TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 1-3
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-0
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3-2
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-1
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-1
II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-1
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 1-3
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-0
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3-2
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-1
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-1
II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-1
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3:1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 2:3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 2:3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3:1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 2:3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 2:3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-2
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 2-3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-1
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2-3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-2
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 2-3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-1
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2-3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-2
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki ---
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice....
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 0-3
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-2
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki ---
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice....
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3 : 1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 0
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1 : 3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3 : 2
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3 : 0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 0 :3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 : 0
II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3 : 0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 : 0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 3 : 1
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3 : 1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 0
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1 : 3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3 : 2
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3 : 0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 0 :3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 : 0
II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3 : 0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 : 0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 3 : 1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
II liga gr. B
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga gr. A
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
II liga gr. B
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Wyniki 4 kolejki i klasyfikacja generalna
4 kolejka:
1. damian albion 26(8)
2. dancio 26(7)
3. Zorro 25(7)
4. Swierq 24(7)
5. Jajens 23(7)
6. anilia 22(6)
wiesx 22(6)
amator85 22(6)
9. BosSs 20(5)
wrona 20(5)
rkmarcin 20(5)
fubus007 20(5)
13. kevin 19(5)
pepe_volley 19(5)
PiotrekJ 19(5)
Lukasz_Catering 19(5)
17. Gasior23 16(4)
18. DADA1979 16(3)
19. maly olo 15(3)
20. CaMeLoTh 11(3)
21. szrama 8(1)
KLasyfikacja generalna:
1. dancio 94(26)
2. damian albion 89(24)
3. Jajens 87(24)
4. Gasior23 85(23)
5. pepe_volley 84(23)
6. Swierq 83(23)
7. rkmarcin 80(20)
8. wiesx 80(19)
9. BosSs 78(20)
10. Lukasz_Catering 77(19)
11. amator85 75(19)
12. wrona 75(18)
13. CaMeLoTh 73(19)
14. PiotrekJ 72(16)
15. anilia 71(18)
16. kevin 69(16)
17. Zorro 66(17)
18. DADA1979 66(15)
19. fubus007 64(13)
20. maly olo 63(13)
21. szrama 49(8)
22. Kamiljan 36(8) 2nb
4 kolejka:
1. damian albion 26(8)
2. dancio 26(7)
3. Zorro 25(7)
4. Swierq 24(7)
5. Jajens 23(7)
6. anilia 22(6)
wiesx 22(6)
amator85 22(6)
9. BosSs 20(5)
wrona 20(5)
rkmarcin 20(5)
fubus007 20(5)
13. kevin 19(5)
pepe_volley 19(5)
PiotrekJ 19(5)
Lukasz_Catering 19(5)
17. Gasior23 16(4)
18. DADA1979 16(3)
19. maly olo 15(3)
20. CaMeLoTh 11(3)
21. szrama 8(1)
KLasyfikacja generalna:
1. dancio 94(26)
2. damian albion 89(24)
3. Jajens 87(24)
4. Gasior23 85(23)
5. pepe_volley 84(23)
6. Swierq 83(23)
7. rkmarcin 80(20)
8. wiesx 80(19)
9. BosSs 78(20)
10. Lukasz_Catering 77(19)
11. amator85 75(19)
12. wrona 75(18)
13. CaMeLoTh 73(19)
14. PiotrekJ 72(16)
15. anilia 71(18)
16. kevin 69(16)
17. Zorro 66(17)
18. DADA1979 66(15)
19. fubus007 64(13)
20. maly olo 63(13)
21. szrama 49(8)
22. Kamiljan 36(8) 2nb
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 5 kolejki
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 1-3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 1-3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3:2
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-1
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3:0
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1:3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 1-3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3:2
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-1
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3:0
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1:3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 1-3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
MARAT Rybnik
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik 1-3 KS Volley Katowice
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 1-3 Artus Żory
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3 Proxeo Racibórz
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans 3-0 No Pain Żory
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia 2-3 Jar-Trans Fox Pszów
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice 3-1 Jar-Trans Fox Pszów
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3-1 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice 1-3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0 Catering Rybnik
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 0-3 Impacto LKS Chałupki
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik 1-3 NORD Świerklany RO-JO Team
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0-3 BFK Michel
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0-3 Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice 3-2 Edytor Suszec
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby 0-3 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
21.10 wtorek 19:30 Beer Team 1-3 BestFit Club Rybnik
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik 3-2 Jedynka Jankowice
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 0-3 VRF Klimatyzacja Żory
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik 1-3 KS Volley Katowice
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 1-3 Artus Żory
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3 Proxeo Racibórz
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans 3-0 No Pain Żory
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia 2-3 Jar-Trans Fox Pszów
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice 3-1 Jar-Trans Fox Pszów
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3-1 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice 1-3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0 Catering Rybnik
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 0-3 Impacto LKS Chałupki
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik 1-3 NORD Świerklany RO-JO Team
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0-3 BFK Michel
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0-3 Dach Decker Victoria Pilchowice
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice 3-2 Edytor Suszec
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby 0-3 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
21.10 wtorek 19:30 Beer Team 1-3 BestFit Club Rybnik
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik 3-2 Jedynka Jankowice
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 0-3 VRF Klimatyzacja Żory
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-2
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-2
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1:3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3:1
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1:3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3:1
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1:3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1:3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 1-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1:3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1:3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 1-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1:3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0:3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1:3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3:0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0:3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1:3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3:1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0:3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1:3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0:3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1:3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3:0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0:3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1:3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3:1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0:3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
T.S.EUROSKOK
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 2-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 2-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 1-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 2-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 1-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 2-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-1
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 2:3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-1
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 2:3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 2:3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 2:3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-2
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-2
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3-1
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3-1
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Albion Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 5 kolejki
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1 : 3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0 : 3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0 : 3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3 : 0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3 : 1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3 : 1
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1 : 3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1 : 3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 1 : 3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1 : 3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0 : 3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0 : 3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3 : 0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3 : 1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3 : 1
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1 : 3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1 : 3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 1 : 3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3-2
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 1-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3-2
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 1-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0 : 3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1 : 3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1 : 3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3 : 0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3 : 0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3 : 2
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0 : 3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3 : 1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1 : 3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3 : 2
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0 : 3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1 : 3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1 : 3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3 : 0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3 : 0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3 : 2
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0 : 3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3 : 1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1 : 3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3 : 2
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 5 kolejki
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 2-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3-2
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-2
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 3-2
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 2-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3-2
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-2
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 3-2
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3:1
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0:3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3:1
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
II liga gr. B
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1:3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3:1
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0:3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3:1
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
II liga gr. B
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1:3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Wyniki 5 kolejki i klasyfikacja generalna
5 kolejka:
1. DADA1979 31 (8)
2. maly olo 28 (7)
pepe_volley 28 (7)
Zorro 28 (7)
5. PiotrekJ 27 (8)
6. wrona 27 (7)
7. BosSs 27 (6)
8. Jajens 26 (6)
wiesx 26 (6)
10. kevin 24 (6)
11. CaMeLoTh 24 (5)
12. rkmarcin 23 (5)
13. szrama 22 (4)
14. damian albion 21 (5)
15. fubus007 21 (4)
16. Gasior23 20 (4)
dancio 20 (4)
Lukasz_Catering 20 (4)
19. anilia 19 (4)
Swierq 19 (4)
amator85 19 (4)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 114 (30)
2. Jajens 113 (30)
3. pepe_volley 112 (30)
4. damian albion 110 (29)
5. wiesx 106 (25)
6. Gasior23 105 (27)
7. BosSs 105 (26)
8. rkmarcin 103 (25)
9. Swierq 102 (27)
10. wrona 102 (25)
11. PiotrekJ 99 (24)
12. CaMeLoTh 97 (24)
13. DADA1979 97 (23)
Lukasz_Catering 97 (23)
15. Zorro 94 (24)
16. amator85 94 (23)
17. kevin 92 (22)
18. maly olo 91 (20)
19. anilia 90 (22)
20. fubus007 85 (17)
21. szrama 71 (12)
Po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy Kamiljan
5 kolejka:
1. DADA1979 31 (8)
2. maly olo 28 (7)
pepe_volley 28 (7)
Zorro 28 (7)
5. PiotrekJ 27 (8)
6. wrona 27 (7)
7. BosSs 27 (6)
8. Jajens 26 (6)
wiesx 26 (6)
10. kevin 24 (6)
11. CaMeLoTh 24 (5)
12. rkmarcin 23 (5)
13. szrama 22 (4)
14. damian albion 21 (5)
15. fubus007 21 (4)
16. Gasior23 20 (4)
dancio 20 (4)
Lukasz_Catering 20 (4)
19. anilia 19 (4)
Swierq 19 (4)
amator85 19 (4)
Klasyfikacja generalna:
1. dancio 114 (30)
2. Jajens 113 (30)
3. pepe_volley 112 (30)
4. damian albion 110 (29)
5. wiesx 106 (25)
6. Gasior23 105 (27)
7. BosSs 105 (26)
8. rkmarcin 103 (25)
9. Swierq 102 (27)
10. wrona 102 (25)
11. PiotrekJ 99 (24)
12. CaMeLoTh 97 (24)
13. DADA1979 97 (23)
Lukasz_Catering 97 (23)
15. Zorro 94 (24)
16. amator85 94 (23)
17. kevin 92 (22)
18. maly olo 91 (20)
19. anilia 90 (22)
20. fubus007 85 (17)
21. szrama 71 (12)
Po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy Kamiljan
Jar-Trans Fox Pszów!