Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
3.04 poniedziałek 18.00 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
3.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
3.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 3:2
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:2
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
3.04 poniedziałek 18.00 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
3.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
3.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 3:2
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:2
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:1
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:2
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 1:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:1
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:2
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 1:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Ave
Do półfinałów w I lidze weszły już Dwójka Świerklany oraz Leśna Perła. Trzeci mecz między sobą muszą rozegrć ekipy z Pawłowic i Piasków. Niespodzianką pachniało w Lubomii, gdzie miejscowi dwukrotnie odrabiali straty, strasząc przyjezdnych z Jankowic. W rewanżu też będzie ciekawie. Z I ligą po wielu sezonach rozstaje się już napewno Jar-Trans Fox Pszów...
W II lidze swój dwumecz wygrywa (i świętuje awans) AKS Rybnik - gratulacje
Święta wojna pomiędzy R-Walecka - NORD przenosi się ponownie do Kamienia.
Swoje pary wygrały także BISSELL Lędziny, Top Ten Rybnik oraz Victoria Pilchowice
Wyniki I i II TERMINU I RUNDY PLAY-OFF
1 - amator85...................24(6)
1 - BosSs.........................24(6)
1 - DADA1979..................24(6)
1 - pepe_volley................24(6)
5 - ursinio.......................22(5)
6 - wrona........................21(5)
7 - rafcio.........................21(4)
8 - Swierq........................20(4)
Klasyfikacja po I i II TERMINIE I RUNDY PLAY-OFF
1 - rafcio.................507(129)
2 - Swierq................478(118)
3 - wrona.................461(118)
4 - BosSs..................460(117)
5 - DADA1979............457(123)
6 - pepe_volley..........449(123)
7 - ursinio.................447(116)
8 - amator85.............437(113)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama................290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
Do półfinałów w I lidze weszły już Dwójka Świerklany oraz Leśna Perła. Trzeci mecz między sobą muszą rozegrć ekipy z Pawłowic i Piasków. Niespodzianką pachniało w Lubomii, gdzie miejscowi dwukrotnie odrabiali straty, strasząc przyjezdnych z Jankowic. W rewanżu też będzie ciekawie. Z I ligą po wielu sezonach rozstaje się już napewno Jar-Trans Fox Pszów...
W II lidze swój dwumecz wygrywa (i świętuje awans) AKS Rybnik - gratulacje
Święta wojna pomiędzy R-Walecka - NORD przenosi się ponownie do Kamienia.
Swoje pary wygrały także BISSELL Lędziny, Top Ten Rybnik oraz Victoria Pilchowice
Wyniki I i II TERMINU I RUNDY PLAY-OFF
1 - amator85...................24(6)
1 - BosSs.........................24(6)
1 - DADA1979..................24(6)
1 - pepe_volley................24(6)
5 - ursinio.......................22(5)
6 - wrona........................21(5)
7 - rafcio.........................21(4)
8 - Swierq........................20(4)
Klasyfikacja po I i II TERMINIE I RUNDY PLAY-OFF
1 - rafcio.................507(129)
2 - Swierq................478(118)
3 - wrona.................461(118)
4 - BosSs..................460(117)
5 - DADA1979............457(123)
6 - pepe_volley..........449(123)
7 - ursinio.................447(116)
8 - amator85.............437(113)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama................290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
II i III TERMIN I RUNDY PLAY-OFF
I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF
I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
II i III TERMIN I RUNDY PLAY-OFF
I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
II i III TERMIN I RUNDY PLAY-OFF
I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
pozdro
Ursinio
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
pozdro
Ursinio
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 2
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 2
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 2
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 2
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski xxx
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski xxx
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Ave
Za nami kolejka, po której wiadomo już kto w poszczególnych ligach zagra o finał, kto walczy o utrzymanie a kto spada..
Do półfinałów I ligi awansowały Dwójka Świerklany, Leśna Perła oraz po dramatycznych pojedynkach Orton Flex-Pawłowice i Jedynka Jankowice II.
Spadają napewno Jar-Trans Przów oraz OKiS Gaszowice-Nieszporek..
Z awansu cieszą się za to w Rybniku oraz Świerklanach. Tamtejsze zespoły dołączą do elity Gratulacje
O swój byt albo niebyt powalczą jeszcze VRF Klimatyzacja Artus Żory, Uticom InoWino AiR Team, Zespół R-Walecka oraz Impacto Chałupki
Wyniki I i II TERMINU I RUNDY PLAY-OFF
1 - DADA1979..................10(3)
1 - Swierq.......................10(3)
3 - amator85....................9(2)
4 - rafcio.........................8(2)
4 - ursinio........................8(2)
6 - BosSs..........................7(2)
6 - pepe_volley.................7(2)
8 - wrona.........................4(1)
Klasyfikacja po I i II TERMINIE I RUNDY PLAY-OFF
1 - rafcio.................515(131)
2 - Swierq................488(121)
3 - DADA1979............467(126) +2
4 - BosSs..................467(119)
5 - wrona.................465(119) -2
6 - pepe_volley..........456(125)
7 - ursinio.................455(118)
8 - amator85.............446(115)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama................290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
Za nami kolejka, po której wiadomo już kto w poszczególnych ligach zagra o finał, kto walczy o utrzymanie a kto spada..
Do półfinałów I ligi awansowały Dwójka Świerklany, Leśna Perła oraz po dramatycznych pojedynkach Orton Flex-Pawłowice i Jedynka Jankowice II.
Spadają napewno Jar-Trans Przów oraz OKiS Gaszowice-Nieszporek..
Z awansu cieszą się za to w Rybniku oraz Świerklanach. Tamtejsze zespoły dołączą do elity Gratulacje
O swój byt albo niebyt powalczą jeszcze VRF Klimatyzacja Artus Żory, Uticom InoWino AiR Team, Zespół R-Walecka oraz Impacto Chałupki
Wyniki I i II TERMINU I RUNDY PLAY-OFF
1 - DADA1979..................10(3)
1 - Swierq.......................10(3)
3 - amator85....................9(2)
4 - rafcio.........................8(2)
4 - ursinio........................8(2)
6 - BosSs..........................7(2)
6 - pepe_volley.................7(2)
8 - wrona.........................4(1)
Klasyfikacja po I i II TERMINIE I RUNDY PLAY-OFF
1 - rafcio.................515(131)
2 - Swierq................488(121)
3 - DADA1979............467(126) +2
4 - BosSs..................467(119)
5 - wrona.................465(119) -2
6 - pepe_volley..........456(125)
7 - ursinio.................455(118)
8 - amator85.............446(115)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama................290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
II RUNDA I TERMIN PLAY-OFF
I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF
I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
II RUNDA I TERMIN PLAY-OFF
I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:2
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:2
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 3:2
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 0:3
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 3:2
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I liga
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 0:3
pozdro
Ursinio
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 0:3
pozdro
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
0:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka
3:0
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 3:1
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
0:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka
3:0
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 2:3
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 2:3
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2017, o 09:27 przez Swierq, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:0
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
BARAŻE
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:0
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
BARAŻE
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Ave
W I lidze dwa półfinały rozstrzygnięte na korzyść faworytów z Dwójki oraz Leśnej Perły.
Zwycięstwa w swoich parach odniosły też Piaski, Lubomia oraz OKIS Gaszowice.
Jeśli chodzi o pary barażowe to bliżej utrzymania w 'elicie" są zespoły Uticomu oraz Klimatyzacji aniżeli awansu do niej ekip Impacto oraz R-Waleckiej. Jednak nic nie jest jeszcze przesądzone i wszystkie scenariusze są możliwe.
W II lidze zacięty pierwszy pojedynek półfinałowy na korzyść AKSu, mimo że NORDy dwukrotnie prowadziły w tym spotkaniu !
Jedną z ostatnich szans na zwycięstwo w tym sezonie wykorzystały też zespoły z Lędzin, Gorzyczek, oraz Jankowic - Fundacja nie musiała korzystać z prysznica
Wyniki I TERMINU II RUNDY PLAY-OFF
1 - BosSs.........................21(6)
2 - pepe_volley................18(4)
3 - wrona........................16(4)
4 - DADA1979...................15(3)
5 - Swierq........................14(3)
6 - rafcio.........................14(2)
7 - ursinio........................11(2)
Klasyfikacja po I TERMINIE II RUNDY PLAY-OFF
1 - rafcio.................529(133)
2 - Swierq................502(124)
3 - BosSs..................488(125) +1
4 - DADA1979............482(129) -1
5 - wrona.................481(123)
6 - pepe_volley..........474(129)
7 - ursinio.................466(120)
8 - amator85.............446(115)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama................290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
W I lidze dwa półfinały rozstrzygnięte na korzyść faworytów z Dwójki oraz Leśnej Perły.
Zwycięstwa w swoich parach odniosły też Piaski, Lubomia oraz OKIS Gaszowice.
Jeśli chodzi o pary barażowe to bliżej utrzymania w 'elicie" są zespoły Uticomu oraz Klimatyzacji aniżeli awansu do niej ekip Impacto oraz R-Waleckiej. Jednak nic nie jest jeszcze przesądzone i wszystkie scenariusze są możliwe.
W II lidze zacięty pierwszy pojedynek półfinałowy na korzyść AKSu, mimo że NORDy dwukrotnie prowadziły w tym spotkaniu !
Jedną z ostatnich szans na zwycięstwo w tym sezonie wykorzystały też zespoły z Lędzin, Gorzyczek, oraz Jankowic - Fundacja nie musiała korzystać z prysznica
Wyniki I TERMINU II RUNDY PLAY-OFF
1 - BosSs.........................21(6)
2 - pepe_volley................18(4)
3 - wrona........................16(4)
4 - DADA1979...................15(3)
5 - Swierq........................14(3)
6 - rafcio.........................14(2)
7 - ursinio........................11(2)
Klasyfikacja po I TERMINIE II RUNDY PLAY-OFF
1 - rafcio.................529(133)
2 - Swierq................502(124)
3 - BosSs..................488(125) +1
4 - DADA1979............482(129) -1
5 - wrona.................481(123)
6 - pepe_volley..........474(129)
7 - ursinio.................466(120)
8 - amator85.............446(115)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama................290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Na jutrzejsze mecze
Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
jutrzejsze mecze
Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
Ave
Dzięki za wrzucenie meczy z zeszłego tygodnia. Takie są skutki odkładania czegoś na później..
Qrde, przed nami być może ostatnia kolejka typera.. Mam jednak nadzieję, że chociaż NORDy doprowadzą do trzeciego spotkania z AKSem
II RUNDA I TERMIN PLAY-OFF
I LIGA
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia
BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory
II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik
8.05 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice
Dzięki za wrzucenie meczy z zeszłego tygodnia. Takie są skutki odkładania czegoś na później..
Qrde, przed nami być może ostatnia kolejka typera.. Mam jednak nadzieję, że chociaż NORDy doprowadzą do trzeciego spotkania z AKSem
II RUNDA I TERMIN PLAY-OFF
I LIGA
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia
BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory
II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik
8.05 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team 1:3
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
8.05 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1:3
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team 1:3
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
8.05 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team 3:1
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 3:2
8.05 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum `1:3
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team 3:1
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 3:2
8.05 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum `1:3
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
I LIGA
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team 1:3
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 2:3
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1:3
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team 1:3
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 2:3
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1:3