Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: madlark »

Przedpełski, Popko wiedzą jak sobie dorobić.
http://www.sport.pl/siatkowka/1,64948,1 ... rabia.html
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
janfilip
Posty: 54
Rejestracja: 27 sty 2011, o 09:30
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: janfilip »

no;) i juz wiemy gdzie wyciekła kasa z PZPS! ciekawe co na to prokurator i urząd skarbowy?!
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: JacekAZS »

Kasa to ucieka chyba już od dawna. Szkoda, że nikogo to nie obchodzi. Może i Wlazły nie jest zbawicielem krajowej siatkóki, ale przynajmniej coś mówi, w przeciwieństwie do reszty, która woli się nie wychylać i żyć w tym naszym PZPSowskim bagnie.

Opisał to szczegółowo INFORMATOR na forum SPORTSBOARD.PL pod tematem TRANSPARENTNOŚĆ PZPS I PRZEDPEŁSKIEGO. Jeśli ktoś tego nie czytał (a jest tego dużo), to warto. Można sobie wyrobić własne zdanie.
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: JacekAZS »

mój błąd - jego pseudo to ŚLEDCZY
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: compact »

http://www.sportsboard.pl/showthread.ph ... 5%82skiego

Nie powiem, calkiem ciekawa lektura.
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: JacekAZS »

Dużo nowych informacji o Przedpełskim, Adamskim i Popce u stałego dostarczyciela wiadomości - Śledczego. Dla każdego fana siatki powinna to być obowiązkowa lektura. Poniżej strona:

http://www.sportsboard.pl/showthread.ph ... iego/page3
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: JacekAZS »

tu jest poprawnie:

http://www.sportsboard.pl/showthread.ph ... iego/page3

Jesli komuś nie wejdzie powyższa strona, proszę szukać na forum: sportsboard.pl , temat :transparentnośc pzps i przedpełskiego, ostatnia strona najciekawsza.
marcin_r

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: marcin_r »

Czytam to od dawna i w cywilizowanym państwie byłyby z tego postępowania w sprawie bohaterów watku albo autora wątku. Ale ze zyjemy w Polsce to nic takiego nie nastąpi choć autor bardzo daleko juz zabrnął w swoich tezach.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: mewa »

Zapewne dlatego, że autor nie dysponuje żadnymi dowodami. Gdyby dysponował, to mając wiedzę o przestępstwie, musiałby z nimi iść do prokuratury, bo inaczej sam popełniłby przestepstwo. A tak sobie gada tylko...
marcin_r

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: marcin_r »

No fakt ze z jego postów wynika teza "wiem ale nie powiem"

Tylko takie zachowanie grozi odpowiedzialnościa cywilna jak i karna i dziwne ze PZPS i jego dzialacze pozwalaja na takie szkalowanie jesli sa pewni swoich racji. No i wladze forum sie godza na taki zakres tematu.

Mewa, gwoli ścisłości z art. 240 wynika ze autor wątku nie ma obowiązku prawnego poinformowania prokuratury o popełnionym przestępstwie.
[quote]§ 1. Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118, 118a, 120–124, 127, 128, 130, 134, 140, 148, 163, 166, 189, 189a § 1, art. 252 lub przestępstwa o charakterze terrorystycznym, nie zawiadamia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w § 1, kto zaniechał zawiadomienia, mając dostateczną podstawę do przypuszczenia, że wymieniony w § 1 organ wie o przygotowywanym, usiłowanym lub dokonanym czynie zabronionym; nie popełnia przestępstwa również ten, kto zapobiegł popełnieniu przygotowywanego lub usiłowanego czynu zabronionego określonego w § 1.

§ 3. Nie podlega karze, kto zaniechał zawiadomienia z obawy przed odpowiedzialnością karną grożącą jemu samemu lub jego najbliższym. [/quote]

Natomiast z 304 kpk wynika obowiązek zawiadomienia o popełnionym przestępstwie ściganym z urzędu.
W tej sytuacji jednak nie ma kary za niepoinformowanie o popełnieniu przestępstwa. Jest taki obowiązek, ale jest on tylko [b]społeczny[/b], odwołuje się do pożądanych postaw społecznych obywateli.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: arbas »

marcin_r pisze:No fakt ze z jego postów wynika teza "wiem ale nie powiem"

Tylko takie zachowanie grozi odpowiedzialnościa cywilna jak i karna i dziwne ze PZPS i jego dzialacze pozwalaja na takie szkalowanie jesli sa pewni swoich racji. No i wladze forum sie godza na taki zakres tematu.
Oj tam a jaki zasieg ma to forum? Znikomy - duzo wieksza burza by sie zrobila jak by go rzeczywiscie pozwali - wtedy wszelkie media by o tym trabily i bylby kwas takze mnie to zupelnie nie dziwi.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: Mate »

Żeby nie tworzyć nowego tematu, a sam tytuł wiążę się z informacjami, więc można wątek rozwinąć tutaj. W centrali PZPS-u powitano CBA. Czy było to staropolskie, gorące powitanie?? Nie wiem, ale może być ciekawie.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Ligowi działacze

Post autor: Klugenhammer »

Radio RMF podaje że godzinę temu do siedziby związku wkroczyła CBA. :o
Ponoć są podejrzenia przekrętów z fakturami na około 1 mln zł.
Niezła historia
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ligowi działacze

Post autor: Guilder »

Ja z kolei wyczytałem to tutaj. Czekam na dalsze informacje, bo ciekaw jestem, do jak wysokiego szczebla dojdą jeśli chodzi o podejrzanych.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Ligowi działacze

Post autor: Bartex »

Klugenhammer pisze:z fakturami na około 1 mln zł.
W PZPN muszą mieć mieć niezła bekę z takich kwot ...

Miejmy nadzieję, że nie zrobi się z tego czarny pijar dla siatkówki.
ja wam mówię - jest dobrze.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Ligowi działacze

Post autor: compact »

Wczoraj albo przedwczoraj przeczytałem w komentarzach u konkurencji wpis niejakiego janfilipa (zapewne niejaki sledzczy z forum sportsboardu). Pisał cos o kasie od miast za organizacje MŚ 2014 i jej wykorzystaniu na cele inne niz wynikałyby z umowy o organizacji mistrzow. Ale chyba został uznany za trolla, bo wpisu nie moge teraz odnalezc.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Ligowi działacze

Post autor: dreamer »

Bartex pisze:...Miejmy nadzieję, że nie zrobi się z tego czarny pijar dla siatkówki.
Właśnie zrobił się w ciągu ostatniej godziny.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: Arff »

Prędzej czy później musiało do tego dojść... PZPS to ta sama historia co PZPN, tylko nie stwarzali podejrzeń, bo udało im się trafić na bardzo utalentowane pokolenia siatkarskie i jadą na ogromnej popularności dyscypliny, której nie załatwili oni, tylko Liga Światowa i dobra gra reprezentacji...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: Aliassy »

" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: madlark »

Aliassy pisze:http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-c ... nId,609510

kiedyś to musiało nastąpić ..
Ciekawe, czy jutro chłopaki z Polsatu będą mieć na tyle jaj, żeby podpytać opalonego przed LŚ? :]
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: compact »

Dokładnie to samo co podało RMF czytałem wczoraj. Takze janfilip/sledczy chyba nie pisze bzdur. Na forum sportsboardu jest masa roznych kwiatkow z dzialalnosci PZPS.
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: Aliassy »

compact też czytuję to co tam pisze śledczy i jak jest jak pisze to wesoło będzie :D ale nie jestem zdziwiona, że CBA weszło do związku, co to to nie:)
" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: madlark »

Trzeba przyznać, że wybrali niezły moment :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: Lineczka »

Cyrk na kółkach. W TAKIM momencie? :o Szkoda że nie dwa dni przed IO.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: Chal »

Lineczka pisze:Cyrk na kółkach. W TAKIM momencie? :o Szkoda że nie dwa dni przed IO.
:]

Absolutnie mnie to nie dziwi, szkoda tylko, że dopiero teraz.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
janfilip
Posty: 54
Rejestracja: 27 sty 2011, o 09:30
Płeć: M

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: janfilip »

i mamy:) CBA w PZPS i spółce Poklska Siatkówka, opisywanej przez mnie wcześniej:)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: Arff »

Jednak ten wątek wydaje się być bardziej odpowiedni na tą dyskusje, gdyż w zamierzchłych czasach została ona już rozpoczęta :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Aliassy
Posty: 935
Rejestracja: 18 gru 2010, o 15:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wwa / Błd

Re: Polska Siatkówka, spółka z o.o.

Post autor: Aliassy »

" I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego. " Coma - Los, cebula i KROKOdyle łzy
janfilip
Posty: 54
Rejestracja: 27 sty 2011, o 09:30
Płeć: M

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: janfilip »

Lineczka pisze:Cyrk na kółkach. W TAKIM momencie? :o Szkoda że nie dwa dni przed IO.
nasi leśni dziadkowie jakoś nie brzydzili się brać lewej kasy w takim momencie:)
trochę przeraża,że ważny jest czas złapania złodzieja za rękę a nie sam odrażający czyn
anty
Posty: 330
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:24
Płeć: M

Re: Co się dzieje w PZPS?

Post autor: anty »

janfilip pisze:
Lineczka pisze:Cyrk na kółkach. W TAKIM momencie? :o Szkoda że nie dwa dni przed IO.
nasi leśni dziadkowie jakoś nie brzydzili się brać lewej kasy w takim momencie:)
trochę przeraża,że ważny jest czas złapania złodzieja za rękę a nie sam odrażający czyn
na razie jeszcze nikt nikomu nic nie udowodnił, więc powstrzymaj swoje inkwizytorskie zapędy.
równie dobrze może to być zagrywka opozycji mająca na celu przejęcie władzy w związku.

swoją drogą pamiętając w jaki sposób Miro i Arturo doszli do koryta, byłaby to niezła ironia losu :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”