Najlepszy zawodnik sezonu 2006/07

MarekSLU

Najlepszy zawodnik sezonu 2006/07

Post autor: MarekSLU »

Kogo mianujecie najlepszym zawodnikiem sezonu 2006/2007 ?

Według mnie tytuł przypadłby Grześkowi Szymańskiemu.


Fajnie było poznać Twoje zdanie, ale jeszcze lepiej było by gdybyś umiał je uzasadnić. Proponuje zapoznać się z regulaminem, który właśnie złamałeś. Proponuje skupić się na punkcie 23 regulaminu forum. I szybko poprawić post.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2007, o 20:46 przez dreamer, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Regulamin ptk 23
Natalia
Posty: 44
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:36
Płeć: K
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Natalia »

Dla mnie najlepsi w tym sezonie byli : Paweł Siezieniewski i Krzysztof Ignaczak.
Paweł zaimponował mi szybkim wprowadzeniem sie do gry,jak i odwaznymi atakami.Widac ze to dobry materiał na przyszłego reprezentanta;).
"Igła" hmm..coz moge powiedziec oprocz słów:Wyśmienicie bronił w Skrze-nawet piłki niemozliwe do podbicia.Poprostu urodzil sie z talentem...zresztą nigdy nie wątpiłam w to,ze jest do siatkówki stworzony;)..Oby bronił tak,albo jeszcze lepiej,<jesli w ogole sie da lepiej:D> i nadal wyrazal swoje emocje na boisku w Resovii:D...Przynajmniej widowisko będzie jeszcze lepsze;)
"Trener spojrzał na zegarek, żeby dać swoim podopiecznym ostatnie wskazówki"
Łukasz Płuciennik (Canal+)
Radek
Posty: 524
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: M

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Radek »

Pilek niemozliwych do podbicia nie mozna podbic. Skoro pan Ignaczak podbil pilke tzn ze byl mozliwa do podbicia.
Myszka
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:31
Płeć: K

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Myszka »

Grzesiek Szymański i Paweł Zagumny ;)

Dlaczego ? Uwaga jak do wszystkich innych.
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2007, o 21:10 przez marvel, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin ptk 23
Awatar użytkownika
Lemanus
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:58
Płeć: M
Lokalizacja: Połczyn Zdrój
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Lemanus »

PIOTREK GRUSZKA... przez cały sezon, w rundzie zasadniczej i w play-off'ach grał najrówniej w calej lidze, to dzięki niemu Skra zdobyła mistrzostwo i wg mnie to jemu nalezy sie to miano najlepszego w sezonie 06/07...:-)
Aska_kk
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:25
Płeć: K
Lokalizacja: Lisów
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Aska_kk »

dla mnie P.Siezieniewski 1 miejsce-za to że po tylku problemach,nie dał się i w świetnym stylu powrócił do gry :)

ja pamiętam jeszcze świetnę obrone Łukasza Kadziewicz-z meczu z Mostostalem..
no i Asy Mariusza...
dużo tego...wielu zawodników zasługuje na wyróżnienie..
Eltek
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:04
Płeć: M

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Eltek »

krzysiek gierczynski nic dodac nic ujac. pewny w ataku z dobrym przyjeciem .opanowany spokoj i mala ilosc bledow
Nie zapomnij gdzie sie urodziles, bo w pamieci jest siła zaklęta
saga simon
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 21:30
Płeć: K
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: saga simon »

Grzesiu Szymański. Za to, że w trudnych momentach potrafił poprowadzić drużynę do zwycięstwa.
Beata
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 21:12
Płeć: K

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Beata »

Mimo, że AZS Częstochowa zajął dopiero 4 miejsce, myślę, że to Krzysztof Gierczyński był najlepszym siatkarzem minionego sezonu. Krzysztof prezentował przez cały sezon równą grę i stanowił o sile AZS-u.

Również Paweł Siezieniewski zasłużył na pochwałę. Pokonał kontuzję i powrócił do siatkówki w dobrym stylu. Widać u tego zawodnika miłość do siatkówki i wielką wolę walki, co w sporcie jest bardzo ważne.
chaberek92
Posty: 72
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:00
Płeć: M

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: chaberek92 »

Mimo wszystko na pochwale zasluguje M.Wlazly ktory potrafil w ciezkich momentach trzymac na sobie ciezar gry i zdobywac punkty oraz Ł.Kadziewicz kiedy w meczu z mostostalem wybronil niesamowita pilke i zdobyl punkt z zagrywki co w rezultacie... przynioslo siatkarzom jastrzebia vc-mistrzostwo:P
dudi
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 23:34
Płeć: M
Lokalizacja: okolice Piły
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: dudi »

Ja dałbym to miano Mackowi Dobrowolskiemu to wg mnie jeden z najlepszych polskich rozgrywajacych, śmialo moze stanac obok Zagumnego czy Lukasza Zygadlo... a w sezonie grał naprawde na wysokim poziomie...
"Kto jest silny psychicznie, jest silny fizycznie" Ł. Kadziewicz.
vani
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:53
Płeć: K

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: vani »

Krzysiek Gierczyński - podtrzymuje AZS Częstochowe pod każdym względem. Atak, zagrywka, przyjęcie.
Paweł Zagumny - jego rozegrania mówią same za siebie.
Grzesiek Szymański - w trudnych momentach on podtrzymywał atak i całą drużynę. W końcu najlepiej punktujący ;]
Winiar^Dante^Winiar^Zagumny^Winiar^ Rouzier^Winiar^Pierre xD
OLary
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:17
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: OLary »

Biorąc pod uwage cały sezon to pojawia się nam 3 zawodników
1 Grzegorz Szymański który potrafił poderwa drużyne do walki i i kończył piłki których nie szło skończyc
2 Paweł Zagumny jego rozegranie przez cały sezon było na najwyższym poziomie a te krótke z 3 metra to mwą chyba same za siebie
3 Krzysztof Ignaczak wegług mnie najlepszy polski libero
Oficjalne Forum KS Jastrzębski Węgiel

ksjastrzebskiwegiel-forum.com
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Antos »

Wedlug mię najlepszy byl Wlazly :*
Za to ze w pojedynke potrafi wygrywac mecze i za statystyki punktowe. A w dodatku jest bardzo meski.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
KamilAzsOlsztyn
Posty: 42
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:03
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: KamilAzsOlsztyn »

Paweł Zagumny...czarował przez cały sezon.co prawda nie zdołał nas poprowadzić do MP ale jego gra była równa i widowiskowa :D
klub:Azs Olsztyn waga:76kg wzrost:189cm rocznik:1992
Awatar użytkownika
slu
Posty: 9
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:59
Płeć: M
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: slu »

Dla mnie objawieniem byl Marcin Wika, no i oczywiście najlepszym zawodnikiem uznam Zagumnego.

Dlaczego ???
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2007, o 21:25 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 23
PROUD TO BE POLISH
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Antos »

Nowy pisze:Według mnie najlepszy sezon zagrał Marcin Wika, jednak najlepszym zawodnikiem mianowałbym Piotra Gacka.
Prosze o uzasadnienie czemu akurat Gacek a nie np. Marcin Lubiejewski 8-)
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
ERVIN
Posty: 7
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:17
Płeć: M

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: ERVIN »

wg mnie najlepszy sezon miał grzesiek szymański ponieważ kończył piłki które nie powinny być skończone i umiał podnieść ducha w drużynie w trudnych momentach,
damian p-no
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 09:59
Płeć: M

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: damian p-no »

Krzysiek Gierczyński najlepszy!
cały sezon gra równo bez skoków formy... Zdarza mu sie zepsuć kilka piłek ale zaraz sie podnosi i kończy wszystko co dostaje nad siatke:) :)
Skra_02
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:09
Płeć: K

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Skra_02 »

MVP ligi jak dla mnie powinien zostać Piotrek Gruszka. To niesamowite jak ten zawodnik się odrodził w Skrze po nie za bardzo udanym sezonie w Olsztynie. To on praktycznie ciągnął atak zespołu, przy słabszej dyspozycji Wlazłego. Grał przez cały sezon równo i był bardzo mocnym punktem drużyny. A i w przyjęciu też było nieźle.
Awatar użytkownika
p_p_paulina
Posty: 21
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:39
Płeć: K
Lokalizacja: Lwówek Śląski
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: p_p_paulina »

A ja wytypuję dwóch libero :) Krzysztof Ignaczak i Paweł Rusek. Igła przez cały sezon pokazywał na co go stać, wyciągał z siebie 110% swoich możliwości i na pewno przyczynił się do niejednej wygranej akcji. Rufio przez większość sezonu uznawany był za najsłabszy punkt JW aż nadeszły play-offy i a w Pawle zaszła swoista przemiana. Zaczął grać jak z nut i zachwycił sporą część publiczności.
W moim sercu jeden klub - Jastrzębie!!!
Awatar użytkownika
marta.008
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:31
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: marta.008 »

Dla mnie Szymanski i Guma ale na uznanie zasluzyl tez Plinski ze wzgledu na to ze zrobil duze postepy
krakus
Posty: 11
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: krakus »

Numero Uno w Polsce w zeszlym sezonie?? MARIUSZ WLAZLY dlatego , ze sam potrafil grac gdy kolegom nie zabardzo sie powodzilo na parkiecie nawet zdarzało sie ze sam wygrywal sla Skry mecze wliczajac w to jeszcze przeciez LM gdzie zostal najlepszym punktujacym turniej??chyba tak jak dobrze pamietam. I jeszcze chciałbym podkreslic gre 3 graczy PAWŁA ZAGUMNEGO dlaczego? poniewaz jest to czlowiek od ciezkiej roboty jaki i w klubie tak i w kadrze narodowej. DANIEL PLINSKI I LUKASZ KADZIEWICZ kapitalni srodkowi ktorzy graja z roku na rok coraz lepiej jak i w kadrze i w klubach jeszcze beda sie bic o tych 4 zawodnikow wielkie kluby w Europie hehe chociaz juz tak sie dzieje!!! :)
piotr1927
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:11
Płeć: M

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: piotr1927 »

Moim zdaniem najlepszym zawodnikiem w sezonie 2006/2007 był Grzegorz Szymański (popularny GELU). Moim zdaniem grał najrówniej spośrud wszystkich zawodnikow na polskim parkiecie mówie tu o pozycji atakującego. Pełnił on niepodzielną rolę w Jastrzębskim Węglu. Prawie zawsze źle przyjęte piłki wystawiane były właśnie do Grześka. Większoość z nich kończył.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Ted »

marta.008 pisze:Dla mnie Szymanski i Guma ale na uznanie zasluzyl tez Plinski ze wzgledu na to ze zrobil duze postepy
Dlaczego Grzegorz Szymański i Paweł Zagumny?
I o jakie duze postepy chodzilo Ci, pisząc do uznaniu dla Plińskiego?

W moim subiektywnym odczyciu najlepszym zawodnikiem PLS byl Piotr Gruszka. Po nienajlepszym sezonie spedzonym w Olsztynie, wrocil do Belchatowa. I tu po raz kolejny pokazal swoja mistrzowska klase. Co prawda jego przyjecie nie nalezy do najlepszych w lidze, jednak moje uznanie uzyskal dzieki niesamowitej sile ataku. Poszedl bym dalej ... i zaryzykowal stwierdzenie ze nie Mariusz Wlazy, a wlasnie Piotr Gruszka stanowil o sile tego zespolu i w trudnych momentach to wlasnie on bral ciezar gry na siebie. Tak m. in bylo w meczach finalowych z Jastrzebskim Weglem.
nynka111
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:21
Płeć: K
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: nynka111 »

Dla mnie najlepsi są dwaj zawodnicy AZS'u: Krzysztof Gierczyński oraz Marcin Wika.

Krzysztof Gierczyński- na nim opiera się siła Akademików. Był zawodnikiem, który grał najrówniej. Często kończył ważne piłki i potrafi wziąć ciężar odpowiedzialności na swoje barki.

Marcin Wika- miał być zmiennikiem Salmona,teraz nie wyobrażam sobie bez niego AZS'u. Dostał swoją szansę i ją wykorzystał w 100%. Pewne przyjęcie, świetna zagrywka, która nie raz ratowała wynik spotkania.
martaa0
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:16
Płeć: K
Lokalizacja: Poznań

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: martaa0 »

Łukasz Kadziewicz, bo cały sezon prezentował równy, wysoki poziom i bardzo przyczynił się do Sukcesu JW jakim jest 2 miejsce ;)
oraz Grzegorz Szymański, bo był praktycznie niezawodny a ataku i JW zawsze mógł na niego liczyć ;)
Gosia :)
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:55
Płeć: K
Lokalizacja: Szczecin

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Gosia :) »

Ja wybralabym kilku zawodników:
Pana Gruche- na kogo jak na kogo, ale na niego Skra mogla liczyc zawsze,
Pana Szymanskiego- za skutecznosc ataku w Jastrzebiu,
Pana Zagumnego- bo jak mysle rozgrywajacy to widze jego, jak mysle Olsztyn to tez widze jego ;).

Zgadzam sie co do tego, ze Gruszka byl w tym sezonie bardziej niezawodny od Wlazlego, tyle, ze patrzac na Wlazlego musimy pamietac o jego skurczach ciezko grac z mysla, ze w kazdej chwili moze nadejsc potworny bol.

Pozdrawiam!
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you`ll never walk alone...

Pasjonatów szczecińskiej siatkówki zapraszam na forum: KIBICÓW KS PIAST SZCZECIN :)
Awatar użytkownika
jagodzst
Posty: 6
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:13
Płeć: K
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: jagodzst »

Według mnie najlepszym zawodnikiem był Piotrek Gruszka, który potrafił wziąć na siebie ciężar gry (przy momentami słabszych występach Wlazłego), odrodził się po niezbyt udanym sezonie w Olsztynie, zdecydowanie poprawił się w ataku i przez cały sezon grał na równym poziomie! ;)
"Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce"
"Drugi to jest zawsze pierwszy przegrany i tylko z takim podejściem można osiągnąć sukces"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Najlepszy zawodnik 2006/2007

Post autor: Arff »

wg. mnie najlepszym zawodnikiem był Gierczyński który świetnie grał w tej formacji w jakiej miał grać...tyle

a w samych play offach wyróżniłbym Dawida Murka, który mimo leczenia kontuzji i zadyszki w końcówce spisywał się znakomicie i stanowił o sile ataku JSW, oraz Daniela Plińskiego który był w nieziemskiej formie atakował i blokował jak szalony... szkoda że stracił tą formę i do tej pory go nie odzyskał...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Zablokowany

Wróć do „PlusLiga”