Transfery 2010

wojtasek1994
Posty: 22
Rejestracja: 16 sie 2009, o 09:20
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: wojtasek1994 »

Kuba14 pisze:
Zver pisze:Decyzja w sprawie nowego przyjmującego w Delecie Bydgoszcz ma zapaść w tym tygodniu ???
Jak myślicie czy Nikola Kovačević będzie grał w Chemiku.
Fajnie by było. Do tego ściągnąć na środek jakiegoś polaka. Może Nowik wróci na stare śmieci?
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: KK fan »

http://www.supervolley.pl/index.php?opt ... u&Itemid=7

Wielce prawdopodobne iż "6" JW na następny sezon może wyglądać tak: Yudin, Łomacz, Nowik, ??? (Rak), Hardy, Wika i oczywiście Rusek. Na co stać taki skład niech kibice JW sami ocenią...
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Maciek333
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2010, o 22:31
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Maciek333 »

Z tego co ja wiem to Kovacević bedzie grał w chemiku a Sopko z tego powodu ze juz od 7 sezonów gra w polsce ma dostac obywatelstwo i nie bedzie problemu z liczbą obcokrajowców w Delecie
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3945
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Transfery 2010

Post autor: Klugenhammer »

Maciek333 pisze:Sopko z tego powodu ze juz od 7 sezonów gra w polsce ma dostac obywatelstwo i nie bedzie problemu z liczbą obcokrajowców w Delecie
Sopko nie gra w Polsce od siedmiu sezonów tylko pięciu (Mostostal sprowadził go w 2005r).
Poza tym otrzymanie obywatelstwa to nie jest taka prosta sprawa, sama procedura ubiegania się może trwać rok-dwa.
Maciek333
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2010, o 22:31
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Maciek333 »

Może i Sopko nie dostanie obywatelstwa bo z tym akurat strzelałem ale Kovacevic bedzie grał w Delecie. To jak mamy 4 zagranicznych w bydgoszczy to bedą musieli jeszcze kogos na srodek sprowadzic i wtedy pozegnac sie z Cervieniem, szkoda bo nawet go polubiłem
Roan
Posty: 1094
Rejestracja: 19 kwie 2008, o 10:56
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery 2010

Post autor: Roan »

Maciek333 pisze:Z tego co ja wiem to Kovacević bedzie grał w chemiku a Sopko z tego powodu ze juz od 7 sezonów gra w polsce ma dostac obywatelstwo i nie bedzie problemu z liczbą obcokrajowców w Delecie
No jeszcze nam naturalizacji przeciętnych grajków brakuje, a może w jakąś młodzież by zainwestowali...
Maciek333
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2010, o 22:31
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Maciek333 »

No przecież inwestują w młodzież kto jak kto ale delecta ma sie czym pochwalic jesli chodzi o mlodzież i to nie ściągają z innych klubów tylko sami wychowują np. Konarski, Kozłowski, Tylicki, Owczarz. 4 to i tak duzo jak na rozgrywki na takim poziomie, narazie gra tylko Konarski ale reszta czeka na swoją szanse i tylko powinni ją dobrze wykorzystac!!
A jak sie dowiedziałem to dostanie obywatelstwa to nie jest takie łatwe i nie ma co nawet nad tym rozmyślać więc delecta nadal bedzie miec 4 zagranicznych grajków!!
HejdaChemik
Posty: 270
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: HejdaChemik »

Maciek333 pisze:Sopko z tego powodu ze juz od 7 sezonów gra w polsce ma dostac obywatelstwo
Maciek333 pisze:Może i Sopko nie dostanie obywatelstwa bo z tym akurat strzelałem ale Kovacevic bedzie grał w Delecie

I jak to forum ma być poważne ? ;]
CHEMIK BYDGOSZCZ!!
damianho
Posty: 749
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: damianho »

środkowym w Siatkarzu ma być Kubańczyk który został zdyskwalifikowany na 2 lata... dreamer masz może jakiś pomysł kto to może być ?
Paveu
Posty: 170
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:08

Re: Transfery 2010

Post autor: Paveu »

Hlantorena!!!!!
To mozna powiedziec ze jak 2 letnia przerwe mial to nie Hernendez
AR
Vadim
Posty: 87
Rejestracja: 16 maja 2010, o 12:19
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: Vadim »

KK fan pisze:http://www.supervolley.pl/index.php?opt ... u&Itemid=7

Wielce prawdopodobne iż "6" JW na następny sezon może wyglądać tak: Yudin, Łomacz, Nowik, ??? (Rak), Hardy, Wika i oczywiście Rusek. Na co stać taki skład niech kibice JW sami ocenią...
Jakby tak wyglądał skład JW to lepiej oddać miejsce w LM Zaksie. To by była kompromitacja. A ZAKSE stać by było na wyjście z każdej grupy. Mając Zagumnego spokojnie mogliby walczyć o najwyższe laury.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: KadrO »

KK fan pisze:http://www.supervolley.pl/index.php?opt ... u&Itemid=7

Wielce prawdopodobne iż "6" JW na następny sezon może wyglądać tak: Yudin, Łomacz, Nowik, ??? (Rak), Hardy, Wika i oczywiście Rusek. Na co stać taki skład niech kibice JW sami ocenią...
Czemu miałby tak wyglądać i oceniasz to na podstawie tego artykułu ? Przecież podali tam tylko to czego my się "dosłuchiwujemy", nic nowego. Jedyni którzy są pewni w tej podanej przez Ciebie szóstce są tylko Yudin Łomacz i Rusek.
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: KK fan »

Zagumny sam meczu nie wygra to tak na pocieszenie... Yudin- wiadomo zasięg i te sprawy, Rak- klasa sama w sobie (jak nie on to pewnie inna gwiazda w JW ale to będzie ktoś na pozycji srodkowego), Wika- nie gra dobrze ale pewnie żeby popsuć humory kibicom przeciwnych drużyn to pewnie przypomni sobie o dobrej grze (jak nie to przynajmniej sie będzie ładnie usmiechał :D :D :D), Rusek- solidny libero, Hardy- no latka lecą, Nowik- no as to to nie jest ale środkowi meczu nie wygrywają no i Grześ na lige to on jest nie najgorszy rozgrywacz. Na miejscu Grodeckiego podziękowałbym za współpracę Hardyemu i szukał gwiady na przyjęcie wtedy Jastrzębie mogłoby powalczyć w LM ale cóż zobaczymy o medale w Pluslidze walczyć będą napewno a co dalej...To tylko moje prywatne dywagacje więc prosze sie nie obrażać.
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: jinx »

Hmmmm ja sciagnalbym Diaza, Wike jako defensywnego przyjmujacego......:D Rusek, Łomacz, Yudin, Nowika zostawilbym, bo mimo wszystko pozytywnie oceniam jego sezon. Srodkowych w Polsce dobrych juz nie ma, wiec poszukalbym za granica dobrego srodkowego. Do tego Pawlinski, Pecherz
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: KadrO »

KK fan pisze:Zagumny sam meczu nie wygra to tak na pocieszenie... Yudin- wiadomo zasięg i te sprawy, Rak- klasa sama w sobie (jak nie on to pewnie inna gwiazda w JW ale to będzie ktoś na pozycji srodkowego), Wika- nie gra dobrze ale pewnie żeby popsuć humory kibicom przeciwnych drużyn to pewnie przypomni sobie o dobrej grze (jak nie to przynajmniej sie będzie ładnie usmiechał :D :D :D), Rusek- solidny libero, Hardy- no latka lecą, Nowik- no as to to nie jest ale środkowi meczu nie wygrywają no i Grześ na lige to on jest nie najgorszy rozgrywacz. Na miejscu Grodeckiego podziękowałbym za współpracę Hardyemu i szukał gwiady na przyjęcie wtedy Jastrzębie mogłoby powalczyć w LM ale cóż zobaczymy o medale w Pluslidze walczyć będą napewno a co dalej...To tylko moje prywatne dywagacje więc prosze sie nie obrażać.
Yudin - jak dla mnie w zeszłym sezonie najlepszy atakujący po Wlazłym. A grał pierwszy pełny sezon, a na dodatek nadal jest młody i jeszcze ma ogromny potencjał.
Rak - a skąd mamy wiedzieć że akurat o niego Jastrzębie walczy ? Może i ma ofertę z Polski ale to nie znaczy że od nas. Mimo wszystko środkowy bardzo dobry.
Wika - miał 2 słabe sezony ale jakby nie patrzeć, to aż tak w umiejętnościach cofnąć się nie można, i może przywrócimy go do Wiki z Częstochowy ?
Rusek - czołówka polskich libero.
Hardy - jeśli już zostanie, to raczej ławka...
Nowik - jest co najwyżej solidny, lecz myślę że mimo wszystko to Sobala będzie miał więcej szans. Choć tak szczerze to nawet nie wiemy czy Adam zostanie w zespole.
Łomacz - jeśli chodzi o jego grę w lidze, i to co w niej pokazuje, to zdecydowanie jest to 2 rozgrywający w Polsce.

Jeśli przyjdzie Pawliński, to moim zdaniem jedyna opcja to za Pęcherza.

Nikt się nie obraża. :D
jinx pisze:Hmmmm ja sciagnalbym Diaza, Wike jako defensywnego przyjmujacego......:D Rusek, Łomacz, Yudin, Nowika zostawilbym, bo mimo wszystko pozytywnie oceniam jego sezon. Srodkowych w Polsce dobrych juz nie ma, wiec poszukalbym za granica dobrego srodkowego. Do tego Pawlinski, Pecherz
Nadal słabo. Potrzebny ktoś lepszy od Diaza, i bardziej wszechstronny.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: jinx »

Kovacevic, Siltala. Nie mam jakos wiecej propozycji....... rynek jest coraz wezszy
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: lucass90 »

Vadim pisze:
KK fan pisze:http://www.supervolley.pl/index.php?opt ... u&Itemid=7

Wielce prawdopodobne iż "6" JW na następny sezon może wyglądać tak: Yudin, Łomacz, Nowik, ??? (Rak), Hardy, Wika i oczywiście Rusek. Na co stać taki skład niech kibice JW sami ocenią...
Jakby tak wyglądał skład JW to lepiej oddać miejsce w LM Zaksie. To by była kompromitacja. A ZAKSE stać by było na wyjście z każdej grupy. Mając Zagumnego spokojnie mogliby walczyć o najwyższe laury.
Dwa sezony temu, po Wielkiej Rozbiórce, AZS-owi Częstochowa również doradzano oddanie miejsca w Lidze Mistrzów drużynie teoretycznie mocniejszej od siebie, i co ? Akademicy doszli w LM do tego samego miejsca, co nasze "dobro narodowe", eliminując po drodze późniejszych mistrzów Włoch - Coprę Piacenzę, a zatrzymując się dopiero na Itasie Diatec Trentino - zwycięzcy rozgrywek o Puchar Europy.
Do czego zmierzam - nie skreślajcie kogoś z góry. Wystarczy, że JW zamiast dream temu pełnego gwiazd, stworzy grupę ludzi w pełni oddanych swojemu klubowi i trenerowi, a mogą jeszcze wszystkich zadziwić. Sportowcom zawsze lepiej się pracuje bez presji, a takowa ciążyła na drużynie Jastrzębia od wielu sezonów. Podstawa sukcesu to przede wszystkim "team spirit", a nie wypchany portfel.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: KK fan »

Kovacević to podobno blisko Delecty no ale. Jeśli 3 czołowe kluby w Polsce mają już skompletowane składy (bardzo mocne) a wicemistrz interesuje się Pawlińskim i Wiką to troche niepoważne sam chciałbym wiedzieć coś więcej. Jako kibic ZAKSY oczywiście nie chciałbym żeby JW bardzo się wzmocnił no ale to nie ode mnie zależy. Fanom JW nie zazdroszcze tej niepewności...
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: kevinpsb »

A jak jest ze Zbyszkiem Bartmanem? Wydaje mi się że to jedyny polski zawodnik mogący dać nową i bardzo dobrą jakość w grze każdego zespołu, który nie skompletował jeszcze składu. Wydaje mi się że to powinien być cel numer 1 dla Jastrzębia, które ma 4 miejsca do zapełnienia a z tego tylko 2 są wolne dla obcokrajowców...

Gdyby skład wyglądał mniej więcej tak: Łomacz, Yudin, Rusek, Bartman, Salmon/Ogrucak/Kovacević, Lebl/Yosifov/Marquez, Kadziewicz i Hardy/Novotny, Dobosz, Sobala, Pająk to byłaby szansa wskoczenia na pozycję medalową w Pluslidze!
Ostatnio zmieniony 13 cze 2010, o 21:20 przez kevinpsb, łącznie zmieniany 1 raz.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: jinx »

Moje zdanie jest takie, ze Jw nie zatrudni Bartmana, bo sie po prostu boi, to moje zdanie. Chlopak jest kompletnie bez formy, dokladajac jego charakter, mamy nieciekawa sytuacje. Byly jakies powody, dla ktorych w Rosji mu nie szlo, Wloch nie zawojowal i szuka nowego klubu. Wg mnie Wawa ewentualnie moglaby go zatrudnic, ale ponoc chlopak sie ceni, nie wiem w sumie za co
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: Ted »

Ponoć się już dogadali, a w czwartek ma nastąpić ogłoszenie składu.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: jinx »

przepraszam, kto sie, z kim dogadal???:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Dee-Jay
Posty: 488
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Transfery 2010

Post autor: Dee-Jay »

Nadal słabo. Potrzebny ktoś lepszy od Diaza, i bardziej wszechstronny.
:OOOOO
Gdyby on przyszedł do Jastrzębia to byłby hit,ogromne zaskoczenie i wielki sukces JW a ty piszesz,że potrzebny ktoś lepszy od niego?Ciekawe kto byłby lepszy niż on.W porównaniu z nim to Kovacevic i Sittala mogą się schować
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Transfery 2010

Post autor: gargamel25 »

Ted , czyje ogłoszenie składu ma być? JW ?
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2010

Post autor: Ted »

Przepraszam za skrót myślowy. Pisałem o Politechnice.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: jinx »

Wawa z Bartmanem hmmm, dobrze:) Ciekawe czy Grucha rowniez. Ciekawe jak bedzie wygladala reszta skladu
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Transfery 2010

Post autor: gargamel25 »

no tak tez myslałem ze to nie o JW :)
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Transfery 2010

Post autor: jinx »

http://nicesport.pl/wiadomosci/11650/ko ... ag-dalszy/

Kogo szuka olsztyn na te pozycje???:D
Co z tym Serbem na srodku???:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Edyta

Re: Transfery 2010

Post autor: Edyta »

jinx pisze:http://nicesport.pl/wiadomosci/11650/ko ... ag-dalszy/

Kogo szuka olsztyn na te pozycje???:D
Co z tym Serbem na srodku???:D
A kogo niby ma szukać np. na przyjęcie, skoro ma już komplet? Przecież to co wkleiłeś to odgrzewane kotlety, stare informacje. Potrzebny jest już tylko jeden środkowy i pewnie w najbliższym czasie poznamy nazwisko.
lordsith2
Posty: 128
Rejestracja: 7 maja 2009, o 21:33

Re: Transfery 2010

Post autor: lordsith2 »

Nikic w Perugii a więc to nie on przejdzie do JW
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”