Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 1:3
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 0:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 0:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
Pozdro
Ursinio
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 0:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 0:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
Pozdro
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 0:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 1:3
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 0:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:1
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 1:3
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:1
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Ave
XIV TERMIN
I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 0 : 3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0 : 3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1 : 3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0 : 3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3 : 0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3 : 0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
XIV TERMIN
I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 0 : 3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0 : 3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1 : 3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0 : 3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3 : 0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3 : 0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XIV TERMIN
I LIGA
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 0:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II LIGA
11.01 sroda 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
I LIGA
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 0:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II LIGA
11.01 sroda 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Ave
O ile z I ligą typerzy sobie poradzili, o tyle w II lidze zapadło kilka zaskakujących rozstrzygnięć..
Teoretycznie rozstajemy się z typerem na 2 tygodnie ale pamiętajcie, że II liga rozegra zaległe mecze w trakcie ferii !!
Wyniki XIV TERMINU
1 - rafcio....................19(5)
1 - wrona....................19(5)
3 - paXinatoR...............17(5)
4 - Swierq...................17(4)
5 - damian albion..........16(4)
5 - pepe_volley.............16(4)
5 - ursinio....................16(4)
8 - BosSs......................15(3)
9 - amator85.................14(3)
10 - szrama...................14(3)
11 - DADA1979...............13(3)
Klasyfikacja po XIV TERMINIE
1 - rafcio.................262(66)
2 - amator85.............254(64)
3 - Swierq................254(63) +1
4 - DADA1979............253(63) -1
5 - wrona.................248(62) +1
6 - ursinio................245(62) -1
7 - BosSs..................239(60)
8 - pepe_volley..........230(63)
9 - damian albion.......221(58)
10 - szrama..............209(52)
11 - paXinatoR...........189(46)
12 - Kamiljan............119(28)
13 - pawel.m.............81(21)
14 - zarowa...............73(18)
O ile z I ligą typerzy sobie poradzili, o tyle w II lidze zapadło kilka zaskakujących rozstrzygnięć..
Teoretycznie rozstajemy się z typerem na 2 tygodnie ale pamiętajcie, że II liga rozegra zaległe mecze w trakcie ferii !!
Wyniki XIV TERMINU
1 - rafcio....................19(5)
1 - wrona....................19(5)
3 - paXinatoR...............17(5)
4 - Swierq...................17(4)
5 - damian albion..........16(4)
5 - pepe_volley.............16(4)
5 - ursinio....................16(4)
8 - BosSs......................15(3)
9 - amator85.................14(3)
10 - szrama...................14(3)
11 - DADA1979...............13(3)
Klasyfikacja po XIV TERMINIE
1 - rafcio.................262(66)
2 - amator85.............254(64)
3 - Swierq................254(63) +1
4 - DADA1979............253(63) -1
5 - wrona.................248(62) +1
6 - ursinio................245(62) -1
7 - BosSs..................239(60)
8 - pepe_volley..........230(63)
9 - damian albion.......221(58)
10 - szrama..............209(52)
11 - paXinatoR...........189(46)
12 - Kamiljan............119(28)
13 - pawel.m.............81(21)
14 - zarowa...............73(18)
Ostatnio zmieniony 15 sty 2017, o 00:33 przez amator85, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XV TERMIN
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XV TERMIN
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:1
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:1
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:1
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:1
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:1
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:1
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 2:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 3:0
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:1
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:1
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 2:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 3:0
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XV TERMIN
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:2
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:2
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XV TERMIN
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3;0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 2:3
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3;0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 2:3
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3;0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 1:3
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3;0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 1:3
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I liga
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3;0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 1:3
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
Pozdro
Ursinio
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3;0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 1:3
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
Pozdro
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Proxeo - Dwójka 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I liga
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans ------------
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:1
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:1
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 2:3
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:2
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans ------------
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:1
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:1
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 2:3
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:2
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XV TERMIN
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:1
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2
II LIGA
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 1:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3:1
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2
II LIGA
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 1:3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0:3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 1:3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XV TERMIN
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3 : 0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 1
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum -----
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0 : 3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0 : 3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1 : 3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
I LIGA
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
31.01 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3 : 0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 1
II LIGA
20.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
24.01 wtorek 18.30 Zespół R-Walecka : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum -----
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0 : 3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0 : 3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1 : 3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
30.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
Reszta jutro.
Reszta jutro.
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I Liga
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1 : 3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3 : 0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 1
II LIGA
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0 : 3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0 : 3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1 : 3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
31.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
1.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1 : 3
1.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
3.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Utikom InoWino AiR Team 3 : 0
3.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 1
II LIGA
31.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0 : 3
31.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
31.01 wtorek 19.15 Beer Team : AKS Rybnik 0 : 3
2.02 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1 : 3
3.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
3.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Ave
Wracamy do gry po feryjnej przerwie.
Od razu w I lidze mamy kilka szlagierowych pojedynków, w których górą byli ich faworyci z Dwójki, Damonsów i Jedynki.
Warto pochylić się nad kompletem punktów w trzech spotkaniach drużyny ze Świerklan
W II lidze też się działo.
Najpierw vice lider R-Walecka rozprawił się z coraz śmielej grającym beniaminkiem z Lędzin.
Później w "derbach przy granicy" dość gładkie zwycięstwo odnoszą gracze z Chałupek.
Ciężki terminarz miała też drużyna NORDów. Zawodnicy "północnych" po bardzo emocjonującym spotkaniu stali się autorami pierwszej w sezonie porażki lidera II ligi AKSu Dzień później mając 5 setów w nogach rozprawili się z wymagającymi i depczącymi im po piętach Chałupkami
paXinator - po skróceniu tabeli zesłałem Cię na koniec stawki, sorki
Wyniki XV TERMINU
1 - rafcio....................27(8)
2 - szrama...................25(7)
3 - Swierq...................24(7)
4 - BosSs.....................23(6)
4 - pepe_volley.............23(6)
4 - ursinio....................23(6)
7 - paXinatoR. ..............22(6)
8 - wrona....... .............21(6)
9 - DADA1979...............20(6)
10 - amator85...............19(5)
Klasyfikacja po XV TERMINIE
1 - rafcio.................289(74)
2 - Swierq................278(70) +1
3 - amator85.............273(69) -1
3 - DADA1979............273(69) +1
5 - wrona.................269(68)
6 - ursinio................268(68)
7 - BosSs..................262(66)
8 - pepe_volley..........253(69)
9 - szrama................234(59) +1
10 - damian albion......221(58) -1
11 - paXinatoR...........211(52)
Wracamy do gry po feryjnej przerwie.
Od razu w I lidze mamy kilka szlagierowych pojedynków, w których górą byli ich faworyci z Dwójki, Damonsów i Jedynki.
Warto pochylić się nad kompletem punktów w trzech spotkaniach drużyny ze Świerklan
W II lidze też się działo.
Najpierw vice lider R-Walecka rozprawił się z coraz śmielej grającym beniaminkiem z Lędzin.
Później w "derbach przy granicy" dość gładkie zwycięstwo odnoszą gracze z Chałupek.
Ciężki terminarz miała też drużyna NORDów. Zawodnicy "północnych" po bardzo emocjonującym spotkaniu stali się autorami pierwszej w sezonie porażki lidera II ligi AKSu Dzień później mając 5 setów w nogach rozprawili się z wymagającymi i depczącymi im po piętach Chałupkami
paXinator - po skróceniu tabeli zesłałem Cię na koniec stawki, sorki
Wyniki XV TERMINU
1 - rafcio....................27(8)
2 - szrama...................25(7)
3 - Swierq...................24(7)
4 - BosSs.....................23(6)
4 - pepe_volley.............23(6)
4 - ursinio....................23(6)
7 - paXinatoR. ..............22(6)
8 - wrona....... .............21(6)
9 - DADA1979...............20(6)
10 - amator85...............19(5)
Klasyfikacja po XV TERMINIE
1 - rafcio.................289(74)
2 - Swierq................278(70) +1
3 - amator85.............273(69) -1
3 - DADA1979............273(69) +1
5 - wrona.................269(68)
6 - ursinio................268(68)
7 - BosSs..................262(66)
8 - pepe_volley..........253(69)
9 - szrama................234(59) +1
10 - damian albion......221(58) -1
11 - paXinatoR...........211(52)
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XVI TERMIN
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XVI TERMIN
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3: 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3:1
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3: 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3:1
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3: 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 1:3
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3: 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 1:3
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3: 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 1:3
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 3:1
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3: 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 1:3
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 3:1
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 0:3
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 0:3
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 0:3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 1:3
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:0
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 0:3
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 0:3
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 0:3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3:1
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:0
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 3:1
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3:1
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:0
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 3:1
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XVI TERMIN
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3: 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3:2
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 3:2
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3: 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3:2
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 3:2
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
XVI TERMIN
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3: 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3:2
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3: 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3:2
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3