Resovia Rzeszów

Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Arff »

a pamiętasz ile czasu zajęło Zagumnemu dojście do tego poziomu ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Daren
Posty: 285
Rejestracja: 4 maja 2010, o 10:46
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Daren »

Jakieś 15 lat podejrzewam :]
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Guilder »

No nie 15, chyba że liczysz od samego początku jego grania, ale chyba dopiero od ery Lozano zaklepał sobie miejsce wśród najlepszych rozgrywających świata.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Daren
Posty: 285
Rejestracja: 4 maja 2010, o 10:46
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Daren »

Liczę od prawie początku, bo przecież cały czas się kształtował jako zawodnik, a Lozano dotknął go tylko boskim palcem :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Daren pisze:Liczę od prawie początku, bo przecież cały czas się kształtował jako zawodnik, a Lozano dotknął go tylko boskim palcem :)
małym palcem rycerza :D
swoją drogą jestem ciekawy jego gry w KK, bo on gra b.dobrze kiedy ma dobrego trenera
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Daren
Posty: 285
Rejestracja: 4 maja 2010, o 10:46
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Daren »

madlark pisze:
Daren pisze:Liczę od prawie początku, bo przecież cały czas się kształtował jako zawodnik, a Lozano dotknął go tylko boskim palcem :)
małym palcem rycerza :D
Dobrze ze nie napisałeś że małym rycerzem :] Koniec OT :D

Guma zagra swoje. Ciekawi mnie jak się zaprezentuje Rzeszów a najbardziej trener :)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Pele »

madlark pisze:
Daren pisze:Liczę od prawie początku, bo przecież cały czas się kształtował jako zawodnik, a Lozano dotknął go tylko boskim palcem :)
małym palcem rycerza :D
swoją drogą jestem ciekawy jego gry w KK, bo on gra b.dobrze kiedy ma dobrego trenera
Czyli gra Zagumnego będzie papierkiem lakmusowym, czy Stelmach jest dobry czy złym trenerem :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1532
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: nikt wazny »

Paweł Papke pisze: Czuje się jeszcze na siłach, może pograłbym w siatkówkę jeszcze rok, może dwa, ale miałem takiego pana, z którym ja i moja drużyna kompletnie nie mogła się dogadać. To był też jeden z powodów dla których podjąłem taką, a nie inną decyzję
klimat w Sovi nie był chyba najlepszy...
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: adi_tiger »

Dokładnie, troche ostre słowa na temat relacji zawodnicy a trener.
Widać juz dobitnie ze nie leży wielu osobom Trawica (papke, gierek) i dobrze ze nie kryją się z tym.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

To że Travica nie widział dla Pawła miejsca w składzie już dawno wiadomo, to że Paweł dostał propozycję wcześniejszego rozwiązania kontraktu to też od dawna wiadomo... Po informacji o zakończeniu jego kariery forumowicze zdaje się jednogłośnie osądzili że mógłby grać raczej tylko w Farcie lub niższej klasie rozgrywkowej. Nie ma co teraz odgrzebywać sprawy i pisać że gdyby nie Travica Papke grałby w Resovii - nie grałby.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

Tu chodzi o atmosfere i pana Travice, to nie pierwszy zawdonik, ktory otwarcie mowi, ze sa problemy z nim:)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
Daren
Posty: 285
Rejestracja: 4 maja 2010, o 10:46
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Daren »

Uważam że gdyby nie Ljubo to w Rzeszowie zarówno Papke jak i Gierek nadal by grali. Przynajmniej przez rok, dwa. Stanowili i stanowić będą zawsze bezpieczeństwo chociażby swoim doświadczeniem. Szkoda że Papke po udanych latach zniżał tylko loty.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

jinx pisze:Tu chodzi o atmosfere i pana Travice, to nie pierwszy zawdonik, ktory otwarcie mowi, ze sa problemy z nim:)
Ale to nie zmienia faktu że Paweł Papke i tak by nie grał w Resovii i że był proszony o wcześniejsze rozwiązanie kontraktu... to on się uparł zostać nawet na ławce, bo jakby nie patrzeć nikt by mu nie zaoferował obecni kontraktu takiej wysokości jaki miał.

Do pełnego obrazu brakuje mi wypowiedzenia tego przez Pawła - z trenerem się nie lubiłem, ale z przelewami na konto i owszem.

Nie krytykuję, nie oceniam - od kibiców należą się Pawłowi podziękowania za grę!
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Daren
Posty: 285
Rejestracja: 4 maja 2010, o 10:46
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Daren »

pk+ pisze:Do pełnego obrazu brakuje mi wypowiedzenia tego przez Pawła - z trenerem się nie lubiłem, ale z przelewami na konto i owszem.
Bez przesady teraz obraziłeś Pawła. Dziwne jest żeby grał/siedział na ławce za darmo. Ktoś z nim kontrakt podpisał, a Paweł jako profesjonalista chciał go wypełnić do końca. Może jednak to z klubem jest coś nie tak ? Kiedy był potrzebny to płacimy, a jak już nie jest świetny to wy.....j ??? Bez przesady.
Awatar użytkownika
dante_azs
Posty: 573
Rejestracja: 21 gru 2009, o 16:30
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: dante_azs »

No proszę i Paweł powiedział to, o czym wszyscy wiedzą od dawna. Jak kiedyś ośmieliłem się skrytykować pana Travicę i powiedzieć, że się nie nadaje do polskiej ligi, a już na pewno nie do takiego zespołu jak Rzeszów, to chcieli mnie niektórzy zjeść żywcem.
Teraz sami siatkarze mówią to o czym wszyscy wiedzą od dawna.
Właściwie dla pozostałych zespołów to lepiej, że Travica jest trenerem Resovii. Im dłużej tym większa szansa dla innych drużyn na sukces.
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Daren pisze:
pk+ pisze:Do pełnego obrazu brakuje mi wypowiedzenia tego przez Pawła - z trenerem się nie lubiłem, ale z przelewami na konto i owszem.
Bez przesady teraz obraziłeś Pawła. Dziwne jest żeby grał/siedział na ławce za darmo. Ktoś z nim kontrakt podpisał, a Paweł jako profesjonalista chciał go wypełnić do końca. Może jednak to z klubem jest coś nie tak ? Kiedy był potrzebny to płacimy, a jak już nie jest świetny to wy.....j ??? Bez przesady.
Po roku spędzonym na ławce, po drugiej propozycji rozwiązania kontraktu wywala teraz żale że trener mu wybił siatkówkę z głowy, że nie mógł grać???? Wiedział jaką będzie miał rolę w zespole i wiedział ile za to zarobi, że żaden inny klub nie zaproponuje mu porównywalnej stawki.

Zarobił na emeryturę - do czego miał pełne prawo, ale użalanie się że trener (który go nie chciał od początku w zespole) się z nim nie dogadywał jest po prostu śmieszne.
Nie tego się spodziewam od doświadczonego i utytułowanego zawodnika na koniec kariery, mógł o tym mówić w trakcie sezonu... teraz to tylko pudelek.pl zostaje.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
Awatar użytkownika
Daren
Posty: 285
Rejestracja: 4 maja 2010, o 10:46
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Daren »

A ja się nie zgodzę bo jako profesjonalista o takich sprawach nie mówi się w trakcie kontraktu !!! Zawodnik o swoim klubie ma mówić tylko dobrze, albo wcale. Paweł milczał, ale skoro stał się wolnym człowiekiem chyba wolno wyrazić mu własne zdanie. Wielu widzę boli to że nie wszyscy dobrze czują się w Rzeszowie wspaniałym klubie...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

dante_azs pisze:No proszę i Paweł powiedział to, o czym wszyscy wiedzą od dawna. Jak kiedyś ośmieliłem się skrytykować pana Travicę i powiedzieć, że się nie nadaje do polskiej ligi, a już na pewno nie do takiego zespołu jak Rzeszów, to chcieli mnie niektórzy zjeść żywcem.
Teraz sami siatkarze mówią to o czym wszyscy wiedzą od dawna.
Właściwie dla pozostałych zespołów to lepiej, że Travica jest trenerem Resovii. Im dłużej tym większa szansa dla innych drużyn na sukces.
Paweł wcale nie powiedział, że Travica nie nadaje się na +L, tylko że się niedogadywali.
Szczegółów nie znamy, a zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Nie powiedział nic konkretnego.
Inna sprawa to taka, że sportowo Paweł nie prezentował formy na pierwszego młota.
Pewnie Travica ma inną wizję niż Papke, ale w końcu to on jest trenerem, a rolą zawodnika
jest te wizje realizować. Dziwnie brzmi stwierdzenie, że Travica wybił mu siatkówkę z głowy.
Dla mnie normalną reakcją byłoby pójście do innego klubu i udowodnienie swojej wartości.
Lecz tu chyba był problem ze znalezieniem miejsca (dlaczego? ;) ).

I, żeby wszystko było jasne nie jestem fanem Travicy, a nawet martwi mnie że przedłużono znim umowę.
Lecz podejrzewam, że tych którzy trafili do zespołu trochę zawdzięczamy Ljubo.
Mam też dużo sympati dla Pawła
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
innuendo
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2010, o 19:53

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: innuendo »

Paweł jest kolejnym zawodnikiem, który mówi o kłopotach z Travicą. Mówi zresztą oględnie i nie wyciąga jakichś konkretnych brudów. Wcześniej tak było z Woickim i innymi zawodnikami. Nie pierwszy to sygnał, że drużyna nie akceptuje swojego trenera i jego metod. Na plus zaliczam Pawłowi, że o tych problemach nie mówił publicznie w trakcie sezonu. Teraz ma pełne prawo.
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Saph »

Posypały się tutaj od razu opinie, że Papke nie lubi Travicy, bo ten nie wpuszczał go na boisko. Po tym artykule ja nie odczułam niczego takiego. Wielu jest zawodników, którzy przesiedzą kontrakt na ławce, ale nie mówią, że trener zniechęcił go do siatkówki! Paweł doskonale zdawał sobie sprawę ze swojej sytuacji. Jeżeli mówi już otwarcie, że nie dogadywał się z trenerem (tak nawiasem -mówi o całej drużynie), to równie dobrze mógłby powiedzieć, że trener był beeee, bo nie wpuszczał mnie na boisko - a chyba jednak nie o to chodziło.
Teraz będzie dyskusja czy dobrze zrobił, czy nie, mówiąc o tym. Według mnie tak, jego kontrakt się zakończył, więc nie ma obowiązku pomogać klubowi. Zakończył karierą, więc nie robi tego także, żeby wzbudzić zainteresowanie wokół swojej osoby.
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
Patro
Posty: 105
Rejestracja: 1 lip 2010, o 12:06
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Patro »

Zgadzam się, że zawodnik nie powinien wypowiadać się o swoim trenerze czy klubie w sposób negatywny w trakcie sezonu.
Tylko nie wiem o co chodzi Papkinowi. Czy to są sprawy prywatne czy chodzi o ilość gry. Papke to zespołu nie wnosił zupełnie nic.
To jego słynnne "oblizywanie palców" po wejściu na boisku doprowadzało mnie do szału. Przecież z Oivanenem nie miał najmniejszych szans na walkę o "6". Jeśli zagrywał to puszczał takie flaki, że głowa mała. Więc raczej chdzi o sprawy prywatne.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Saph pisze:Posypały się tutaj od razu opinie, że Papke nie lubi Travicy, bo ten nie wpuszczał go na boisko. Po tym artykule ja nie odczułam niczego takiego. Wielu jest zawodników, którzy przesiedzą kontrakt na ławce, ale nie mówią, że trener zniechęcił go do siatkówki! Paweł doskonale zdawał sobie sprawę ze swojej sytuacji. Jeżeli mówi już otwarcie, że nie dogadywał się z trenerem (tak nawiasem -mówi o całej drużynie), to równie dobrze mógłby powiedzieć, że trener był beeee, bo nie wpuszczał mnie na boisko - a chyba jednak nie o to chodziło.
Teraz będzie dyskusja czy dobrze zrobił, czy nie, mówiąc o tym. Według mnie tak, jego kontrakt się zakończył, więc nie ma obowiązku pomogać klubowi. Zakończył karierą, więc nie robi tego także, żeby wzbudzić zainteresowanie wokół swojej osoby.
Ale jest pierwszym który mówi że ktoś mu wybił siatkówkę z głowy
Dla mnie brzmi to zabawnie
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Saph
Posty: 109
Rejestracja: 26 lis 2008, o 17:20
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: Saph »

No właśnie pierwszym, dlatego pisałam, że to raczej nie chodziło o zwykłe siedzenie na ławce.
Rozwalmy ścianę
Przed nami kosmos!
siatkarz3991
Posty: 40
Rejestracja: 30 mar 2010, o 18:40
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: siatkarz3991 »

To chyba możemy zapomnieć w Rzeszowie o jakimś dobrym wyniku sportowym w następnym sezonie jeśli nadal trenerem będzie Travica a zanosi się na to, że będzie bo kontrakt już podpisany. Jest jeszcze pewnie opcja zerwania ale bardzo mało prawdopodobne. Nawet nie chce myśleć jaka będzie atmosfera w zespole w szczególności jeśli chodzi o Polaków. Bo zagraniczni to wydaje mi się, że dadzą rade. Kurde Sovia ma taki fajny skład a może to wszystko zburzyć atmosfera w zespole. Wiem, że to głupie to co teraz napisze ale marzy mi się w Rzeszowie Moculescu. Na pewno nikt nie straciłby zdolności wykonywania mocnej zagrywki. Taktykiem jest niezłym a Resovia to byłby wtedy istny postrach dla Skry. Moculescu i Grozer to ludzie wiedzący jak pokonać drużynę z Bełchatowa :D :D Ale niestety Pan Góral ma chyba inną wizje.
Ostatnio zmieniony 1 lip 2010, o 15:03 przez siatkarz3991, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

Saph pisze:No właśnie pierwszym, dlatego pisałam, że to raczej nie chodziło o zwykłe siedzenie na ławce.
pewnie chodziło o...kto tu rządzi albo kto się zna lepiej na siatkówce.
siatkarz3991 pisze:To chyba możemy zapomnieć w Rzeszowie o jakimś dobrym wyniku sportowym w następnym sezonie jeśli nadal trenerem będzie Travica a zanosi się na to, że będzie bo kontrakt już podpisany. Jest jeszcze pewnie opcja zerwania ale bardzo mało prawdopodobne. Nawet nie chce myśleć jaka będzie atmosfera w zespole w szczególności jeśli chodzi o Polaków. Bo zagraniczni to wydaje mi się, że dadzą rade. Kurde Sovia ma taki fajny skład a może to wszystko zburzyć atmosfera w zespole. Wiem, że to głupie to co teraz napisze ale marzy mi się w Rzeszowie Moculescu. Na pewno nikt nie straciłby zdolności wykonywania mocnej zagrywki. Taktykiem jest niezłym a Resovia to byłby wtedy istny postrach dla Skry. Moculescu i Grozer to ludzie wiedzący jak drużynę z Bełchatowa :D :D Ale niestety Pan Góral ma chyba inną wizje.
Za LT wyniki sportowe nie były złe więc czemu teraz miało być gorzej?
Moculescu też przyjąłbym z radością :D
Będzie dobrze bo albo LT pokaże że jego pomysły są coś warte albo to ostatni jego sezon w Resovii.
Ostatnio zmieniony 1 lip 2010, o 15:08 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pk+
Posty: 4982
Rejestracja: 18 mar 2008, o 19:59
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: pk+ »

Hernandez powiedział wprost, trener chciał żebym pracował na treningach na 100% a ja uważałem że na treningach mogę odpuścić, a na 100% grać w spotkaniach o punkty.

Wszystko wiadomo - można ocenić głupotę lub konsekwencję trenera, głupotę lub strategię zawodnika, co kto lubi, można nazwać to inaczej, spierać się ale wiadomo o co chodzi.

Tutaj mamy jakieś "wybijanie siatkówki z głowy" z całym szacunkiem zawodnik który był proszony o rozwiązanie kontraktu, zdecydował się na bardzo prawdopodobną ławkę (sam tak mówił) w pierwszym sezonie i na 100% ławkę w kolejnym sezonie. Gdzie tu wybijanie siatkówki z głowy przez trenera? Ktoś tu sam zdecydował na dobrze płatne lajtowe sezony...

Niestety każdy kij ma dwa końce, jak się siedzi w tym wieku 2/3 kontraktu na ławce to potem trudno znaleźć klub skłonny zatrudnić na przyzwoitych warunkach. To jest przyczyna zakończenia kariery, gdyby był nią Travica Paweł ogłosiłby koniec z siatkówką po zakończeniu ligi, a nie na schyłku gorączki transferowej, gdy już prawie wszyscy mają podopinane składy, a ci którzy nie mają jeszcze zamkniętego składu nie są zainteresowani.
Nie mamy siły, nie mamy mocy.
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

Nie zmienia to faktu, ze pana Travicy z roznych powodow zawodnicy nie lubia:)
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: madlark »

jinx pisze:Nie zmienia to faktu, ze pana Travicy z roznych powodow zawodnicy nie lubia:)
A czy muszą lubić?
To jest ich praca i mają ją wykonywać najlepiej jak potrafią, bo za to biorą KASĘ. :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
jinx
Posty: 6287
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: jinx »

Tak tylko moga isc do klubu, gdzie bedzie kasa i bedzie trener, ktorego beda bardziej lubic:D
Mysle, ze dalsza kontynuacja tego watku jest bezcelowa:D
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
MAX
Posty: 604
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:43
Płeć: M

Re: Resovia Rzeszów

Post autor: MAX »

Niechęć niektórych zawodników do Travicy może być skutkiem tego że podobno prowadzi ciężkie treningi. Słyszałem że po przejściu w trakcie sezonu Kosoka to chłopak wychodził z treningu na czworaka...
Resovia Rzeszów 1905
* * * * * * *
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”