebie... ale uprzedzam że to będzie sporo kosztowało...

a tu taka rada... jak będziesz kupował takie oprawki, to wybierz sobie jak najbardziej elastyczne... żeby były trwałe bo troche głupio wywalić 400zl na okulary i pochodzić w nich 3 miesiące... bo zawsze zapewniają że ten plastik jest super trwały ale okazuje się że nie do końca
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Erika1987
Posty: 47
Rejestracja: 2 lis 2007, o 15:16
Płeć: K
Lokalizacja: Lublin

Re: Okulary sportowe z korekcją...

Post autor: Erika1987 »

Ale i tak moim zdaniem najlepsze wyjście to soczewki, a takie jednodniowe skoro chcesz ich tylko do gry używac to nie jest taki wielki wydatek, a jaka poprawa komfortu, aż chce sie grac :D wiem to po sobie...
cami23
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2007, o 22:56
Płeć: M

Re: Okulary sportowe z korekcją...

Post autor: cami23 »

witam
jezeli jestes jeszcze zainteresowany okularami do gry w ktorych mozna umiescic szkla korekcyjne napisz na : kamil.piecuch@op.pl lub gg 7129991
pozdrawiam
p.s. mam zdjecia:)
Kantoro
Posty: 67
Rejestracja: 8 gru 2007, o 17:56
Płeć: M

Re: Okulary sportowe z korekcją...

Post autor: Kantoro »

Pamiętaj o elastyczności okularów! Jeżeli będą sztywne, podczas uderzenia piłką możesz się pokaleczyć przy ich połamaniu!

Pozdrawiam,

Michał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening”