Transfery 2010

Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: kanap »

kevinpsb pisze:Chyba oboje wiemy że Kłos ma być rezerwowym... Więc lepszego nie potrzeba...
Mam inne zdanie na ten temat grając na wielu polach: polska liga, puchar polski, LM , może jeszcze jakiś turniej wypadnie grac potrzebnych jest trzech równorzędnych środkowych już nie mówiąc jakby komuś z pary Pliński Możdżonek (płacze że go kolana bolą) przydarzyła się kontuzja. Wtedy to by było zabawnie i wesoło w rodzinie zwanej Skrą : Wnuk wolny jak żółw dobrze że w finale oba zespoły były wykończone to mógł zabłysnąć swoją "szybkością" (nie było tego widać) a Kłos brak ataku zagrywka która nie robi żadnych problemów rywalom w odbiorze.
kevinpsb pisze:Natomiast co do Antigi to mimo że stary to jak będzie w dobrej(czyt. normalnej) dyspozycji to jest jednym z najlepszych graczy świata... Graczem sporo lepszym niż Akhrem czy Ruciak...
Tak tylko Antiga był w formie w sezonie 2007/2008 a ostatnie dwa lata (2008/2009,2009/2010) to piach. Mógłby pomóc Skrze pod jednym warunkiem iż by wakacje spędził na leczeniu kolan ale już wiadomo, że nic takiego nie będzie miało miejsca bo Francuz będzie grał w reprezentacji, a do Skry przyjedzie na rok rehabilitacji co powoli staje się tradycją :).
camel
Posty: 5
Rejestracja: 1 cze 2010, o 11:53
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: camel »

Myślę, że era Antigi w Skrze już dobiegła końca. Teraz powinni postawić na szóstkę z Winiarskim i Kurkiem na przyjęciu. Latka robią swoje. Ciągle jednak Antiga może dawać dobre zmiany jednak gry już chyba nie pociągnie. Co do środkowych to Skra powinna ściągnąć jakiegoś dobrego zagranicznego grajka gdyż ten sezon pokazał, że nasza para reprezentacyjnych środkowych wcale nie jest taka wspaniała i rywalizacja na tej pozycji na pewno by im pomogła :)
rue
Posty: 32
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 21:48
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Transfery 2010

Post autor: rue »

kanap pisze:Jaki zdolny rozgrywający przyszedłby do klubu stać w kwadracie przez 2 lata, weź pomóż mi to sobie wyobrazić bo jakoś nie jestem w stanie.
Idąc w baśnie i podania zapewne będzie to również z pochodzenia Argentyńczyk i sadzę że chodzi o (tutaj wstrzymajcie oddech) : Luciano de Cecco, który po przygodzie w Rosji przyjdzie do Polski grac za grosze.
Niestety nie zrozumiałeś mnie kolego. Pisząc, że Falasca miałby być wsparciem dla młodego rozgrywającego, miałem na myśli że to własnie Michał Anioł częściej przebywałby w kwadracie, a wchodziłby wtedy gdy młody by sobie nie radził. Może dlatego tak długo trwały te negocjacje ?
A co do de Cecco nie mam zadnych zastrzeżeń ;)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: KadrO »

maksik pisze:Gruszka wisi - Masny do środy (Btw nieźle zatytułowali Gruchę ;) )

Słyszałem że Masnemu wcale tak nie jest po drodze do Bydgoszczy i być może dogada się z Czewą ale to może być plotka jednak słyszę ją już któryś raz. Poza tym to jest dość mądre zdanie:
Smaczkiem w tej sprawie jest to, że menadżerem Masnego (podobnie jak dwóch innych Słowaków z Delecty - Martina Sopko i Michała Cervena), jest były trener bydgoszczan, Słowak Rostislav Chudik.
Wiemy że jemu też nie po drodze do Bydgoszczy po tym jak go potraktowali tam..więc może być ciężko..tj ..drogo;)

FAKTY z Bydzi:
Opuścili zespół

* Paweł Woicki (rozgrywający), Grzegorz Kokociński (środkowy), Tomasz Wieczorek (środkowy), Mateusz Borucki (środkowy), Michał Dębiec (libero)

Przyszli do zespołu

* Krzysztof Andrzejewski (libero, AZS UWM Olsztyn) oraz Andrzej Wrona (środkowy, Domex Tytan AZS Częstochowa)

Przedłużyli kontrakty

* Stanisław Pieczonka (przyjmujący)

Mają ważne kontrakty

* Michal Cerven (środkowy), Piotr Gruszka (przyjmujący/atakujący, z opcją wypowiedzenia), Wojciech Jurkiewicz (środkowy), Dawid Konarski (atakujący), Wojciech Kozłowski (przyjmujący), Piotr Lipiński (rozgywający), Wojciech Serafin (przyjmujący), Martin Sopko (przyjmujący), Grzegorz Szymański (atakujący), Sebastian Tylicki (libero), Marcin Waliński (przyjmujący)

W kręgu zainteresowań

* Michał Masny (Zaksa Kędzierzyn-Koźle, Słowacja) - rozgrywający, Jakub Oczko (AZS UWM Olsztyn) - rozgrywający

jednym słowem...padaka.
Ciekawie to dopiero będzie jak odejdzie Gruszka. :D
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: kevinpsb »

kanap pisze: a ostatnie dwa lata (2008/2009,2009/2010) to piach.
Szczególnie do powoły tego roku... KMŚ do meczu z Jatrzębiem grał bardzo dobrze...
2008-2009... To od kiedy wrócił na boisko grał bardzo dobrze...
Ostatnio zmieniony 1 cze 2010, o 14:12 przez dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przypominam, że w tym temacie należy lokować posty dotyczące transferów (lącznie ze spekulacjami transferowymi), a nie oceny gry zawodników.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: Qiub »

Takie pytanie, dla was serio Cernic jest większą gwiazdą od Świderskiego?
Pytam z ciekawości bo to jednak Świder grał w lepszych klubach włoskich, a Cernic jak sam mówi nie miał teraz ofert z Włoch.
Podpis.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Transfery 2010

Post autor: maksik »

Serio serio.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Shatan
Posty: 149
Rejestracja: 24 lut 2008, o 18:17
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: Shatan »

Jak Jastrzębie nie kupi Gruszki i Bartmana oraz jakiegoś zagranicznego środkowego to w następnym sezonie będą grać o utrzymanie :]
JW !
McS1902
Posty: 78
Rejestracja: 14 maja 2010, o 10:00
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transfery 2010

Post autor: McS1902 »

W Resovii transfery się skończyły; pogłoski o transferze Kadziewicza są mocno przesadzone na chwilę obecną z tego względu, że nie ma dla niego miejsca; o Kadziewiczu można by dyskutować gdyby pozbyli się któregoś środkowego, a na to się nie zanosi; w chwili obecnej:
Redwitz - Baranowicz (minus, chociaż młody, zdolny, może zaskoczyć, jednak ciężko będzie dobić do poziomy Redwitza);
Oivanen - Grozer (plus, świeżość, zdrowie, stabilność, lewa ręka);
Papke - Józefacki (raczej minus, ale to i tak zawodnik, który nie ma wchodzić za często, a na pewno sporo potrafi);
Wika - Cernic (ogromny plus, kapitalne przyjęcie, jest dobrą opcją w ataku dla rozgrywającego, doświadczenie);
Gierczyński - Buszek (plus nieznaczny, jeżeli po kontuzji dojdzie do poziomu z tego sezonu plus wyraźny, skuteczność w ataku, młodość);

Resovia wzmocniona solidnie;

Zaksa:
Zagumny - Masny (plus, jeżeli tylko będzie mu się chciało);
Gacek - Mierzejewski (plus, dobry w obronie, gorzej w przyjęciu, ale i tak lepszy od Mierzeja);
Czarnowski - Szczerbaniuk (ogromny plus, świetny atak, coraz lepszy blok, w ostatnim sparingu z Francją najlepszy zawodnik, dużo lepszy od Możdżona);
Świderski - Sammelvuo (ogromny plus, klasa światowa, jak jest w formie top 10 najlepszych przyjmujących świata, jak nie jest w formie i tak trzyma poziom w ataku, solidny w przyjęciu); Jak dorzucą Tine Urnauta na pozycje Jarosz/Świderski to czapki z głów i to będzie mój faworyt nr 1 do MP;

Skra: "jesteśmy najlepsi, wystawimy II trenera, a i tak wygramy, a jak nie wygramy to i tak jesteśmy najlepsi" - bawcie sie;

Jastrzębie: Abramow out, Santilli out, Czarnowski Out; a kto za nich? Bartman, Gruszka, Wika? mają dwa miejsca dla obcokrajowców; musieliby sprowadzić Kaziyskiego i Lucasa, żeby dorzucić im do szóstki dwa polskie świerki; obudzili się z ręką w nocniku;
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: kevinpsb »

McS1902 pisze:Oivanen - Grozer (plus, świeżość, zdrowie, stabilność, lewa ręka);
Jaka lewa ręka?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: KadrO »

McS1902 pisze:W Resovii transfery się skończyły; pogłoski o transferze Kadziewicza są mocno przesadzone na chwilę obecną z tego względu, że nie ma dla niego miejsca; o Kadziewiczu można by dyskutować gdyby pozbyli się któregoś środkowego, a na to się nie zanosi; w chwili obecnej:
Redwitz - Baranowicz (minus, chociaż młody, zdolny, może zaskoczyć, jednak ciężko będzie dobić do poziomy Redwitza);
Oivanen - Grozer (plus, świeżość, zdrowie, stabilność, lewa ręka);
Papke - Józefacki (raczej minus, ale to i tak zawodnik, który nie ma wchodzić za często, a na pewno sporo potrafi);
Wika - Cernic (ogromny plus, kapitalne przyjęcie, jest dobrą opcją w ataku dla rozgrywającego, doświadczenie);
Gierczyński - Buszek (plus nieznaczny, jeżeli po kontuzji dojdzie do poziomu z tego sezonu plus wyraźny, skuteczność w ataku, młodość);

Resovia wzmocniona solidnie;

Zaksa:
Zagumny - Masny (plus, jeżeli tylko będzie mu się chciało);
Gacek - Mierzejewski (plus, dobry w obronie, gorzej w przyjęciu, ale i tak lepszy od Mierzeja);
Czarnowski - Szczerbaniuk (ogromny plus, świetny atak, coraz lepszy blok, w ostatnim sparingu z Francją najlepszy zawodnik, dużo lepszy od Możdżona);
Świderski - Sammelvuo (ogromny plus, klasa światowa, jak jest w formie top 10 najlepszych przyjmujących świata, jak nie jest w formie i tak trzyma poziom w ataku, solidny w przyjęciu); Jak dorzucą Tine Urnauta na pozycje Jarosz/Świderski to czapki z głów i to będzie mój faworyt nr 1 do MP;

Skra: "jesteśmy najlepsi, wystawimy II trenera, a i tak wygramy, a jak nie wygramy to i tak jesteśmy najlepsi" - bawcie sie;

Jastrzębie: Abramow out, Santilli out, Czarnowski Out; a kto za nich? Bartman, Gruszka, Wika? mają dwa miejsca dla obcokrajowców; musieliby sprowadzić Kaziyskiego i Lucasa, żeby dorzucić im do szóstki dwa polskie świerki; obudzili się z ręką w nocniku;
Łatwo to podsumować bez opisu.

Resovia :

Redwitz >> Baranowicz
Oivannen << Grozer
Wika << Cernic
Papke < Józefacki
Gierczyński > Buszek

ZAKSA :

Masny << Zagumny
Mierzejewski << Gacek
Sammelvuo << Świderski
Szczerbaniuk << Czarnowski
camel
Posty: 5
Rejestracja: 1 cze 2010, o 11:53
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: camel »

Takie porównania nie mają większego sensu, gdyż nie wiemy jaką formę będą prezentowali poszczególni zawodnicy. Przykładowo Seba jest po ciężkiej kontuzji a w Zaksie napewno będzie musiał brać na siebie większy ciężar gry w ataku niż w Maceracie ponieważ przepaść między Jaroszem a Omrcenem jest ogromna, tak samo w drugą stronę praktycznie nic nie wiemy o Baranowiczu więc ciężko go teraz oceniać. Z ocenami musimy poczekać do rozpoczęcia sezonu
Qiub
Posty: 512
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:11
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: Qiub »

camel pisze:Przykładowo Seba jest po ciężkiej kontuzji a w Zaksie napewno będzie musiał brać na siebie większy ciężar gry w ataku niż w Maceracie ponieważ przepaść między Jaroszem a Omrcenem jest ogromna
Napewno też jednak będzie częściej kryty w przyjęciu ;)
Więc wychodzi na remis :D
Podpis.
diamond27
Posty: 44
Rejestracja: 22 cze 2009, o 18:01
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: diamond27 »

A ja mysle ze transfer Swidra jest duzym rezykiem bo wiemy jaka miał kontuzjie a Zaksie bedzie musiał wiecej grac i wiecej bedzie obciazony wiec róznie moze byc ale jesli by Swidra brakło to Zaksa sie posypie ,tak samo sovia ma pake ale zeby grac trzeba ze soba byc i zgrywac sie dlatego przyszły sezon bedzie i tak skra faworytem bez wzgledu na transfery ale ciesze sie ze liga jest coraz lepsza i cekawsza tylko szkoda ze tyl widac kto bedzie walczyl o utrzymanie
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: jinx »

diamond

Ostatnie mecze po kontuzji Swidra byly bdb w jego wykonaniu, Cisolle poslal na lawe. O jego achillesa sie nie boje, bo zaksa ma Olka,a to spec naprawde genialny
W resovii, jak nie daj boze cos sie stanie Baranowiczowi, to graja z Buszkiem/ Mika na przyjeciu
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Petardinho
Posty: 172
Rejestracja: 28 paź 2009, o 08:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery 2010

Post autor: Petardinho »

To czy ZAKSA się posypie bez Świdra zależy od tego kto przyjdzie na rezerwę, a zważywszy, że jeszcze nie wiadomo kto przyjdzie to jest to stwierdzenie trochę na wyrost.
camel
Posty: 5
Rejestracja: 1 cze 2010, o 11:53
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: camel »

Zgadzam się z przedmówcą. Jednak jeżeli Skra nie poprawi poziomu w porównaniu do poprzedniego sezonu to będzie miała bardzo trudne zadanie w przyszłym sezonie, a z Nawrockim na ławce wątpię czy ta poprawa nastąpi. Jeżeli chodzi o Świderskiego to wszyscy wiemy jak potrafi grać, lecz on tak naprawdę jeszcze nie powrócił do gry po kontuzji na pełnym dystansie, ten transfer to taki kot w worku
vii
Posty: 444
Rejestracja: 25 maja 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: vii »

Ja jakos nigdy nie bylem zwolennikiem Swidra i jakos nie wiem czemu mnie nie przekonywal... W meczach z rownozednymi lub slabszymi rywalami gral swietnie, wbijal gwozdzie a jak przychodzily mecze z np Rosja (tak jak na ostatnich mistrzostwach) dostawal kilka czap, schodzil do kwadratu i nie dawal oznak checi powrotu na boisko.
Moje zdanie jest jednak subiektywne i prosze nie brac tego do siebie. Licze ze sie odbuduje i zaprezentuje pelnie swoich mozliwosci i niedowiarkow (miedzy innymi mnie) przekona, ze mimo ciezkiej kontuzji itd jest bardzo dobrym zawodnikiem. Czego kontestowac mimo wszystko nie moge.
Pogmatwanie napisalem troche... Ale wrocilem z egzaminu dopiero co i zjechany jestem :P

Co do spadkowiczow to ja jeszcze bym nie przesadzal kto... Na dobra sprawe to dopiero poczatek okresu transferowego. Zobaczymy co zaprezentuja jeszcze inne kluby poza Resovia, Kedzierzynem czy tez tam Olsztynem...
Ciekawe co zrobi Jastrzebie, kogo dociagnie Czestochowa i Bydgoszcz :)

Pzdr
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: KadrO »

vii pisze:Ja jakos nigdy nie bylem zwolennikiem Swidra i jakos nie wiem czemu mnie nie przekonywal... W meczach z rownozednymi lub slabszymi rywalami gral swietnie, wbijal gwozdzie a jak przychodzily mecze z np Rosja (tak jak na ostatnich mistrzostwach) dostawal kilka czap, schodzil do kwadratu i nie dawal oznak checi powrotu na boisko.
Moje zdanie jest jednak subiektywne i prosze nie brac tego do siebie. Licze ze sie odbuduje i zaprezentuje pelnie swoich mozliwosci i niedowiarkow (miedzy innymi mnie) przekona, ze mimo ciezkiej kontuzji itd jest bardzo dobrym zawodnikiem. Czego kontestowac mimo wszystko nie moge.
Pogmatwanie napisalem troche... Ale wrocilem z egzaminu dopiero co i zjechany jestem :P

Co do spadkowiczow to ja jeszcze bym nie przesadzal kto... Na dobra sprawe to dopiero poczatek okresu transferowego. Zobaczymy co zaprezentuja jeszcze inne kluby poza Resovia, Kedzierzynem czy tez tam Olsztynem...
Ciekawe co zrobi Jastrzebie, kogo dociagnie Czestochowa i Bydgoszcz :)

Pzdr
Na ten moment to my nawet trenera nie mamy, a plotka o Bernardim już została rozwiana.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: blaise »

to co robił w Polsce? ;)
.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: KadrO »

blaise pisze:to co robił w Polsce? ;)
Żeby nie być gołosłownym.

http://www.reprezentacja.net/siatkowka/ ... osci/27529
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: evija »

Na razie Jastrzebie poki co jest przegranym na rynku transferowym. Podkreslam poki co, bo Grodecki zawsze moze wyskoczyc z kims baaardzo konkretnym, tyle ze czas ucieka, a mozliwosci sie kurcza... Problemem i pytaniem jest czy JW jest w stanie przeprowadzic na dzis 3 czy 4 konkretne transfery, bo tyle jest potrzebne by nawiazac jakas walke z ZAKSA czy Resovia, nie wspominajac juz o Skrze. Szkoda by bylo... Na dzien dzisiejszy Olszytyn i Czewa wygladaja od Jastrzebia lepiej. Na podobnym poziomie Delecta, ale w swojej kategorii "wagowej" ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1495
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery 2010

Post autor: Biciut »

evija pisze:Na razie Jastrzebie poki co jest przegranym na rynku transferowym. Podkreslam poki co, bo Grodecki zawsze moze wyskoczyc z kims baaardzo konkretnym, tyle ze czas ucieka, a mozliwosci sie kurcza... Problemem i pytaniem jest czy JW jest w stanie przeprowadzic na dzis 3 czy 4 konkretne transfery, bo tyle jest potrzebne by nawiazac jakas walke z ZAKSA czy Resovia, nie wspominajac juz o Skrze. Szkoda by bylo... Na dzien dzisiejszy Olszytyn i Czewa wygladaja od Jastrzebia lepiej. Na podobnym poziomie Delecta, ale w swojej kategorii "wagowej" ;)

Skąd przypuszczenia, że JW nie ma już podpisanych kontraktów z zawodnikami? Może chcą zrobić konferencję prasową z udziałem wszystkich nowych zawodników gdy tylko będą dostępni ;) to, że nie robią medialnego szumu wokoło siebie ma ukryte walory. Zauważcie, że informacje dotyczące skry dobiegały jedynie od dziennikarzy. Jestem przekonany, że JW będzie dysponował jedną z najlepszych drużyn w +Lidze, a to, że jest cicho poprawia w spokojnych negocjacjach handlowych :)
diamond27
Posty: 44
Rejestracja: 22 cze 2009, o 18:01
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: diamond27 »

Aja mysle ze Grodecki troche wiciagnol wnioski z ligi mistrzów i jestem spokojny o transfery wiec moze byc niezle wezmy to pod uwage ze JW,cze SKRA, SOVIA,ZAKSA zawsze beda walczyc o cele wysze i taka jest prawda chodz o to ze wszyscy nie moga sie doczekac tego pierwszego i obawiaja sie co nie którzy zeby tylko nie byli lepsi ale jak wszyscy chca zeby bylo dobrze i zeby liga byla silna tylko nie lubie jak kasa zadzi sportem przede wszyskim chodzi mi o JADAR mysle ze to jest chamstwo i badyctwo bo nie poto zawodnicy wylewaja poty zeby im oznajic zeby spadali Dramat i tyle
Aleh
Posty: 121
Rejestracja: 28 maja 2010, o 19:53
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Transfery 2010

Post autor: Aleh »

kevinpsb pisze:
McS1902 pisze:Oivanen - Grozer (plus, świeżość, zdrowie, stabilność, lewa ręka);
Jaka lewa ręka?
Grozer jest prawo ręczny ;))
user
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2010, o 22:42
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: user »

no dobra,tylko kto to ma byc z dostepnych zawodnikow na rynku transferowym?
przyjmujący: Nikic,Snippe,Diaz,Ogurcak,Herpe/Bartman,Gruszka,Wika?
środkowych tez jest do wyboru:Lebl,Raymaekers,Kooistra,Semenzato,Haldane,Matti Oivanen,Yosifov,Molto,Vadeleux?
Jak widac lista jest bardzo bogata,a szansa na sprowadzenie jest tym wieksza ze kluby Serie A borykaja sie z olbrzymimi problemami finansowymi ;)
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Antonella Hard Core »

Aleh pisze:McS1902 napisał(a):
Oivanen - Grozer (plus, świeżość, zdrowie, stabilność, lewa ręka);
Jaka lewa ręka?
Grozer jest prawo ręczny )
Ale lewą ręce też ma
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transfery 2010

Post autor: Antos »

Jest praworęki.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
camel
Posty: 5
Rejestracja: 1 cze 2010, o 11:53
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: camel »

Najlepszą opcją na przyjęcie by było Nikic + Diaz jednak to jest chyba poza zasięgiem i trzeba było by szukać jeszcze środkowych polskich
diamond27
Posty: 44
Rejestracja: 22 cze 2009, o 18:01
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: diamond27 »

Panowie ja to powiem to tak JW ma kase nieróbmy sciemy ma sposora konkretnego wiec dlaczego by niemiało byc kasy na dobrych zawodników to nie to ze jest kryzys juz jest poza jsw wiec tacy zawodnicy sa w zasiegu i wieze ze beda ale nikt niewlicza ze moze jakis brazilian przyjsc do JW kto wie
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”