RALS - Typer 2012/2013
RALS - Typer 2012/2013
Witam rozpoczynamy typowanie nowego sezonu,jako,że mamy zmiany w ilości meczy do rozegrania podczas jednej kolejki,teraz będzie ich 14 ,proponuję następujące zasady punktacji:
1- trafnie wytypowany wynik - 3 pkt.
2- trafnie wytypowany zwycięzca- 1 pkt.
3 - bonus za 9 trafnie wytypowanych wyników - 10 pkt. ( do negocjacji )
Ponadto:
a - typować można do godziny rozpoczęcia danego meczu
b - mecze zakończone w.o. - nie będą się liczyły do punktacji
c - mecze w których nastąpi nagła zmiana gospodarza - nie będą się liczyły do punktacji
d - gracz typer ,który opuści 3 kolejki z rzędu w typowaniu zostanie usunięty z listy
e - mecze zaległe zostaną doliczone do danej kolejki w odpowiednim czasie
f - w przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje większa liczba trafionych meczy,następnie liczba przyznanych bonusów
Prośba ,aby przy typowaniu korzystać z zestawu meczów ,który będzie podany ,metodą kopiuj - wklej,znacznie ułatwia to pracę.Jeżeli ktoś ma coś do dodania zapraszam, punkt 3 można po uzgodnieniach zmienić. Jako,że pierwsza kolejka obejmuje 10 meczy,bonus przyznany będzie za 7 trafnie wytypowanych spotkań.
Oto zestaw 1 termin
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team
1- trafnie wytypowany wynik - 3 pkt.
2- trafnie wytypowany zwycięzca- 1 pkt.
3 - bonus za 9 trafnie wytypowanych wyników - 10 pkt. ( do negocjacji )
Ponadto:
a - typować można do godziny rozpoczęcia danego meczu
b - mecze zakończone w.o. - nie będą się liczyły do punktacji
c - mecze w których nastąpi nagła zmiana gospodarza - nie będą się liczyły do punktacji
d - gracz typer ,który opuści 3 kolejki z rzędu w typowaniu zostanie usunięty z listy
e - mecze zaległe zostaną doliczone do danej kolejki w odpowiednim czasie
f - w przypadku równej ilości punktów o kolejności decyduje większa liczba trafionych meczy,następnie liczba przyznanych bonusów
Prośba ,aby przy typowaniu korzystać z zestawu meczów ,który będzie podany ,metodą kopiuj - wklej,znacznie ułatwia to pracę.Jeżeli ktoś ma coś do dodania zapraszam, punkt 3 można po uzgodnieniach zmienić. Jako,że pierwsza kolejka obejmuje 10 meczy,bonus przyznany będzie za 7 trafnie wytypowanych spotkań.
Oto zestaw 1 termin
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
mam chwilkę to zacznę
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 2:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 2:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2012, o 09:45 przez damian albion, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: RALS - Typer 2012/2013
Biorąc pod uwagę doniesienia o ustawianiu meczy w lidze przez zawodników typujących wyniki (np. w lidze włoskiej, w naszej 2 lidze itd.)
Proponuję by typujący nie mógł obstawiać meczu z udziałem swojej drużyny...
Proponuję by typujący nie mógł obstawiać meczu z udziałem swojej drużyny...
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
w pierwszej też ustawiają i to na potęgę! zwłaszcza ekipy z południowych dzielnic Rybnika
- Simon_says
- Posty: 302
- Rejestracja: 23 wrz 2007, o 19:19
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Eeee tam - jak nie będę mógł ustawiać meczy, to wcale nie popunktuję w typerze A poważnie, uważam, że przyznawanie bonusów nie powinno się odbywać w kolejkach - bo nie zawsze jest tak, że gra cała liga (2 grupa II ligi ma "okienka"), do tego dochodzą mecze przełożone, walkowery, itp i trafienie 9 na 10 a 9 na 14 to jest różnica. Sądzę, że dobrym wyjściem byłoby przyznawanie punktów bonusowych za mecze rozegrane w danym tygodniu - jeżeli ktoś trafnie wytypuje np. 75% meczów w danym tygodniu - bonusa mu! Zorro nie będzie miał zamieszania z przełożonymi meczami, wszystko z tygodnia na tydzień będzie jasne i klarowne.
Czas na kobiecą siatkówkę! - http://www.mkszorza.pl
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik2:3
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik2:3
NORD Świerklany RO-JO Team
- jedynkowicz
- Posty: 82
- Rejestracja: 2 paź 2008, o 19:57
- Płeć: M
- Kontakt:
Re: RALS - Typer 2012/2013
Cześć.
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:2
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:2
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 2:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
powodzenia Typerzy !!
pozdrawiam
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:2
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:2
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 2:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
powodzenia Typerzy !!
pozdrawiam
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witam w nowym sezonie
Moje typy :
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 0:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
Pozdro
ursinio
Moje typy :
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 0:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
Pozdro
ursinio
Re: RALS - Typer 2012/2013
Dobry wieczór chciałbym oznajmić, że nie potrzebnie typujecie, to ja w tym sezonie wygrywam typera. Mam znajomości w tylu drużynach i sobie wszystko poustawiam.
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Pozdrawiam
Mały
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Pozdrawiam
Mały
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...
Pozdrawiam
Mały
Pozdrawiam
Mały
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik x : x VT Nędza
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3 Beer Team Rybnik
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory 1 : 3 Jar-Trans Fox Pszów
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3 : 0 KS Volley Katowice
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1 Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice 3 : 0 Albion Team – gramy dla Kuby
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Jedynka Jankowice III
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0 Kuźnia Raciborska
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec 3 : 1 Eks Żernica II Team
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy 3 : 2 Fundacja Elektrowni Rybnik
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik x : x VT Nędza
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3 Beer Team Rybnik
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory 1 : 3 Jar-Trans Fox Pszów
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3 : 0 KS Volley Katowice
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski 3 : 1 Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice 3 : 0 Albion Team – gramy dla Kuby
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki 3 : 0 Jedynka Jankowice III
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0 Kuźnia Raciborska
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec 3 : 1 Eks Żernica II Team
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy 3 : 2 Fundacja Elektrowni Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik 3:1 VT Nędza
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1 Beer Team Rybnik
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory 3:0 Jar-Trans Fox Pszów
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:1 KS Volley Katowice
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice 3:0 Albion Team – gramy dla Kuby
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki 2:3 Jedynka Jankowice III
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0 Kuźnia Raciborska
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec 1:3 Eks Żernica II Team
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy 3 : 1 Fundacja Elektrowni Rybnik
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1 Beer Team Rybnik
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory 3:0 Jar-Trans Fox Pszów
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:1 KS Volley Katowice
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski 3:0 Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice 3:0 Albion Team – gramy dla Kuby
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki 2:3 Jedynka Jankowice III
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0 Kuźnia Raciborska
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec 1:3 Eks Żernica II Team
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy 3 : 1 Fundacja Elektrowni Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witam , doszedł jeden mecz ,który zostanie rozegrany awansem,więc proszę edytować swoje typy a nie zakładać nowego posta:
Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik
Simon pomysł dobry nawet bardzo i ułatwiający życie ,ale co będzie jak w jednej kolejce rozegramy tylko 5 terminów i to w roli głównej z faworytami,wszyscy bonusa prawdopodobnie. Mam to ogarnięte po zeszłym typerze i zostaniemy tak jak było,czyli mecze liczą się do danej kolejki,tylko pytanie ,za ile meczy na 14 bonusa 8 9 - 75 % to wychodzi 10 i pół mecza ,patrząc na miniony sezon; to na 12 spotkań najwięcej było 6 trafnych czyli 50 %,nikt ani razu nie trafił 7 meczy,więc myślę ,że 9 to dobra cyfra sam nie wiem czemu
Łukasz_Catering spotkamy się na Waszym meczu z FER i sobie pogadamy.
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik
Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik
Simon pomysł dobry nawet bardzo i ułatwiający życie ,ale co będzie jak w jednej kolejce rozegramy tylko 5 terminów i to w roli głównej z faworytami,wszyscy bonusa prawdopodobnie. Mam to ogarnięte po zeszłym typerze i zostaniemy tak jak było,czyli mecze liczą się do danej kolejki,tylko pytanie ,za ile meczy na 14 bonusa 8 9 - 75 % to wychodzi 10 i pół mecza ,patrząc na miniony sezon; to na 12 spotkań najwięcej było 6 trafnych czyli 50 %,nikt ani razu nie trafił 7 meczy,więc myślę ,że 9 to dobra cyfra sam nie wiem czemu
Łukasz_Catering spotkamy się na Waszym meczu z FER i sobie pogadamy.
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
MARAT Rybnik
Re: RALS - Typer 2012/2013
I liga
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:2
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:2
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:0
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
Albion Team
Re: RALS - Typer 2012/2013
Czołem wszystkim po długiej przerwie
Czas podać typy żeby nie zapomnieć jutro
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Czas podać typy żeby nie zapomnieć jutro
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: RALS - Typer 2012/2013
Pora sprawdzić czy pamiętam jak to jeszcze się typowało...
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 2:3
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
Te nowe drużyny to jedna wielka niewiadoma po 3 kolejkach będzie wiadomo mniej więcej co prezentują i nie będą to wtedy typy "w ciemno"
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 2:3
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
Te nowe drużyny to jedna wielka niewiadoma po 3 kolejkach będzie wiadomo mniej więcej co prezentują i nie będą to wtedy typy "w ciemno"
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: RALS - Typer 2012/2013
wchodzę w to w tym sezonie...skupię się tylko na I lidze, bo słabo znam resztę...
Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 1:3
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 2:3
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 2:3
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
Re: RALS - Typer 2012/2013
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:0
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:2
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:2
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:1
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:2
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 2:3
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:2
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 2:3
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: RALS - Typer 2012/2013
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III przełożony
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III przełożony
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:2
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witam, czas na typy:
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 3:1
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
Re: RALS - Typer 2012/2013
Witka
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:2
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:1
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 1:3
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:0
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:1
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:2
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
Re: RALS - Typer 2012/2013
nowy sezon nowe wyzwanie dla Kevina TYPER
powodzenia wszystkim życzę
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
powodzenia wszystkim życzę
24.09 poniedziałek 17.45 Leon Internet Rybnik : VT Nędza 3:0
24.09 poniedziałek 18.50 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Beer Team Rybnik 3:2
25.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
26.09 środa 18.00 Artus Atlas Tours Żory : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
28.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1
28.09 piątek 19.00 Jarbud Rybnik Piaski : Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
II liga grupa A
25.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
26.09 środa 19.00 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice III 3:0
28.09 piątek 17.45 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej : Kuźnia Raciborska 3:1
28.09 piątek 18.30 Edytor Suszec : Eks Żernica II Team 1:3
II liga grupa B
27.09 czwartek 18.00 Catering Parys Rydułtowy : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team