Pomoc w pracy magisterskiej

aisak_159
Posty: 3
Rejestracja: 5 kwie 2015, o 19:28
Płeć: K

Pomoc w pracy magisterskiej

Post autor: aisak_159 »

Dobry wieczór,
jestem studentką V roku psychologii i pozwoliłam sobie zalogować się na Państwa forum, bo chciałabym poprosić o pomoc. Otóż prowadzę badania do pracy magisterskiej dotyczące motywacji w sporcie i potrzebuję do nich sportowców uprawiających wyczynowo (profesjonalnie) jakiś sport. Dlatego właśnie chciałabym zapytać czy ktoś z członków forum kto jest sportowcem, nie znalazłby 10 minut i nie wypełnił mojej ankiety internetowej? Bardzo dziękuję za każdą wypełnioną ankietę :) i za ewentualny poświęcony czas :) !

Zamieszczam link do ankiety: http://www.interankiety.pl/interankieta ... 0c80b10914

Przy okazji chciałabym życzyć wszystkim Wesołych Świąt, a tak poza świątecznie to samych klubowych sukcesów!

Pozdrawiam serdecznie!
mbilik
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2015, o 17:05
Płeć: K

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Post autor: mbilik »

Zrobione ;)!

Ankieta bardzo ciekawa i szybko się wypełnia :)! Mam nadzieję, że uda Ci się odkryć coś ciekawego ;)!

Życzę sukcesów i powodzenia w pisaniu pracy ;)!
aisak_159
Posty: 3
Rejestracja: 5 kwie 2015, o 19:28
Płeć: K

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Post autor: aisak_159 »

Bardzo dziękuję za wypełnienie ankiety :)! Każda osoba jest na wagę złota :)!

Jeśli ktoś spośród sportowców mógłby jeszcze wypełnić to byłabym wdzięczna :) brakuje mi już tylko kilku osób :)
agnowi
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwie 2015, o 16:57
Płeć: K

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Post autor: agnowi »

Ja również wypełniłam :) bardzo przyjemnie się odpowiadało i bardzo szybko, co jest plusem w tego typu ankietach :D powodzenia w badaniach! Mam nadzieję, że inni również wypełnią :)
aisak_159
Posty: 3
Rejestracja: 5 kwie 2015, o 19:28
Płeć: K

Re: Pomoc w pracy magisterskiej

Post autor: aisak_159 »

Bardzo dziękuję :) wpłynęło kilka ankiet od siatkarzy, także jestem wdzięczna :) mam nadzieję, że może ktoś jeszcze wypełni :) z góry wielkie dzięki!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”