Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
rozgrywający: Maciej Szynalik
atakujący : Patryk Kowol
atakujący : Patryk Kowol
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
Witam.
No to i ja zagłosuję na koniec...
I liga
-rozegranie: Darek Łasiewicki Jedynka II
-przekątny: Radosław Staniewski (Soraya)
-srodek bloku: Wawrzek Bonk (Beer)
-przyjęcie: Jarosław Fijoł - Jedynka II
-libero: Tomasz Achrem - Soraya
-MVP: Jarosław Fijoł - Jedynka II
Pozdrawiam
Marek Marchel - Leon Internet Rybnik
No to i ja zagłosuję na koniec...
I liga
-rozegranie: Darek Łasiewicki Jedynka II
-przekątny: Radosław Staniewski (Soraya)
-srodek bloku: Wawrzek Bonk (Beer)
-przyjęcie: Jarosław Fijoł - Jedynka II
-libero: Tomasz Achrem - Soraya
-MVP: Jarosław Fijoł - Jedynka II
Pozdrawiam
Marek Marchel - Leon Internet Rybnik
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
2 liga
Rozgrywający: Maciej Szynalik - GAF Gliwice
Atak: Patryk Kowol - Dach Decker-Budohen Wilcza
Srodkowy: Mateusz Skorupa - Baterex
rafal rafbol
Rozgrywający: Maciej Szynalik - GAF Gliwice
Atak: Patryk Kowol - Dach Decker-Budohen Wilcza
Srodkowy: Mateusz Skorupa - Baterex
rafal rafbol
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
Moje typy:
-rozgrywający: Maciej Szynalik- GAF
-środkowy: Mateusz Skorupa- Baterex
-atakujący: Dominik Niśkiewicz - GAF
-przyjmujący: Paweł Matuszek - Okis- głos bedzie nie zliczony ale innego typu nie mam.
Pozdrawiam
Wojtek- Okis Gaszowice
-rozgrywający: Maciej Szynalik- GAF
-środkowy: Mateusz Skorupa- Baterex
-atakujący: Dominik Niśkiewicz - GAF
-przyjmujący: Paweł Matuszek - Okis- głos bedzie nie zliczony ale innego typu nie mam.
Pozdrawiam
Wojtek- Okis Gaszowice
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
1 Liga:
atak:Sebastian Żarłok
MVP:Sebastian Żarłok
2 Liga:
przyjmujący:Paweł Matuszek - OKIS
atak:Z Gorzyczek na zdjęciu bez stroju
rozegranie: Maciej Szynalik
libero:Paweł Majorowski - Edytor
środkowy:Mateusz Skorupa - Nędza
MVP: Maciej Szynalik
Dach Decker - Dawid
atak:Sebastian Żarłok
MVP:Sebastian Żarłok
2 Liga:
przyjmujący:Paweł Matuszek - OKIS
atak:Z Gorzyczek na zdjęciu bez stroju
rozegranie: Maciej Szynalik
libero:Paweł Majorowski - Edytor
środkowy:Mateusz Skorupa - Nędza
MVP: Maciej Szynalik
Dach Decker - Dawid
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
Oto moje typy na 2 ligę
Rozgrywający-Wojtek Bugdol-OKIS
Przyjmujący-Paweł Matuszek-OKIS
Atakujący-zawodnik Strzelca na zdjęciu drużyny w cywilnym ubraniu
Środkowy-na tej pozycji tylko Mati Skorupa ale na niego mój głos i tak bedzie nieważny
Libero-Paweł Majorowski-Edytor
MVP-Damian Podleśny-Albion za całokształt i tyle lat grania w tej lidze
thomas-Baterex Nędza
Rozgrywający-Wojtek Bugdol-OKIS
Przyjmujący-Paweł Matuszek-OKIS
Atakujący-zawodnik Strzelca na zdjęciu drużyny w cywilnym ubraniu
Środkowy-na tej pozycji tylko Mati Skorupa ale na niego mój głos i tak bedzie nieważny
Libero-Paweł Majorowski-Edytor
MVP-Damian Podleśny-Albion za całokształt i tyle lat grania w tej lidze
thomas-Baterex Nędza
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
!Hola !
I liga
-rozegranie: Darek Łasiewicki (Jedynka II )
-przekątny: Tomasz Martyna (Jedynka II)
-srodek bloku: Piotr Ptaszyński (Leon)
-przyjęcie: Jarosław Fijoł - (Jedynka II)
-libero: Łukasz Wiąckiewicz - (Jedynka II)
-MVP: Jarosław Fijoł - (Jedynka II)
posdrufka Jarunio Obrodzki - Beer Team Rybnik
!Adios!
I liga
-rozegranie: Darek Łasiewicki (Jedynka II )
-przekątny: Tomasz Martyna (Jedynka II)
-srodek bloku: Piotr Ptaszyński (Leon)
-przyjęcie: Jarosław Fijoł - (Jedynka II)
-libero: Łukasz Wiąckiewicz - (Jedynka II)
-MVP: Jarosław Fijoł - (Jedynka II)
posdrufka Jarunio Obrodzki - Beer Team Rybnik
!Adios!
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
~ Z ~
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
I liga
rozegranie: Łasiewicki
przyjęcie: Fijoł
atak: Żarłok
środek: Ptaszyński (i Mandrela, gdyby 2óch)
libero: brak (Syrnicki, gdybym mógł)
MVP: Łasiewicki
II liga
rozegranie: Szynalik
Wawrzek 'bzyk' Bonk (Beer Team)
rozegranie: Łasiewicki
przyjęcie: Fijoł
atak: Żarłok
środek: Ptaszyński (i Mandrela, gdyby 2óch)
libero: brak (Syrnicki, gdybym mógł)
MVP: Łasiewicki
II liga
rozegranie: Szynalik
Wawrzek 'bzyk' Bonk (Beer Team)
"Można być nieśmiertelną antropomorficzną personifikacją, i wciąż niczego nie rozumieć..."
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
I liga
Przyjmujący - Marek Pyzik (Dwójka Świerklany)
Środkowy - Wołoszyn Michał (TKKF Pawłowice)
Atakujący - Sebastian Żarłok (Dwójka Świerklany)
Rozgrywający - Łasiewicki (jedynka II)
Libero - Marcin Syrnicki (Beer Team)
MVP - Seba Marczyński (Dwójka Świerklany) nie dość że solidny to jeszcze wszechstronny
II liga
Rozgrywający - Marcin Hanak (Skok Ziemi Rybnickiej)
Przyjmujący - Adam Wojeczek (OKiS)
Środkowy - Arek Kulpok (TOP 10) chodź teraz nie do końca dysponowany
MVP - Adam Wojaczek (OKiS)
Więcej nie mam bo nie widziałem
Pozdrawiam paździoch Piaski \m/
Przyjmujący - Marek Pyzik (Dwójka Świerklany)
Środkowy - Wołoszyn Michał (TKKF Pawłowice)
Atakujący - Sebastian Żarłok (Dwójka Świerklany)
Rozgrywający - Łasiewicki (jedynka II)
Libero - Marcin Syrnicki (Beer Team)
MVP - Seba Marczyński (Dwójka Świerklany) nie dość że solidny to jeszcze wszechstronny
II liga
Rozgrywający - Marcin Hanak (Skok Ziemi Rybnickiej)
Przyjmujący - Adam Wojeczek (OKiS)
Środkowy - Arek Kulpok (TOP 10) chodź teraz nie do końca dysponowany
MVP - Adam Wojaczek (OKiS)
Więcej nie mam bo nie widziałem
Pozdrawiam paździoch Piaski \m/
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
I liga
- rozgrywający – Dariusz Łasiewicki
- atakujący – Sebastian Żarłok
- przyjmujący – Jarosław Fijoł
- środkowy bloku – Marek Mandrela
- libero – Łukasz Wiąckiewicz
- MVP - Jarosław Fioł
(more beer)
- rozgrywający – Dariusz Łasiewicki
- atakujący – Sebastian Żarłok
- przyjmujący – Jarosław Fijoł
- środkowy bloku – Marek Mandrela
- libero – Łukasz Wiąckiewicz
- MVP - Jarosław Fioł
(more beer)
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
wtorek 25 maja...
głosowanie zakończone!
ogłoszenie wyników już w sobotę po meczu finałowym
głosowanie zakończone!
ogłoszenie wyników już w sobotę po meczu finałowym
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
Re: Rybnicka Liga - wybieramy najlepszych graczy 2009/2010
wyniki wyborów „najlepszych zawodników sezonu 2009/2010”:
I liga
Dariusz Łasiewicki (Jedynka II) - najlepszy rozgrywający
Sebastian Żarłok (Dwójka) - najlepszy atakujący
Jarosław Fijoł (Jedynka II) - najlepszy przyjmujący
Piotr Ptaszyński (Leon) - najlepszy blokujący
Łukasz Wiąckiewicz (Jedynka II) - najlepszy libero
Jarosław Fijoł (Jedynka II) - MVP najlepszy siatkarz
II liga
Maciej Szynalik (GAF) - najlepszy rozgrywający
Patryk Kowol (Dach Decker) - najlepszy atakujący
Adam Wojaczek (OKIS) - najlepszy przyjmujący
Arkadiusz Kulpok (Top Ten) - najlepszy blokujący
Paweł Majorowski (Edytor) - najlepszy libero
Adam Wojaczek (OKIS) - MVP najlepszy siatkarz
I liga
Dariusz Łasiewicki (Jedynka II) - najlepszy rozgrywający
Sebastian Żarłok (Dwójka) - najlepszy atakujący
Jarosław Fijoł (Jedynka II) - najlepszy przyjmujący
Piotr Ptaszyński (Leon) - najlepszy blokujący
Łukasz Wiąckiewicz (Jedynka II) - najlepszy libero
Jarosław Fijoł (Jedynka II) - MVP najlepszy siatkarz
II liga
Maciej Szynalik (GAF) - najlepszy rozgrywający
Patryk Kowol (Dach Decker) - najlepszy atakujący
Adam Wojaczek (OKIS) - najlepszy przyjmujący
Arkadiusz Kulpok (Top Ten) - najlepszy blokujący
Paweł Majorowski (Edytor) - najlepszy libero
Adam Wojaczek (OKIS) - MVP najlepszy siatkarz
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)