Jastrzębski Węgiel

Awatar użytkownika
Daren
Posty: 285
Rejestracja: 4 maja 2010, o 10:46
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Daren »

ROZGRYWAJĄCY:
Łomacz, Pająk.

ŚRODKOWI:
Nowik, Szczygieł, ???

PRZYJMUJĄCY:
Wika, Hardy, Dobosz, Novotny,

ATAKUJĄCY:
Yudin, ???

LIBERO:
Rusek

nieźle :] biorąc pod uwagę że jak będzie grał Hardy lub Novotny z Yudinem to zostaje jedno miejsce dla obcokrajowca, nawet nie chce myśleć że Wika mógłby się nie odrodzić :]
Awatar użytkownika
Mayron
Posty: 161
Rejestracja: 7 maja 2010, o 19:26
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie/Strumień

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Mayron »

Kuba, czyli umiejętności też trzeba mieć...? No właśnie... Bo Ty motywację postawiłeś na pierwszym miejscu, a to jest jedynie dodatek do umiejętności, warunków fizycznych itd.
JASTRZEBSKI
Posty: 38
Rejestracja: 5 cze 2010, o 11:09
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: JASTRZEBSKI »

prochu95 pisze:http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... losowaniu/
wg tego artykułu skład jaszczombków poznamy dopiero za niecałe 1,5 miesiąca :(
"Zaprezentowani" .. więc może informacje o transferach będą szybciej :D
clinic
Posty: 96
Rejestracja: 25 maja 2009, o 12:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: clinic »

Daren odejmij Szczygła i Novotnego ;-) a Dobosz ponoć nie będzie włączony do kadry, jedynie treningi ;-)
Myślimy i mówimy PRECYZYJNIE.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: madlark »

5/7 składu mamy. Nie przedłużyliśmy kontraktów z Sebastianem Pęcherzem i Wojciechem Sobalą. Nowi zawodnicy i szkoleniowiec zostaną zaprezentowani u progu przygotowań do sezonu, które rozpoczną się 8 sierpnia - zaznaczył prezes.
czyli brakuje dwóch podstawowych, więc o jakim zamknięciu składu mówią niektórzy?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Daren
Posty: 285
Rejestracja: 4 maja 2010, o 10:46
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Daren »

Czemu mam ich odjąć skoro będą w kadrze. Grodecki wyjaśnił z kim się rozstał...

Brakuje Wiki i ??? kapiszona ??? :D
Awatar użytkownika
Raymond
Posty: 136
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 18:13
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Raymond »

Daren pisze:ROZGRYWAJĄCY:
Łomacz, Pająk.

ŚRODKOWI:
Nowik, Szczygieł, ???

PRZYJMUJĄCY:
Wika, Hardy, Dobosz, Novotny,

ATAKUJĄCY:
Yudin, ???

LIBERO:
Rusek

nieźle :] biorąc pod uwagę że jak będzie grał Hardy lub Novotny z Yudinem to zostaje jedno miejsce dla obcokrajowca, nawet nie chce myśleć że Wika mógłby się nie odrodzić :]
Na środku Gawryszewski. Na 100% zagra w przyszłym sezonie w JW.
Awatar użytkownika
Daren
Posty: 285
Rejestracja: 4 maja 2010, o 10:46
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Daren »

No to rewelacji nie będzie na środku :) jak i w całym składzie
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kuba_JW »

Mayron pisze:Kuba, czyli umiejętności też trzeba mieć...? No właśnie... Bo Ty motywację postawiłeś na pierwszym miejscu, a to jest jedynie dodatek do umiejętności, warunków fizycznych itd.
Chyba troche sie gubisz w dyskusji... Rozmawiamy o rywalu JW, który awansował do ostatniej edycji FF ligi mistrzów, uważasz ze będzie im brakowac umiejętności?
A majac dodatkowa motywacje beda niezwykle grozni i wlasnie ta ambicja moze tu odegrac kluczową rolę...
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Guilder »

Kuba_JW jedyne osiągnięcie Bledu w zeszłej LM to wygrane z Maceratą. Resztę drogi mieli bardzo łatwą.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Kuba_JW »

No tak... To takie proste dojsc do FF LM... A reszta meczow sie sama wygrala albo rywale sie podkładali...
Litosci... Tak do konca nie mam zgłebionej europejskiej siatkowki i kto jaki poziom prezentuje... Ale wydaje mi sie ze Bled ani nie byl faworytem swojej grupy ani faworytem w 1/4 a juz na pewno nie w 1/2 finalu...
Przypadkowo mozna wygrac jeden mecz, ale nie rozegrac ich 10 i awansowac do FF...
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: blaise »

Hubner w Evivo Duren i naprawdę lista potencjalnych klasowych przyjmujących i środkowych dostępnych na rynku jest już bardzo szczupła, albo nawet w ogóle jej nie ma.
.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Guilder »

Bled nie był faworytem 1/2 finału, i też dostał po dupie od Trento. O Maceracie wspomniałem, że to faktycznie było osiągnięcie. Ale Tirol Innsbruck to by nawet Twój Jastrzębski Węgiel ograł. Co do grupowych rozgrywek, to Bled ledwo wyszedł, bo zajął drugie miejsce, tylko o punkt wyprzedzając Belediyesi i Paris Volley. Jakoś nie wygląda to tak kolorowo jak to przedstawiasz. Powtarzam: dwa dobre mecze i odrobina szczęścia (m.in. zwycięstwo Innsbrucku z VFB) wystarczyły im na 4 miejsce w LM.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Antonella Hard Core »

Widze że teraz to już po każdym transferze klasowego zawodnika rozlegała się będzie panika kibiców Jastrzębia że kolejny gracz nie trafił do ich klubu a wolnych graczy coraz mniej.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: pk+ »

Na miejscu kibiców Jastrzębia bardziej bym się zastanawiał nad tym jaki będzie skład, niż czy Bled będzie miał motywację, umiejętności itd. bo oni w przeciwieństwie do Jastrzebia mają trenera i komplet zawodników, a nasz polski przedstawiciel w LM podobno ma trenera i podobno ma skład...
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

Daren pisze:ROZGRYWAJĄCY:
Łomacz, Pająk.

ŚRODKOWI:
Nowik, Szczygieł, ???

PRZYJMUJĄCY:
Wika, Hardy, Dobosz, Novotny,

ATAKUJĄCY:
Yudin, ???

LIBERO:
Rusek

nieźle :] biorąc pod uwagę że jak będzie grał Hardy lub Novotny z Yudinem to zostaje jedno miejsce dla obcokrajowca, nawet nie chce myśleć że Wika mógłby się nie odrodzić :]
Odlicz Dobosza ponieważ ten ma pogrywać w Młodej i Szczygła bo ten jeśli już pewnie jedynie jako 4.
Zresztą Novotny też miał i pewnie odszedł.
Rictor
Posty: 14
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Rictor »

KadrO pisze:Ja skład zamknięty uważam za skład zamknięty, czyli taki gdzie te kontrakty są już podpisane, lub zostały jakieś małe szczegóły. Mimo wszystko to prezes Grodecki w naszej rozmowie użył stwierdzenia "skład zamknięty", więc wiele tu do "gadania" nie mam.
A ja Ciebie wcale nie winię bo i w tamtym roku informacje o rzekomym "zamkniętym składzie" wychodziły zapewne od Grodeckiego. Niestety widać, że zarówno w tamtym jak i w tym roku mija się on z prawdą http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... losowaniu/
5/7 składu mamy.
To nie jest zamknięty skład :|

Osobiście kibicom Jastrzębia życzę pozyskania nawet Giby i Lucasa, ale po tym co wyprawia prezes szukając na siłę uwagi to mnie przestaje w ogóle interesować jaką gwiazdę zakontraktuje.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: jinx »

No wlasnie. sklad zamkniety to nieto samo co 5/7, wiec komus prezes prawdy nie mowi......

Zakldajac, ze Jw bedzie mialo 12 osoba kadre, to w obecnie maja ok 9 zawdonikow: Łomacz, Yudin, Rusek, Wika, Hardy?, Nowik?, Pawlinski?....
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Vadim
Posty: 87
Rejestracja: 16 maja 2010, o 12:19
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Vadim »

Na rynku transferowym są jeszcze wolni bardzo dobrzy zawodnicy.

Środkowi: Lebl, Raymaekers, Bjelica, Yosifov, Kohut, Marquez, Molto.
Przyjmujący: Cisolla, Portuondo, Horstink, Andrae, Diaz, Quiroga.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: blaise »

Vadim pisze:Na rynku transferowym są jeszcze wolni bardzo dobrzy zawodnicy.

Środkowi: Lebl, Raymaekers, Bjelica, Yosifov, Kohut, Marquez, Molto.
Przyjmujący: Cisolla, Portuondo, Horstink, Andrae, Diaz, Quiroga.
Horstink Cuneo, Andrae kuszony w Rosji, Cisolla zostanie w Italii

ja liczę na tego Rodrigo.
.
Vadim
Posty: 87
Rejestracja: 16 maja 2010, o 12:19
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Vadim »

blaise pisze:
Vadim pisze:Na rynku transferowym są jeszcze wolni bardzo dobrzy zawodnicy.

Środkowi: Lebl, Raymaekers, Bjelica, Yosifov, Kohut, Marquez, Molto.
Przyjmujący: Cisolla, Portuondo, Horstink, Andrae, Diaz, Quiroga.
Horstink Cuneo, Andrae kuszony w Rosji, Cisolla zostanie w Italii

ja liczę na tego Rodrigo.
Na dzień dzisiejszy wszyscy ci zawodnicy są wolni. Na pewno mają kilka ofert. Co do Quirogi to dzisiaj był prawdziwym liderem drużyny. Choć ma dopiero 23 lata jest podporą drużyny narodowej. Kapitalna zagrywka. Ma "tylko" 190 cm jest bardzo skoczny.
Widziałbym go w JW ale do gwiazd jeszcze się nie zalicza. Bardzo solidny zawodnik.
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KK fan »

Kilka osób z innych stron coś tam szepcze że thomas hoff w kręgu zainteresowań JW co wy na to?
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Dee-Jay
Posty: 488
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Dee-Jay »

Kilka osób z innych stron coś tam szepcze że thomas hoff w kręgu zainteresowań JW co wy na to?
Kiedyś wielki gracz ale teraz to lepsza wersja Nowika jak dla mnie.Jeśli to on ma być tą gwiazdą to jestem trochę rozczarowany.
Paveu
Posty: 170
Rejestracja: 25 maja 2009, o 19:08

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: Paveu »

Tom Hoff
A myślałeś kiedyś o grze w Polsce?

- Tak, nawet teraz tuż przed podpisaniem kontraktu z Lokomotivem rozmawiałem z kilkoma polskimi klubami i były przymiarki do gry u was. Wasza liga staje się coraz bardziej popularna, macie świetnych kibiców i myślę, że ten pomysł grania w Polsce jeszcze wróci. Muszę grać zagranicą. W USA nie ma szans na profesjonalną siatkówkę.

- Rozmawiałeś na temat polskiej ligi z zawodnikami, którzy tu grają?

- Tak i mówili mi same pozytywne rzeczy. Grałem tutaj w Polsce już wielokrotnie, zarówno z drużyna narodową jak i klubami. Jest tu magicznie. Kibice są szaleni, spontaniczni. Phil, Dave i Brook mieli mi wiele do powiedzenia ale były to same dobre informacje i opowieści.


Moze coś być na rzeczy tymbardziej że chyba gral niedawno w Grecji a wiadomo jak tam jest
Napewno to gwiazda a środkowi nie tracą umiejetnosci z wiekiem więc napewno bedzie gral na bardzo wysokim poziomem no i wybitne osiągniecia
AR
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: KadrO »

Rictor pisze:
KadrO pisze:Ja skład zamknięty uważam za skład zamknięty, czyli taki gdzie te kontrakty są już podpisane, lub zostały jakieś małe szczegóły. Mimo wszystko to prezes Grodecki w naszej rozmowie użył stwierdzenia "skład zamknięty", więc wiele tu do "gadania" nie mam.
A ja Ciebie wcale nie winię bo i w tamtym roku informacje o rzekomym "zamkniętym składzie" wychodziły zapewne od Grodeckiego. Niestety widać, że zarówno w tamtym jak i w tym roku mija się on z prawdą http://www.reklama konkurencyjnego serwisu.pl/siatkowka/2 ... losowaniu/
5/7 składu mamy.
To nie jest zamknięty skład :|
Ja uważam że to po prostu zagrywki taktyczne Grodeckiego. Gdyby powiedział że mamy pełny skład, byłby o to ciągle wypytywany, a w razie mówienia - 5/7 - dopiero go kompletujemy i ogłosimy po zakończeniu.
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel

Post autor: blaise »

Vadim pisze:
blaise pisze:
Vadim pisze:Na rynku transferowym są jeszcze wolni bardzo dobrzy zawodnicy.

Środkowi: Lebl, Raymaekers, Bjelica, Yosifov, Kohut, Marquez, Molto.
Przyjmujący: Cisolla, Portuondo, Horstink, Andrae, Diaz, Quiroga.
Horstink Cuneo, Andrae kuszony w Rosji, Cisolla zostanie w Italii

ja liczę na tego Rodrigo.
Na dzień dzisiejszy wszyscy ci zawodnicy są wolni. Na pewno mają kilka ofert. Co do Quirogi to dzisiaj był prawdziwym liderem drużyny. Choć ma dopiero 23 lata jest podporą drużyny narodowej. Kapitalna zagrywka. Ma "tylko" 190 cm jest bardzo skoczny.
Widziałbym go w JW ale do gwiazd jeszcze się nie zalicza. Bardzo solidny zawodnik.
Horstink już raczej na pewno w Cuneo..
.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery 2010

Post autor: dreamer »

Kuba_JW pisze:Wytłumacz mi jak moze ubywac zawodnikow do podpisania kontraktu jak sklad jest zamkniety? :]
Problem w tym, że ja też należę do tych, którzy wątpią w to, że skład JW jest zamknięty. Nie ma żadnego logicznego powodu, aby przed opinią publiczną ukrywać skład zespłu skompletowanego na nowy sezon.
Jeżeli natomiast rzeczywiście skład jest domknięty, to Pan Prezes Grodecki jest najzwyklejszym w świecie wariatem, który nie ma nawet tak minimalnej wyobraźni, aby przewidzieć, że taka zwłoka działa negatywnie (bardzo negatywnie) marketingowo na jastrzębski klub.
Wystarczy poczytać ten temat aby się o tym przekonać.
No chyba, że Panu Prezesowi wisi to, jak jego klub jest widziany i oceniany.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
gargamel25
Posty: 222
Rejestracja: 14 maja 2010, o 18:04

Re: Transfery 2010

Post autor: gargamel25 »

zgadzam sie dreamerem ... według mnie JW nie ma zamknietego składu ... generalnie nie widze ani ładu ani składu w działaniu grodeckiego, a przez swoje niektóre wypowiedzi moze sie zapędzic w niezłe bagno... Nie widze sensu ukrywania składu, bo klub traci marketingowo na tym i widac to gołym okiem ...
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1495
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Transfery 2010

Post autor: Biciut »

gargamel25 pisze:zgadzam sie dreamerem ... według mnie JW nie ma zamknietego składu ... generalnie nie widze ani ładu ani składu w działaniu grodeckiego, a przez swoje niektóre wypowiedzi moze sie zapędzic w niezłe bagno... Nie widze sensu ukrywania składu, bo klub traci marketingowo na tym i widac to gołym okiem ...

Czy straci na marketingowej wartości dowiemy się po ogłoszeniu składu, a na chwilę obecną częstotliwość poruszania wątku JW w mediach jest dużo większa niż innych klubów zatem jest dobrze. Skład jest ustalony, brakuje podpisów pod kontraktami, które najprawdopodobniej zostaną sfinalizowane na specjalnej konferencji prasowej. Ze strony klubu słychać natomiast bardzo dobre rokowania, jest dobry budżet i zawodnicy o klasy pozwalającej na walkę o złoto :)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Transfery 2010

Post autor: Pele »

Biciut pisze:
gargamel25 pisze:zgadzam sie dreamerem ... według mnie JW nie ma zamknietego składu ... generalnie nie widze ani ładu ani składu w działaniu grodeckiego, a przez swoje niektóre wypowiedzi moze sie zapędzic w niezłe bagno... Nie widze sensu ukrywania składu, bo klub traci marketingowo na tym i widac to gołym okiem ...

Czy straci na marketingowej wartości dowiemy się po ogłoszeniu składu, a na chwilę obecną częstotliwość poruszania wątku JW w mediach jest dużo większa niż innych klubów zatem jest dobrze. Skład jest ustalony, brakuje podpisów pod kontraktami, które najprawdopodobniej zostaną sfinalizowane na specjalnej konferencji prasowej. Ze strony klubu słychać natomiast bardzo dobre rokowania, jest dobry budżet i zawodnicy o klasy pozwalającej na walkę o złoto :)
Jak mawia prezes Pietrzyk - dopuknie ma podpisu pod kontraktem to nie zawodnika w klubie!!
ZAKSA w popzrednim sezonbei też była dogadana z SMS-em i co??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”