Aplikacja siatkarska

Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 412
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Aplikacja siatkarska

Post autor: JootPe2 »

Wczoraj, podczas ostatniego dnia europejskiego eventu sportowego EKSiT Zakopane - prezes Sebastian Świderski, na konferencji panelu "Rola Państwa w rozwoju zawodowego sportu", przy okazji omawianego wątku o technologiach i innowacjach (projektach badawczo-rozwojowych) - napomknął o nowej apce dla kibiców siatkarskich, która ma de facto niedługo powstać, z dostępem do statystyk, wglądem do powtórek itd. (zarówno na szczeblu ligowym jak i reprezentacyjnym). Ktoś coś, anyone? Można gdzieś szerzej o tym poczytać?

BTW tak teraz patrzę, że wiele ciekawych wątków zostało poruszonych na tych panelach dyskusyjnych, sporo odniesień jest do siatkówki. Przykładowo na panelu "Prawa mediowe" Kmita coś tam wspominał o windowaniu cen na zakup licencji i praw do transmisji, porównując rok 2003 ME siatkarek, gdzie za przysłowiową czapkę gruszek wykupiono transmisję, a kilkunastokrotnie wyższe koszty już dwa lata później w 2005 roku.

Jako przedstawiciele środowiska siatkarskiego wypowiadali się również m.in. K. Baran, J. Uznański, P. Gacek, K. Ignaczak, M. Możdżonek, O. Kaczmarczyk, A. Gorol, A Popko. Wiecie gdzie mozna obejrzeć powtórki EKSiT?
teressa7f
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2022, o 19:06
Płeć: K

Re: Aplikacja siatkarska

Post autor: teressa7f »

Ode mnie pytanko - wiecie kto jest realizatorem apki?
teressa7f
Awatar użytkownika
JootPe2
Posty: 412
Rejestracja: 23 lip 2022, o 19:48
Płeć: M

Re: Aplikacja siatkarska

Post autor: JootPe2 »

teressa7f pisze: 27 paź 2022, o 22:45 Ode mnie pytanko - wiecie kto jest realizatorem apki?
Mówił chyba coś o wykonawcy apki od strony technicznej. Nie wiem na ile to jest tożsame z realizacją. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć, podawał jakieś obco brzmiące nazwisko. Tyle zapamiętałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tematy ogólno-siatkarskie”