Transfery 2010

Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: lucass90 »

Antos pisze:Toobal, Wlodarczyk
Statsenko, Winnik
Gunia, Hain, ???
Tuia, Siezieniewski, Ferens, Tomczyk
Mierzejewski

Czyli musi byc polski srodkowy, mi na mysl przychodzi tylko Augustyn no chyba ze przyjadzie jakis Wnuk czy Kłos na wypozyczenie.
A ja przeczuwam, że dołączy do Was Andrzej Wrona :) Obecnie też jest wolnym zawodnikiem...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: Nagor »

Jestem pod wrażeniem pracy Mariuszów w AZS :o To co zrobili w tym sezonie to jest po prostu magia. Może i nie interesuje się siatkówką od bardzo dawna, ale jeszcze takiego przyszłościowego myślenia nie widziałem. Niezależnie od tego kto dojdzie na środek, ich działania trzeba ocenić pozytywnie. Mam nadzieję, że Sordyl będzie dawał więcej pograć juniorom niż w poprzednim sezonie. Na pewno liczę na pojawianie się Włodarczyka pod siatkę za Toobala w każdym secie (jak Master - Łomacz). Tuia jest raczej defensorem, także przy każdej słabszej chwili Siezieniewskiego, wchodzi Ferens. Tak samo na środku, chociaż tutaj posunąłbym się dalej i dawał Hainowi często wychodzić w szóstce.

A jakby przyszedł Wrona, to wisienka na torcie 8-)
...
Vadim
Posty: 87
Rejestracja: 16 maja 2010, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Vadim »

Czyli Olsztyn walczy o utrzymanie...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery 2010

Post autor: Antos »

Sklad jest przyszlosciowy ale bardzo ryzykowny, kontuzja Toobala czy Tui i jest problem. Tak samo jesli zespol bedzie bardzo nisko w tabeli to mlodziez raczej lakieru nie powacha.
Ja bym Kowalczyka zostawil jako czwartego srodkowego na wszelki wypadek ale z bardzo niską pensją, taka maskotka klubu jak mial byc Ball w Skrze.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Vadim
Posty: 87
Rejestracja: 16 maja 2010, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Vadim »

Olsztyn będzie miał dość mocną 6 ale ławkę najsłabszą w lidze. Włodarczyk, Hain, Ferens, Tomczyk, Gunia to nie są zawodnicy na wielkie granie. Oni się dopiero uczą.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: Nagor »

Z tym, że nie przewiduję sytuacji, w której będziemy grać całą rezerwą... A jeden z nich na boisku teamu nie osłabi.
...
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery 2010

Post autor: Antos »

Vadim pisze:Olsztyn będzie miał dość mocną 6 ale ławkę najsłabszą w lidze. Włodarczyk, Hain, Ferens, Tomczyk, Gunia to nie są zawodnicy na wielkie granie. Oni się dopiero uczą.
Gdyby kazdy klub stawial jedynie na staruchy i wariatki to by nie bylo rozwoju mlodziezy.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: lucass90 »

Vadim pisze:Czyli Olsztyn walczy o utrzymanie...
Z filozoficznego punktu widzenia, wszystkie drużyny w lidze walczą o utrzymanie... ;) Z tym że Olsztyn na pewno nie będzie słabszy od Kielc, Wielunia, czy Radomia...
A młodzi zawodnicy nie staną się gwiazdami z dnia na dzień, trzeba dać im szansę na rozwój. Chwała Olsztynowi za to, że nie boją się podjąć tej misji, w przeciwieństwie do drużyn ze ścisłej czołówki ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: madlark »

Antos pisze: Czyli musi byc polski srodkowy, mi na mysl przychodzi tylko Augustyn no chyba ze przyjadzie jakis Wnuk czy Kłos na wypozyczenie.
Gawryszewski?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: Qiub »

Może Szczerbaniuk? ;)
Tylko czy Benek chciałby grać tak daleko od domu?
Podpis.
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery 2010

Post autor: Antos »

Ja slyszalem kiedys ze Szczerbaniuk to leń a mlodzi z AZSu nie mogą czerpac zlych wzorcow :)
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2010

Post autor: Arff »

Vadim pisze:Olsztyn będzie miał dość mocną 6 ale ławkę najsłabszą w lidze. Włodarczyk, Hain, Ferens, Tomczyk, Gunia to nie są zawodnicy na wielkie granie. Oni się dopiero uczą.
żebyś się kolego Vadim nie zdziwił... osobiście uważam że już na dzień dzisiejszy Hain jest o wiele lepszym zawodnikiem niż Gunia i to on będzie wychodził w 6 AZSu, Farens to zawodnik spokojnie już teraz na poziomie Tomczyka, który w tym sezonie kilkukrotnie pokazywał się z dobrej strony...

A tak a propos transferów i potencjału juniorskiego w Polsce :) Nie wiem czy wiecie... ale jak za jakieś 5 lat, drużyna Czarnych Radom zebrałaby swoich najlepszych wychowanków z roczników '90-'94 to będą mieć potencjał na zdetronizowanie Skry i to dodatkowo z zawiązanymi oczami... i to nie jest żaden żart czy wyolbrzymienie... :) Czarni ostatnio hurtowo produkują wybitnych młodzieżowych reprezentantów Polski :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Vadim
Posty: 87
Rejestracja: 16 maja 2010, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Vadim »

Arff pisze:
Vadim pisze:Olsztyn będzie miał dość mocną 6 ale ławkę najsłabszą w lidze. Włodarczyk, Hain, Ferens, Tomczyk, Gunia to nie są zawodnicy na wielkie granie. Oni się dopiero uczą.
żebyś się kolego Vadim nie zdziwił... osobiście uważam że już na dzień dzisiejszy Hain jest o wiele lepszym zawodnikiem niż Gunia i to on będzie wychodził w 6 AZSu, Farens to zawodnik spokojnie już teraz na poziomie Tomczyka, który w tym sezonie kilkukrotnie pokazywał się z dobrej strony...

A tak a propos transferów i potencjału juniorskiego w Polsce :) Nie wiem czy wiecie... ale jak za jakieś 5 lat, drużyna Czarnych Radom zebrałaby swoich najlepszych wychowanków z roczników '90-'94 to będą mieć potencjał na zdetronizowanie Skry i to dodatkowo z zawiązanymi oczami... i to nie jest żaden żart czy wyolbrzymienie... :) Czarni ostatnio hurtowo produkują wybitnych młodzieżowych reprezentantów Polski :D
Olsztyn potrzebuje drużyny na dziś a nie za 5 lat. Dla mnie Olsztyn zajmie maks. 7 miejsce a to żaden sukces.
Wieluń się na pewno wzmocni Fart podobnie. A Olsztyn już ma pierwszą 6 tylko teraz uzupełnia skład.
Wolę Gawryszeskiego niż Gunie, który moim zdaniem jest zawdonikiem na I lige a nie na PL.
Hain w pierwszej 6 ? Hahahahah... Może jakby Marcelo został to miałby się od kogo uczyć a tak...?
Włodarczyk może być.. Toobal to solidny sypacz. Tomczyk ma bardzo słabe przyjęcie nie wiem jak Ferens.
Sieznieniewski też w przyjęciu nie błyszczy.. Tuia dyzponuje bardzo dobrym przyjęciem. Ale nie daj Boże
zdarzy się jakaś poważniejsza kontuzja to nie mówcie mi, że Tomczyk albo Hain pociągną grę.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2010

Post autor: Arff »

Hain w pierwszej 6 ? Hahahahah...
mam chyba jakieś Deja vu... hmmm.. o kim jakieś 2 lata temu mówili tak samo ??? Jak jemu tam było... ??? hmmm... coś na "W"... Wu, Wa, We... Wiś...??? aaa... Wiśniewski...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Transfery 2010

Post autor: Mayron »

Właśnie coś słyszałem od kolegów grających w zapleczu JW (właśnie roczniki po 90') o zawodnikach Czarnych Radom i to same superlatywy. Nie widziałem ich na żywo, ale wierzę tym którzy mają na ten temat większą wiedzę.
Szykuje się kopalnia talentów :]
Tak to jest jeżeli dba się o młodzież...
Co do Olsztyna to wątpię aby grzali ostatnie miejsce w lidze. Coś czuję, że ci gracze mają potencjał, a, że nie mają na nazwisko Wlazły czy Winiarski to nie znaczy, że nie potrafią grać.
Awatar użytkownika
Jean
Posty: 493
Rejestracja: 15 sie 2008, o 18:51
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: Jean »

Częstochowa też powinna co sezon spadać z juniorami w składzie... a jak jest, każdy widzi ;)
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie."
Vadim
Posty: 87
Rejestracja: 16 maja 2010, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Vadim »

No właśnie 2 lata więc nie mów, że Hain jest już gotowy do gry w pierwszej 6. Sam podałeś ten argument...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2010

Post autor: Arff »

no dobra... ale przecież zaraz po przyjściu Wiśniewskiego, bardzo szybko wygryzł ze składu Gunię i Wronę...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2010

Post autor: KChudz »

Zagumny wodzi za nos polskie kluby, a pewnie zostanie w Grecji lub ruszy za kasą do Turcji. Coś mi się zdaje, że kluby już o tym wiedzą bo powoli wybierają inne opcje (Buszek) :D
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4625
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: niepoinformowany »

Arff pisze:no dobra... ale przecież zaraz po przyjściu Wiśniewskiego, bardzo szybko wygryzł ze składu Gunię i Wronę...
Jak dobrze pamiętam to mniej więcej od połowy rundy zasadniczej zaczął grać.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Mateusz1993 »

Arff pisze:
Vadim pisze:Olsztyn będzie miał dość mocną 6 ale ławkę najsłabszą w lidze. Włodarczyk, Hain, Ferens, Tomczyk, Gunia to nie są zawodnicy na wielkie granie. Oni się dopiero uczą.
żebyś się kolego Vadim nie zdziwił... osobiście uważam że już na dzień dzisiejszy Hain jest o wiele lepszym zawodnikiem niż Gunia i to on będzie wychodził w 6 AZSu, Farens to zawodnik spokojnie już teraz na poziomie Tomczyka, który w tym sezonie kilkukrotnie pokazywał się z dobrej strony...

A tak a propos transferów i potencjału juniorskiego w Polsce :) Nie wiem czy wiecie... ale jak za jakieś 5 lat, drużyna Czarnych Radom zebrałaby swoich najlepszych wychowanków z roczników '90-'94 to będą mieć potencjał na zdetronizowanie Skry i to dodatkowo z zawiązanymi oczami... i to nie jest żaden żart czy wyolbrzymienie... :) Czarni ostatnio hurtowo produkują wybitnych młodzieżowych reprezentantów Polski :D
Vadim przesadzasz, jeżeli nie znasz tych graczy to poprostu lepiej się nie wypowiadaj.
Arff co do Czarnych to chyba jakoś ostatnio rozjechali Skrę (mowa o Juniorach).
Faktycznie mają supertalenty, Łapszyński tam chyba gra?, do tego Gonciarz, Romać, i najlepszy z nich wszystkich Ferens, jak dla mnie lepszy od Tomczyka, (jakoś mnie niczym ten zawodnik nie zachwycił).
Arff jaką prznależność klubową mają Orczyk, Kaczyński i Wachnik?
Co do Haina to według mnie spokojnie może grać w 6, gdyż jest według mnie lepszy od Wron czy innych Gunii.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: lucass90 »

niepoinformowany pisze:
Arff pisze:no dobra... ale przecież zaraz po przyjściu Wiśniewskiego, bardzo szybko wygryzł ze składu Gunię i Wronę...
Jak dobrze pamiętam to mniej więcej od połowy rundy zasadniczej zaczął grać.
Dokładnie tak. Zajęło mu to pół sezonu.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: lucass90 »

niepoinformowany pisze:
Arff pisze:no dobra... ale przecież zaraz po przyjściu Wiśniewskiego, bardzo szybko wygryzł ze składu Gunię i Wronę...
Jak dobrze pamiętam to mniej więcej od połowy rundy zasadniczej zaczął grać.
Dokładnie tak. Zajęło mu to pół sezonu.

A by naśmiewać się z Haina, trzeba mieć nierówno pod sufitem, lub po prostu nigdy wcześniej nie widzieć go w akcji.

Nie każdy ma budżet jak Skra, więc Olsztyn orze jak może... I, póki co, idzie im znakomicie.

P.S.: Sorry za posta pod postem. Proszę o skasowanie tego powyżej.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2010, o 11:42 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
AZS CZĘSTOCHOWA!
nowy93
Posty: 27
Rejestracja: 6 kwie 2010, o 16:02
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: nowy93 »

Romać,Łapszyński,Wachnik,Orczyk,Ferens,Grzechnik,Gonciarz, to zawodnicy Czarnych którzy są w sms-ie. Kaczyński Delic - Pol Częstochowa
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2010

Post autor: Arff »

Arff co do Czarnych to chyba jakoś ostatnio rozjechali Skrę (mowa o Juniorach).
Faktycznie mają supertalenty, Łapszyński tam chyba gra?, do tego Gonciarz, Romać, i najlepszy z nich wszystkich Ferens, jak dla mnie lepszy od Tomczyka, (jakoś mnie niczym ten zawodnik nie zachwycił).
Czarni zdobyli MP zarówno w juniorach jak i kadetach... co do ich najlepszych zawodników:

Wojciech Ferens- rocznik 91, wzrost 195, zasięg w ataku 353
Kacper Gonciarz- rocznik '92, rozgrywający, wzrost 191, zasięg w ataku 325
Łukasz Łapszyński- rocznik '93 przyjmujący, wzrost 193, zasięg 342
Piotr Orczyk- rocznik '93 przyjmujący, wzrost 196, zasięg 342
Bartłomiej Grzechnik- rocznik '93, środkowy, wzrost 198, 335 w ataku
Jakub Wachnik- rocznik '93, atakujący, wzrost 200, 335 w ataku

póki co najlepszy jest oczywiście Ferens... ale wg mnie najlepsze warunki na grę mają Łapszyński i Orczyk
Arff jaką prznależność klubową mają Orczyk, Kaczyński i Wachnik?
Orczyk i Wachnik tak jak napisałem wyżej to Czarni... ale Kaczyński to wychowanek częstochowskiego Norwida i wg mnie już teraz AZS Częstochowa powinien zarzucać na niego sieci(tak samo jak skra zrobiła to z Łukasikiem), bo ten chłopak ma ogromny talent... ogólnie rocznik 93-94 w reprezentacji Polski zapowiada się imponująco... już bodaj 3ci raz wrąbali Ruskim 3:0, a w poszczególnych setach rówieśnicy z Rosji nie mieli zbyt wiele do powiedzenia :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
nowy93
Posty: 27
Rejestracja: 6 kwie 2010, o 16:02
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: nowy93 »

Czarni zdobyli MP zarówno w juniorach jak i kadetach... co do ich najlepszych zawodników:


to prawda mistrzostwo polski juniorów zdobyli, ale finały kadetów się jeszcze nie odbyły więc nie mają jeszcze złota może chodziło ci o ogólnopolską olimpiadę młodzieży, w której wygrało Mazowsze a trzon drużyny stanowiło 9 kadetów Czarnych:)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Transfery 2010

Post autor: Arff »

nowy93 pisze:Czarni zdobyli MP zarówno w juniorach jak i kadetach... co do ich najlepszych zawodników:


to prawda mistrzostwo polski juniorów zdobyli, ale finały kadetów się jeszcze nie odbyły więc nie mają jeszcze złota może chodziło ci o ogólnopolską olimpiadę młodzieży, w której wygrało Mazowsze a trzon drużyny stanowiło 9 kadetów Czarnych:)
faktycznie... mój błąd :D Czytałem ostatnio prognozy forumowiczów w temacie o MPkadetów i jakoś tak mi się pomieszało , że się już odbyły :D hehe... w każdym bądź razie są zdecydowanymi faworytami :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Mateusz1993 »

No właśnie o Olimpiadzie młodzieży słyszałem że Mazowszye wygrało co grali gracze z 1 klasy w Spale.
Wachnik dosyć wysoki, ale zasięgiem nie powala jeszcze może sobie wyrobić, mnie też się wydaję że papiery mają największe na granie Orczyk i Łapszyński, z tym że dorzuciłbym do tego Kaczyńskiego i Wachnika, czy Romać jest leworęczny, czy to jakiś inny atakujący był?
Awatar użytkownika
Miki1910
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:00
Płeć: M
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: Miki1910 »

Arff pisze:co do ich najlepszych zawodników:

Wojciech Ferens- rocznik 91, wzrost 195, zasięg w ataku 353
Kacper Gonciarz- rocznik '92, rozgrywający, wzrost 191, zasięg w ataku 325
Łukasz Łapszyński- rocznik '93 przyjmujący, wzrost 193, zasięg 342
Piotr Orczyk- rocznik '93 przyjmujący, wzrost 196, zasięg 342
Bartłomiej Grzechnik- rocznik '93, środkowy, wzrost 198, 335 w ataku
Jakub Wachnik- rocznik '93, atakujący, wzrost 200, 335 w ataku

póki co najlepszy jest oczywiście Ferens... ale wg mnie najlepsze warunki na grę mają Łapszyński i Orczyk
No i jeszcze Szymon Romać - rocznik '92, atakujący, wzrost 195, zasięg 337

Warto dodać jeszcze do tej listy bardzo dobrze spisującego się na drugoligowych parkietach Rafała Pszennego, którego potencjał może nie jest tak wielki jak Łapy czy Wojtka, ale obecnie ten zawodnik jest na przykład lepszy od Orki.

Rafał Pszenny - rocznik '92, przyjmujący, wzrost 191, zasięg bliżej nieokreślony :P (kiedyś było to 330)

No i zgodzę się z tobą, że największy potencjał ma chyba Łukasz Łapszyński. Bardzo dobry technicznie, brak mu jeszcze siły, ale w wieku 17 lat to normalne. Nie skreślałbym jednak kariery Romacia, który według mnie ma szansę osiągnąć więcej niż wychwalany pod niebiosa Hebda. Widziałem parę razy na żywo obu graczy, także grających przeciwko sobie i uważam, że to Szymon mimo gorszych warunków, już w tej chwili dysponuje lepszą motoryka, dynamiką i siłą. Poza tym nie jest ciastowatym olbrzymem, dlatego łatwiej mu w wielu sytuacjach wyjść obronną ręką stosując techniczne sztuczki. No i Hebda ma jeden wielki minus. Słabo radzi sobie z presją.

Tak, Romać jest leworęczny (a to też jest jakimś atutem). ;)
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." Hubert Wagner (1941–2002)
azsiakczwa
Posty: 187
Rejestracja: 2 cze 2009, o 22:08
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: azsiakczwa »

a ja bym dołożył Michała Kaczyńskiego '92 SMS Spała - Delicpol Nowrid
wzrost 198
atak 344
blok 322
Arff znasz go lepiej?? Bo ja osobiście widziałem tylko w kilku meczach Norwida w zeszłym roku i MP Juniorów i Kadetów. Ale wrażenie robił pozytywnie - zagrywka, atak.

EDIT. Ok dopiero teraz doczytałem kilka postów wyżej ;)
Ostatnio zmieniony 23 maja 2010, o 12:47 przez azsiakczwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”