Wojciech Drzyzga i inni eksperci

kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: kevinpsb »

spark pisze:a mnie zastanawia, ze jak cala Skra(zawodnicy, trener Nawrocki, prezes Piechocki) rzucali K...ami na lewo i prawo, to tematu nie bylo ;-) Sa widac rowni i rowniejsi dla Polsatu.
człowieku obejrzyj sobie jeszcze raz magazyn... i pomyśl!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
SENIOR
Posty: 114
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:46
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: SENIOR »

Człowiek jest tylko człowiekiem i różnie reaguje w określonych sytuacjach. Tylko jest pewne ale. Otóż rozdział siódmy przepisów gry obowiązuję także trenerów, nawet tych najbardziej zasłużonych. Czyżby sędziowie tego nie słyszeli, a może nie chcieli słyszeć?
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: spark »

kevinpsb pisze:
spark pisze:a mnie zastanawia, ze jak cala Skra(zawodnicy, trener Nawrocki, prezes Piechocki) rzucali K...ami na lewo i prawo, to tematu nie bylo ;-) Sa widac rowni i rowniejsi dla Polsatu.
człowieku obejrzyj sobie jeszcze raz magazyn... i pomyśl!
rozwiniesz sie? niestety nie mam takiego wysokiego IQ jak Ty.
Jastrzebie Zdroj
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Chal »

Ktoś mi się z buciorami za przeproszeniem wpieprza do domu i jeszcze mi zwraca uwagę, że chodzę po nim w kaloszach. Moje podwórko, moje zabawki, moja sprawa, tak samo jak czas to indywidualna sprawa każdego zespołu, skoro Polsat wpycha tam swoje kamery z mikrofonami, to niech liczy się z konsekwencjami i jeśli do kogoś pretensje, że na otwartej, ogólnodostępnej antenie o godzinie 15 lecą takie słowa, to nie do któregokolwiek z trenerów czy zawodników, lecz do telewizji.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
azsiak88
Posty: 2091
Rejestracja: 8 maja 2009, o 21:44
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: azsiak88 »

Słyszeli jakie padało słownictwo na czasie, nie mogli przerzucić się na Stelmacha który coś tam rysował sobie? A był wtedy bardzo spokojny bo prowadzili. Lepiej było czychać z mikrofonem na Wspaniałym non stop. A potem zrobili sobie program o tym żeby podnieść sobie oglądalność. Fakt, Wspaniały może i przegiął, ale nie musieli tego pokazywać, ani też rozgłaszać jeszcze bardziej.
PZPS - Polsatowski Związek Piłki Siatkowej
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: kevinpsb »

spark pisze:
kevinpsb pisze:
spark pisze:a mnie zastanawia, ze jak cala Skra(zawodnicy, trener Nawrocki, prezes Piechocki) rzucali K...ami na lewo i prawo, to tematu nie bylo ;-) Sa widac rowni i rowniejsi dla Polsatu.
człowieku obejrzyj sobie jeszcze raz magazyn... i pomyśl!
rozwiniesz sie? niestety nie mam takiego wysokiego IQ jak Ty.
Powiedzieli o zachowaniu Wspaniałego porownójąc od razu je do zachowania Pliny... Plińskiego usprawiedliwia po trochu ranga meczu i wynik dlatego skupili sie na wspaniałym!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Arff »

Ja nie wiem o co to halo... oczywiście... kamery kamerami, ale Wspaniały nie jest pierwszym trenerem rzucającym mięsem na czasach... Mazur, Sordyl, Such, nawet Santilli rzuca mięchem po polsku na czasach... oczywiście, kultura słowa jest bardzo ważna... ale to są niewyobrażalne emocje i nawet tak spokojnym trenerom jak Panas czy Kowalczyk([*]) zdarzało się zakląć na czasach...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: maksik »

Waldek u mnie jest usprawiedliwiony i czepianie się jego osoby pod kontekstem łaciny jaką wypowiadał na czasie i rozdmuchiwanie tego w mediach jest bardziej niestosowne niż sam ten fakt. Po pierwsze nie mówił tego ani w stronę sędziów ani nikogo z poza swojej grupy i nikt nie mógł poczuć się urażony w stopniu takim jak od zawodników typu Plina czy Kurek czy trener Prielożny w swoim słynnym "sp...laj ku...a" w stronę S1, po drugie to "zachowanie" drużyny poprzez swoją grę a tym samym olewaniem WW i tego o co prosi ( bo nie prosił o asy tylko o to żeby nap....lać z zagrywki z usprawiedliwieniem błędu - a tu w dalszym ciągu nic ) i po trzecie jak juz niejeden z Was wspomniał - won z mojego podwórka z tymi mikrofonami jak coś się nie podoba..!W temacie o Chemiku ktoś zapodał linka ze zlepkiem tych czasów.. ewidentnie po prostu brakowało już słów trenerom i ja sobie nie wyobrażam trenera mówiącego do tak grającej drużyny: "Nic się nie stało, chłopaki spróbujmy dobra? Proszę Was..". Po czwarte Waldkowi przytrafiła się taka wiązanka po raz pierwszy od dawna lub w ogóle a facet ma już na swoim koncie trochę występów to tylko czekać i patrzeć jak będą reagować - (święty Pan Drzyzga który podczas swojej trenerki nigdy nie miał mikrofonu nad głową a zapewne też skleciłby zdrowy filmik o podobnym charakterze do tego z WW oraz przesłodki Jureczek do którego jakiekolwiek męskie słowo po prostu nie pasuje) - na trenerów młodszego pokolenia takich jak Sordyl czy Dacewicz którzy też nie raz używali "konkretów" do żałosnej gry podopiecznych.
To że transmisja była o godzinie przystepnej dla dzieci.. hehe.. Wszyscy wyżej wymienieni trenerzy mogliby się od tych "dzieci" oglądających (podejrzewam, że jesli oglądały to jakieś dzieci to nie takie które nie grają w ten sport) "nauczyć" kilku jeszcze mocniejszych zwrotów. Jest cała masa filmów i pogramów emitowanych przez polsat które "uczą" tych złych form slownictwa i nie są to programy na żywo. Na boisku leci mnóstwo niepoprawnych zwrotów których nie słychać a to że akurat było słychać Waldka to nie jego wina. Przecież nie będzie uciekał od mikrofonów jak chce coś dobitniej powiedzieć..
Z kolei to że Wspaniały używał takich słów to nie jest powód aby uważać go za kogoś niekulturalnego czy jakiegoś buraka bo nie raz potrafił wykazać się klasą a juz tym bardziej nie jest to powód dla Pana Drzyzgi aby pozwalał sobie na komentowanie tego na łamach mediów w taki sposób. I jak dla mnie wstyd Panie Drzyzga. A po włosku czy angielsku to można kląć w Polsacie Sport?

pozdrawiam
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Edyta

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Edyta »

Ja powiem tyle - nadmiar bluzgów trochę mnie razi (a WW w pewnym momencie zaczął się ograniczać tylko do nich :D ) ale śmieszy mnie, że to akurat Drzyzga go za to objeżdża. Św. Wojciech Drzyzga chyba już zapomniał, jak wyglądały jego czasy z Mostostalem. Ja za to pamiętam :P Leciały na tych czasach nie tylko ostre bluzgi, ale często i chamskie, wręcz obraźliwe teksty pod adresem zawodników. Nieraz byłam zażenowana po tekstach w stylu "skoro stoisz jak kołek zamiast grać, to wyp......aj z boiska, wyp....aj" itp. A były i gorsze. Przecież to był właśnie styl wielkiego trenera Drzyzgi. Pamiętam, że byłam tym zaskoczona, bo nie sądziłam wcześniej, że gość jest aż tak wulgarny i stać go na takie upokarzanie zawodników. No ale on pewnie by powiedział, że był usprawiedliwiony, bo miał tę swoją słynną serię porażek i musiał nimi wstrząsać :]
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: maksik »

Ot właśnie. Powinien ktoś teraz wrzucić w neta jakieś nawet amatorskie nagranie z takimi czasami SzP Drzyzgi i dać się wypowiedzieć Wspaniałemu na ten temat. POdejrzewam że WW i tak zachowałby więcej klasy i nie ustosunkował się w taki sam sposób. Żeby krytykował to Ojciec Dyrektor to rozumiem.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
SENIOR
Posty: 114
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:46
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: SENIOR »

Niestety, tego meczu nie oglądałem więc trudno o tym dyskutować. Zastanawiam się jednak nad niedawną sytuacją w meczu kobiet Novara - Muszynianka. Pani międzynarodowa sędzia z Niemiec nie zastanawiając się, podjęła decyzję taką jaką mogła podjąć zgodnie z przepisami gry.
W opisywanym przypadku, nasi sędziowie tym bardziej powinni zareagować. Zbyt często nasi sędziowie są zbyt tolerancyjni, szczególnie wobec członków ekipy z "pierwszych stron gazet".Warto przypomnieć chociażby mecz pucharowy Skry i zachowanie jego uczestników. Nie pozwalajmy, aby siatkówka upodobniła się ... do piłki nożnej.
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: spark »

kevinpsb pisze:
spark pisze:
rozwiniesz sie? niestety nie mam takiego wysokiego IQ jak Ty.
Powiedzieli o zachowaniu Wspaniałego porownójąc od razu je do zachowania Pliny... Plińskiego usprawiedliwia po trochu ranga meczu i wynik dlatego skupili sie na wspaniałym!
Plinskiego? czowieku teraz to Ty pomysl.., nie..., obejrzyj filmik 2x i wskaz mi miejsce, w ktorym jest jakas personalna wycieczka w kierunku zawodnika, trenera lub dzialacza Skry z imienia i nazwiska, ktory wykazal sie swoim chamstwem podczas tamtego spotkania. Chyba, ze zdanie "podobnie bylo w meczu Skry z Resovia" sparafrazowales do "Powiedzieli o zachowaniu Wspaniałego porownójąc od razu je do zachowania Pliny... Plińskiego usprawiedliwia po trochu ranga meczu i wynik dlatego skupili sie na wspaniałym!", ale jezeli tak to odczytales, to chyba tylko dzieki Twojej inteligencji. Po prostu pomyslales.
Jastrzebie Zdroj
sulajmin
Posty: 92
Rejestracja: 7 lut 2009, o 14:04

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: sulajmin »

Co myślicie o wypowiedzeniu się Wojciecha Drzyzgi na temat poszerzenia PlusLigi ? Ja w 100 % się zgadzam,ale co do zamykania ligi myślę,że nie powinno zamykać.Zgadzam się również na temat satelitarnych klubów-dobrze powiedział na temat Avii według mnie.Przepraszam jeśli kogoś to uraziło
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Pele »

A ja z uporem będę powtarzał, ze potrzebne sa rozgrywki na wzór piłkarskiej Młodej Ekstraklasy - najlepiej jakby zespołu+ligi jakieś punkty miały z tego powodu i już by się zaczęła ciekawa walka
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
cfanish
Posty: 373
Rejestracja: 30 sie 2009, o 22:09
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: cfanish »

A ja myśle żeby złożyć sie na bilet na Grenlandie dla Drzyzgi? Co wy na to?

Hmm jak dla mnie jest on zazdrosny i ma jakąś prywatną zawiść do WW. W sumie dziesięciu takich Drzyzg nie osiągnełoby tego co WW
Jedyny słuszny poszukiwacz obiektywizmu i obrońca sprawiedliwości.
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: plecotus »

Pele pisze:
Klugenhammer pisze:Tyle że ten sentyment kosztuje 180 tys. euro rocznie. Nawet dla Skry to trochę dużo.
Dla jakiej Skry??
Kto za to płaci?? Pan płaci, pani płaci, wszyscy płacimy!!! (z filmu Rejs)
Rozumiem, że kolega przepisał się już z abonamentem energetycznym od obsługującego Kędzierzyn i okolice Taurona (EnergiaPro) do PGE? Świetnie, to jest właśnie wzorowa postawa kibica wspierającego firmy wspierające polską siatkówkę!
8
Awatar użytkownika
spark
Posty: 177
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 23:05
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: spark »

komentarz Drzyzgi po meczu Jastrzebia "Nie podniecajmy sie, to nie jest zaden sukces, to raczej plan minimum".
Jastrzebie Zdroj
marge
Posty: 61
Rejestracja: 31 sty 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: marge »

Na komentarze Drzyzgi mam prosty sposób i to już od dawna, ... wyłączam fonię.
revis
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2008, o 16:24
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: revis »

Dla mnie i tak cytat roku to Mazur 'W zespole z Bydgoszczy brakuje chemii' - wspaniała dwuznaczność :P
AZS szkoli inni biorą...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Pele »

plecotus pisze:
Pele pisze:
Klugenhammer pisze:Tyle że ten sentyment kosztuje 180 tys. euro rocznie. Nawet dla Skry to trochę dużo.
Dla jakiej Skry??
Kto za to płaci?? Pan płaci, pani płaci, wszyscy płacimy!!! (z filmu Rejs)
Rozumiem, że kolega przepisał się już z abonamentem energetycznym od obsługującego Kędzierzyn i okolice Taurona (EnergiaPro) do PGE? Świetnie, to jest właśnie wzorowa postawa kibica wspierającego firmy wspierające polską siatkówkę!
Nie mam zamiaru się przenosić z płaceniem rachunków do tfu !! pge!
Przenośnia to była!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: plecotus »

Pele pisze:
plecotus pisze:
Pele pisze:.....
Kto za to płaci?? Pan płaci, pani płaci, wszyscy płacimy!!! (z filmu Rejs)
Rozumiem, że kolega przepisał się już z abonamentem energetycznym od obsługującego Kędzierzyn i okolice Taurona (EnergiaPro) do PGE? Świetnie, to jest właśnie wzorowa postawa kibica wspierającego firmy wspierające polską siatkówkę!
Nie mam zamiaru się przenosić z płaceniem rachunków do tfu !! pge!
Przenośnia to była!!
Aaaa. No to nie przystająca do rzeczywistości ta przenośnia.

Szkoda. Ja tam na przykład chętnie zjadam produkty rolne z pól nawożonych salmagiem, wspierając w ten sposób Zakłady Azotowe w Kędzierzynie.

:D
8
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Klugenhammer »

Drzyzga został nominowany w plebiscycie "Siatkarski Plusy 2009" w kategorii "Osobowość roku".
Chyba jednak nie ma szans bo jego przeciwnikiem jest ... Zygmunt Chajzer :D
Plebiscyt trwa od 11 stycznia do 9 lutego.
Wyniki ogłoszone zostaną w trakcie uroczystej Gali w hotelu Hilton 13 lutego (wieczór po Meczu Gwiazd).

Pozostałe kategorie i nominowani:
http://www.siatkarskieplusy.pl/
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Nagor »

Z chęcią bym pogłosował, ale komerchą zajeżdża i szkoda mi na sms :D
...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Antos »

Nie chce mi sie wchodzic na ta strone ale glosuje na Wlazlego i Piechockiego.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: tomasol »

Co robi Kurek w debiutach ??? Gdzie on debiutował w tym roku ??? W PlusLidze, reprezentacji, na dużej imprezie jak LŚ czy ME ??? Może chodzi o debiut w barwach Skry ??? To w tamtym roku już było :] . Rozumiem, że jest jako kandydat na siatkarza roku ale debiut ???
Solorz-Żak w osobowościach roku. Czyżby jakaś forma samoaprobaty dla właściciela Polsatu ;) ???
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Mario »

Nagor pisze:Z chęcią bym pogłosował, ale komerchą zajeżdża i szkoda mi na sms :D
Żeby było jeszcze żałośniej - w kategorii Osobowość roku nominowano Jarosława Bauca czyli prezesa Polmkomtelu (Plus GSM). Plus jest oczywiście sponsorem PlusLigi, Meczu Gwiazd ale także i samego plebiscytu (stąd siatkarskie "PLUSy").
Wazeliniarstwo na maksa.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3944
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: Klugenhammer »

Antos pisze:Nie chce mi sie wchodzic na ta strone ale glosuje na Wlazlego i Piechockiego.
po Tobie spodziewałbym się SMS-a na Paulo w kategorii "odkrycie roku" :D
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: dante_azs »

Co robi Kurek w debiutach Gdzie on debiutował w tym roku W PlusLidze, reprezentacji, na dużej imprezie jak LŚ czy ME Może chodzi o debiut w barwach Skry To w tamtym roku już było . Rozumiem, że jest jako kandydat na siatkarza roku ale debiut
A widziałeś nazwę plebiscytu? Chyba sama nazwa mówi wszystko "Siatkarskie Plusy 2009". To czego nie rozumiesz?
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3876
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: tomasol »

dante_azs pisze:
Co robi Kurek w debiutach Gdzie on debiutował w tym roku W PlusLidze, reprezentacji, na dużej imprezie jak LŚ czy ME Może chodzi o debiut w barwach Skry To w tamtym roku już było . Rozumiem, że jest jako kandydat na siatkarza roku ale debiut
A widziałeś nazwę plebiscytu? Chyba sama nazwa mówi wszystko "Siatkarskie Plusy 2009". To czego nie rozumiesz?
Tego, że nigdzie w tym roku nie debiutował. Chyba, że jako gwiazda polskiej siatkówki ;) .
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Wojciech Drzyzga i inni eksperci

Post autor: madlark »

Klugenhammer pisze:Drzyzga został nominowany w plebiscycie "Siatkarski Plusy 2009" w kategorii "Osobowość roku".
Chyba jednak nie ma szans bo jego przeciwnikiem jest ... Zygmunt Chajzer :D
Plebiscyt trwa od 11 stycznia do 9 lutego.
Wyniki ogłoszone zostaną w trakcie uroczystej Gali w hotelu Hilton 13 lutego (wieczór po Meczu Gwiazd).

Pozostałe kategorie i nominowani:
http://www.siatkarskieplusy.pl/
Kategorie Debiuty i Osobowość roku to kpiny. Można by głosować na Premiera albo Prezydenta, bo jednak dali medale albo zaprosili na śniadanie. Ciekawe kto zjawi się w Hiltonie?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”