30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 2-3
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3-0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1-3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-2
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 2-3
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3-1
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 2-3
TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3 - 2
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3-0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 2-3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 - 3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3 - 0
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3-1
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3 - 1
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3 - 2
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3-0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 2-3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 - 3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3 - 0
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3-1
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3 - 1
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
30 kolejka
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 0:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0:3
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 0:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:1
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. mistrzowska
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:0
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:1
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
13.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:1
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:0
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
12.05 poniedziałek 19:30 Beer Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
13.05 wtorek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - BFK MIchel-Projkab Rydułtowy 3:0
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 3:1
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
Albion Team
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
II liga gr. mistrzowska
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
14.05 środa 18:10 VRF Klimatyzacja Żory - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
14.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Edytor Suszec 3:1
16.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BestFit Club Rybnik 1:3
II liga gr. honorowa
16.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.05 piątek 18:00 Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice 1:3
16.05 piątek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - GAF Gliwice 3:1
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER 2013/2014 ALPS Leon Internet
Wyniki 30 kolejki i końcowa klasyfikacja klasyfikacja generalna. Gratulacje dla wszystkich tegorocznych typerów, szczególnie tych, którzy wytrwali cały sezon Dzięki
30 kolejka:
1. pepe_volley 14(4)
2. coolfon 12(3)
rkmarcin 12(3)
4. BosSs 11(2)
5. wiesx 10(2)
6. CaMeLoTh 9(2)
Kamiljan 9(2)
Lukasz_Catering 9(2)
9. amator85 8(2)
10. damian albion 8(1)
11. dancio 7(1)
12. Zorro 4(1)
13. wrona 3(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 486 (116)
2. rkmarcin 470(119)
3. Lukasz_Catering 441(100)
4. Kamiljan 435(99)
5. amator85 429(97)
6. dancio 426(98)
7. CaMeLoTh 416(98)
8. wiesx 411(97)
9. wrona 408(92)
10. BosSs 397(92)
11. damian albion 397(89)
12. Zorro 394(92)
13. kevin 380(86)
14. pepe_volley 139(28)
30 kolejka:
1. pepe_volley 14(4)
2. coolfon 12(3)
rkmarcin 12(3)
4. BosSs 11(2)
5. wiesx 10(2)
6. CaMeLoTh 9(2)
Kamiljan 9(2)
Lukasz_Catering 9(2)
9. amator85 8(2)
10. damian albion 8(1)
11. dancio 7(1)
12. Zorro 4(1)
13. wrona 3(0)
Klasyfikacja generalna:
1. coolfon 486 (116)
2. rkmarcin 470(119)
3. Lukasz_Catering 441(100)
4. Kamiljan 435(99)
5. amator85 429(97)
6. dancio 426(98)
7. CaMeLoTh 416(98)
8. wiesx 411(97)
9. wrona 408(92)
10. BosSs 397(92)
11. damian albion 397(89)
12. Zorro 394(92)
13. kevin 380(86)
14. pepe_volley 139(28)
Jar-Trans Fox Pszów!