Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: reeman »

biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: biker74 »

http://sport.wp.pl/kat,1912,title,Obron ... omosc.html

"Obrońcy Mirosława P. i Artura P. złożyli do Sądu Rejonowego zażalenie na decyzję o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych o korupcję prezesa i wiceprezesa PZPS. Dokumenty trafią do Sądu Okręgowego, który po zapoznaniu się z aktami wyznaczy termin posiedzenia. "
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Noworoczny »

repres1 pisze:Pewien bardzo znany facet powiedział kiedyś "Dla Polaków można czasem coś zrobić. Z Polakami - nigdy".


Ty mi tutaj od Polaków nie wymyślaj. Najpierw podaj podstawę prawną a potem wymóg 100'000 podpisów. Wtedy będziemy się śmiać. Z Ciebie albo ze mnie.
biker74 pisze:"Obrońcy Mirosława P. i Artura P. złożyli do Sądu Rejonowego zażalenie na decyzję o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych o korupcję prezesa i wiceprezesa PZPS. Dokumenty trafią do Sądu Okręgowego, który po zapoznaniu się z aktami wyznaczy termin posiedzenia. "


To jest standardowe działanie obrony i nic praktycznie nie znaczy. Sąd odrzuci zażalenie.
Czy wierzysz choć trochę w niewinność zatrzymanych przez CBA prezesów PZPS?
TAK 22% NIE 78%
Dziękujemy za głosowanie!
Ostatnio zmieniony 21 lis 2014, o 22:56 przez Noworoczny, łącznie zmieniany 2 razy.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: pk+ »

repres1 pisze: Nieszczęściem Polski nie jest żaden "układ", "mafia", "klika". Nieszczęściem jest lelawe społeczeństwo, przy którym wszelkie grupki towarzyskie mogą działać tak, jak działają.
repres1 pisze:Każda władza w Polsce z zasady działa publicznie. Oczywiście, jak to w kraju, w którym ruski model państwa odcisnął się na mózgach, u nas przyjęło się myśleć, że władza może np. pozbawić wolności (w formie tymczasowego aresztowania) bez kontroli społecznej w postaci upublicznienia dowodów.
Niestety właśnie jak to pisałeś to władza pozbawiła wolności 2 dziennikarzy którzy relacjonowali okupację PKW, obaj mieli legitymacje prasowe, obaj akredytacje PKW, obaj pracowali a nie demonstrowali... rodzinie, adwokatom ani pracodawcom nie udzielono informacji gdzie są zatrzymani, na jakiej podstawie, oczywiście uniemożliwiono też kontakt telefoniczny. W końcu w trybie przyśpieszonym postawiono przed sądem pod zarzutem naruszenia miru domowego. Sędzia zamiast zamknąć szybko sprawę, odroczył ją pozwalając (łaskawca) z wolnej stopy odpowiadać oskarżonym. My nie myślimy że władza może - władza ciągle nam pokazuje że MOŻE! Najwyżej za jakiś czas dziennikarze wygrają przed jakimś Europejskim Trybunałem i wypłaci się im odszkodowania... z naszych podatków, więc kogo to obchodzi.
Widziałeś filmik z aresztowania kibiców za przeklinanie? Nie ważne czy przeklinałeś czy nie albo przyjmujesz mandat i zdążysz na pociąg, albo nie przyjmujesz i nie zdążysz - tak informuje kibiców policjant wiedząc że jest nagrywany o wiedząc że mu za to nic nie grozi.

Media głównego nurtu o sprawie dziennikarzy nie informują, bo jeden dziennikarz był z niewygodnej TV Republika, drugi co prawda z Polskiej Agencji Prasowej no ale polityka jest ważniejsza niż koledzy dziennikarze.

Tu dochodzimy do dwóch następnych (po jakości naszej władzy) problemów - media i podziały społeczne.

Media zupełnie nie spełniają swojej roli, żeby nie pisać o polityce gdzie to widać najwyraźniej (ale nie to forum) napiszę o siatkówce. Mamy kółko wzajemnej adoracji, do tego Polsat płaci całej rzeszy dziennikarzy i ekspertów więc nikt mu nie podskakuje... niewygodne tematy nie istnieją czy zostaliście podczas transmisji +L poinformowani o aresztowaniu prezesów, ja nie słyszałem.
Dziennikarze prócz finansowych i towarzyskich powiązań wolą pozostawać w sferze plotek, niesprawdzonych informacji zamiast rzetelnie informować. Czy to Ty (my) powinieneś wyręczać dziennikarzy czy może oni powinni zażądać dowodów z prokuratury?
Inny przykład ciągle piszą o jakiś mitycznych budżetach klubów +L zamiast napisać na podstawie corocznych sprawozdań finansowych S.A jakimi są kluby +L. Żaden dziennikarz tego nie zrobił, a ostatnio w wywiadzie Pietrzyk analizował wydatki ZAKSY, co emerytowany prezes zrobił w wolnym czasie, żaden dziennikarz przez lata nie zrobił mimo że jest na płatnym etacie.
Reasumując - media czy to sportowe czy ogólne nie kontrolują władzy, nie informują o tym co się dzieje tylko o tym co jest dla nich wygodne (a zwykle wygodne jest to samo co dla władzy). O ile w polityce są media w opozycji do władzy (mają mniejszy zasięg) to w siatkówce dziennikarzy w opozycji do oficjalnego nurtu w zasadzie nie ma (pojedyncze felietony najwyżej).

Trzecia sprawa przez lata stosuje się na nas politykę "dziel i rządź" a w ostatnich latach jesteśmy już tak podzieleni że w zasadzie społeczeństwo nie potrafi współpracować ponad podziałami... i znowu żeby nie pisać o polityce napiszę o tych nieszczęsnych budżetach +L. Dziennikarz związany ze Skrą napisze że Resovia ma 30mln, dziennikarz związany z ZAKSĄ że jest najbiedniejsza z wielkiej czwórki (Pietrzyk to obalił). Kibice na forach się kłócą, dzielą na szczęście nie biją na meczach :) Oczywiście podziały w światku siatkarskim są łagodniejsze niż w światku politycznym ale są i nie pomagają wspólnie działać.

Dlatego władza może nam mówić że 2 transmisje z kolejki to ósmy cud świata, 40% nieważnych głosów jest normalne, a policjant kopiący leżącego wypełnia starannie swoje obowiązki. Dziennikarze przemilczą niewygodne informacje, a lokalni dziennikarze jak lokalni sędziowie drukują to co jest dobre dla gospodarza.

A my ogłupieni, zmanipulowani co najwyżej bijemy pianę na forach internetowych... a jak się pojawi dobry pomysł to trzeba zgnoić bo przecież on jest z innej drużyny... protesty społeczne w 90% ograniczają się do produkcji kolejnych memów w internecie.

Wiem że to wszystko da się przełamać, ale ludzie po prostu są zniechęceni.
Diagnoza o "lelawym społeczeństwie" - smutna ale niestety prawdziwa i nie sądzę żeby w najbliższym czasie coś się zmieniło.



Na koniec powyższe przykłady manipulacji władzy, policji wcale nie skłaniają mnie do tego że prezesi są niewinni, wręcz przeciwnie wydaje mi się to bardzo prawdopodobne. Nie jeżdżę na imprezy siatkarskie po kraju, ale jak reprezentacja kobiet grała na Podpromiu, czy jak Puchar Polski zawitał do Rzeszowa zastanawiałem się jak może się opłacać ściąganie formy ochroniarskiej z innego miasta, zamiast wynajęcia lokalnej... Jak czytam teraz że PZPS współpracował wyłącznie z jedną firmą od lat to klocki układają się w całość i łapówka wydaje się bardzo prawdopodobna...

...i znowu wracamy do punktu wyjścia, może jakby dziennikarze pisali że kontrakty dostają ciągle ci sami, to prezesi by się na łapówkę nie zdecydowali, wybierali różne firmy itd, itp.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Kamil92 »

pk+ pisze:
Jeszcze nigdy nie zgadzałem się tak z czyimiś słowami. Trafione idealnie w punkt! Niestety w tych czasach media mają taki wpływ na ludzi, że duża część społeczeństwa nie odróżnia już prawdy od kłamstwa.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: pewniak »

@pk+
Nic dodać nic ująć. Posłowie czują się bezkarni i rżną państwo (nas) nawet na (jak dla nich) drobne. Środowisko siatkarskie postrzegane jako jedna z oaz czystości prawdopodobnie od lat też ciągnie równo, onet cenzuruje swoich blogerów, media mówią to co chcemy usłyszeć (np. marsz niepodległości i zajścia na nim to "nauka demokracji" ale w żadnym razie nie padnie że to niezadowolenie społeczne z władzy).... nie ma dziedziny życia, w której moglibyśmy powiedzieć "działa".
Wszystko zmierza do rewolucji...
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: biker74 »

@pk+

Niestety smutna prawda co wyprawiają elity rządzące, prezesi i osoby na ważnych stanowiskach w związkach sportowych, firmach itp. Nie mają oporów do brania kasy (również tej lewej) i trwania na stanowiskach.

http://katowickisport.pl/szefowie-pzpn- ... 12675.html
Ciekawy artykuł :"Z grona działaczy piłkarskich kolejno mieli iść siedzieć: Marian Dziurowicz, Michał Listkiewicz i Grzegorz Lato. I włos im z głowy nie spadł."
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Noworoczny »

Oczywiście Pk+ zna się na polityce najlepiej z wszystkich forowiczów, albo inni ukrywają tę wiedzę. Dodatkowo Pk+ napisał bardzo ładny tekst - szaconek. Tu jednak nie mamy do czynienia z przypadkami analogicznymi do Wiplera czy Brauna. Wsadzenie braci Pe to zwykła wojna wewnątrz mafii. Bracia Pe powiedzą, w której ścianie schowali złoto i dolary i wyjdą na wolność.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6840
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: leeon »

po+ o zatrzymaniu tych dziennikarzy to i znienawidzona GW informowała. Rozumiem punkt widzenia, ale nie naginajmy faktów.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: pk+ »

leeon pisze:po+ o zatrzymaniu tych dziennikarzy to i znienawidzona GW informowała. Rozumiem punkt widzenia, ale nie naginajmy faktów.
Gdzieś napisałem że nie informowali, informować można różnie na pierwszej i na ostatniej stronie, na 3 strony, albo w małej notatce, na żółtym pasku w TV lub gdzieś między wiadomościami o korkach na drogach i śniegu w zimie ;)

Zupełnie podobnie jak po aresztowaniu prezesów, w tym prezesa PLPS Polsat Sport informował, ale nie w czasie transmisji spotkań +L - 2 pierwsze transmisje po aresztowaniach oglądałem w całości, temat się nie pojawił. Informacja była na stronie, ale w najlepszym czasie antenowym dla kibiców siatkówki - czyli podczas meczu informacji, komentarza nie było.

A jeśli już podniosłeś temat aresztowania to dzisiaj zastępca red. naczelnego GW powiedział że zarzut naruszenia miru domowego jest bardzo łagodny, powinni być dziennikarze wg. niego sądzeni za włamanie. Myślę że w podobnym tonie tylko w drugą stronę mógłby się wypowiedzieć zarząd PZPS np. Wyrażamy ubolewanie że prezes i zastępca nie odprowadzili podatku od należnego wynagrodzenia za organizację mistrzostw skandalem jest ich aresztowanie i dalsze przetrzymywanie.

Ze swojej strony proszę o nie kontynuowanie wątków politycznych które sam zacząłem - ale jako analogię, podobne jak w polityce rzeczy dzieją się w siatkówce, a przykład jak mówią idzie z góry, a kto jak nie politycy są nad władzami związków sportowych.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
zolwik
Posty: 10
Rejestracja: 5 sty 2011, o 12:52
Płeć: K

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: zolwik »

Mamy oświadczenie prokuratury....

robi się ciekawie...

http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,1 ... oxSportTxt
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 1473
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:50
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Joker »

Jak za każdą impreze brali po bańce to padne :]
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Noworoczny »

zolwik pisze:Mamy oświadczenie prokuratury....

robi się ciekawie...

http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,1 ... oxSportTxt
Przecież pod tym linkiem nic nie ma. Typowa wierszówka.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
biker74
Posty: 772
Rejestracja: 5 kwie 2011, o 18:08
Płeć: M
Lokalizacja: SR

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: biker74 »

"Do nowych zaskakujących informacji dotarła telewizja TVP Info. Zdaniem stacji cała akcja prowadzona przez Centralne Biuro Antykorupcyjne i prokuraturę była blisko fiaska. Postępowanie nabrało tempa, gdy szef firmy ochroniarskiej Fosa z Chorzowa Cezary P. zdecydował się obciążyć Mirosława P. i Artura P. i zeznawać na ich niekorzyść."

Całość w artykule "Obciążeni na amen"
http://katowickisport.pl/siatkowka,prez ... 12490.html
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: reeman »

biker74 pisze:"Do nowych zaskakujących informacji dotarła telewizja TVP Info. Zdaniem stacji cała akcja prowadzona przez Centralne Biuro Antykorupcyjne i prokuraturę była blisko fiaska. Postępowanie nabrało tempa, gdy szef firmy ochroniarskiej Fosa z Chorzowa Cezary P. zdecydował się obciążyć Mirosława P. i Artura P. i zeznawać na ich niekorzyść."

Całość w artykule "Obciążeni na amen"
http://katowickisport.pl/siatkowka,prez ... 12490.html
Liczy nadzwyczajne złagodzenie kary
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: madlark »

Osoby, które posiadają informacje o przestępstwach korupcyjnych związanych z tą sprawą bądź uczestniczyły w tym procederze, mogą skorzystać z tzw. klauzuli niekaralności, zgłaszając się do Centralnego Biura Antykorupcyjnego osobiście, telefonicznie pod bezpłatny nr telefonu 800 808 808 lub mailowo. CBA przypomina, iż osoby, które wręczyły korzyść osobistą lub majątkową albo ich obietnicę, nie podlegają karze na podstawie art. 229 § 6 Kodeksu karnego pod warunkiem, że zawiadomią o tym przestępstwie organ powołany do ścigania przestępstw i ujawnią wszystkie istotne okoliczności jego popełnienia zanim organ ten o przestępstwie się dowiedział
http://www.sport.pl/siatkowka/1,64948,1 ... xSlotI3img
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: reeman »

-Mam w d*****, ile wzięli prezesi kasy, bo to wyjaśni proces sądowy - grzmiał na łamach katowickiego "Sportu" działacz, proszący o anonimowość. - Mnie zabolało żenujące zachowanie i obrona własnych pozycji pozostałych działaczy związkowych, bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by w krótkim terminie dokonać istotnych zmian - mówił. - Motorem wszystkich tych działań są pieniądze. W związku są wzajemnie powiązane grupy interesów, które po prostu obawiają się, że mogłyby wiele na tym stracić. Skupiono się na rozgrywkach personalnych, a sprawy merytoryczne poszły w odstawkę. Tych, którzy mieli odmienne zdanie, potraktowano jak gówniarzy, wręcz po chamsku. "Wycięto" wartościowych działaczy.

Znajduje on jedno słuszne rozwiązanie, a mianowicie wprowadzenie do PZPS kuratora. - Byłaby to osoba niezależna i w żaden sposób nie powiązana ze środowiskiem. Niestety, procedury prawne są skomplikowane i rozciągnięte w czasie, więc obawiam się, że trwałoby to kilka miesięcy. A tymczasem kurator potrzebny jest od zaraz. Mam nadzieję, że przedstawiciele ministerstwa ze zdwojoną uwagą będą się przyglądać przygotowaniom do zjazdu - zakończył.

Za: "Sport"
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Noworoczny »

reeman pisze:Byłaby to osoba niezależna
FIK!
reeman pisze:Mam nadzieję, że przedstawiciele ministerstwa ze zdwojoną uwagą będą się przyglądać przygotowaniom do zjazdu
Zaparkował facet przed sejmem. Podchodzi do niego strażnik miejski i mówi:
- Proszę pana! Pan tu nie może parkować! Tu jest sejm! Tu chodzą posłowie, ministrowie!
- Ja się nie boję, mam autoalarm.

Jest jakaś ścieżka, żeby tego anonimowego działacza poprosić o więcej lolkontentu?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Edyta

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Edyta »

Nie przesadzajmy Noworoczny, przynajmniej pojawia się jakiś trzeźwy głos wśród działaczy związku.

Nie wiem, czy zauważyliście, ale od wybuchu afery TVP bardzo się uaktywniła w produkowaniu informacji o sprawie i analizujących sytuację. Wszędzie pełno krytycznych, żeby nie powiedzieć złośliwych felietonów, artykułów, programów tv. Jak szło o merytoryczne informowanie o imprezie, np. mś to była cisza jak makiem zasiał. Teraz prześcigają się w informowaniu o aferze. Tutaj prowadzący przyznaje - to była najważniejsza impreza w naszej historii http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkarskie ... ie-dziwily
Tylko szkoda, że jak impreza trwała to TVP olewała całą jej historyczność. Oczywiście rozumiem powody. Tylko że telewizja publiczna poza walką z konkurencją ma podobno jeszcze coś takiego jak "misja". Oczywiście misją jest też informowanie o aferach i korupcji. Tylko że ochocze i wyjątkowo aktywne podchwycenie okazji do dowalenia dyscyplinie, przy niemal całkowitej ciszy medialnej na jej temat w momentach jej chwały i historycznych sukcesów stricte sportowych, jest hipokryzją i budzi we mnie niesmak.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Pele »

@Edyta - sporo racji w tym co piszesz ale mnie zastanawia czy audyt w PZPS będzie obejmował wszystko związane z Mistrzostwami. Bo może wyjdzie jak to było z prawem do transmisji mistrzostw. Teraz tylko panowie P. poszli w łańcuchy a już szybko sprzedano prawa telewizyjne. I to mnie trochę dziwi, czemu tak szybko i po cichu. Mogli zrobić przetarg jak PZPN, wiadomo by było kto i za co ile daje.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Abdullo
Posty: 1064
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 18:53
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Abdullo »

A co audyt znajdzie jak na wszystko są faktury. Pytanie co zadał kiedyś red. Stec w felietonie, kto udowodni ile powinno przypadać homarów czy kawioru na uczestników delegacji czy ile baloników ma latać na podium. Tu była ukryta zabawa a nie ze ktoś coś zwinął z kasy związku. Przecież koszty korzyści zostały na pewno schowane w kosztach usługi na które są dokumenty.

Co do praw TV to żużel tez był na sprzedaż i podobno Polsat kupił to za około 8 mln za sezon. A ktoś napisał ile siatka jest warta?
reeman
Posty: 1999
Rejestracja: 21 cze 2014, o 12:22
Płeć: M
Lokalizacja: rzeszów

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: reeman »

Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: Defit »

Abdullo pisze:
Co do praw TV to żużel tez był na sprzedaż i podobno Polsat kupił to za około 8 mln za sezon. A ktoś napisał ile siatka jest warta?
http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/ekst ... 1,984.html
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: hugo »

Od wielu lat zadawałem pytanie, skąd bardzo podrasowane liczby w halach na meczach reprezentacji? A może to coś więcej niż sztuczka marketingowa?

Czysto teoretycznie, to takie fake'owe bilety mogłyby stwarzać wiele możliwości... ;)


To tylko gdybanie niepoparte dowodami, ale nieraz polskie hale mieściły na meczowym protokole o parę tysięcy więcej niż mogą.
\
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: madlark »

lucass90 pisze:Kolejnym zatrzymanym ma być prezes jednego z klubów w PlusLidze. Nazwiska wolę nie podawać, bo info póki co nieoficjalne, a wolałbym uniknąć niepotrzebnych oskarżeń ;)

P.S.: Nie Pakosz.
Dałeś newsa....
Czy coś wydarzyło się w związku z tym?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: SerCos »

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: madlark »

SerCos pisze:Brazylia nie chciała być gorsza

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/skan ... owce/3ln5l
Raczej to nasi czerpali wzorce od Gracy :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: pewniak »

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-a ... Id,1573826
Do Centralnego Biura Antykorupcyjnego zgłosiło się kilka osób, które mają nowe informacje o możliwych nieprawidłowościach w działaniach Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

(...)Reporterzy RMF FM ustalili jednak, że wiadomości zebrane od osób, które się zgłosiły, dotyczą nie tylko łapówki od firmy ochroniarskiej dla władz PZPS, ale też innych kwestii. W tej sytuacji krąg podejrzanych może się poszerzyć.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: StanLee »

SerCos pisze:Brazylia nie chciała być gorsza

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/skan ... owce/3ln5l
Jak pisali artykuły o ''Skandalu w polskiej siatkówce'' to też dodawali do artykułów zdjęcia Wlazłego i Winiarskiego?
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Polski Związek Piłki Siatkowej - dyskusja

Post autor: hugo »

A w CEV wszystko jest bum-cyk-cyk? :)
\
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”