Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Nagor »

parodia pisze:nie wiem czy ktoś widział Pipe Horstinka w meczu z Chinami, ale wg mnie to Dante się umywa :)
Horstink zawsze słynął ze swojego pipa. Zabójczy :D
...
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Bartex »

lepszy od pipow Kurka :D ?
ja wam mówię - jest dobrze.
stefek
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 12:48
Płeć: M

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: stefek »

Kurek super radzi sobie z "6" ale często depcze linie :P
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Nagor »

Na szybkiego http://www.youtube.com/watch?v=fZJpo0SSF6s
Edit: Już na volleyball-movies.pl
...
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Bartex »

strasznie denerwujaca muza, ale akcja nieprzecietna
ja wam mówię - jest dobrze.
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: mbor3k »

Tak mi wpadł ten filmik przypadkiem... :D
http://www.youtube.com/watch?v=Gns9fEIy ... re=related
Sammelvuo- przy transferach była mowa o tym, czy umie atakować. Tutaj tylko można rzucić okiem. :|
Extra akcja z 1:33min :o
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
PGE
Posty: 164
Rejestracja: 6 maja 2009, o 19:14

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: PGE »

Pamiętam rewanżowy mecz Skry z Majorką. Bój toczył się parę lat temu w walce o ćwierć finał. Bełchatów wówczas musiał uznać wyższość hiszpańskiej drużyny, jednak była taka akcja która głęboko mi utkwiła w pamięci. Jeden z zawodników Skry mocno zaserwował, przyjmujący Majorki przyjął zagrywkę na 5 metr, Falasca podbiegł wrzucił stamtąd krótką piłkę... środkowy zaatakował z dobre 3 metry od siatki i punkt zdobyła Majorka.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Arff »

Sammelvuo- przy transferach była mowa o tym, czy umie atakować. Tutaj tylko można rzucić okiem. :|
Extra akcja z 1:33min :o
faktycznie... akcja rewelacyjna :D Jak to nazwać ??? Przesunięta podwójna krótka z obiegnięciem na trzeciego ??? :D ( na treciego bo obiega zarówno rozgrywacza jak i środkowego)... ogólnie nie mam pytań :D Najfajniejsza akcja jaką tu widziałem :) Oczywiście chłopaki na bloku nawet nie zauważyli skąd Tuomas się tam wziął :D I atak bez bloku :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: mbor3k »

Arff pisze:
Sammelvuo- przy transferach była mowa o tym, czy umie atakować. Tutaj tylko można rzucić okiem. :|
Extra akcja z 1:33min :o
faktycznie... akcja rewelacyjna :D Jak to nazwać ??? Przesunięta podwójna krótka z obiegnięciem na trzeciego ??? :D ( na treciego bo obiega zarówno rozgrywacza jak i środkowego)... ogólnie nie mam pytań :D Najfajniejsza akcja jaką tu widziałem :) Oczywiście chłopaki na bloku nawet nie zauważyli skąd Tuomas się tam wziął :D I atak bez bloku :)
Najpierw wziął piłkę na palce, potem zwiał za sypacza i środkowego i blok się zdziwił jak nagle wyskoczył do przesuniętej. :D
To jest przesunięta podwójna krótka z przemieszczeniem, albo, po komentatorsku- ucieknięciem :D
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Arff »

To jest przesunięta podwójna krótka z przemieszczeniem, albo, po komentatorsku- ucieknięciem :D
Przesunięta podwójna krótka z teleportacją do 2giej strefy :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Nagor »

Podwójna krótka z obejścia.
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Mate »

Uśmiech Mauro Berruto - bezcenny :D
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: chrison »

filmowy skrót sezonu Plusligi 2008/09: http://www.youtube.com/watch?v=ejHmw6SgmGw
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: mbor3k »

chrison pisze:filmowy skrót sezonu Plusligi 2008/09: http://www.youtube.com/watch?v=ejHmw6SgmGw
W porządku. Ładne ataki, spektakularne czapy, asy serwisowe... tylko :|
Ten filmik zrobił jakiś antyfan Resovii. Nie doczekałem się ANI JEDNEJ akcji zakończonej punktem zespołu z podkarpacia, który jakże bliski jest mojemu sercu :x Z dystansem to traktuję, żeby nie było :D ;)
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: dreamer »

chrison pisze:filmowy skrót sezonu Plusligi 2008/09: http://www.youtube.com/watch?v=ejHmw6SgmGw
Popatrzyłem sobie na to i od razu mówię, że nie jestem zwolennikiem takich filmików. A już na pewno nie jestem zwolennikiem tego, żebyśmy między sobą na naszym forum propagowali takie właśnie filmiki jako "Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina".
Chodzi mi o to, że takie "artystyczne skróty" w żaden sposób nie przystają do poziomu ligi i w żadnej mierze (nawet w ułamku procenta) nie odzwierciedlaja poziomu zespołów jakie grają w lidze.
Przypomina mi się, że mniej więcej 2 lata temu znalazłem na youtube podobny filmik z rozgrywek ligi izraelskiej. Zapewniam, że po wpatrzeniu się w tamte akcje można byłoby wdać się w zajadliwą dyskusję która z lig jest lepsza - izraelska czy PlusLiga ;) .

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Kay »

Jednak mimo wszystko ogląda się przyjemnie. :)
Jeszcze taka odrobina czepialstwa, czy tylko ja odniosłem wrażenie, że przez 75% filmiku jest pokazywany Beł-tów ? ;]
AZS Częstochowa
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: chrison »

mbor3k pisze:Ten filmik zrobił jakiś antyfan Resovii. Nie doczekałem się ANI JEDNEJ akcji zakończonej punktem zespołu z podkarpacia, który jakże bliski jest mojemu sercu :x Z dystansem to traktuję, żeby nie było :D ;)
nie powinieneś traktować tego z dystansem, był to zabieg celowy. w tym filmiku nie ma ani jednej wygranej akcji przez ten klub.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: dreamer »

Ja też od razu zwróciłem uwagę na "proporcje czasowe" dla poszczególnych drużyn.
Troche mi one przypominają... studio przedwyborcze w TVP ;).

Ale nie o tym chcę pisać.
Nie powiedziałem tego może poprzednio wyraźnie, więc uzupełnię, że ten filmik jest naprawdę niezłą rozrywką i jest bardzo dobry na szybkie zrelaksowanie się.
Poprzednio podając moje wątpliwości miałem raczej na myśli fakt, żeby nie przywiązywać do niego takiej rangi, jak do innych fragmentów meczów (czy nawet całych spotkań) które bardziej pasują do tematu tego forum.

To jest przyjemna, niezobowiazująca :) rozrywka, ale nie ma moim zdaniem znamion "czegoś, co potomnym możemy podawać na tacy" ze słowami "zobaczcie, tak znakomicie grały kiedyś zespoły naszej ligi".

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: chrison »

dreamer pisze:To jest przyjemna, niezobowiazująca :) rozrywka, ale nie ma moim zdaniem znamion "czegoś, co potomnym możemy podawać na tacy" ze słowami "zobaczcie, tak znakomicie grały kiedyś zespoły naszej ligi".
ja też tego tak nie traktuję. nie mamy w tym filmiku akcji siatkarskich, a jedynie kilku sekundowe momenty. dla mnie ten temat znaczył tyle samo co "filmiki siatkarskie". uznałem go za odpowiednie miejsce aby "zareklamować" swój filmik, a tym samym portal. dla potomnych może jedynie zostać kartka z meczu Skra - Jastrzębie.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: dreamer »

chrison pisze:...dla mnie ten temat znaczył tyle samo co "filmiki siatkarskie". uznałem go za odpowiednie miejsce aby "zareklamować" swój filmik, a tym samym portal...
Moim zdaniem całkowicie słusznie uznałeś, że filmik nadaje się do tego tematu.
Myślę, że zgodzisz się, że nawet sztandarowe przykłady akcji pasujących do patetycznego tytułu tego forum, de facto nie muszą wcale mieć bezpośredniego przełożenia na poziom ligi, reprezentacji, czy wreszcie drużyn, którym takie akcje udało się zagrać.

Jak bedziesz miał coś następnego to dawaj śmiało, pooglądamy sobie... i może znowu trochę pomarudzimy ;).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Antos »

Moze kompilacja Grzesia Szymanskiego czyli 1 atak skonczony na 19 prob w czwórmeczu z Sisleyem i Bielgorodem.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: dreamer »

Antos pisze:Moze kompilacja Grzesia Szymanskiego czyli 1 atak skonczony na 19 prob w czwórmeczu z Sisleyem i Bielgorodem.
Może być nawet to, ale jeżeli możesz, to powstrzymaj się na rzuceniu pomysłu... każdy sobie tam jakoś treść filmiku pod takim tytułem dorobi.

Sam raczej kompilacji nie rób - mnie taki filmik z pewnością zabiłby ;).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
mbor3k
Posty: 533
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:07
Płeć: M
Lokalizacja: Resovia

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: mbor3k »

chrison pisze:
mbor3k pisze:Ten filmik zrobił jakiś antyfan Resovii. Nie doczekałem się ANI JEDNEJ akcji zakończonej punktem zespołu z podkarpacia, który jakże bliski jest mojemu sercu :x Z dystansem to traktuję, żeby nie było :D ;)
nie powinieneś traktować tego z dystansem, był to zabieg celowy. w tym filmiku nie ma ani jednej wygranej akcji przez ten klub.
Oj powinienem powinienem... ;) Teraz oczekuję oddzielnego filmiku o Resovii :P :D ;)
Sądzę, że takie potraktowanie i to z premedytacją vice mistrza Polski to brak okazania szacunku dla klubu. Czuję się zniesmaczony i pogardzony jako kibic Resovii. Nie podoba Ci się jego gra- w porządku, ale jeśli robisz kompilację całego sezonu i pomijasz jeden z najlepszych zespołów, jest to bezczelne. Dlatego traktuję to z dystansem :| :) I filmik lepiej by wyglądał z przynajmniej jedną bombą Josa ze środka :D
To co oczywiste, przeczytaj jeszcze raz.
Bartex
Posty: 567
Rejestracja: 2 lip 2008, o 15:41
Płeć: M

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Bartex »

Wreszcie jakas ciekawa muzyczka ( chcoaiz tak srednio pasuje do tego filmiku ;) ) a nie techno ktore zwykle serwuja nam tego typu filmiki ...
ja wam mówię - jest dobrze.
karibu
Posty: 51
Rejestracja: 18 lip 2008, o 13:48
Płeć: M

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: karibu »

Niezapomniana akcja znanego skądinąd Remi Gaillarda
http://www.youtube.com/watch?v=nj7mBO9G5qo

ilu z was chciałoby zrobić coś takiego? :D (ja bym za bardzo wzrostem odstawał, żeby się mogło udać)
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: chrison »

migawki z Ligi Mistrzów 2008/09:
http://www.volleyball-movies.pl/champio ... ights-m811

[jesli masz uczulenie na Skre - nie otwieraj tego filmu]
sorry, ze umieszczam w dziale "plusliga", ale w "Liga Mistrzów" nie ma odpowiednika...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Nagor »

Admin tej strony ma od pewnego czasu manię robienia filmików pod muzykę, co w filmiku wygląda tak, że nie są pokazane akcje tylko same np. uderzenia zawodnika w piłkę. Trochę nie popieram, więcej sztuki niż siatkówki, ale przyznać trzeba, że profesjonalna robota.
...
chrison
Posty: 105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: chrison »

Nagor pisze:Admin tej strony ma od pewnego czasu manię robienia filmików pod muzykę, co w filmiku wygląda tak, że nie są pokazane akcje tylko same np. uderzenia zawodnika w piłkę. Trochę nie popieram, więcej sztuki niż siatkówki, ale przyznać trzeba, że profesjonalna robota.
dzieki za opinie. wielu osobom nie podoba się, że ujecia są za krótkie i za szybkie jest ich tempo.
być może za dużo naogladałem się zbyt wolnych filmów, gdzie w myslach mowilem "kiedy w koncu to ujecie sie skonczy?".
filmy tworze też z mysla o osobach, ktore dosc srednio interesuja sie siatkówką i film ze zbyt długimi ujeciami by ich nudził. mysle nawet, ze wiecej jest takich osób, niż koneserów siatkówki takich jak ty.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Coś dla potomnych, czyli akcje, których się nie zapomina

Post autor: Nagor »

http://www.volleyball-movies.pl/cuba-in ... -2009-m813

Zapraszam, pierwsze fragmenty są dość niskiej jakości, ale później już jest lepiej :)
...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”