Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 1:2
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:0
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3:0
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 1:2
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:0
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
I liga
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3
LIGA II
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1:3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1:3
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3
LIGA II
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1:3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1:3
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1:3
LIGA II
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1:3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1:3
LIGA II
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1:3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Ave
Wrzucam dziś tylko pary na następną kolejkę.
Wracam we wtorek i zrobię podsumowanie.
Jeśli dojdzie jakiś mecz przełożony to niech ktoś z Was go wstawi dla reszty
TERMIN XVI
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki
TERMIN XVI
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
pozDro
Wrzucam dziś tylko pary na następną kolejkę.
Wracam we wtorek i zrobię podsumowanie.
Jeśli dojdzie jakiś mecz przełożony to niech ktoś z Was go wstawi dla reszty
TERMIN XVI
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki
TERMIN XVI
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
pozDro
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XVI
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 2
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 2
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XVI
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 2 : 3
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 2 : 3
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 2 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 2 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Witka
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Pozdro
Ursinio
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Pozdro
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów x : x
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 2 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów x : x
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 2 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów x : x
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 :1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Kevin
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów x : x
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 :1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Kevin
NORD Świerklany RO-JO Team
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XVI
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów xxxxxx
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice xxxxx
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle xxxx
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik xxxx
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów xxxxxx
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice xxxxx
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle xxxx
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik xxxx
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Ave
Typerzy z ligą I poradzili sobie raczej łatwo chociaż meczy o ważne punkty nie brakowało.
W II lidze także kilka ważnych potyczek, z których z tarczą wychodzą obie ekipy z Lędzin, Top Tenu, Strzelca, Artusa i Fundacji.
Tę kolejkę wygrywa odbijacz, chociaż kilku z nas również otarło się o bonus
Wyniki XV TERMINU
1. odbijacz........,..............38(8) +10pkt bonus !!
2. amator85......................26(7)
2. jacek17........................26(7)
2. jumbo..........................26(7)
5. artista..........................25(7)
5. ursinio..........................25(7)
7. rafcio................,..........24(7)
8. knysza..........................22(5)
9. Ebulka..........................19(4)
10. DADA1979.....................18(5)
11. damian albion................17(5)
12. Gregor89......................17(3)
13. Vivson..........................15(4)
14. BosSs...........................14(3)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................289(73)
2. knysza.......................281(69)
3. artista.......................280(68)
4. amator85...................266(65)
5. jumbo.......................265(65)
6. rafcio........................250(61) +1
7. DADA1979...................244(59) -1
8. ursinio.......................243(57)
9. odbijacz.....................237(56) +5
10. BosSs.......................229(50) -1
11. Ebulka......................228(54)
12. Gregor89...................227(56) -2
13. Swierq......................207(49) -1
14. dancio.......................201(49) -1
15. damian albion..............187(49)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin.........................68(16)
18. Vivson........................59(15)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley.................13(1)
pozDro
Typerzy z ligą I poradzili sobie raczej łatwo chociaż meczy o ważne punkty nie brakowało.
W II lidze także kilka ważnych potyczek, z których z tarczą wychodzą obie ekipy z Lędzin, Top Tenu, Strzelca, Artusa i Fundacji.
Tę kolejkę wygrywa odbijacz, chociaż kilku z nas również otarło się o bonus
Wyniki XV TERMINU
1. odbijacz........,..............38(8) +10pkt bonus !!
2. amator85......................26(7)
2. jacek17........................26(7)
2. jumbo..........................26(7)
5. artista..........................25(7)
5. ursinio..........................25(7)
7. rafcio................,..........24(7)
8. knysza..........................22(5)
9. Ebulka..........................19(4)
10. DADA1979.....................18(5)
11. damian albion................17(5)
12. Gregor89......................17(3)
13. Vivson..........................15(4)
14. BosSs...........................14(3)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................289(73)
2. knysza.......................281(69)
3. artista.......................280(68)
4. amator85...................266(65)
5. jumbo.......................265(65)
6. rafcio........................250(61) +1
7. DADA1979...................244(59) -1
8. ursinio.......................243(57)
9. odbijacz.....................237(56) +5
10. BosSs.......................229(50) -1
11. Ebulka......................228(54)
12. Gregor89...................227(56) -2
13. Swierq......................207(49) -1
14. dancio.......................201(49) -1
15. damian albion..............187(49)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin.........................68(16)
18. Vivson........................59(15)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley.................13(1)
pozDro
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów....
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans....
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice...
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle....
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik....
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów....
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans....
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice...
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle....
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik....
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Ave
Znowu w I lidze mieliśmy ciekawe pary meczowe. Najbardziej chyba elektryzował wynik meczu między dwoma najlepszymi zespołami z ostatniego sezonu. A ten na swoją korzyść zapiszą zawodnicy Leśnej Perły.
W II lidze też odbyło się kilka ważnych meczy i ciekawych rozstrzygnięć. Po tej kolejce najwięcej "w nogach" mają zawodnicy Victorii oraz Top Ten'u. I to w przeciągu 48 godzin
Wyniki XVI TERMINU
1. ursinio...........................17(5)
2. Vivson...........................17(4)
3. jacek17.........................15(4)
4. Ebulka...........................14(4)
4. knysza...........................14(4)
6. artista...........................14(3)
7. amator85........................13(3)
7. odbijacz..........,..............13(3)
9. DADA1979.......................12(3)
9. jumbo............................12(3)
11. rafcio................,..........12(2)
12. kevin............................10(3)
13. BosSs.............................9(2)
13. damian albion..................9(2)
13. Gregor89........................9(2)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................304(77)
2. knysza.......................295(73)
3. artista.......................294(71)
4. amator85...................279(68)
5. jumbo.......................277(68)
6. rafcio........................262(63)
7. ursinio.......................260(62) +1
8. DADA1979...................256(62) -1
9. odbijacz.....................250(59)
10. Ebulka......................242(58) +1
11. BosSs.......................238(52) -1
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin.........................78(19)
18. Vivson........................76(19)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ.......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team
pozDro
Znowu w I lidze mieliśmy ciekawe pary meczowe. Najbardziej chyba elektryzował wynik meczu między dwoma najlepszymi zespołami z ostatniego sezonu. A ten na swoją korzyść zapiszą zawodnicy Leśnej Perły.
W II lidze też odbyło się kilka ważnych meczy i ciekawych rozstrzygnięć. Po tej kolejce najwięcej "w nogach" mają zawodnicy Victorii oraz Top Ten'u. I to w przeciągu 48 godzin
Wyniki XVI TERMINU
1. ursinio...........................17(5)
2. Vivson...........................17(4)
3. jacek17.........................15(4)
4. Ebulka...........................14(4)
4. knysza...........................14(4)
6. artista...........................14(3)
7. amator85........................13(3)
7. odbijacz..........,..............13(3)
9. DADA1979.......................12(3)
9. jumbo............................12(3)
11. rafcio................,..........12(2)
12. kevin............................10(3)
13. BosSs.............................9(2)
13. damian albion..................9(2)
13. Gregor89........................9(2)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................304(77)
2. knysza.......................295(73)
3. artista.......................294(71)
4. amator85...................279(68)
5. jumbo.......................277(68)
6. rafcio........................262(63)
7. ursinio.......................260(62) +1
8. DADA1979...................256(62) -1
9. odbijacz.....................250(59)
10. Ebulka......................242(58) +1
11. BosSs.......................238(52) -1
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin.........................78(19)
18. Vivson........................76(19)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ.......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team
pozDro
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 1:3
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 1:3
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:1
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:1
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
Witka
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 1:3
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
Pozdro
Ursus
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 1:3
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
Pozdro
Ursus
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:1
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 2:3
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:1
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 2:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 2:3
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 2:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 3:1
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 3:1
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3 : 1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3 : 0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3 : 0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1 : 3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3 : 1
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3 : 1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3 : 0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3 : 0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1 : 3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3 : 1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik -----
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3 : 1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3 : 1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 :2
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2: 3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3 : 0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:2
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1 : 3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0: 3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik -----
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3 : 1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3 : 1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 :2
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2: 3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3 : 0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:2
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1 : 3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0: 3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
NORD Świerklany RO-JO Team