TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 6 kolejki
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-2
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-1
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 1-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-1
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-2
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-1
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 1-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-1
MARAT Rybnik
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 1-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 1-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 1:3
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:1
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 1:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 1:3
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:1
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 1:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:1
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:1
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
T.S.EUROSKOK
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:2
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:2
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:2
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:2
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:1
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 2:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:1
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:1
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1:3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 2:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 6 kolejki
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 2 : 3
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 2 : 3
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 6 kolejki
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1-3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Ave!
Cyz kto wie
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 1
Cyz kto wie
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 6 kolejki
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 1
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
Albion Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 1
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 1
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 22 lut 2014, o 12:56
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans -
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 10
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki -
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice -
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby -
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans -
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 10
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0
II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki -
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1 : 3
II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice -
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby -
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Wyniki 6 kolejki i klasyfikacja generalna
6 kolejka
1. Zorro 32 (9)
2. Swierq 31 (9)
dancio 31 (9)
4. Jajens 30 (8)
5. rkmarcin 29 (8)
Lukasz_Catering 29 (8)
7. fubus007 29 (7)
8. wiesx 28 (8)
9. BosSs 28 (7)
kevin 28 (7)
damian albion 28 (7)
amator85 28 (7)
DADA1979 28 (7)
14. pepe_volley 27 (8)
15. CaMeLoTh 27 (7)
16. wrona 26 (6)
17. PiotrekJ 25 (6)
18. szrama 24 (5)
19. anilia 22 (5)
20. Gasior23 22 (4)
Klasyfikacja generalna
1. dancio 145 (39)
2. Jajens 143 (38)
3. pepe_volley 139 (38)
4. damian albion 138 (36)
5. wiesx 134 (33)
6. Swierq 133 (36)
7. BosSs 133 (33)
8. rkmarcin 132 (33)
9. wrona 128 (31)
10. Gasior23 127 (31)
11. Zorro 126 (33)
12. Lukasz_Catering 126 (31)
13. DADA1979 125 (30)
14. CaMeLoTh 124 (31)
15. PiotrekJ 124 (30)
16. amator85 122 (30)
17. kevin 120 (29)
18. fubus007 114 (24)
19. anilia 112 (27)
20. szrama 95 (17)
21. maly olo 91 (20) 1 nb
6 kolejka
1. Zorro 32 (9)
2. Swierq 31 (9)
dancio 31 (9)
4. Jajens 30 (8)
5. rkmarcin 29 (8)
Lukasz_Catering 29 (8)
7. fubus007 29 (7)
8. wiesx 28 (8)
9. BosSs 28 (7)
kevin 28 (7)
damian albion 28 (7)
amator85 28 (7)
DADA1979 28 (7)
14. pepe_volley 27 (8)
15. CaMeLoTh 27 (7)
16. wrona 26 (6)
17. PiotrekJ 25 (6)
18. szrama 24 (5)
19. anilia 22 (5)
20. Gasior23 22 (4)
Klasyfikacja generalna
1. dancio 145 (39)
2. Jajens 143 (38)
3. pepe_volley 139 (38)
4. damian albion 138 (36)
5. wiesx 134 (33)
6. Swierq 133 (36)
7. BosSs 133 (33)
8. rkmarcin 132 (33)
9. wrona 128 (31)
10. Gasior23 127 (31)
11. Zorro 126 (33)
12. Lukasz_Catering 126 (31)
13. DADA1979 125 (30)
14. CaMeLoTh 124 (31)
15. PiotrekJ 124 (30)
16. amator85 122 (30)
17. kevin 120 (29)
18. fubus007 114 (24)
19. anilia 112 (27)
20. szrama 95 (17)
21. maly olo 91 (20) 1 nb
Jar-Trans Fox Pszów!
-
- Posty: 490
- Rejestracja: 17 sie 2011, o 18:18
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 7 kolejki
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory
Jar-Trans Fox Pszów!
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0;3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1;3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 2;3
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1;3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3;1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0;3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3;1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3;1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0;3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1;3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0;3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3;0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0;3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1;3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3;0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3;1
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3;1
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0;3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1;3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 2;3
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1;3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3;1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0;3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3;1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3;1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0;3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1;3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0;3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3;0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0;3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1;3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3;0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3;1
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3;1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik 1-3 Jedynka Jankowice II
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans 3-2 KS Volley Katowice
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia 1-3 Top Ten ZST Rybnik
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz 2-3 Jar-Trans Fox Pszów
5.11 środa 19:00 No Pain Żory 0-3 Artus Żory
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3 Catering Rybnik
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1 Catering Rybnik
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 0-3 NORD Świerklany RO-JO Team
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3-1 Dach Decker Victoria Pilchowice
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 0-3 BFK Michel
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby 1-3 GAF Gliwice
4.11 wtorek 19:30 Beer Team 3-1 Edytor Suszec
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik 3-0 Jedynka Jankowice
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik 3-0 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2-3 VRF Klimatyzacja Żory
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik 1-3 Jedynka Jankowice II
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans 3-2 KS Volley Katowice
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia 1-3 Top Ten ZST Rybnik
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz 2-3 Jar-Trans Fox Pszów
5.11 środa 19:00 No Pain Żory 0-3 Artus Żory
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3 Catering Rybnik
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1 Catering Rybnik
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 0-3 NORD Świerklany RO-JO Team
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3-1 Dach Decker Victoria Pilchowice
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 0-3 BFK Michel
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby 1-3 GAF Gliwice
4.11 wtorek 19:30 Beer Team 3-1 Edytor Suszec
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik 3-0 Jedynka Jankowice
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik 3-0 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2-3 VRF Klimatyzacja Żory
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
Rozkład jazdy 7 kolejki
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:2
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 2:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:2
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 2:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:2
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 1:3
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:2
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 1:3
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
MARAT Rybnik
-
- Posty: 340
- Rejestracja: 30 mar 2011, o 11:08
- Płeć: M
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
I liga
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice MECZ PRZEŁOŻONY
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice MECZ PRZEŁOŻONY
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0-3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 0-3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3-1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0-3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3-0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0-3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0-3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1-3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-2
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3-0
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 0-3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3-1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0-3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3-0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0-3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0-3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1-3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-2
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015
3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0-3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3-1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0-3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3-1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 2:3
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0-3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 2:3
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0-3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0-3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3-1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0-3
II liga gr. A
3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3-1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 2:3
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0-3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 2:3
II liga gr. B
4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0-3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0-3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Przez ciernie do gwiazd..."