Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PlusLigi.

Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: maggie »

jeśli Czestochowianom zaskoczy zagrywka to mają ogromne szanse wygrać . Jeśli nie to daje im z 40 % szans. Skra jest do pokonania ale trzeba ją porządnie odrzucić od siatki a tym bardziej jest szansa teraz, gdy pozycja libero jest nieobstawiona.
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
silky
Redaktor
Redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 11:53
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: silky »

Hehe, a to dobre ---> http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.23484 :D ja rozumiem protest Resovii, ale Delecta i Jadar? Już tu wszyscy spuścili Politechnikę z ligi, a teraz będzie śmiesznie, jak w barażach zagrają radomianie z bydgoszczanami...włodarze owych klubów poczuli chyba,że zaczyna im się palić grunt pod nogami.
Dlatego jestem ogromnie ciekawa piątkowej konfrontacji Jadaru z Płomieniem. Coś czuję, że goście wywiozą punkty, pytanie tylko ile? Obstawiam dwa.

Co do reszty meczy nadchodzącej, 13 kolejki, to myślę, że wyniki będą wyglądać następująco:
ZAK S.A. - AZS Politechnika 3:1 ech, moim zdaniem kędzierzynianie to za mocny rywal na urwanie punktów :|

Delecta - Resovia 1:3 bydgoszczanie mają teraz nóż na gardle i będą walczyć o każdy punkcik, ale Resovia nie powinna mieć problemów ze zwycięstwem no i mam nadzieję, że trener tym razem będzie dokładnie liczyć, ilu mu obcokrajowców pląsa po parkiecie ;)

AZS Częstochowa - Skra Bełchatów 3:2 atut własnej hali plus dziwna sytuacja z libero w Skrze pozwalają mi widzieć w częstochowianach faworyta :)

Mlekpol AZS Olsztyn -Jastrzębski Węgiel 3:2 lub 2:3 troche ciężko tu typować, ale zakładam tie-break
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: szyderca »

Szlagier kolejki bez wątpienia w Częstochowie. Będę optymistką i postawię na to, że Real nie będzie grał "n"-tego z rzędu tie-breaka. Nieco słabsza dyspozycja gości oraz atut własnej hali i ci wspaniali kibice z sektora B sprawią, że trzy punkty zostaną w Medalikolandii. Będzie 3:1.

W środę skończyła się dobra passa Ptoków. Skończyła jak skończyła bo śmiem twierdzić, że potrzebowali jednego seta, wygrali go na dzień dobry i myslami byli już przy sobotnim meczu z Mleczarzami. A tym u siebie z Jastrzębiem jakos ostatnio nie szło najlepiej, ale teraz może być inaczej. Nie wiem czy Żelowy Grześ już nadaje się do gry - byłby to napewno poważny argument za zwycięstwem Mlecznych. A tak gwiazdą zespołu po raz kolejny będzie musiał zostać Lubiejewski. Nie wiem jak interpretować tie-break przed tygodniem w Płomykolandii. Zlekcewarzyli rywal czy jak? W każdym razie 3:1 dla Olsztyna.

ŻAKI podejmują Budowlańców. Piersi nie zachwycili przed tygodniem, a drudzy wygrali przegrany mecz. Zgadzam się z argumentacją koleżanki wyżej i tu niespodzianki trudno będzie się spodziewać. Jednak ja myślę, że mecz zakończy się w trzech, a nie czterech setach.

Fajnie, że ten mecz Jadaru z Płomykami będzie można zobaczyć w TV. Dla mnie szlagier kolejki w mniejszym wydaniu. Jak pisałam dla Jadaru mecz o przysłowiowe sześć punktów. Niby zapowiadają, że są w bojowych nastrojach, a nastrój mogł im poprawic fakt, że Płomyki przyjadą bez Grygiela, który się im popsuł. W każdym razie miejscowi zagrają na ogromnym ciśnieniu. Podział punktów? Niewyukluczone, że tak będzie.

Kuchciki grają z Dream teamem z Rzeszowa. Po chwilach słabości Resovia powinna zacząćgrać. Pokazałą już to w Warszawie, i nie może pozwolić sobie na kolejną utrate punktów. Czołówka ucieka...
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: >Petr< »

Mlekpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:1
W meczu z Berlinem odpoczywał Paweł Zagumny. Jeśli Paweł Siezieniewski wyjdzie w szóstce to z pewnością będzie chciał coś udowodnić starej drużynie. Gdyby jeszcze Grzesiek Szymański był w pełni sił to bym nie miał wątpliwości kto wygra, a tak długo się zastanawiałem czy będzie tie-break.

AZS Częstochowa - SKRA Bełchatów 1:3
Częstochowa niespodziewanie miała dość ciężką przeprawe z Tomisem. Z kolei skra, choć zagrała 5 setów to jednak po 2 secie zaczęli grać już głównie zmiennicy. Najpierw wpisałem 2:3, ale po dłuższym namyśle jednak typuję 1:3.

Delecta - Resovia 1:3
Po "pechowej" stracie 3 punktów resovia z pewnością będzie chciała szybko się odkuć i z pewnością mecz z kucharzami jest ku temu dobrą okazją. Stawiam zwycięstwo za 3 rzeszowian.

ZAK S.A. - Politechnika 3:0
Wprawdzie polibuda niespodziewanie wróciła z dalekiej podróży i wygląda na to, że z każdym meczem może być lepiej, to kędzierzynianie nie zwykli przegrywać we własnej hali. W moim przekonaniu duzym plusem tej drużyny jest czasem wręcz wariacki zapał do gry. Bez względu na przeciwnika grają oni z pełnym zaangażowaniem. Młode wilki nie lubią przegrywać ;)

Jadar - Płomień 3:1
Jadar w swojej hali zawsze był groźny, o czym świadczą chociażby punkty zdobyte na skrze bełchatów. Jest to klasyczny mecz nie za 3, ale za 6 punktów. Decydujący może być właśnie atut własnej hali.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2008, o 15:28 przez >Petr<, łącznie zmieniany 1 raz.
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: eltomasso »

Mlekpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:2
AZS Częstochowa - SKRA Bełchatów 3:1
Delecta - Resovia 1:3
ZAK S.A. - Politechnika 3:1
Jadar - Płomień 3:2

OD MODERATORA: Mieliśmy taki ładny zwyczaj, argumentując swoje typy, może warto go kontynuować?
Awatar użytkownika
DC!
Posty: 108
Rejestracja: 11 gru 2007, o 18:31
Płeć: M

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: DC! »

Mlekpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3:2
2 czołowe drużyny PLS-u. Będzie ciekawie. Mam nadzieję, że AZS okaże się drużyną lepszą i wygra za 3 pkt, ale bez Grzesia w formie będzie ciężko, więc bardzo prawdopodobny jest 5-setowy mecz. W każdym bądź razie typuje zwycięstwo Olsztyna.

AZS Częstochowa - Skra Bełchatów 2:3
Hit tej kolejki. Zespoły, które zajmują 2 pierwsze miejsca w tabeli powinny stworzyć ciekawe widowisko. Trudno wskazać faworyta, ale stawiam na tie-break. Jako że nie wiem na kogo postawić, to postawiłem na wygraną Skry, bo chciałbym, aby to właśnie Skra wygrała.

Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów 1:3
Resovia to jednak drużyna silniejsza od bydgoszczan, więc powinni wygrać, zapominając o 4 obcokrajowcach na boisku i stracie 3 pkt.

ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle - Politechnika Warszawska 3:1
Kędzierzynianie od jakiegoś czasu prezentują się bardzo dobrze, więc wielkich problemów z Politechniką mieć nie powinni.
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

14 kolejka

Post autor: Wojciech »

Mecz zalegly: AZS Czestochowa- AZS Olsztyn 3:2 Stawiam na zwyciestwo gospodarzy. Obie ekipy prezentuja podobny pozmiom a o zwyciestwie moze zadecydowac atut wlasnej hali. Jedno jest pewne ktoras z tych druzyn przegra 2 mecze pod rzad.

14. kolejka:
Skra-Resovia 3:2, pisalem niedawno w temacie "Resovia Rzeszow" ze kilka tygodni wczesniej nie dawal bym zadnych szans ekipie z Rzeszowa. Dzis jest inaczej widac pewna jakosc w grze Sovii. Napewno jest podbudowanie psychiczne po wygranej grze nerwow ( bo jak inaczej nazwac gonienie wyniku z Bulgarii a potem jescze zloty set?) z Lukoilem. 3:2 byc moze troche na wyrost ale mam ogromna nadzieje ze bedziemy mieli doczynienia z super widowiskiem.
Delecta-ZAK.SA 0:3, gospodarzom nie wychodzi nic w tym sezonie i nie ma prawa wyjsc rowniez w meczu z rozpedzona lokomotywa z Kedzierzyna. Nowotny, Zygadlo, Kurek 0:3
AZS Warszawa- Jadar 2:3, dla mnie mecz na tiebreak. Dla gospodarzy to ostatni dzwonek a Jadar skoro poradzil sobie z Plomienem raczej pojdzie za ciosem
JSW-AZS Czestochowa 3:1, pretenduje do miana meczu kolejki. Jastrzebie ma to do siebie ze bezlitosnie wykorzystuje nawet najmniejszy blad, przestoj rywala. Tak wlasnie bylo w Olsztynie, a patrzac na nie do konca kompletna gre Czewy( AZS-Skra) Jastrzebianie przy zagraniu na swoim poziomie wedlug mnie zgarna 3 pkt.
Plomien- AZS Olsztyn 0:3, Choc AZSiacy sa pewnie juz myslami przy meczu z Modena, sadze ze przy 100% koncentracji Olsztyna emocji nie bedzie.
Pawlik
Posty: 13
Rejestracja: 23 lis 2007, o 21:48
Płeć: M

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: Pawlik »

AZS Częstochowa - AZS Olsztyn 2:3

Zaległe spotkanie pomiędzy akademickimi klubami zapowiada się jak zawsze mecze pomiędzy tymi zespołami emocjonująco. W lepszej sytuacji są Częstochowianie, którzy zajmują bardzo dobre 2 miejsce z dorobkiem 28 pkt, ale chyba już śmiało można powiedzieć , że na lepsze miejsce awansować się już nie da, ponieważ to właśnie w ostatniej kolejce Częstochowianie grali u siebie z liderem - Skrą i przegrali dość dotkliwie 1:3 nie zdobywając ani jednego punktu w tym meczu a Bełchatowianie wyjechali do domu z pełną pulą i mają aktualnie 7 pkt przewagi nad akademikami z Częstochowy. Po pierwszym secie nic nie wskazywało na to, że gospodarze nie zdobędą choćby 1 punktu. Grali szczególnie bardzo dobrze na zagrywce. Jednak to czego najbardziej się obawiali Częstochowianie dało się we znaki, czyli zmęczenie. Gospodarze z każdą minutą słabli w sile a z takim zespołem jak Skra trzeba przez cały mecz grać na najwyższych obrotach. Zagrywka już tak nie wchodziła dobrze, zaczęli popełniać co raz więcej błędów i skończyło się na wspomnianym 1:3.
Akademikom, ale tym z Olsztyna również w ostatnich meczach nie wypadli najlepiej. Najpierw porażką 3:2 na wyjeździe ze Skrą a w ostatniej kolejce przegrali 1:3 z Jastrzębiem i to na własnym terenie. Te dwie porażki sprawiły, że Olsztynianie spadli aż na 5 miejsce i aby liczyć się dalej w walce o miejsce na podium po rundzie zasadniczej dzisiaj muszą wyjechać z pod Jasnej Góry z 3 punktami, bo właśnie tyle wynosi strata do Kędzierzynian. Siatkarze z Mazur w wywiadach przyznają sami, że jada do " częstochowskiego piekiełka" po 3 punkty i również będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią porażkę na swoim podwórku. Myślę, że to zadanie jest jak najbardziej realne. Olsztynianie w ostatnich tygodniach nie mieli tylu co AZS Częstochowa wyczerpujących meczy. Mieli więcej czasu na wypoczynek i regenerację. Częstochowa ostatni mecz grała w poniedziałek a więc bardzo nie dawno temu. Zmęczenie dało się już we znaki w ostatnim meczu i dzisiaj też tak może być
>Petr<
Posty: 353
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 19:39
Płeć: M
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: >Petr< »

SKRA - Resovia 3:1
Po uzyskaniu kwalifikacji do final four LM Bełchatowianie mogą spokojnie się skupić na lidze i przygotowaniach do play-off. Myślę, że 1 set to max na co stać resovię w tej chwili.

JSW - AZS Cz-wa 3:0
Po tym co pokazała czewa w dziesiejszym meczu jedyny problem jaki widzę w tym typowaniu to kwestia 3-0 czy 3-1. Myslę, że we własnej hali ptaki nie dadzą sobie napsuć krwi. AZS ewidentnie stracił atut zagrywki i widać zmęczenie. Na zupełnie drugim biegunie zdaję się być węgiel.

Płomień - Mlekpol 0:3
Z każdym meczem Olsztyn gra coraz lepiej. Z Częstochoway do Sosnowca jest niedaleko, więc nie ma mowy o zmęczeniu podróżą.

Delecta - ZAK S.A. 0:3
Każdy inny wynik przyjmę za niespodziankę.

Politechnika - Jadar 0:3
W ciągu ostatniego tygodnia Jadar udowodnił, że raczej jest dalej niż bliżej spadku do 1 ligi i ten mecz również powinien to potwierdzić
Awatar użytkownika
silky
Redaktor
Redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 11:53
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: silky »

Skra Bełchatów- Resovia Rzeszów 3:1 tu nie będę oryginalna w typowaniu i zgodnie z zasadą pierwszego przegranego seta bełchatowianie bez większych problemów pokonają Resovię

Jastrzębski Węgiel- AZS Częstochowa 3:1 po ostatnich wynikach chyba niestety nie ma co inaczej typować :<

Płomień Sosnowiec - Mlekpol AZS Olsztyn 1:3 sosnowiczanie powalczą, ale chyba na powtórkę z rozrywki i tie-break nie ma co liczyć......
Delecta Bydgoszcz- ZAK S.A. Kędzierzyn 1:3 jakkolwiek bydgoszczanie w ostatnim meczu powalczyli z Jastrzębiem,to tu nie przewiduje jakiś większych niespodzianek
AZS Politechnika Warszawska - Jadar Radom 1:3 wydaje mi się,że to goście będą w tym meczu bardziej zmotywowani, by odnieść zwycięstwo, powodów jest wiele i niech se je sam każdy dopowie......
Awatar użytkownika
DC!
Posty: 108
Rejestracja: 11 gru 2007, o 18:31
Płeć: M

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: DC! »

Jastrzębski Węgiel- AZS Częstochowa 3:0
Jastrzębie prezentuje ostatnio bardzo wysoką formę i wygrało ze Skrą i Olsztynem. Natomiast AZS jest w kryzysie i wątpię, aby tak szybko go zażegnali.

Płomień Sosnowiec - Mlekpol AZS Olsztyn 0:3
Olsztyn musi teraz wygrywać i zgarniać komplet pkt. Mam nadzieję, że to odpowiednio zmotywuje siatkarzy z Olsztyna i wygrają oni z Płomieniem szybko i pewnie.

Delecta Bydgoszcz- ZAK S.A. Kędzierzyn 1:3
Gospodarze na pewno będą ostro walczyć o choćby 1 pkt, ale drużyna z Kędzierzyna jest jednak silniejsza i powinna wygrać.

AZS Politechnika Warszawska - Jadar Radom 1:3
Jadar to w moim mniemaniu Jadar to zespół silniejszy i dlatego stawiam na ich zwycięstwo.
Pawlik
Posty: 13
Rejestracja: 23 lis 2007, o 21:48
Płeć: M

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: Pawlik »

Jastrzębski Węgiel- AZS Częstochowa 3:1
Jastrzębski od wygranej z Sisley gra o niebo lepiej niż wcześniej. A kolejne potwierdzenia to wygrane ze Skrą i tydzień temu z Olsztynem również po małym obciążeniu. AZS bez formy, przemęczony i każdy mecz w ich wykonaniu jest tylko gorszy, grają od kilku tygodni z rywalami z górnej półki PLS i do tego europejskie puchary. Jeszcze nie odpoczęli po meczu czwartkowym a już w sobotę mecz z Jastrzębiem. Częstochowianie wyraźnie nie wytrzymują tego tempa i to się odzwierciedla w wynikach. Set z Jastrzębiem to tyle najwięcej stać akademików

Płomień Sosnowiec - Mlekpol AZS Olsztyn 0:3

Płomień u siebie gra bardzo dobrze, ale Olsztyn jest podrażniony "tylko" 4 miejscem w tabeli i powrót bez 3 pkt to będzie porażka. Do tego nareszcie kontuzje przestały trapić AZS. A co najważniejsze wraca Szymański, który już w ostatnim meczu pokazał ile znaczy dla tego zespołu. Płomień w ostatnim meczu totalna klapa z Jadarem 3:0 i nic nie wskazuje na poprawę formy
Awatar użytkownika
silky
Redaktor
Redaktor
Posty: 68
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 11:53
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: silky »

Już dziś pierwszy mecz 16 kolejki, warto więc może ujawnić się ze swoimi typami, nawet jakby znowu miały się nie spełnić ;)
Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika 3:2 niestety jak dla mnie wszystko wskazuje na wygraną gospodarzy :< , asekurancko obstawiam tie-break
Płomień Sosnowiec - AZS Częstochowa 0:3 Akademicy będą chcieli obronić drugie miejsce w tabeli, a sosnowiczanie powalczą, ale bez Grygla to chyba wiele nie zdziałają (btw. ktoś wie, kiedy on wróci na parkiet?)
Mlekpol AZS Olsztyn- Resovia Rzeszów 3:0 nie wiem, czy wysłanie Gabrycha na urlop pomoże Resovii, jak dla mnie zdecydowanym faworytem spotkania są olsztynianie i to do gładkiego zwycięstwa
Jastrzębski Węgiel ZAK S.A.- Kędzierzyn-Koźle 3:1 może z dwa miesiące temu obstawiałabym na odwrót, ale teraz wydaje mi się, że więcej atutów jest po stronie Jastrzebia
Skra Bełchatów -Jadar Radom 3:0 z calym szacunkiem dla radomian, ale taki mecz, jak w poprzedniej rundzie zdarza sie tylko raz w sezonie, poza tym Skra gra u siebie...po cichu liczyć jednak będę na miłą niespodziankę :P
Awatar użytkownika
DC!
Posty: 108
Rejestracja: 11 gru 2007, o 18:31
Płeć: M

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: DC! »

Generalnie, uważam, że dość pewnie swoje mecze wygrają 4 czołowe zespoły ligi i dopiszą do swojego konta po 3 pkt.

Płomień Sosnowiec - AZS Częstochowa 0:3
Częstochowianie tworzą dużo silniejszą drużynę. Płomień gra bez swojego lidera, więc tym bardziej będzie im trudno powalczyć o choćby 1 pkt czy nawet 1 seta.

AZS Olsztyn- Resovia Rzeszów 3:0
Resovia ostatnio słabiutko, a Olsztyn lepiej, więc wątpliwości nie mam.

Jastrzębski Węgiel - Kędzierzyn-Koźle 3:1
To powinien być najciekawszy mecz, bo tutaj właśnie jest chyba najmniejsza różnica pomiędzy zespołami, jednak jastrzębianie grają u siebie, są silniejsi i będą dodatkowo zmotywowani po dotkliwej porażce z Częstochową.

Skra Bełchatów - Jadar Radom 3:0
Skra to oczywiście drużyna dużo mocniejsza i powinno szybko wygrać.
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: Wojciech »

Plomien-AZS Czestochowa 1:3, pytanie na ile AZS-iacy zdolali dojsc do siebie po wycieczce do Belgii. Jednak w tym przypadku bez niespodzianki jak dla mnie.
AZS Olsztyn-Resovia 3:2, Dla mnie najciekawszy mecz kolejki. Czekam az sie Sovia obudzi i zacznie grac tak jak przystalo na zespol z takimi nazwiskami. Oba teamy po pucharowych meczach wiec roznicy w przygotowaniu fizycznym raczej nie bedzie. Rowniez na remis jesli chodzi o lawke rezerwowych( pokazna i tu i tu).
JSW-Mostostal KK ?:?, ten mecz z kolei zalicze do miana najwiekszej niewiadomej. Wszyscy pamietamy wyrazna i bezdyskusyjna przegrana Zaksy w Bydgoszczy tydzien temu, swiadczyc to moze o spadku formy.A gospodarze w cale nielepszej sytacji majacy jeszcze w nogach mecz LM z Kazaniem. Moze zdecydowac atut wlasnej hali i indywidualnosci (Murek, Prygiel) stawiam 3:1
Skra-Jadar 3:0, szybko latwo i przyjemnie. Po dostaniu organizacji FF Belchatow teraz skupi sie na lidze i nie zatrzyma ich nikt.
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: mateo9 »

Plomien-AZS czestochowa 1-3
Czewa nie jest ostatnio w najwyzszej formie ale uwazam ze to wystarczy na Plomien graja ambitmnie ale na 1 secie chyba poprzestana

AZS Olsztyn-Resovia 3-0
olsztynianie wlaczaja 2 bieg powrot Gela dal im wiare i pewnosc a Resovia ma duzy kryzys i nie wroze im powrotu do formy choc i tak oni od poczatku nie zachwycaja

Jastrzebie- Kedziezyn Kozle 2-3
Jastrzebie podobnie jak Czewa opadaja z sil choc AZS jest w tej sytuacji ze tam gry nie ciagnie 2 zawodnikow tylko raczej porowno z uwzglednieniem z przyjmujacych a JW to tylko Prygiel i Murek a pomimo ze ten pierwszy ciagnie okrutnie gre JW to ten drugi ma wyrazny kryzys moze zaduzo powiedziane ale dolek fizyczny a Kk zawsze jest grozne a z Delecta to bylo wypadek przy pracy bo podobno popelnili okolo 40 bledow co na 3 setowy set to zatrwazajaca liczba i taki mecz sie zdaza raz na pare sezonow

Skra-Jadar 3-0
Rewanz zemsta czy jak kto woli nie oczekuje ze tu Radomianie wygraja seta choc licze na rozluzienie Skry i nie granie na Maxa bo maja zapewnione 1 miejsce i moze Jadar cos ugra choc watpie
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: PAWKENS »

AZS Olsztyn-Resovia 3:0
Osztyn w dobrej formie. Po dwóch ładnych zwycięstwach i dobrej postawie w Modenie nie powinien mieć żadnych problemów z Resovią która 2 mecze oddała w słabym stylu i wyraźnie złapała zadyszkę

Sosnowiec-Częstochowa 1:3
AZS po porażce w Belgii z pewnością będzie chciał wygrać i zachować dystans do Olsztyna by utrzymać miejsce w tabeli a płomień bez Grygla stać na 1 set

Jastrzębie-Kędzierzyn 3:1
Obie drużyny wydają się być w dołku fizycznym przez co ten mecz wydaje się być bardzo ciekawy. Gospodarze grają źle od środowego meczu z Delectą w PP który został wygrany w tie breaku, potem przegrali 2 mecze. Goście zostali wysoko pokonani w Bydgoszczy która potem przegrała gładko z Warszawą co też nie świadczy najlepiej o ich dyspozyci

Skra-Jadar 3:1
Bełchatów wystawi rezerwowy skład który pozwoli ambitnym radomianom na ugranie 1 seta

Bydgosz-Warszawa 0:3
Ten dość niespodziewany wynik już znamy. Ja typowalbym 3:1 dla gospodarzy
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: Wojciech »

Delecta Bydgoszcz - Plomien Sosnowiec 1:3, Gospodarzy chyba jakis cud moze uchronic przed barazami. Dla mnie mecz o zycie przegrali tydzien temu z Warszawa. Uwazam ze bardziej na zwyciestwu zalezec bedzie Slazakom i to oni powinni zgarnac cala pule.
Warszawa - Skra Belchatow 0:3 podobnie jak tydzien temu Skra bez najmniejszych problemow ogra slabszego rywala. Czy pierwszym skladem, czy rezerwami, czy z Milczarkiem czy z Levisem.
Jadar Radom - Jastrzebski Wegiel 1:3, faworytem na papierze goscie. Jednak w Radomiu dosc ciezko sie gra. Przeciez Jadar wygral z mistrzem Polski 3:2! Mimo wszystko przy swojej normalnej grze JSW odniesie latwe zwyciestwo w mojej ocenie.
AZS Olsztyn - Mostostal 3:2. Statystyki mowia by postawic na gosci i to najlepiej 1:3( ostatnie mecze z Resovia czy wczesniej z JSW). Kazda passa w koncu sie skonczy, ile AZS moze frajersko przegrac meczow? .. Stanelo na 3
Resovia Rzeszow - AZS Czestochowa 3:1, napewno spotkanie od ktorego sie wymaga.. Szlagier aktualnej kolejki. Dwie druzyny, jedna na gorze (awans do Challenge FF) druga na dnie (zloty set 17:19 dla Noliko). Zalamanie formy u gosci, ewidentnie odplaca sie krotka lawka rezerwowych. Sam Gierek meczu nie wygra, niepokojace skurcze P. Woickiego czy nie za ciekawa kondycja B. Billingsa. A w Rzeszowie na odwrot: powrot po kontuzji wartosciowych graczy, forma idzie ku gorze z kazdym kolejnym meczem. Mysle ze inne rozwiazanie jak zwyciestwo gospodarzy(pol gospodarzy bo mecz w Krosnie) bedzie niespodzianka.
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: eltomasso »

Delecta Bydgoszcz - Plomien Sosnowiec 3:1 - to tak na przekor:) Delecta nie ma juz o co grac ale zycie czasami plata figle i to Plomien polegnie Bydgoszczy.
Warszawa - Skra Belchatow 1:3 - Skra nie ma o co grac ale przeciez tacy zawodnicy jak chociazby Wnuk czy Bakiewicz beda szukac w takich meczach swojej szansy a to Wawie nie wrozy nic dobrego. Choc ten jeden set moze sie zdarzyc(odprezenie - w odroznieniu do Jadara Skra nie musi nic Wawie udowadniac)
Jadar Radom - Jastrzebski Wegiel 1:3 - niech bedzie dla Jastrzebia
AZS Olsztyn - Mostostal 3:1. Nie mam pojecia jak sie ten mecz zakonczy. Andrae to obecnie dla Olsztyna najlepszy gracz a bez niego moze byc ciezko. Z drugiej strony Olsztyn nie moze juz przegrywac. Mostostal bez Novotnego tez nie jest tak grozny.
Resovia Rzeszow - AZS Czestochowa 3:1
Wojciech pisze:Resovia Rzeszow - AZS Czestochowa 3:1, napewno spotkanie od ktorego sie wymaga.. Szlagier aktualnej kolejki. Dwie druzyny, jedna na gorze (awans do Challenge FF) druga na dnie (zloty set 17:19 dla Noliko). Zalamanie formy u gosci, ewidentnie odplaca sie krotka lawka rezerwowych. Sam Gierek meczu nie wygra, niepokojace skurcze P. Woickiego czy nie za ciekawa kondycja B. Billingsa. A w Rzeszowie na odwrot: powrot po kontuzji wartosciowych graczy, forma idzie ku gorze z kazdym kolejnym meczem. Mysle ze inne rozwiazanie jak zwyciestwo gospodarzy(pol gospodarzy bo mecz w Krosnie) bedzie niespodzianka.
Ten wynik jest realny jednak z komentarzem sie nie zgadzam.

1. Czestochowa nie jest na dnie - przegrac w ten sposob z Noliko to zadna hanba.
2. Nie powiedzialbym ze Gierek jest zawodnikiem numer jeden w Czewie - obecnie wiecej dobrego mozna powiedziec o Wice.
3. Jesli Czewa zagra przynajmnej tak jak z Noliko powinno byc dobrze. Myesle ze taka zagrywka moze zrobic swoje.
4. Nie stawialbym Resovii w roli faworyta, a powodow jest wiele np. Resovia tak sie sklada ze z nami przegrywa:) a tym samym Resoviakom zle sie z nami gra. Czestochowa w tym meczu ma bardzo duzo do ugrania - znacznie wiecej niz Resovia - co to za roznnica czy 6 czy 5 te? Roznica miedzy 2 gim a 3 lub 4 jest ogromna. Czewa utrzymujac 2 gie zagra z Jadarem lub Plomieniem(jesli z tym drugim to na ten zespol mamy dobry patent i mozemy miec lightowa 1 runde play-off). Jesli jednak nasi dadza ciala to czeka ich resovia lub zaksa i na pewno bedzie ciezko.
a na koniec cos smiesznego... czy Resovii powinno zalezec na 5 tym miejscu? przeciez 5 ka gra z 4ka a pozniej czeka juz wypoczeta Skra z ktora (tym razem to ja powiem) inne rozwiazanie jak przegrana bedzie niespodzinka(chociaz to i tak delikatnie powiedziane bo Ci ktorzy twierdza ze Resovia jest teraz w optymalnej formie to i tak wiedza ze Skra i tak im nie bedzie lezala).
aaaa... i ostatnia rzecz:) po przegranych ze Skra i Olsztynem nikt nie wierzy w wygrana w Jastrzebiu(bo jak tu wygrywac skoro taka w topa z Olsztynem plus ogromne zmeczenie po poniedzialkowym i czwartkowym meczu) ... a tymczasem Czewa wygrywa i to mecz w ktorym najmniej dawali jej szans(sobotnim).
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: PAWKENS »

Delecta-Płomień 3:2
Gospodarze z minimalnymi szansami na wejście do 8 będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony przed własną publicznością a goście wciąż walczący o utrzymanie w PLS za wszelką cenę wygrać. W tej walce o jeden set więcej ugrają gospodarze.

Politechnika-Skra 1:3
Warszawianie powinni zdobyć w tym meczu jakieś punkty by nie grać w barażach. Jednak nie uda się im to nawet z ciężko trenującą przed playoffami Skrą i zdołają ugrać tylko 1 seta.

Jadar-Jastrzębie 0:3
Jadar po miazdze z Bełchatowa i tym razem nie sprosta wyżej notowanym rywalom, którzy walczą o jak najlepszą pozycję przed Play-off, i przegra z nimi bez żadnej zdobyczy setowej.Myślę że ugranie 47 punktów jest zwiastunem gorszej formy radomian.

Olsztyn-Mostostal 3:0
Olsztyn lubi grać z Kędzierzynem i udowodni to raz jeszcze. Myślę że zmęczenia olsztynian po meczu pucharowym nie będzie miało większego znaczenia i nie oddadzą rywalowi żadnego seta.

Resovia-Częstochowa 2:3
Raczej najciekawszy mecz tej kolejki. Lepsi okażą się goście walczący o 2 miejsce w tabeli. Myślę że AZS odpadł z pucharów bo miał mocniejszego rywala i pecha, więc nie sugeruję się wynikami tych drużyn w europejskich pucharach.

To są tylko przypuszczenia....
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: szyderca »

Przedostatnia kolejka przed nami, a jak widać zespoły, które na chwilę obecną mają zapewniony udział w play-off mają rękę w nocniku. Bo? Bo ktoś tam usłyszał, że Budowlańcy pokonają dziś, ewentualnie podzielą się punktami ze Skrą, bo na Jastrzębie pana Grodeckiego, który chciał pokazać swoim kibicom Lige Mistrzów w telewizji, nie ma co liczyć. Powód? Jastrzębie będzie przed Olsztynem i ewentualnie Kędzierzynem pronić trzeciego miejsca. A taki Real... jasne, że może odpuścić finał Ligi Mistrzów już ma, za dwa tygodnie ćwierćfinały Pucharu Polski i siły tam też będzie potrzebował. Real z pierwszego miejsca na play-off wyjdzie tak czy siak bez względu na to czy przegra z Budowlańcami i Kucharzami. A przypominam po raz "e-n-ty", że ile brakowało aby Real stracił punkty w meczu z warszawiakami?
Mnie ewentualna porażka czy podział punktów Realu w Warszawie czy Bydgoszczy dziwić nie będzie - tak samo było w Izmirze, kiedy Napoleon krzyczał na Hiszpanów. Pamiętamy prawda? Dlatego co mogę doradzić siatkarzom i trenerom Płomyka i Kostki Brukowej... Panowie trzeba w ostatnich dwóch meczach zagrać na max swoich umiejętności, wtedy strata punktów faworytów w Warszawie czy w środę w Bełchatowie nie będzie was interesować.
PS: Szkoda, że tyle zamieszania nie było, kiedy Real przegrywał w Radomiu. A tu na kilka godzin przed rozpocząciem kolejki znamy już zwycięzców 8-)
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: Crooge »

Mi osobiście się nie podoba ofensywa jaką ostatnio sie stosuje wobec Polibudy, ten nieszczesny walkower, a teraz plotki o ustawiania meczów. Doprowadza to do takiej sytuacji, że nawet jeśli warszawa urwie dziś pkt skrze po sportowe walce(a byli juz blisko osiągnięcia tego w bełchatowie) to wszyscy i tak okrzykną druzynę warszawską za oszustów..Wydaje mi się, że Warszawa dzis powalczy, praktycznie w kazdym meczu u nas na hali gra polibudy wygladała naprawde przyzwoicie, a do tego dochodzi lepsze kondycja psychiczna od czasu pojawienia sie trenra Taczały, który ewidentnie o wiele bardziej pasuje chlopakom niz Skorek.

I jeszcze mała dygresja na koniec, jak warszawa może przekupywac jakiekolwiek druzyny jak ona nawet nie ma pieniędzy, by zatrudnić II trenera..
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: Mania »

Dodam jeszcze, że ostatnia kolejka rozstanie rozegrana we wtorek, a nie środę :P

Natomiast co do tego niby "rzetelnego" artykułu. Wystarczy spojrzeć na autora tegoż tj. Jarka Bińczyka, by tekst skwitować tylko pustym śmiechem... przez łzy :/

Ja wierze, że po pięknej walce Polibuda urwie punkt(y) Skrze. Mówcie co chcecie, ale już w Bełku pokazali, że ze Skrą grać potrafią.

Crooge, nie tyle zatrudnić II trenera co płacić samym zawodnikom :/ takie insynuacje w sytuacji finansowej AZS-u są niedorzeczne i absurdalne.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
eltomasso
Posty: 221
Rejestracja: 20 gru 2007, o 11:50

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: eltomasso »

Wojciech pisze:Mysle ze inne rozwiazanie jak zwyciestwo gospodarzy(pol gospodarzy bo mecz w Krosnie) bedzie niespodzianka.
no i jest niespodzianka - to tak pol zartem pol serio bo raczej niespodzianki nie ma.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: lucass90 »

eltomasso pisze:
Wojciech pisze:Mysle ze inne rozwiazanie jak zwyciestwo gospodarzy(pol gospodarzy bo mecz w Krosnie) bedzie niespodzianka.
no i jest niespodzianka - to tak pol zartem pol serio bo raczej niespodzianki nie ma.

Jak dla mnie, to niespodzianką byłoby zwycięstwo Resovii... Cały obecny sezon pokazuje że Częstochowa jest lepszą drużyną, zresztą Rzeszów przegrywa z nami od jakichś 127841245567 meczów z rzędu... :)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: Mania »

Chyba nie ma szans, aby pan Bińczyk odwołał swoje słowa z wczoraj. Zdenerwowały one niejednego kibica i zawodnika...

18 kolejka zapowiada się bardzo ciekawie:

Płomień - Resovia

Tutaj wygrać powinni goście. Ostatnio są w dużo lepszej formie i nie zmienia tego porażka z Częstochową. Sosnowiczanie po słabszym okresie gry, nieco wracają do formy, co widać po wyrównanym boju z Chemikiem. Mój typ: 1:3.

AZS Czewa - Mosto

Zdecydowanie najciekawszy mecz... W zasadzie nikomu wygrana za 3 nie da awansu w tabeli... zobaczymy jak podejdą do tego meczu zawodnicy, w końcu play-offy zaczynają się już w weekend. Typuję wygraną AZS-u, choć wypadałoby, aby Mosto urwało 1 punkt, bo w przypadku wygranej za 3 Resovii, straci 5 plac.

AZS Olsztyn - Czarni

Olsztyn ma raczej iluzoryczne szanse na awans w tabeli. Musieliby wygrać za 3 i liczyc na zerowy dorobek JW w meczu z PW. Mało realne. Czarnym zaś będzie zależało by odskoczyć Płomykom. Tutaj może paść ciekawy wynik...

Jastrzębie - Politechnika

JW szans na 2 lokatę już nie ma i 3 też raczej nie stracą. Polibuda nadal walczy o PO. No cóż 5 setów by mnie nie zdziwiło.

Skra - Chemik

Wygrana Skry za 3 to jedyny wynik jaki tu może paść.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
HejdaBDG
Posty: 155
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 16:30
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: HejdaBDG »

Płomień - Resovia 1:3

Resovia pokaze ze jest nadal mocna

AZS Czewa - Mosto 2:3/ 3:2

5 setow - a w ktora strone zdecyduje dyspozycja dnia


AZS Olsztyn - Czarni 3:0

Olsztyn postara sie o 3 miejsce

Jastrzębie - Politechnika 3:0

JSW przypilnuje 3 miejsca :]( pomylilo mi sie:) )

Skra - Chemik 1:3
Mowia ze nadzieja matka glupich ale ja wierze w zwyciestwo Chemikow
Skra i tak ma pewne 1 miejsce !
Ostatnio zmieniony 24 lut 2008, o 22:21 przez HejdaBDG, łącznie zmieniany 3 razy.
CHEMIK BYDGOSZCZ
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: Knutsen »

HejdaBDG pisze: AZS Olsztyn - Czarni 3:0
Olsztyn przypilnuje 2 miejsca
Olsztyn przypilnuje drugiego miejsca... Częstochowie zapomniałeś dodać. Ogarnij się.
Chyba że na myśli miałeś Olsztyn ten pod Częstochową, ale oni raczej nie zagrają tego dnia z Czarnymi. :]
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Awatar użytkownika
DC!
Posty: 108
Rejestracja: 11 gru 2007, o 18:31
Płeć: M

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: DC! »

Płomień Sosnowiec - Resovia Rzeszów 1:3
Rzeszowianie są ostatnio w dobrej formie, a mają jeszcze szanse na wyprzedzenie zespołu z Kędzierzyna, więc będzie im bardzo zależało na zwycięstwie za 3 pkt.

AZS Częstochowa - ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 2:3
Typuje 5 setów. Ciężko mi ocenić, kto wygra.

AZS Olsztyn - Jadar Radom 3:0
Mam nadzieję, że wreszcie olsztynianie w Uranii pewnie wygrają i tak typuje.

Jastrzębski Węgiel - Politechnika Warszawska 3:1
Jastrzębie musi utrzymać się przed Olsztynem w tabeli, więc będzie im zależało na zwycięstwie.

Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz 3:0
Ciekawe, jakim składem zagra Skra. Ale jakim by nie wyszli powinni wygrać. Podstawowy skład Skry jest dużo silniejszy niż drużyny z Bydgoszczy, a rezerwowi nie są dużo gorsi i na pewno chcieliby się dobrze pokazać.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przewidywania wyników poszczególnych kolejek PLS-u

Post autor: PAWKENS »

Olsztyn-Jadar 3:0
Faworytem są gospodarze, którzy za wszelką cenę będą chcieli wyprzedzić Jastrzębian w tabeli. Jadar przegrał już 2 mecze z rzędu po 3:0 z lepszymi przeciwnikami i tak powinno się stać i tym razem :)

Płomień-Resovia 1:3
Płomień skazany przez wszystkich do spadku okazał się czarnym koniem i jest o krok od utrzymania się w lidze. Jednak goście, którzy mają lepszy skład pokonają Sosnowiczan.

Częstochowa-Kędzierzyn 3:1
Kędzierzynianie po niezłej postawie w Olsztynie będą walczyli z Częstochową o kolejne punkty. W tym emocjonującym meczu lepsi okażą się gospodarze.

Skra-Bydgoszcz 3:2
Być może rezerwowy skład nie ogra ambitbych bydgoszczan zbyt gładko i zobaczymy piąty set w którym lepsi okażą się gospodarze.

Jastrzębie-Warszawa 3:1
Niestety jastrzębianie pokonają warszawian za 3 punkty i nie dadzą się wyprzedzić Olsztynowi. Mają przecież dużo lepszy skład od walczących o utrzymanie gości. :(
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „PlusLiga”