TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3-1
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:0
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3 : 0
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3-0
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:0
Albion Team
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
11.02 poniedziałek 19.45 Strzelec Gorzyczki 3:0 Victoria Pilchowice
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
22.02 piątek 19.30 Beer Team Rybnik 2: 3 Victoria Pilchowice
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
22.02 piątek 19.30 Beer Team Rybnik 3:1 Victoria Pilchowice
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
22.02 piątek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
22.02 piątek 19.30 Beer Team Rybnik : Victoria Pilchowice 3:0
Albion Team
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
22.02 piątek 19.30 Beer Team Rybnik 3:1 Victoria Pilchowice
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 3:2
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 3:2
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 1:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 1:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
Albion Team
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 3:2
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 1:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 2:3
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 3:2
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 1:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 2:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
25.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
5.02 poniedziałek 20.30 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
25.02 poniedziałek 19.15 Top Ten Rybnik : Floorsky Pawłowice 2:3
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
27.02 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
28.02 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
28.02 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
28.02 czwartek 20.30 Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów : Impacto LKS Chałupki 0:3
LIGA II
26.02 wtorek 18.30 Albion Team : Volley Pszów 3:0
26.02 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.02 wtorek 19.30 Beer Team Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
28.02 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
28.02 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
1.03 piątek 19.30 Fundacja SET-MIX : Jedynka Jankowice III 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Ave
Sobota zajęta, niedziela do wieczora na memoriale śp.Fojcika.. Podsumowanie zrobie niebawem, tymczasem wrzucam zestaw na najbliższy tydzień
TERMIN XX
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
pozDro
Sobota zajęta, niedziela do wieczora na memoriale śp.Fojcika.. Podsumowanie zrobie niebawem, tymczasem wrzucam zestaw na najbliższy tydzień
TERMIN XX
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec
pozDro
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
TERMIN XX
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
TERMIN XX
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:2
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:2
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
TERMIN XX
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:1
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 2:3
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:1
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 2:3
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
TERMIN XX
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 1:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 1:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Albion Team
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:0
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 1:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:1
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 1:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:1
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
Witka
TERMIN XX
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:1
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Pozdro
Ursus
TERMIN XX
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:0
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 3:2
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:1
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Pozdro
Ursus
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 1:3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik 3:0
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów 3:0
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0:3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3:0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0:3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3:1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0:3
Re: TYPER ALPS "ATLAS TOURS" 2018/2019
TERMIN XX
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II -----
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 1
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik -----
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów -----
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0 : 3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3 : 0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0 : 3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3 : 1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3
LIGA I
4.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II -----
5.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
5.03 wtorek 18.30 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 1
5.03 wtorek 18.40 Dwójka Świerklany Projtrans : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 0
7.03 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Zespół R Zdrowa Krowa Rybnik 0 : 3
7.03 czwartek 18.45 Prestige Jaruga TKKF Rybnik-Piaski : Ino-Wino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
7.03 czwartek 19.00 AKS Kew-Laur-Bud Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
LIGA II
4.03 poniedziałek 18.30 SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec : Beer Team Rybnik -----
4.03 poniedziałek 20.30 Fundacja SET-MIX : Volley Pszów -----
5.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
5.03 wtorek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten Rybnik 0 : 3
5.03 wtorek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : GAPa Rybnik 3 : 0
6.03 środa 20.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 0 : 3
6.03 środa 20.30 Floorsky Pawłowice : Victoria Pilchowice 3 : 1
8.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : SPS Volley Team Błyskawica Sosnowiec 0 : 3